Je bedoelt sexloos en snurkend?quote:Op woensdag 28 januari 2009 12:25 schreef Stroekie het volgende:
[..]
hoe dat zo
jij lag samen met mij er presies zo bij als menig getrouwd stel
Sorry even een blank out ... even nadenken wie die ander nu was ... wel een president. Ben nog niet wakkerquote:Op woensdag 28 januari 2009 12:23 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Was hij ook president dan?
weet wel dat hij directeur van FBI geweest is en naamgever van een dam in de buurt van Vegas
en die dam is best indrukwekkend
volgens mij alles behalve wildquote:
volgens mij moet ik nog eens subtiel hier de aanstaande battle onder jouw aandacht brengenquote:Op woensdag 28 januari 2009 12:33 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Sorry even een blank out ... even nadenken wie die ander nu was ... wel een president. Ben nog niet wakker
quote:
toen zat ik op mijn hurken, is 2 februari weer een jaar geleden...quote:Op woensdag 28 januari 2009 12:27 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Oooow, alleen liggen?
Vandaar de WC perikelen
dan rest voor jou alleen het sexloos gedeeltequote:Op woensdag 28 januari 2009 12:38 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
(stroek snurkend, ik snurk niet...)
ja ja sorry, ik heb een excuus, het is nog ochtend en ik ben drukquote:Op woensdag 28 januari 2009 12:35 schreef Stroekie het volgende:
[..]
volgens mij moet ik nog eens subtiel hier de aanstaande battle onder jouw aandacht brengen
noem jij dit maal maar plaats en tijd en ik zal er zijn
En om dit te vieren ga je die actie weer uitvoerenquote:Op woensdag 28 januari 2009 12:39 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
toen zat ik op mijn hurken, is 2 februari weer een jaar geleden...
Ach ik wacht al vanaf aug 2008 daar kunnen best wel een paar maanden bij totdat jij gebruik kan maken van R als je persoonlijke secondantquote:Op woensdag 28 januari 2009 12:57 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
ja ja sorry, ik heb een excuus, het is nog ochtend en ik ben drukSlecht excuus maar goed
Brody Jenner heeft zijn eigen reality serie.quote:
I know!quote:
Owww, cutequote:Op woensdag 28 januari 2009 13:48 schreef Cairon het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Brody in het midden, de heks rechts is zijn verspookte moeder
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
waxxxxxed
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik moet bij Bromance altijd denken aan de Bropnnie-eenheid van Make me a supermodelquote:Op woensdag 28 januari 2009 13:41 schreef Cairon het volgende:
[..]
Brody Jenner heeft zijn eigen reality serie.
Brody Jenner is de zoon van de wel bekende atleet Bruce Jenner. Hij deelt een stief familie met Kim Kardashian. Brody Jenner is voornamelijk beroemd om het beroemd zijn, een soort van mannelijk Paris Hilton, maar dan met een iets hoger IQ en een greintje meer klasse en stijl.
Hij oogt niet lelijk.
Bromance is zijn zoektocht naar een nieuwe beste vriend, aangezien hij ooit eens BFFL was met ene Spencer uit "The Hills" maar die heeft hem verraden of verlaten of whatever. Het hele gebeuren lijkt strak te staan van homo-erotiek. De ondertoon is zo pijnlijk duidelijk aanwezig dat je hardop de vraag kan stellen voor wie dit programma nu eigenlijk bedoelt is.
Ik geloof dat iemand het programma al eens omschreef als een teken dat de volgende maatschappelijke beweging op het gebied van mannelijke emancipatie "gay for pay" is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |