quote:Op zondag 1 februari 2009 23:41 schreef hermanberghuis het volgende:
Grote verassing
Bron: De Telegraaf.nl
Ik vond het anders wel nuttig om te weten wat de Balkanners aanspreektquote:Op maandag 2 februari 2009 00:47 schreef Elfletterig het volgende:
Die Tatjana heeft daar niks te zoeken
We maken al jaren de fout dat we MENEN dat we een liedje moeten insturen dat de Balkan aanspreekt. Waar dat toe leidt, hebben we vorig jaar goed kunnen zien.quote:Op maandag 2 februari 2009 00:49 schreef Tijn het volgende:
Ik vond het anders wel nuttig om te weten wat de Balkanners aanspreekt![]()
Ja 12 maart komt de soapquote:Op zondag 1 februari 2009 23:35 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Komt nog een soap aan. Het duurt nog wel een tijdje tot mei
Smaken verschillen. Ik heb heel weinig met de Toppers, maar ik vind die Jeroen van de Boom een goede zanger. Hij zingt die twee anderen er met gemak uit.quote:Op maandag 2 februari 2009 07:41 schreef Karina het volgende:
En Jeroen van de Boom vind ik echt helemaal niets. Zonder Gerard Joling zijn de Toppers helemaal niet leuk meer.
Een vakjury met Tatjana er in. Wat heeft ze daar in Godesnaam te zoeken?quote:
Wat is nou precies je klacht dan? Tatjana, die volgens jou niks in een vakjury heeft te zoeken (wat ik trouwens ook vind), gaf wel keurig 12 punten aan "Angel Of The Night". En leg me eens uit wat er hersenloos is aan Shine? Omdat er een drumcomputer onder zit?quote:Op maandag 2 februari 2009 10:19 schreef Beelzebufo het volgende:
Een vakjury met Tatjana er in. Wat heeft ze daar in Godesnaam te zoeken?
Maar goed: het was wel weer duidelijk: 'Angel of the light' was beslist beter dan 'Shine', maar het was me meteen al duidelijk dat 'het volk' eerder voor hersenloze stimpstamp zou vallen dan voor muzikale inhoud.
Ja, en dáár zit het ESC al jaren niet meer op te wachten lijkt wel, ik denk dat we nog steeds niet doorhebben hóe het ESC veranderd is..quote:Op maandag 2 februari 2009 00:56 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
We maken al jaren de fout dat we MENEN dat we een liedje moeten insturen dat de Balkan aanspreekt. Waar dat toe leidt, hebben we vorig jaar goed kunnen zien.
Shine is tenminste een fatsoenlijk, melodieus liedje.
Ja idd, Gerard miste ik welquote:Op maandag 2 februari 2009 07:41 schreef Karina het volgende:
Ik heb gisteren een stukje zitten kijken en alle liedjes nog even voorbij zien komen. Die liedjes leken wel erg op elkaar allemaal, Three is the Magic Number vond ik zelf dan nog de leukste.
En Jeroen van de Boom vind ik echt helemaal niets. Zonder Gerard Joling zijn de Toppers helemaal niet leuk meer.
ja precies, maar dan moeten ze niet in een latex jurkje op de voorgrond gaan tredenquote:Op zondag 1 februari 2009 23:21 schreef Sk00p het volgende:
[..]
Heel wat mensen vergeten de mensen die op de achtergrond ook nog meezingen..9 van de 10 keer maken zij het liedje echt af. De meeste zijn ook wat aan de dikke kant, maar who cares! als ze maar goed zingen.
Ik vond "Three Is The Magic Number" idd ook leuk.quote:Op maandag 2 februari 2009 00:47 schreef Elfletterig het volgende:
Ik kan wel leven met Shine als winnaar. Ik had liever "Three Is The Magic Number" zien winnen, maar de zogenaamde vakjury stak daar al op voorhand een stokje voor. Dat "Angel Of The Night" begon goed, maar kabbelt daarna 2,5 minuut zinloos voort. Song 1 was te slecht voor woorden, dat nummer van Ruud de Wild gewoon te cliché en te gedateerd. Liedje 5 ging wel, maar was niet bijster origineel. Shine was mijn tweede keuze; goed nummer.
Die vakjury was trouwens storend. Alleen Daniël Dekker zei zinnige dingen. Die Tatjana heeft daar niks te zoeken, dat mens van Teach-In kan niet eens tot 10 tellen en die zuurpruim rechts, die manager van Frans Bauer, had daar natuurlijk ook helemaal niks te zoeken met zijn pleidooi voor Nederlandstalige nummers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |