Dat is de vraag idd, maar vanaf de Davis Cupfinale is hij toch wel heel goed bezig.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 10:55 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
Zowieso vraag ik me af of hij nu een vaste top-10 (of hoger) speler gaat worden of dat hij tijdelijke 'in the zone' zit, wat je wel vaker ziet bij de subtoppers.
quote:Op vrijdag 30 januari 2009 10:58 schreef kevinoz het volgende:
kom op verdasco, nu breaken, dan mag je zelf beginnen de 2e set!
En daarbij, mensen jullie kunnen illusies maken wat je wil....maar Federer gaat het toernooi gewoon winnen hoormaakt niet uit wie er in die finale komt van deze 2!
Precies, hij lijkt meer in zichzelf te geloven en hij gelooft ook in zijn kansen deze wedstrijd, ik heb goede hoop.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 10:58 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat is de vraag idd, maar vanaf de Davis Cupfinale is hij toch wel heel goed bezig.
Tie-break.
Heerlijk, die misplaatste arrogantie.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 10:58 schreef kevinoz het volgende:
En daarbij, mensen jullie kunnen illusies maken wat je wil....maar Federer gaat het toernooi gewoon winnen hoormaakt niet uit wie er in die finale komt van deze 2!
Een blower. Nu hoop ik echt wel dat ie gaat winnen.quote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |