Ja, dat was ook precies mijn idee. Ik ben natuurlijk niet helemaal los op de spelregels, maar misschien dat VDB daarom alleen maar geel kreeg. Aangezien hij hem geen scoringskans ontneemt, anders had hij eigenlijk rood moeten hebben. Doorgebroken speler + scoringskans.quote:Op zondag 15 februari 2009 19:23 schreef SCH het volgende:
Beetje rare pingel trouwens, de bal is toch al lang weg?
Het is een overtreding in het strafschopgebied, dat zal de regel wel zijn. Maar je hebt toch ook wel eens vrije trappen in het strafschopgebied, is toch niet altijd automatisch een pingel?quote:Op maandag 16 februari 2009 11:19 schreef Sandyman het volgende:
[..]
Ja, dat was ook precies mijn idee. Ik ben natuurlijk niet helemaal los op de spelregels, maar misschien dat VDB daarom alleen maar geel kreeg. Aangezien hij hem geen scoringskans ontneemt, anders had hij eigenlijk rood moeten hebben. Doorgebroken speler + scoringskans.
Werd die regel maar vaker gebruikt, vrije trap in de 16..quote:Op maandag 16 februari 2009 11:39 schreef SCH het volgende:
[..]
Het is een overtreding in het strafschopgebied, dat zal de regel wel zijn. Maar je hebt toch ook wel eens vrije trappen in het strafschopgebied, is toch niet altijd automatisch een pingel?
Dat is alleen als de keeper een terugspeelbal in de handen pakt.quote:Op maandag 16 februari 2009 11:39 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar je hebt toch ook wel eens vrije trappen in het strafschopgebied, is toch niet altijd automatisch een pingel?
Blame je het slechte spel van Heerenveen nu op een slecht veld en slecht spel van de tegenstander, of lees ik dat verkeerd?quote:Op maandag 16 februari 2009 11:19 schreef One_conundrum het volgende:
Zonde gister idd..., maar we gingen mee in het slechte spel op het slechte veld.
Zeker nietquote:Op maandag 16 februari 2009 12:36 schreef Kriebbel het volgende:
[..]
Dat is alleen als de keeper een terugspeelbal in de handen pakt.
Het offensief werd snel gestaakt na de goal. Door het slechte veld moest NEC ook gedwongen achteruit voetballen, want je kan de bal minder het werk laten doen. Daardoor zakte ook Heerenveen in. Voetballend was het zeer lastig om de bal het werk te laten doen. Daardoor geloof je in je 1-0 voorsprong en kregen we terecht het deksel op de neus.quote:Op maandag 16 februari 2009 12:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Blame je het slechte spel van Heerenveen nu op een slecht veld en slecht spel van de tegenstander, of lees ik dat verkeerd?
0-0 toch? Seizoensopening met toen nog El-Hamdoui en Hadouir in Tilburgse gelederen... Ik kan me ook een seizoen vergissen trouwens, maar volgens mij was dat wel 'vorig jaar' (augustus 2007)quote:Op maandag 16 februari 2009 11:18 schreef dagizmo het volgende:
Wat een teleurstelling...![]()
Op naar Willem II thuis, hebben we vorig jaar thuis ook niet zo geblunderd tegen hun? Als we NEC iig thuis maar in de beker pakken.
Inderdaad, 0-0, met later dat jaar een 2-3 uitzege op willem II. Dit seizoen wonnen we uit met 1-3 en twee seizoenen geleden wonnen we thuis met 5-0. Kortom laten we kijken naar nu en dan behoort Heerenveen gewoon makkelijk te kunnen winnen (ik weet dat het altijd moeilijk kan zijn, maar ik ben en blijf altijd optimistisch).quote:Op maandag 16 februari 2009 16:33 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
0-0 toch? Seizoensopening met toen nog El-Hamdoui en Hadouir in Tilburgse gelederen... Ik kan me ook een seizoen vergissen trouwens, maar volgens mij was dat wel 'vorig jaar' (augustus 2007)
Zeker. En gisteren stond er zelfs een eredivisiewaardig elftal..quote:
Niet zo verrassend als ik die opstelling van Heerenveen zie, dat team zou zich zelfs moeiteloos handhaven in de eredivisie.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 12:13 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Jong PSV werd er dan ook totaal door verrast, resulterend in een 4-0 voorsprong na een uur
Die ben ik ontgroeid qua leeftijd.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:08 schreef MaxPower het volgende:
Moet jij vrezen voor je plekkie?
Heul ver ten oosten van die grote metropool te Friesland.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:21 schreef SCH het volgende:
Waar ligt Emmen ook alweer?
Ik verwacht dat Heerenveen bij Emmen spelers zal onderbrengen, als het andersom moet dan moeten de sterren van Emmen naar Heerenveen gaan willen ze aan spelen toekomen.quote:Uit een artikel over samenwerking sc Heerenveen en Emmen: Het ligt voor de hand dat beide clubs ook spelers en trainers bij elkaar zullen onderbrengen.
(c) www.nu.nlquote:Roy Beerens staat op de shortlist van PSV als mogelijke aankoop voor volgende zomer. De interesse uit Eindhoven is opmerkelijk, want in 2007 deed de club haar zelf opgeleide speler nog van de hand.
Beerens staat tot 2010 onder contract bij sc Heerenveen, waar hij een sterk seizoen doormaakt. Een gelimiteerde transfersom moet voor hem de weg vrijmaken voor een overgang naar een topclub.
In de Telegraaf reageert de buitenspeler op de vermeende interesse. "Dat PSV me toen liet gaan is goed voor me geweest en daar ben ik de club nog steeds dankbaar voor. Net als iedere jonge voetballer wil ik ooit voor een Nederlandse topclub spelen. Voor PSV sta ik natuurlijk altijd open."
quote:A en B en beloftes worden gecombineerd. De C en D junioren worden op postcode ingedeeld. Heerenveen heeft hiermee een groter scoutingsgebied en de C en D jeugd wordt in Emmen sterker. Uiteindelijk gaan de besten door naar de B en A jeugd of naar het enige beloftenelftal, wat weer goed is voor het niveau. Beide clubs kunnen vanuit dit beloftenelftal spelers vastleggen. Daarnaast wil Heerenveen spelers die tegen het 1ste aanzitten laten spelen bij FC Emmen.
WAT??? Koste Kopic 3 miljoenquote:
Dit staat op de website van de LC.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 10:25 schreef One_conundrum het volgende:
Dat mag ik hopen jaa. Al bekend wie dingsdag vervangt? Wat zegt de LC
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |