Oh, mijn eerste ingeving was dat dit het wagenpark van EasyLife betreft.quote:Op maandag 23 februari 2009 09:24 schreef ES57 het volgende:
off topic, ff een geintje er tussen door:
[ afbeelding ]
Woedende bankmedewerkers blokkeren de toegang tot een Europese bank, omdat ze vanwege de crisis worden gekort op hun bonussen...
Fred Goodwin zal de eerste zijn wiens kop rolt op het schavot nadat in heel Europa de revolutie is uitgebroken. De toekomstige Europese paupers pikken het niet meer dat zij zich blauw moeten betalen aan belastingen om de banken te redden terwijl de leiders van die banken er plunderend vandoor zijn gegaan.quote:Ophef over pensioen van 18 miljoen voor ex-baas RBS
do 26 feb 2009
In Groot-Brittannië groeit de ophef over het pensioen van Fred Goodwin, de weggestuurde baas van Royal Bank of Scotland (RBS). Bij zijn vertrek vorig najaar heeft hij een pensioenpot van 18 miljoen euro bedongen. Dit bedrag is tweemaal zo hoog als aanvankelijk bekend was. Goodwin (50), het brein achter de desastreus uitgepakte overname van ABN Amro in 2007, moest vorig jaar zijn biezen pakken op last van de Britse overheid. Die moest RBS, dat vorig jaar het grootste verlies uit de geschiedenis van het Britse bedrijfsleven leed, te hulp schieten. De Britse staat verwierf een belang van bijna 60 procent in RBS voor 22,3 miljard euro.
Sir Fred Goodwin, wiens bijnaam Fred the Shred is, heeft recht op een pensioen van 650 duizend pond per jaar. RBS is aan het onderzoeken of het mogelijk is onder deze verplichting uit te komen. Ook het Britse ministerie van Financiën doet zijn uiterste best het pensioen deels of geheel terug te claimen.
‘Dit is weer een voorbeeld van de cultuur waarbij falende bankiers een beloning ontvangen’, aldus het Britse ministerie van Financiën. ‘Die cultuur moet verdwijnen uit het bankwezen.’
hou toch op met het gekerm over die revolutie. zelfs de paupers zoals jij ze noemt willen geen revolutie, want zelfs die hebben in de gaten dat ze er dan zelf net zo hard aangaan. die paupers willen gewoon net als ieder ander te vreten, te drinken en een nintendo. (seks brood en spelen en alles)quote:Op vrijdag 27 februari 2009 08:25 schreef ES57 het volgende:
[..]
Fred Goodwin zal de eerste zijn wiens kop rolt op het schavot nadat in heel Europa de revolutie is uitgebroken. De toekomstige Europese paupers pikken het niet meer dat zij zich blauw moeten betalen aan belastingen om de banken te redden terwijl de leiders van die banken er plunderend vandoor zijn gegaan.
All I hear is: "Blabla..."quote:Op vrijdag 27 februari 2009 08:25 schreef ES57 het volgende:
[..]
Fred Goodwin zal de eerste zijn wiens kop rolt op het schavot nadat in heel Europa de revolutie is uitgebroken. De toekomstige Europese paupers pikken het niet meer dat zij zich blauw moeten betalen aan belastingen om de banken te redden terwijl de leiders van die banken er plunderend vandoor zijn gegaan.
quote:Op vrijdag 27 februari 2009 08:58 schreef simmu het volgende:
[..]
hou toch op met het gekerm over die revolutie. zelfs de paupers zoals jij ze noemt willen geen revolutie, want zelfs die hebben in de gaten dat ze er dan zelf net zo hard aangaan. die paupers willen gewoon net als ieder ander te vreten, te drinken en een nintendo. (seks brood en spelen en alles)
GS werd gedwongen een bailout te nemen, dus die telt niet.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:06 schreef TubewayDigital het volgende:
[..]
![]()
Get real. Als de bonus van Goodwin afgepakt wordt gaan ze er echt niet hard aan. Als Goldman Sachs geen bail out had gehad was de wereld er echt niet slechter aan toe. Dit soort exhorbitante bedragen als beloning voor falen zijn gewoon belachelijk.
tuurlijk is het belachelijk en asociaal. tuurlijk wordt er (terecht) geprotesteerd, maar een revolutie? get real!quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:06 schreef TubewayDigital het volgende:
[..]
![]()
Get real. Als de bonus van Goodwin afgepakt wordt gaan ze er echt niet hard aan. Als Goldman Sachs geen bail out had gehad was de wereld er echt niet slechter aan toe. Dit soort exhorbitante bedragen als beloning voor falen zijn gewoon belachelijk.
Gedwongen?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:08 schreef Drive-r het volgende:
[..]
GS werd gedwongen een bailout te nemen, dus die telt niet.
Sommige users hier gebruiken graag grote woorden. Ik zie ook geen revolutie plaats vinden, sterker nog, denk dat de meeste mensen zich bij het lezen in de gratis krant er drik om maken en over op zitten te winden, en zodra ze de trein uit lopen het vergeten zijn.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:08 schreef simmu het volgende:
[..]
tuurlijk is het belachelijk en asociaal. tuurlijk wordt er (terecht) geprotesteerd, maar een revolutie? get real!
Ik verwacht dat iedereen die straks nog in de FS werkt, als een potentiële crimineel wordt beschouwd. ABN AMRO medewerkers die hun bonus mogen houden terwijl de belastingbetalers door het geknoei van die ABN'ers nog tientallen jaren krom moeten liggen.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:16 schreef TubewayDigital het volgende:
Om op de topic titel terug te komen. Mijn interesse in werken in de FS is wel sterk aan het teruggelopen sinds een maand.
tsja. de luitjes van bij lehman waren ooit ook erg blij met hun deels in aandelen uitgekeerde salaris. was ook een riant salaris. maar je hebt er weinig aan als lehman aandelen pennystock worden en dan failliet he.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:58 schreef ES57 het volgende:
[..]
Ik verwacht dat iedereen die straks nog in de FS werkt, als een potentiële crimineel wordt beschouwd. ABN AMRO medewerkers die hun bonus mogen houden terwijl de belastingbetalers door het geknoei van die ABN'ers nog tientallen jaren krom moeten liggen.![]()
Dat kan wel zijn maar je hebt de beeldvorming tegen.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:06 schreef PietjePuk007 het volgende:
Volledig mee oneens,
En jij de feiten.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:29 schreef ES57 het volgende:
[..]
Dat kan wel zijn maar je hebt de beeldvorming tegen.
Feiten zijn niet belangrijk in deze. Als het gepeupel zijn onwrikbare mening over de rovende kaste der bankiers heeft gevormd, dan slijpen de beulen hun glinsterende aksen.quote:
Hier stopte ik met lezen. Wat kun jij een onzin verkondigen... Is het jaloezie? of snap je gewoon echt niet waar je het over hebt?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 17:53 schreef ES57 het volgende:
[..]
Feiten zijn niet belangrijk in deze.
Jij snapt gewoon niet wat (negatieve) imago/ beeldvorming teweeg kan brengen.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 17:57 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Hier stopte ik met lezen. Wat kun jij een onzin verkondigen... Is het jaloezie? of snap je gewoon echt niet waar je het over hebt?
Goed, waar mogen we om wedden. Daar wil ik mijn kerstbonus van dit jaar nog wel op zetten...quote:Op vrijdag 27 februari 2009 18:04 schreef ES57 het volgende:
[..]
Jij snapt gewoon niet wat (negatieve) imago/ beeldvorming teweeg kan brengen.
Kan je nog zoveel "feiten" naar voren brengen, helpt niks.
Geloof mij nou maar, binnen een jaar vindt men jou in het meest gunstige geval een beklagenswaardige sukkel als je in de FS werkt.
Hij is niet zo van het wedden..... Hij durfde ook al niet op mijn voorstel te reageren:quote:Op vrijdag 27 februari 2009 18:07 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Goed, waar mogen we om wedden. Daar wil ik mijn kerstbonus van dit jaar nog wel op zetten...
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 15:33 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Zullen we daar een leuke weddenschap op afsluiten?
welnee man. zat mensen nog die een hypotheek nodig hebben, of een verzekering. hou nu maar weer op, we snappen onderhand wat je bedoelt. verzoek aan alle anderen: kap er eens mee hem uit te dagen. dit is aardig vermoeiend en vervelend aan het worden.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 18:04 schreef ES57 het volgende:
[..]
Jij snapt gewoon niet wat (negatieve) imago/ beeldvorming teweeg kan brengen.
Kan je nog zoveel "feiten" naar voren brengen, helpt niks.
Geloof mij nou maar, binnen een jaar vindt men jou in het meest gunstige geval een beklagenswaardige sukkel als je in de FS werkt.
Welnee. Als ik aapjes ga kijken in de dierentuin, zie ik ze ook graag naar buiten komen. Hem moet je ook een beetje iets geven om naar te happenquote:Op vrijdag 27 februari 2009 18:14 schreef simmu het volgende:
verzoek aan alle anderen: kap er eens mee hem uit te dagen. dit is aardig vermoeiend en vervelend aan het worden.
En terecht.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:06 schreef PietjePuk007 het volgende:
maar heel Nederland staat ineens op scherp als iemand iets over bonussen icm banken hoort.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |