Nee, want dat zou je toch nooit doen?!quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:00 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
die komen niet, ik snap zowieso niet hoe hij er bij kwam dat dat dit weekend zou ziijn.
En dat jij ook uitgenodigd zou zijn
quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:01 schreef Pjederdy het volgende:
[..]
Ik niet, ben nog maagdelijk onbeschreven!
Nee, ik vind accenten gewoon leukquote:Op zaterdag 31 januari 2009 19:44 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Leuk om te lachen?.
Dat wil je zelf dan toch niet?
ga je vanaaf nog naar de Lollipop?quote:
De letters Cadans?quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:15 schreef wonderer het volgende:
Ik wil ook een tattoo. Maar ik weet nog niet wat of waar, dus.
quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:21 schreef Ang3l het volgende:
Mensen die ana je vragen of je hun laatste 2 uur op stap in wil vullen omdat ze 't zich niet meer kunnen herinneren zijn leuk"Je stond toch op de bar te strippen?"
Spoorrails is best een leuk idee, om mijn bovenarm of zo...quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:17 schreef Ang3l het volgende:
[..]
De letters Cadans?
Met een spoorrailtje.
wellicht vries ik wat voor ze in, ik heb genoeg voor 10 Teun en Ronald'squote:
Jeps.. 't is helemaal rond..quote:
Zeker weten dat het geen kalkoen is?quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:25 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
wellicht vries ik wat voor ze in, ik heb genoeg voor 10 Teun en Ronald's
Ik heb nog nooit zo'n grote kip klaargemaakt, schoongemaakt weegt dit beest nog 3350 gram
Een tattoo in je gezicht?quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:28 schreef TheaterMaMa het volgende:
het eerste jaar toen er nog goed zichtbaar was dat er een stukje huid was weggehaald op mijn bovenarm (om over mijn brandwond heen te zetten) wilde ik daar een streepjescode overheen laten tatooëren, nu ben ik blij dat ik dat niet gedaan heb want van dat litteken op mijn arm zie je bijna niets meer.
Nu heb ik wel ieder jaar op lowlands de kriebel om een traantje onder mijn rechter oog te tatooëren.
Dat was ooit eens helemaal in! En nu behoort het wel heel erg tot een bepaalde bevolkingsgroep. Dat krijg je met modegevoelige tattoo'squote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:17 schreef mike_hunt het volgende:
een tribal tattoo of een gewei boven je ass crack![]()
Ja misschien welquote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:26 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Jeps.. 't is helemaal rond..1,5 uur aan het regelen geweest, maar het gaat gebeuren
Ben jij er ook?
Heeft dan tenminste een speciale betekenis.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:24 schreef wonderer het volgende:
[..]
Spoorrails is best een leuk idee, om mijn bovenarm of zo...
Een traantje? dat is zo gangster.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:28 schreef TheaterMaMa het volgende:
het eerste jaar toen er nog goed zichtbaar was dat er een stukje huid was weggehaald op mijn bovenarm (om over mijn brandwond heen te zetten) wilde ik daar een streepjescode overheen laten tatooëren, nu ben ik blij dat ik dat niet gedaan heb want van dat litteken op mijn arm zie je bijna niets meer.
Nu heb ik wel ieder jaar op lowlands de kriebel om een traantje onder mijn rechter oog te tatooëren.
Yep. Ik wacht gewoon tot ik tegen HET idee aanloop.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:32 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Heeft dan tenminste een speciale betekenis.
I know the feeling.quote:Op zaterdag 31 januari 2009 20:36 schreef wonderer het volgende:
[..]
Yep. Ik wacht gewoon tot ik tegen HET idee aanloop.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |