Aangemeld!quote:Op zaterdag 31 januari 2009 11:59 schreef ThE_ED het volgende:
http://www.last.fm/group/Metalheads+Unite!
Altijd spijkerbroek en soms een bandshirt hier.quote:Op zondag 1 februari 2009 11:02 schreef tijnbrein het volgende:
Ach de meeste metalhead hebben gewoon normaal haar.
Volgens mij is deze omschrijving van metalhead beter. Kisten, spijkerbroek of legerbroek en bandshirt.
Ik ook. Op festivals toch meestal een legerbroek maar dat terzijde.quote:Op zondag 1 februari 2009 12:17 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Altijd spijkerbroek en soms een bandshirt hier.
Precies.quote:Op zondag 1 februari 2009 13:33 schreef Darkestrah het volgende:
Ik luister vaak naar metal, maar ik had bijvoorbeeld net nog Get Cape. Wear Cape. Fly op staan, en gister een hele tijd Panacea. Dat zit zo ver van het genre metal vandaan, dat ik mezelf geen metalhead wil noemen. Een metalfan of metalliefhebber, daar kan ik me in vinden.
Daar kan ik mij ook wel in vinden.quote:
Ik draag bijna altijd normale casual kleding behalve als ik naar concerten en festivals toe ga.quote:Op zondag 1 februari 2009 14:28 schreef Leatherneck het volgende:
Draag ook altijd casual kleding en niemand die, aan de hand van me uiterlijk, zou raden dat ik veel naar metal luister.
*rillingen over rug*quote:Op zondag 1 februari 2009 14:36 schreef Luiaerdt het volgende:
Ik ga ook wel eens naar ska concerten, dat zie je niet aan me
Waar ga je naar toe dan eind maart?quote:Op zondag 1 februari 2009 16:22 schreef Darkestrah het volgende:
Eergisteren Vreid leren kennen, maar niet dermate onder de indruk dat ik ze wil zien. Eerst maar even mn eerste 'echte' metalconcert eind maart overleven, dan zie ik wel verder.
quote:Op zondag 1 februari 2009 14:28 schreef Leatherneck het volgende:
Draag ook altijd casual kleding en niemand die, aan de hand van me uiterlijk, zou raden dat ik veel naar metal luister.
Agalloch, Dornenreich & Mely. Maar vooral Agalloch.quote:Op zondag 1 februari 2009 16:26 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Waar ga je naar toe dan eind maart?
Dat kan. Het is maar net hoe je het begrip zelf gebruikt.quote:Op zondag 1 februari 2009 13:33 schreef Darkestrah het volgende:
Ik luister vaak naar metal, maar ik had bijvoorbeeld net nog Get Cape. Wear Cape. Fly op staan, en gister een hele tijd Panacea. Dat zit zo ver van het genre metal vandaan, dat ik mezelf geen metalhead wil noemen. Een metalfan of metalliefhebber, daar kan ik me in vinden.
Ik ken Vreid ook niet, maar dat er ex-Windir leden in zitten maakt mij genoeg nieuwschierig om te kijken.quote:Op zondag 1 februari 2009 16:22 schreef Darkestrah het volgende:
Eergisteren Vreid leren kennen, maar niet dermate onder de indruk dat ik ze wil zien. Eerst maar even mn eerste 'echte' metalconcert eind maart overleven, dan zie ik wel verder.
Windirquote:Op zondag 1 februari 2009 18:19 schreef Darkestrah het volgende:
Windir, daar heb ik ook nog wel een boel van. Ik weet niet, ik heb in het algemeen meer met black dan met viking/folk.
Dat dus.quote:Op zondag 1 februari 2009 13:13 schreef Black_Tulip het volgende:
Wat mij betreft is iedereen die vaak naar metal luistert een metalhead.
Last.fm is naast een scrobbler ook een soort internetradio, je tikt een bandnaam of genrenaam (tag) in en last.fm speelt soortgelijke muziek voor je af. Ik gebruik hem ook het meest op mijn werk omdat ik thuis ook meer cd's en platen draai, toch is het wel leuk om er aan mee te doenquote:
Dat is ook wel handig. Misschien ga ik dat eens proberen.quote:Op zondag 1 februari 2009 19:06 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Dat dus.
[..]
Last.fm is naast een scrobbler ook een soort internetradio, je tikt een bandnaam of genrenaam (tag) in en last.fm speelt soortgelijke muziek voor je af. Ik gebruik hem ook het meest op mijn werk omdat ik thuis ook meer cd's en platen draai, toch is het wel leuk om er aan mee te doen
Aangemeld bij de weg.
Haha gaafquote:Op zondag 1 februari 2009 19:11 schreef Trashcanman het volgende:
Over metalheads gesproken:
Oude fan...
Dat betekend wel dat je eerst kinderen moet krijgen en daarna heel oud moet worden en je kinderen moeten ook weer kinderen krijgen. Dit is wel erg serieusquote:Op zondag 1 februari 2009 19:50 schreef Luiaerdt het volgende:
[..]
Haha gaaf![]()
ik word ook een heavy metal oma
Lekker generaliseren.quote:Op zondag 1 februari 2009 21:30 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Lekker in je lonsdale en Doc Martens
Afgelopen donderdag in de Melkweg gezien en het was weer fantastisch. Ik vond juist Turisas erg zwak spelen, misschien omdat het niet zo hard stond?, en DragonForce was gewoon wat ik van ze verwachtte. Snel, Vrolijk en Technisch... Erg goed gewoon.quote:Op donderdag 29 januari 2009 11:36 schreef GoeRoe86 het volgende:
Hoi
Turisas was vermakelijk. DragonForce (3e keer dat ik zie zie) was slecht. De eerste keer was het vermakelijk. Tweede keer (HMH, Black Crusade) waren ze al vrij sloppy. Nu was het gewoon irritant. Ze speelden heel nonchalant. Weinig echt contact met het publiek. 3 of 4 keer dat zang wegviel. De homo act begint een beetje te irriteren ook...
Ik ben blij dat jij je wel vermaakt heb! In 013 stond Turisas prima qua geluid. Kan zijn dat DragonForce hun dag gewoon niet had in 013....quote:Op maandag 2 februari 2009 08:57 schreef SicSicSics het volgende:
Goedemorgen deze maandag!![]()
[..]
Afgelopen donderdag in de Melkweg gezien en het was weer fantastisch. Ik vond juist Turisas erg zwak spelen, misschien omdat het niet zo hard stond?, en DragonForce was gewoon wat ik van ze verwachtte. Snel, Vrolijk en Technisch... Erg goed gewoon.
Ze gingen maar door ook!Ik had m'n laatste trein gemist!
![]()
Maar gelukkig zag ik ook een postertje hangen: Bleeding Through, Darkest Hour, Beneath The Massacre, Carnifex, War From A Harlots Mouts, Arsonists Get All The Girls en Succes Will Write Apocalypse Across the Sky!![]()
Voor maar 18,50!
Dat is zo ja.. maar ik kan toch ook een oud vrouwtje worden zonder kinderen. dat vind ik dan ook een omaquote:Op zondag 1 februari 2009 19:52 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat betekend wel dat je eerst kinderen moet krijgen en daarna heel oud moet worden en je kinderen moeten ook weer kinderen krijgen. Dit is wel erg serieus
Of het publiek was gewoon lui!quote:Op maandag 2 februari 2009 09:49 schreef GoeRoe86 het volgende:
Ik ben blij dat jij je wel vermaakt heb! In 013 stond Turisas prima qua geluid. Kan zijn dat DragonForce hun dag gewoon niet had in 013....
Dan moet je ook eerst maar eens oud zien te worden!quote:Op maandag 2 februari 2009 10:11 schreef Luiaerdt het volgende:
Dat is zo ja.. maar ik kan toch ook een oud vrouwtje worden zonder kinderen. dat vind ik dan ook een oma
Opzich viel dat wel mee. Het was niet het beste publiek maar actief genoeg. Kip en ei verhaal he. Was de band kut omdat ze geen feeling kregen met het publiek of kregen ze geen feeling met het publiek omdat ze kut waren.quote:
Klopt, ik zat je ook maar een beetje te pesten!quote:Op maandag 2 februari 2009 10:29 schreef GoeRoe86 het volgende:
Opzich viel dat wel mee. Het was niet het beste publiek maar actief genoeg. Kip en ei verhaal he. Was de band kut omdat ze geen feeling kregen met het publiek of kregen ze geen feeling met het publiek omdat ze kut waren.
Lordi lijkt mij nou ook niet echt heel boeiend om naartoe te gaan.quote:Op maandag 2 februari 2009 19:47 schreef BOKA het volgende:
Gisteren naar Lordi in Purmerend geweest, ik verwachte er niks van maar het was echt heel erg leuk.
Het was elke keer weer spannend wat mr Lordi ging doen met de attributen waarmee hij het podium op ging.
Maar wat een raar publiek kwam erop af zeg, ik wist ook niet dat ze ECHT fans hadden.
Ik moest afzeggen vanwege m'n werk.quote:Op maandag 2 februari 2009 09:49 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Ik ben blij dat jij je wel vermaakt heb! In 013 stond Turisas prima qua geluid. Kan zijn dat DragonForce hun dag gewoon niet had in 013....
Aangezien het akoestisch is, en dat je waarschijnlijk wel aantrekt in dit nummer, raad ik je de EP van Agalloch (hoe kan het ook anders.quote:Op maandag 2 februari 2009 22:59 schreef Leatherneck het volgende:
Weet iemand nog mooie melancholische nummers, iets zoals dit:
Alles van My Dying Bride?quote:Op maandag 2 februari 2009 22:59 schreef Leatherneck het volgende:
Weet iemand nog mooie melancholische nummers, iets zoals dit:
Was eerst wel van plan te gaan, maar ik heb het al zo druk dat ik een paar van de concerten die ik overwoog toch maar heb geschrapt. (Dus: nee, ik niet)quote:Op maandag 2 februari 2009 23:35 schreef Tokus het volgende:
is er morgen nog iemand bij dat potje echte heavy metal van Iced Earth en Saxon?
Ik zoek zo ook nog wel even wat op, uno momentoquote:Op maandag 2 februari 2009 23:47 schreef Leatherneck het volgende:
ThE_ED en Darkestrah: thanks beide!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |