Dan Darley als 2e keeper, en Timmer die de ballen kan dragen.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 07:42 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Lijkt dat hij ook haast niet anders kan, zeker als Feyenoord zich wil richten op de iets langere termijn. Mulder kan volgend jaar goed gebracht worden denk ik zo.
whehehe lekker bijdehandquote:Op dinsdag 27 januari 2009 07:32 schreef TJDoornbos het volgende:
[ afbeelding ]
Hulde voor die grunnpino
Zul je zien dat Timmer dan nog keepers trainert gaat worden..quote:Op dinsdag 27 januari 2009 09:47 schreef Luni het volgende:
[..]
Dan Darley als 2e keeper, en Timmer die de ballen kan dragen.
In het kader van non-nieuws.quote:AMSTERDAM - De supportersvereniging van Feyenoord wil weten waarom Albert Heijn in zijn verzamelalbum met voetbalplaatjes een insect heeft afgebeeld op de pagina van hun favoriete club. Het diertje lijkt sterk op een kakkerlak, een met name bij Ajaxaanhangers populaire scheldnaam voor Feyenoordfans.
Klanten van Albert Heijn kunnen in het album de voetbalplaatjes plakken die de supermarktketen momenteel uitdeelt. Iedere club heeft een eigen pagina, die is opgemaakt als een jongenskamer waarin attributen liggen die refereren aan de club of de regio. Zo is bij Heerenveen een Friese koek te zien, en ligt bij Sparta een speelgoedzwaard - een verwijzing naar stadion Het Kasteel.
Op de pagina van Feyenoord is ondermeer een voetbal te zien, waar een klein plastic insect op zit. Joop Verschuuren van de supportersvereniging van de Rotterdamse club noemt dat 'wel heel frappant'. Volgens hem rijst op z'n minst "het vermoeden van de associatie met een kakkerlak."
"Als dat zo zou zijn, is het op zichzelf een goede grap. Maar ik vind het ook wel weer kwalijk. Wat heeft 't nou voor zin?" Verschuuren vermoedt een geintje van een Ajaxgezinde fotograaf.
Volgens woordvoerster Anoesjka Aspeslagh van Albert Heijn gaat het echter om een kever, al kan ze niet uitleggen waarom die op de foto staat. "Misschien komt de bal van buiten," oppert ze. Van een grap is volgens haar in ieder geval geen sprake. "Dat kan natuurlijk nooit de bedoeling zijn. Het is jammer dat die suggestie wordt gewekt. Voor ons zijn alle clubs even belangrijk."
quote:Teruggekeerde Landzaat moet weer afhaken
27/01/2009 12:20
Denny Landzaat maakte maandag zijn rentree bij de beloften van Feyenoord. Na dertig minuten speelden echter weer de hamstrings op in het rechterbeen van de middenvelder.
De 32-jarige Amsterdammer speelde dit seizoen slechts één duel (3-1 verlies tegen Heracles Almelo) in de hoofdmacht van Feyenoord. Al meerdere keren leek een rentree nabij, maar moest Landzaat toch weer afhaken. De komende dagen moeten uitwijzen hoe ernstig deze terugslag is.
De 38-voudig international kende tot dit seizoen nauwelijks problemen met blessures. In zijn seizoenen bij MVV, Willem II, AZ en Wigan Athletic speelde Landzaat gemiddeld 32 competitieduels per jaargang.
Bron: VI
Nou daar hoeft Feyenoord ook niet meer op te hopen..quote:Heracles Almelo laat Klavan op huurbasis naar AZ gaan
27/01/2009 12:45
AZ en Ragnar Klavan waren het al eens over een contract ná dit seizoen. Heracles Almelo stemde uiteindelijk na 'lang onderhandelen' in met een directe overstap.
De 23-jarige Klavan was begin januari al tot een akkoord gekomen met AZ, dat de Estse international komende zomer transfervrij zou inlijven. Heracles Almelo kreeg daarna het Alkmaarse verzoek de overgang een half jaar te vervroegen.
'Marcel Brands heeft namens AZ opnieuw contact opgenomen of directe huur mogelijk was', aldus algemeen directeur Nico Jan Hoogma op de website van Heracles. 'We hebben lang onderhandeld, en we hebben uiteindelijk het financiële aspect voor de club afgewogen.'
Heracles gaat niet direct op zoek naar een vervanger. 'We proberen het op te vangen met onze huidige spelersgroep', aldus Hoogma. 'Daarbij zijn we natuurlijk heel blij dat Mark-Jan Fledderus na een half jaar blessureleed weer volledig is aangesloten. Daarnaast kijken we achter de schermen nog wel of er nog iets mogelijk is ten aanzien van versterking.'
Bij zijn entree in Almelo in juli 2005 zag Klavan Heracles als een mooie opstap. De 52-voudig Ests international heeft in vier jaar 95 competitiewedstrijden voor de Tukkers gespeeld. Zijn contract in Almelo liep tot medio 2009.
Bron : VI
LOSERquote:Op dinsdag 27 januari 2009 12:50 schreef jorienvdherik het volgende:
Krijg ik net een brief van Feyenoord dat ik mijn seizoenkaart te veel aanbied op Skelper, en als ik dit nog vaker doe, mijn scc geblokkeerd gaat worden
Wat is dit voor triest beleid van Feyenoord en de KNVB
Het is toch mijn seizoenskaart?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De Sportweek van deze week neem ik aan?quote:Op dinsdag 27 januari 2009 19:46 schreef BliksemSchigt het volgende:
Sorry.
Sportweek, die komen elk jaar met de inkomens top 100.
Iddquote:Op dinsdag 27 januari 2009 19:56 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ging van Geel toen niet huilen omdat hij naast Landzaat grijpte. Toen begon ie ook over te extreme salariseisen, alhoewel Ajax die toen gewoon wou betalen.
Veel geld voor zo'n stuk brandhout...quote:Op dinsdag 27 januari 2009 19:42 schreef Merkie het volgende:
Wtf, ¤1,6 miljoen per jaar? Ongelofelijk.
Kan je niet de hele lijst inscannen voor onsquote:Op dinsdag 27 januari 2009 19:46 schreef BliksemSchigt het volgende:
Sorry.
Sportweek, die komen elk jaar met de inkomens top 100.
Tyfus Boszquote:Gio - 2.1 miljoen
Landzaat - 1.6 miljoen
Makaay - 1.6 miljoen
de Cler - 1.3 miljoen
Hofland - 1.2 miljoen
Lucius - 810.000 euro
Timmer - 780.000 euro
de Guzman - 720.000 euro
Bruins - 450.000 euro
Buijs - 420.000 euro
Blij dat we uiteindelijk geen geld aan die prutser besteed hebben.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 19:56 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ging van Geel toen niet huilen omdat hij naast Landzaat grijpte. Toen begon ie ook over te extreme salariseisen, alhoewel Ajax die toen gewoon wou betalen.
Jezus, wat een geld. Dacht dat de lat wel rond het miljoen lag, valt flink tegen.quote:
Kunnen we ook eigenlijk niet.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 20:48 schreef Nieuwschierig het volgende:
Ik dacht dat sinds het vertrek van Alex en Gomez alleen nog door Ajax dit soort salarissen betaald werden in Nederland. Nooit gedacht dat Feyenoord dit jaar na jaar op zou kunnen brengen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |