quote:
In een koude Kuip begon de wedstrijd tussen Jong Feyenoord en Jong Ajax met de traditionele hymne "Hamas, hamas, Joden aan het gas". Dit Rotterdamse volkslied werd daarna nog een paar keer vol entousiasme door het Feyenoord-publiek aangeheven. De wedstrijd begon met een aanvallend ingesteld Jong Ajax. Het eerste gevaar kwam via een vrije trap van Kennedy, net buiten de 16. De keeper wist de bal naast te tikken. Twee minuten later kreeg de thuisploeg een eerste mogelijkheid voor het doel van Dennis Gentenaar, maar de Feyenoorders waren te onrustig, waardoor Sno weg kon werken.
wie is dat ook alweer?quote:Op donderdag 29 januari 2009 18:52 schreef Silenus het volgende:
Vanavond op het Sportjournaal een item over Ismail Aissati, over hoe het nu met 'm gaat.
Zodat we hem straks kunnen kopen. Niks verkopen aan die lui. Clubs die moeilijk doen als wij aankloppen moet je niks verkopen. Desnoods verhuur je hem aan ADO of zo.quote:Op donderdag 29 januari 2009 18:34 schreef versteegrob het volgende:
Klinkt logisch, waarom verkopen? Krijg je weinig voor, verhuur hem dan
Klopt. Tot rotterdam ging het goed, maar daar politiebegeleiding en toen terug naar amsterdam gestuurd.quote:Op donderdag 29 januari 2009 17:18 schreef Jasza het volgende:
[..]
Hmm dacht dat het gratis was![]()
Ben benieuwd vanavond, denk dat ze al tegengehouden worden voordat ze rond de kuip zijn.
Nee, niet meer.quote:Op donderdag 29 januari 2009 19:30 schreef marcb1974 het volgende:
Verwacht er iemand nog een spannende aankoop?
Lijkt me ook het beste, maar volgende keer die kakkies ook niet meer toelaten bij ons.quote:Op donderdag 29 januari 2009 19:25 schreef Riro het volgende:
[..]
Klopt. Tot rotterdam ging het goed, maar daar politiebegeleiding en toen terug naar amsterdam gestuurd.
Jong Ajax is sowieso nooit zo succesvol tegen Jong Feyenoord. Al is dat gezien de opstelling vanavond wel weer verklaarbaar.quote:Op donderdag 29 januari 2009 20:08 schreef denthemen het volgende:
2-0 achter, zonde.. Naja, die competitie winnen ze welJammer dat we nu mensen als DK in het topic krijgen, mensen die zich kapot moeten schamen voor hun club
Nouja dat is dus het rare. Als zij komen worden ze naar het stadion begeleid en krijgen ze een apart vak. En bij ons wordt opgeroepen niet te gaan en word je teruggestuurd als je het wel probeert.quote:Op donderdag 29 januari 2009 19:56 schreef Jasza het volgende:
[..]
Lijkt me ook het beste, maar volgende keer die kakkies ook niet meer toelaten bij ons.
Lijkt me een goeie gozer! Echte Ajacied zo te horen en die vrije trappenquote:
Ik mag hopen dat dat niet waar is dus. Verhuren lijkt me top, maar verkopen is écht dom. Straks weer terugkopen voor een paar miljoen zeker. Dit soort spelers moet je zo lang mogelijk zelf houden, die leveren toch niks op bij verkoop. Kan je net zo goed het contract uit laten dienen.quote:Op donderdag 29 januari 2009 20:29 schreef toma het volgende:
Ja hoor!
Ga je Goossens aan Twente verkopen. Waar ben je dan mee bezig?
Was hij wel altijd. De laatste twee jaar lijkt ie wel wat stil te staan in zijn ontwikkeling. Hij schijnt vooral snelheid tekort te komen voor het topvoetbal.quote:
Maar de reacties hier zeggen toch wel wat.quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:05 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Was hij wel altijd. De laatste twee jaar lijkt ie wel wat stil te staan in zijn ontwikkeling. Hij schijnt vooral snelheid tekort te komen voor het topvoetbal.
Ik weet het niet. Moeilijk inschatten. Denk niet dat het een topper wordt, anders had hij vast allang een kans gekregen in het eerste of bij de A-selectie. Zeker bij Ajax. Denk dat er best goede redenen voor zijn waarom dat nooit is gebeurd. Misschien dat verhuren een betere optie was geweest, ja. Maar ja, lastig. Ben benieuwd of hij het redt bij Twente. Kan goed zijn dat zo'n jongen zich elders wel gewoon goed ontwikkelt. We zien het wel.quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:07 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
Maar de reacties hier zeggen toch wel wat.
Inderdaad. En Sarpong, Anita en Donald zijn ook niet de nieuwe wereldtoppers als een Sneijder of VdV.quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:16 schreef navigator het volgende:
Tsja, ik denk toch dat hj tekort komt, generatiegenoten als Sarpong, Anita en Donald zitten al een paar jaar bji de selectie en hebben ook al aardig wat speeltijd gehad. Je kan niet alles houden omdat ze misschien nog wel gaan doorbreken. Wat goed is komt snel (meestal dan)
Dat klopt ook wel maar ik had en heb eigenlijk nog steeds wel vertrouwen in die jongen. Door wat ik van hem gezien en gehoord heb. Maar ze zullen hem ook niet voor niks weg doen ( hoop ik ) als dat zo is.quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:16 schreef navigator het volgende:
Tsja, ik denk toch dat hj tekort komt, generatiegenoten als Sarpong, Anita en Donald zitten al een paar jaar bji de selectie en hebben ook al aardig wat speeltijd gehad. Je kan niet alles houden omdat ze misschien nog wel gaan doorbreken. Wat goed is komt snel (meestal dan)
quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:25 schreef versteegrob het volgende:
http://player.nos.nl/index.php/media/play/tcmid/tcm:5-472156/category/sport/
Leuk interview, heb de vertrouwen in!
75% a 80% zit Aisatti
quote:Op donderdag 29 januari 2009 20:35 schreef kevin6188 het volgende:
Aissati:
http://player.nos.nl/inde(...)2156/category/sport/
ik wilde er in eerste instantie ook heen gaan, maar dat is de eerste dag van m'n afstudeerperiode. En ik kan dan moeilijk maken om een uur eerder vrij te vragen.quote:Op donderdag 29 januari 2009 20:59 schreef Againzender het volgende:
GVD, zie nu pas dat we komende dinsdagavond tegen Heracles moeten! Wat is dat voor een achterlijke dag?
Gaat mij nooit lukken met m'n werk om dat te halen
Is natuurlijk meten met 2 matenquote:Op donderdag 29 januari 2009 20:27 schreef Riro het volgende:
[..]
Nouja dat is dus het rare. Als zij komen worden ze naar het stadion begeleid en krijgen ze een apart vak. En bij ons wordt opgeroepen niet te gaan en word je teruggestuurd als je het wel probeert.
Te debiel voor woorden dit iddquote:Op donderdag 29 januari 2009 20:00 schreef RayMania het volgende:
Sjonge zeg, heb je zo'n talent in huis, hele jeugd opgeleid en dan laat je hem zonder een kans vertrekken naar FC Twente.
Die groep die zij destijds hadden stelde weinig voor, paar oude dikke gasten, wat pubertjes en wat vrouwenquote:Op donderdag 29 januari 2009 21:33 schreef Jasza het volgende:
[..]
Is natuurlijk meten met 2 maten![]()
Maargoed verbaasd me niks
Maakt het iets uit watvoor mensen het zijn?quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:36 schreef denthemen het volgende:
[..]
Die groep die zij destijds hadden stelde weinig voor, paar oude dikke gasten, wat pubertjes en wat vrouwen
Wil je zeggen dat je ook een pubertje bent?quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:55 schreef Jasza het volgende:
[..]
Maakt het iets uit watvoor mensen het zijn?
quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:57 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Wil je zeggen dat je ook een pubertje bent?
dat bedoel ik: je gaat er noiet vanuit dat er op dinsdag competitievoetbal is. Misschien Europees, maar ja, daar moet je apart kaarten voor kopen, dus dat heb je wel door.quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:29 schreef toma het volgende:
[..]
ik wilde er in eerste instantie ook heen gaan, maar dat is de eerste dag van m'n afstudeerperiode. En ik kan dan moeilijk maken om een uur eerder vrij te vragen.
Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:08 schreef peaceman het volgende:
Is er nog nieuws? Ben er een weekje uit geweest qua nieuws... ben nl. vader geworden afgelopen vrijdag.
Gefeliciteerdquote:Op donderdag 29 januari 2009 22:08 schreef peaceman het volgende:
Is er nog nieuws? Ben er een weekje uit geweest qua nieuws... ben nl. vader geworden afgelopen vrijdag.
ik had ze aangekuntquote:Op donderdag 29 januari 2009 21:55 schreef Jasza het volgende:
[..]
Maakt het iets uit watvoor mensen het zijn?
Jariquote:Op donderdag 29 januari 2009 22:10 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!
Als het een zoontje is heb je hem toch wel Luis, Miralem of Urby genoemd he?
Feli!quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:08 schreef peaceman het volgende:
Is er nog nieuws? Ben er een weekje uit geweest qua nieuws... ben nl. vader geworden afgelopen vrijdag.
Gefeliciteerdquote:Op donderdag 29 januari 2009 22:08 schreef peaceman het volgende:
Is er nog nieuws? Ben er een weekje uit geweest qua nieuws... ben nl. vader geworden afgelopen vrijdag.
quote:Irritaties
Marco van Basten valt op. Niet omdat hij zijn handen amper uit zijn broekzakken haalt - dat is meestal het geval - maar omdat hij op geïrriteerde toon Luis Suarez achter een bal aanstuurt. "Die ga je maar halen," zegt hij stuurs, nadat de frivole aanvaller tijdens een positiespel de bal een zwiep geeft richting het aangrenzende trainingsveld.
Normaal gesproken is dat geen probleem. Van Basten heeft het grillige karakter van Suarez allang geaccepteerd. Zijn speelse ziel. Zijn streken. Dus ook: het wegtrappen van een bal, zo'n honderd meter ver, ook al heeft het ding de zijlijn allang gepasseert.
Eventjes is Van Basten dit soort onbenulligheden zat. Als een schoolkind met strafwerk, rent Suarez gedwee achter zijn bal aan.
Er mag heus wel gelachen worden, vindt Van Basten, maar nu het gat met koploper AZ tot zes punten is gegroeid, geeft hij zijn irritaties de vrije loop.
Eerder tijdens de training had de trainer het elftal al vermanend toegesproken. Het was niet goed wat hij zag, riep Van Basten en hij voegde daar nog iets aan toe - zeldzaam vinnig, zo was van zijn gezicht te lezen - maar een trein raasde voorbij en verstomde zijn woorden. Alleen de spelers hoorden wat hij zei.
Die deden vervolgens beter hun best, maar echt goed werd het nooit, en toch verliet Van Basten het veld zoals hij er twee uur eerder op was gestapt: ijzig kalm, met zijn handen diep in de broekzakken gestoken.
quote:
Sno alleen voor die wedstrijd naar Jong Ajax??quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:11 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Feli!
Zes punten achter op AZ, dat is het nieuws. En Silva en Lindgren kunnen weer spelen. Sno naar Jong Ajax.
Sno is z'n afspraken met de medische en technische staf niet nagekomenquote:Op donderdag 29 januari 2009 22:14 schreef peaceman het volgende:
[..]
Sno alleen voor die wedstrijd naar Jong Ajax??
Die 6 punten achterstand had ik helaas nog meegekregen.
Gefeliciteerd!!!quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:08 schreef peaceman het volgende:
Is er nog nieuws? Ben er een weekje uit geweest qua nieuws... ben nl. vader geworden afgelopen vrijdag.
Lennonquote:Op donderdag 29 januari 2009 22:13 schreef peaceman het volgende:
[..]
Dat wilde mijn vrouw niet...
Nee, het mooie kereltje heeft Lennon.
Even een fotootje spammen...
[ afbeelding ]
Congratz! Mooi kereltje!quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:08 schreef peaceman het volgende:
Is er nog nieuws? Ben er een weekje uit geweest qua nieuws... ben nl. vader geworden afgelopen vrijdag.
nee, alles is afgelast wegens onenogheid over voetbalplaatjesquote:Op donderdag 29 januari 2009 22:22 schreef jorienvdherik het volgende:
Is er nog gevoetbald door de beloftes vandaag?
Was zelf voetballen namelijk.
Nee, volgende week pas. Winterstop hè.quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:22 schreef jorienvdherik het volgende:
Is er nog gevoetbald door de beloftes vandaag?
Was zelf voetballen namelijk.
Kleintjes blijven altijd zooo cute.quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:13 schreef peaceman het volgende:
[..]
Dat wilde mijn vrouw niet...
Nee, het mooie kereltje heeft Lennon.
Even een fotootje spammen...
[ afbeelding ]
Middelmaat.quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:26 schreef jorienvdherik het volgende:
Was Lasse Nilsson niks voor jullie?
Ging niet doorquote:Op donderdag 29 januari 2009 22:22 schreef jorienvdherik het volgende:
Is er nog gevoetbald door de beloftes vandaag?
Was zelf voetballen namelijk.
Nee, is meer een speler voor een club die rond plek #15 staat.quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:26 schreef jorienvdherik het volgende:
Was Lasse Nilsson niks voor jullie?
1 als ik het goed heb gehoord, en vast nog wel wat mensen gewoon met auto'squote:Op donderdag 29 januari 2009 22:35 schreef Hofpleinfontein het volgende:
Hoeveel bussen wilden er vanavond richting Rotterdam komen dan? 1 of meerdere. Vond jong ajax zeer zwak spelen.
Wel jammer. Was goed geweest voor de sfeer denk ik.Volgende keer maar 'undercover' richting Rotterdam komen!quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:38 schreef denthemen het volgende:
[..]
1 als ik het goed heb gehoord, en vast nog wel wat mensen gewoon met auto's
Zekerquote:Op donderdag 29 januari 2009 22:28 schreef RayMania het volgende:
[..]
Nee, is meer een speler voor een club die rond plek #15 staat.
lijkt mij dat er nog zat kaarten moeten zijn....quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:40 schreef Silaz het volgende:
Zijn er nog kaarten voor Fiorentina en Heracles beschikbaar? Liefst 428 ofzo. Heb net me rooster gezien en die is ideaal. dus kan mooi blijven pitte in utrecht wss. als ik nog kaarten kan kopen:9
Er is er 1 gegaan inderdaad. Die werd zelfs nog helemaal langs rotterdam alexander gestuurd, waardoor er nog gehoopt werd dat de bus gewoon naar het stadion begeleid werd. Maar uiteindelijk dus toch weer terug gestuurd naar Amsterdam.quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:41 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[..]
Wel jammer. Was goed geweest voor de sfeer denk ik.Volgende keer maar 'undercover' richting Rotterdam komen!
Hamas hamas joden aan het gasquote:Op donderdag 29 januari 2009 22:41 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[..]
Wel jammer. Was goed geweest voor de sfeer denk ik.Volgende keer maar 'undercover' richting Rotterdam komen!
Van hartequote:Op donderdag 29 januari 2009 22:08 schreef peaceman het volgende:
Is er nog nieuws? Ben er een weekje uit geweest qua nieuws... ben nl. vader geworden afgelopen vrijdag.
Aan jou de taak.quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:37 schreef peaceman het volgende:
Dank jullie wel... hoop dat ie ook voor ajax wordt!
Feli.quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:08 schreef peaceman het volgende:
Is er nog nieuws? Ben er een weekje uit geweest qua nieuws... ben nl. vader geworden afgelopen vrijdag.
Tja mijn pa is voor feijenoord, dus waar je mee wordt opgevoed, zegt niet altijd alles...quote:
Als je m maar geen jupiler league op vrijdagavond laat kijken. Dalijk wordt ie voor feyenoordquote:Op donderdag 29 januari 2009 23:42 schreef peaceman het volgende:
[..]
Tja mijn pa is voor feijenoord, dus waar je mee wordt opgevoed, zegt niet altijd alles...
http://www.sportwereld.nl(...)_naar_FC_Twente.htmlquote:John Goossens kan naar FC Twente
AMSTERDAM - FC Twente onderhandelt met Ajax over de transfer van aanvaller John Goossens (21). De speler is het al eens over een contract voor 3,5 jaar, maar de clubs moeten het nog eens worden.
Twente rekent erop dat Goossens naar Enschede komt. Ajax laat Zuid-Afrikaan Lewis, die bij de beloften op proef was, terugkeren naar Ajax Cape Town.
Omdat hij geen toekomst heeft bij Ajax.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 00:10 schreef MaxC het volgende:
Lijkt me onzinbericht, waarom zou Ajax dat in godsnaam doen?
Edit: Staat ook op VI, maar nog steeds: Waarom zou je 1 van je grootste talenten wegdoen?![]()
![]()
Hij heeft al vaker te kennen gegeven weinig perspectief te zien bij Ajax.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 00:10 schreef MaxC het volgende:
Lijkt me onzinbericht, waarom zou Ajax dat in godsnaam doen?
Edit: Staat ook op VI, maar nog steeds: Waarom zou je 1 van je grootste talenten wegdoen?![]()
![]()
Als je Goossens een kans wil geven, op welke positie dan? En wie moet er dan uit?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 00:22 schreef MaxC het volgende:
Geef hem dan is een kans, vind De Jong, Anita en Zeewier(die ene wedstrijd) dit seizoen erg tegenvallen waarom dan hem geen kans geven?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |