Dan moeten ze snel naar de smurfsportschoolquote:
quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:07 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Dan moeten ze snel naar de smurfsportschool
Ze hadden het ook al door. Stonden met zijn allen te dansenquote:
Ik las t net jaquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:23 schreef marcb1974 het volgende:
En een derde baby dood door de steekpartij.
Rense!quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:27 schreef Fha het volgende:
Pier![]()
Ik ga naar mijn trein rennen. Doeeei allemaal![]()
Doeiquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:27 schreef Fha het volgende:
Pier![]()
Ik ga naar mijn trein rennen. Doeeei allemaal![]()
Verschrikkelijkquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:23 schreef marcb1974 het volgende:
En een derde baby dood door de steekpartij.
Bah, zo'n vent is echt te ziek voor woorden (ja ik weet dat ie gestoord is..).quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:37 schreef marcb1974 het volgende:
Er zijn nog 10 baby's in diverse ziekenhuis. Een aantal daarvan is kritiek. Ze worden vandaag nog allemaal naar het universitair ziekenhuis in Gent gebracht. Daar zijn de beste voorzieningen
Ik ben tegen de doodstraf in dit geval. Heb wel een andere straf die hij niet leuk gaat vindenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:38 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Bah, zo'n vent is echt te ziek voor woorden (ja ik weet dat ie gestoord is..).
Sorrie maar zo iemand mag van mij uit de maatschappij verdwijnen
soms vind ik de doodstraf dus helemaal nog zo slecht niet
Vraag me ook af waar de grens ligt tussen psychiatrisch patient en ziekelijk gestoorde moordenaar...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:42 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ik ben tegen de doodstraf in dit geval. Heb wel een andere straf die hij niet leuk gaat vinden
aangezien die man al behandeld werd en dat dus blijkbaar geen enkel effect heeft gehad, mag in dit geval wel een spuitje gegeven worden van mijquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:42 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ik ben tegen de doodstraf in dit geval. Heb wel een andere straf die hij niet leuk gaat vinden
Dat vroeg ik me dus ook meteen afquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:41 schreef Pien85 het volgende:
Ik snap ook niet dat er pers mensen zijn die doodleuk foto's kunnen maken van huilende ouders enzo... ik zou dat echt niet kunnen...
Mwa, die willen waarschijnlijk een persfotoprijs of zo winnenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:41 schreef Pien85 het volgende:
Ik snap ook niet dat er pers mensen zijn die doodleuk foto's kunnen maken van huilende ouders enzo... ik zou dat echt niet kunnen...
Lijfstraffen lijken me hier op zijn plaats! De doodstraf is wat dat betreft veel te gemakkelijk, daar merkt hij maar weinig van. En voor dit soort daden mag je best even gruwelijk lijden, vind ik!quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:42 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ik ben tegen de doodstraf in dit geval. Heb wel een andere straf die hij niet leuk gaat vinden
Nja lijfstraffen is imo barbaars en zo loopt de maatschappij alsnog risico dat hij weer een of andere gruweldaad verrichtquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:45 schreef DaMart het volgende:
[..]
Mwa, die willen waarschijnlijk een persfotoprijs of zo winnen. Maar inderdaad, laat die mensen even lekker alleen met hun verdriet, die zitten er heus niet op te wachten om in de krant te komen met hun hoofd
.
[..]
Lijfstraffen lijken me hier op zijn plaats! De doodstraf is wat dat betreft veel te gemakkelijk, daar merkt hij maar weinig van. En voor dit soort daden mag je best even gruwelijk lijden, vind ik!
Hij komt bij mij nooit meer vrij hoor, laat dat duidelijk zijn.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:44 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Vraag me ook af waar de grens ligt tussen psychiatrisch patient en ziekelijk gestoorde moordenaar...
Edit: Beetje onbegrijpelijke post misschien. Maar ziekelijk gestoorde moordenaars mogen ze van mij de doodstraf weer voor invoeren. Psychhiatrisch patiënten vind ik dan weer een ander verhaal. Hoewel ze die van mij wel levenslang ergens in een inrichting mogen stoppen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |