Zaterdag, koopavond... En de meeste gezinnen bestaan niet uit twee mensen die fulltime werken. En wij doen dat b.v. wel, maar het lukt ons ook door te schuiven met werktijden of de winkels in de lunchpauze te bezoeken.quote:Op zondag 25 januari 2009 10:58 schreef Halcon het volgende:
Een werkend mens heeft in NL nauwelijks de gelegenheid om naar de slager of de groenteboer te gaan, aangezien die op het tijdstip dat iemand thuis is aangekomen, zich even opfrist en boodschappen wil doen, de deuren allang gesloten hebben.
Ik zeg niet dat die gelegenheden er niet zijn, ze zijn alleen vrij beperkt. Men dwingt je om zaterdag te gaan. Dat is dan vaak ook de dag dat je andere dingen te doen hebt en de dag dat het vaak erg druk is omdat veel mensen gedwongen worden om op die dag boodschappen te doen.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:24 schreef DS4 het volgende:
[..]
Zaterdag, koopavond... En de meeste gezinnen bestaan niet uit twee mensen die fulltime werken. En wij doen dat b.v. wel, maar het lukt ons ook door te schuiven met werktijden of de winkels in de lunchpauze te bezoeken.
Maar goed, het gemak van op de terugweg om 19.00u de AH in lopen en snel nog wat halen kan ik ook wel begrijpen... ik kies zelf alleen ergens anders voor.
Klopt. Maar kennelijk is de vraag daarnaar niet zo groot bij die slagers en groenteboeren. Ik kan dat ook wel plaatsen, want iemand die continue gehaast leeft zal ook zelden geïnteresseerd zijn in meer tijd uitgeven om goed te eten.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:28 schreef Halcon het volgende:
Het zou handiger zijn als winkeliers de deuren wat langer open mogen houden op maandag tot en met zaterdag.
Deels wel ja. Hier wordt echt vrijwel dagelijks besloten wat er op tafel komt. Een dag vooruit: prima. Maar verder... Nee. En daar heb je gewoon tijd voor als je flexibel bent. Mensen jagen zichzelf over de kling. Want als ik zie hoeveel mensen klagen over drukke agenda's terwijl ze veel minder werken dan ik...quote:Op zondag 25 januari 2009 11:33 schreef Fastmatti het volgende:
Iedereen heeft het zo 'druk' dat ze alleen op zaterdag boodschappen kunnen doen. Interessantdoenerij is het.
Het mag niet in Nederland. Je moet het doen met een koopavond als men je rekent tot "het centrum". Men zou beter de ondernemer de vrije keus kunnen laten.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:35 schreef DS4 het volgende:
[..]
Klopt. Maar kennelijk is de vraag daarnaar niet zo groot bij die slagers en groenteboeren. Ik kan dat ook wel plaatsen, want iemand die continue gehaast leeft zal ook zelden geïnteresseerd zijn in meer tijd uitgeven om goed te eten.
Nee, dat is realiteit.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:33 schreef Fastmatti het volgende:
Kuddedieren. Iedereen heeft het zo 'druk' dat ze alleen op zaterdag boodschappen kunnen doen. Interessantdoenerij is het.
Overal zijn wel supermarkten open tot 10 uur 's avonds, maar het ging even om de slager en zo.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:40 schreef Mylene het volgende:
Ik heb het voordeel dat de Appie hier gewoon open is op zondag tot tien 's avonds.
Dit sowieso, maar een winkel mag open zijn tot 20:00. Zeker voor een kleine zelfstandige met weinig personeel is dit echter totaal niet aantrekkelijk. Hij kan zelf 's avonds niet meer thuis eten of hij heeft een hoop extra personeel nodig (denk aan een verdubbeling van het personeelsbestand voor die 2 uur extra). Al met al levert het dus een hoop extra zorgen op terwijl de extra omzet zeer beperkt is.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:38 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het mag niet in Nederland. Je moet het doen met een koopavond als men je rekent tot "het centrum". Men zou beter de ondernemer de vrije keus kunnen laten.
Ik geloof er weinig van. Mensen kiezen voor het gemak van de supermarkt en zijn zelfs bereidt 10x de prijs voor groente te betalen als deze voorverpakt is. Terwijl deze van slechtere kwaliteit is. Ja, daar valt als ondernemer echt niet tegenaan te boksen en dat moeten ze ook niet eens proberen.quote:Wellicht dat er best ondernemers zijn die er geen heil in zien, maar die ene die er wel brood in ziet kan best wel wat klanten krijgen die na het werken nog wat vers vlees, verse vis en verse groenten willen halen i.p.v. zich te wenden tot de supermarkt.
Keuzes, waarom koop je niet in de middagpauze? Daarbij blijft vlees en ook groenten vrij lang vers dus je hoeft niet alles op de dag zelf te kopen.quote:Juist vanwege een drukke baan hecht ik veel belang aan goed en gezond eten. Ik word gedwongen gehaast te leven door regels in Nederland die het me onmogelijk maken om bijvoorbeeld om 19.30 vers vlees te kopen bij de slager.
Dan ga je boodschappen doen in de plaats waar je werkt en sluit je om 18:15 aan in de file. Het draait mij erom dat er altijd een keuzemogelijkheid is. Je moet alleen een beetje creatief zijn.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:40 schreef Halcon het volgende:
[..]
Nee, dat is realiteit.
Veel mensen werken tot 17.30 en moeten dan aanschuiven in de file. Dan is het vrij lastig om voor 18.00 je verse vis, vers vlees en verse groenten in te slaan.
Ik zou als slager wel betere dingen te doen hebben dan tot 20 uur op Halcon te wachten voor een onsje half-om-half. Ik denk niet dat het verruimen van openingstijden er voor zal zorgen dat de 'versbranche' langer open blijft. Ook omdat dat soort zaken die extra omzet helemaal niet nodig hebben, men levert vaak ook aan restaurants en hotels en kan zo zich voorzien van een prima inkomen.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:38 schreef Halcon het volgende:
Juist vanwege een drukke baan hecht ik veel belang aan goed en gezond eten. Ik word gedwongen gehaast te leven door regels in Nederland die het me onmogelijk maken om bijvoorbeeld om 19.30 vers vlees te kopen bij de slager.
Ook die vlieger gaat niet op. Dan moet je toch weer door een stad heenrijden en dan heb je niet binnen een half uurtje alle gewenste gelegenheden bezocht.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:45 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Dan ga je boodschappen doen in de plaats waar je werkt en sluit je om 18:15 aan in de file. Het draait mij erom dat er altijd een keuzemogelijkheid is. Je moet alleen een beetje creatief zijn.
Dan is dan een keuze die elke ondernemer voor zich zou moeten kunnen maken. Wellicht dat er ondernemers zijn die om 6 uur de deur sluiten, er zullen er ook zijn die gezellig tot een uurtje of 11 open zullen blijven.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:46 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ik zou als slager wel betere dingen te doen hebben dan tot 20 uur op Halcon te wachten voor een onsje half-om-half. Ik denk niet dat het verruimen van openingstijden er voor zal zorgen dat de 'versbranche' langer open blijft. Ook omdat dat soort zaken die extra omzet helemaal niet nodig heeft, men levert van ook aan restaurants en hotels en kan zo zich voorzien van een prima inkomen.
Ga daar maar niet van uit, ik heb nog nooit een slager of groenteboer gezien die aan koopavond doet afgezien van een enkele Turk. Maar die zijn zelfs op zondag open. Ik denk dat je beter je aankopen tijdens de werkdag kan inplannen.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:47 schreef Halcon het volgende:
Dan is dan een keuze die elke ondernemer voor zich zou moeten kunnen maken. Wellicht dat er ondernemers zijn die om 6 uur de deur sluiten, er zullen er ook zijn die gezellig tot een uurtje of 11 open zullen blijven.
Volgens mij mag de slager net zo lang open zijn als de AH hoor...quote:Op zondag 25 januari 2009 11:38 schreef Halcon het volgende:
Het mag niet in Nederland. Je moet het doen met een koopavond als men je rekent tot "het centrum". Men zou beter de ondernemer de vrije keus kunnen laten.
De slager mag echt tot 22.00u open zijn hoor en vanaf 6.00u. Art. 2 winkeltijdenwet.quote:Juist vanwege een drukke baan hecht ik veel belang aan goed en gezond eten. Ik word gedwongen gehaast te leven door regels in Nederland die het me onmogelijk maken om bijvoorbeeld om 19.30 vers vlees te kopen bij de slager.
Precies wat ik bedoel met flexibiliteit. Overigens ben ik niet de enige, hoe vaak ik op de kantoren waar ik gewerkt heb niet in de koelkast kon zien wat mijn collega's die avond gingen eten...quote:Op zondag 25 januari 2009 11:45 schreef Fastmatti het volgende:
Dan ga je boodschappen doen in de plaats waar je werkt en sluit je om 18:15 aan in de file. Het draait mij erom dat er altijd een keuzemogelijkheid is. Je moet alleen een beetje creatief zijn.
Dat is een keuze die een ondernemer zal moeten maken. Een kleine zelfstandige zal inderdaad wellicht vroeger sluiten om met vrouw en kinderen te kunnen eten, maar dan moet hij niet zeuren als hij omzet verlies een een andere ondernemer die wel langer openblijft. Wellicht had hij met zijn van 9 tot 5-mentaliteit ook loonslaaf moeten worden i.p.v. ondernemer. Een probleem is wel de regelgeving omtrent minimumloon en sociale lasten. Maak dat goedkoper voor de ondernemer en dan is ook die drempel weggenomen. Een groot probleem voor ondernemers is nu immers de kosten van personeel.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:43 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Dit sowieso, maar een winkel mag open zijn tot 20:00. Zeker voor een kleine zelfstandige met weinig personeel is dit echter totaal niet aantrekkelijk. Hij kan zelf 's avonds niet meer thuis eten of hij heeft een hoop extra personeel nodig (denk aan een verdubbeling van het personeelsbestand voor die 2 uur extra). Al met al levert het dus een hoop extra zorgen op terwijl de extra omzet zeer beperkt is.
[..]
Ik geloof er weinig van. Mensen kiezen voor het gemak van de supermarkt en zijn zelfs bereidt 10x de prijs voor groente te betalen als deze voorverpakt is. Terwijl deze van slechtere kwaliteit is. Ja, daar valt als ondernemer echt niet tegenaan te boksen en dat moeten ze ook niet eens proberen.
[..]
Keuzes, waarom koop je niet in de middagpauze? Daarbij blijft vlees en ook groenten vrij lang vers dus je hoeft niet alles op de dag zelf te kopen.
Probleem voor die slager is de kosten van het personeel waarschijnlijk, zoals voor de meeste winkels.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:50 schreef DS4 het volgende:
[..]
Volgens mij mag de slager net zo lang open zijn als de AH hoor...
[..]
De slager mag echt tot 22.00u open zijn hoor en vanaf 6.00u. Art. 2 winkeltijdenwet.
Zie mijn vorige post over personeelskosten en dat het frappant is dat er dan maar een koopavond is per gemeente.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:51 schreef LangeTabbetje het volgende:
Volgens mij mogen de slager en de warme bakker, net als supermarkten, gewoon tot 8 uur 's avonds open blijven. Waarschijnlijk loont het gewoon de moeite niet.
Tot 10 uur 's avonds zoals DS4 zegt. In A'dam wordt daar dus veel gebruik van gemaakt. Uitzonderingen zijn misschien avondwinkels.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:51 schreef LangeTabbetje het volgende:
Volgens mij mogen de slager en de warme bakker, net als supermarkten, gewoon tot 8 uur 's avonds open blijven. Waarschijnlijk loont het gewoon de moeite niet.
De winkeltijdenwet verbiedt winkels (zonder enige specificatie) open te zijn vóór 6.00u en na 22.00u (op werkdagen dan). Dus idd. mag de slager en de warme bakker gewoon open zijn in de avond.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:51 schreef LangeTabbetje het volgende:
Volgens mij mogen de slager en de warme bakker, net als supermarkten, gewoon tot 8 uur 's avonds open blijven.
Er zijn ook wel mensen die hun middagpauze gebruiken om een nieuw laprecord te vestigen in een rondje door de stad, maar ik niet.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:52 schreef DS4 het volgende:
[..]
Precies wat ik bedoel met flexibiliteit. Overigens ben ik niet de enige, hoe vaak ik op de kantoren waar ik gewerkt heb niet in de koelkast kon zien wat mijn collega's die avond gingen eten...
Koopavond trekt extra volk. Dan is het interessanter voor een ondernemer. Het is dus meer een afspraak van de winkeliers om samen één avond open te zijn.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:54 schreef Halcon het volgende:
Wat ik wel raar vind is waarom er sprake is van een enkele koopavond, terwijl winkels elke dag tot 22 uur open zouden mogen zijn.....
Toch frappant dat men nog steeds een enkele koopavond per gemeente heeft en dat ook grote winkels om 6 uur sluiten....quote:Op zondag 25 januari 2009 11:55 schreef DS4 het volgende:
[..]
De winkeltijdenwet verbiedt winkels (zonder enige specificatie) open te zijn vóór 6.00u en na 22.00u (op werkdagen dan). Dus idd. mag de slager en de warme bakker gewoon open zijn in de avond.
Dat verschilt erg per C1000 omdat elke C1000 zijn eigen inkoop doet (is een franchise).quote:Op zondag 25 januari 2009 11:56 schreef Pritt het volgende:
Van mij mogen er alleen maar meer AH's komen.
Als ik een keer in een C1000 kom voel ik me meteen ongelukkig.
Alles is lelijk, slecht ingedeeld en de groente word ik al helemaal niet vrolijk van.
Omdat het misschien niet lonend is voor bijvoorbeeld CenA om tot 8 uur des avonds open te blijven ?quote:Op zondag 25 januari 2009 11:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Toch frappant dat men nog steeds een enkele koopavond per gemeente heeft en dat ook grote winkels om 6 uur sluiten....
Afspraak of regel van de gemeente?quote:Op zondag 25 januari 2009 11:57 schreef DS4 het volgende:
[..]
Koopavond trekt extra volk. Dan is het interessanter voor een ondernemer. Het is dus meer een afspraak van de winkeliers om samen één avond open te zijn.
Dat hangt natuurlijk een beetje af van waar je werkt en wat je doet. Toen ik nog werknemer was, was het geen enkel probleem als ik wat langer lunchpauze nam, als ik maar mijn uren maakte. Zo waren er collega's die om 6.00u begonnen en rond 16.00u weer vertrokken (ivm files).quote:Op zondag 25 januari 2009 11:56 schreef Halcon het volgende:
Ik vind het ook een rare gedachtengang dat een verplicht rustmoment als de middagpauze gebruikt zou moeten worden om even stressend de stad door te jakkeren.
C1000 heeft toch juist als gezamenlijke inkoop de Schuitema-groep?quote:Op zondag 25 januari 2009 11:59 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat verschilt erg per C1000 omdat elke C1000 zijn eigen inkoop doet (is een franchise).
quote:Lage prijzen door gebundelde inkoop Alle C1000-supermarkten kopen centraal in. Het is aan deze grootschalige inkoop te danken dat C1000 uitstekende condities en prijzen kan bedingen bij de leveranciers. Van dat voordeel profiteert ook de consument in de vorm van een permanent laag prijsniveau in de winkel. Ook de nieuwe C1000 Versmarkt Voordeelmarkt zal in dit opzicht niemand teleurstellen.
Dat is dan alleen maar omdat je bij AH A-merken meeneemt en ze qua prijs vergelijkt met de C-merken van de Aldi of je je bij AH niet in kunt houden en veel meer meeneemt dan op je lijstje stond.quote:Op zondag 25 januari 2009 09:38 schreef Isegrim het volgende:
Het zal mij aan mijn reet roesten wie er achter de kassa zit. De reden dat ik lach, is dat ik er twee tientjes kwijt ben voor producten waar ik bij AH het driedubbele kwijt voor zou zijn.
De AH was op deze boodschappen dus 3,99 goedkoper. Ik denk dat deze mevrouw razend benieuwd zal zijn naar jouw verklaring voor het feit dat je 2 tientjes (!) duurder uit bent.quote:Producten:
Aldi AH
Brood wit
Brood bruin
Beschuit
Melk
Yoghurt (mager)
Vanille vla
Chocolade vla
Ger.kaas (oud)
Plak kaas (kg) 6.76 (1.69 250gr) 5.17(1.55 300gr)
Roomboter
Margarine vloeib
Eieren
Slagroom
Rode kool (pot)
Mais
Appelmoes
Spinazie(crème)
Honing per kg 3.38(1.69 500 gr) 2.62(1.18 450gr)
Hagelslag p/kg 1.82(1.09 600 gr) 1.82(0.91 500gr)
Vlokkken
Fruithagel
Boterhamworst
Schouderham
Hamblokjes
Spekreepjes
Ontbijtspek
Vissticks 10 st 1.13(1.69 per 15 st) 0.79(0.79 10 st)
Pannenkoeken
Lasagna
Rijst snelkook
Macaroni
Spaghetti p/kg 0.98(0.49 per 500gr) 0.60(0.60 1 kg)
Chocola(melk)kg 4.47(1.79 per 400 gr) 3.70(0.37 100gr)
Stroopwafels
Chips naturel
IJsthee citroen
Koffiepads mocca
Appelsap
Shampoo (2 in 1)
Wasmid.vloeib.
Vaatw.tabl.p/1007.23(2.89 40 st) 6.58(5.79 88 st)
Kosten bij Aldi:
0,37
0,37
0,42
0,49
0,59
0,65
0,85
1,29
6,76
0,75
0,85
1,09
0,39
0,59
0,49
0,55
0,49
3,38
1,82
0,89
0,89
0,45
0,62
1,35
0,79
0,69
1,13
0,95
2,89
0,55
0,75
0,98
4,47
1,39
0,55
0,45
1,89
0,79
1,09
2,65
7,23
Totaal: 55.63
Kosten bij AH:
0,4
0,4
0,37
0,49
0,59
0,65
0,85
1,49
5,17
0,75
0,95
1,04
0,36
0,89
0,45
0,55
0,41
2,62
1,82
0,89
0,94
0,5
0,94
2
0,85
0,65
0,79
0,95
2,89
0,37
0,6
0,6
3,7
0,65
0,5
0,46
2,57
1
0,77
2,19
6,58
Totaal: 51.64
Artikel 9quote:
Ja, dat gaat dus niet gebeuren.quote:Volgens mij zijn er best wel winkels voor wie het interessant kan zijn om meerdere dagen tot laat open te zijn. Voorwaarde is dan wel dat de personeelskosten omlaag zullen moeten.
Het is ook een mentaliteitskwestie denk ik. Ik ben ook warm voorstander van ruime openingstijden, alleen constateer ik hier dat de regelgeving de slager niet in de weg zit om tot 22.00u open te blijven.quote:Ik moet zeggen dat ik gewend ben om tot 23.00 uur te kunnen shoppen, zowel detailhandel als supermarkt en voor de echt snelle, broodnodige zaken kun je vrijwel 24/7 terecht bij bepaalde gelegenheden. Wat dat betreft is het wennen weer in Europa te zijn.
Dat is nog maar de vraag, Het is typisch dat niemand gebruik maakt van de mogelijkheden die die wet biedt. Men zou het op zijn minst kunnen proberen. Koopavonden zijn immers altijd druk bezocht, dus het lijkt me sterk dat er niemand woensdag en vrijdag i.p.v. donderdag wil gaan shoppen.quote:Op zondag 25 januari 2009 11:59 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Omdat het misschien niet lonend is voor bijvoorbeeld CenA om tot 8 uur des avonds open te blijven ?
Hm. Nou ja, ik weet in elk geval dat er qua vers enorme kwaliteitsverschillen zitten tussen C1000s. De mijne (die dus nu een AH isquote:Op zondag 25 januari 2009 12:03 schreef detulp050 het volgende:
[..]
C1000 heeft toch juist als gezamenlijke inkoop de Schuitema-groep?
[..]
Voor mij is het ook niet zo'n probleem om wat langer lunchpauze te nemen. Ik kan dan immers wat langer doorwerken, maar dat geldt niet voor iedereen. Niet iedereen heeft die optie en blijft dat de middagpauze hier w.m.b. niet voor is bedoeld. Ook betekent langer doorwerken een wat drukkere spits, omdat ik nu voor de spits vertrekt en bij langer doorwerken in de spits terechtkom en dus in de file aan moet schuiven.quote:Op zondag 25 januari 2009 12:00 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dat hangt natuurlijk een beetje af van waar je werkt en wat je doet. Toen ik nog werknemer was, was het geen enkel probleem als ik wat langer lunchpauze nam, als ik maar mijn uren maakte. Zo waren er collega's die om 6.00u begonnen en rond 16.00u weer vertrokken (ivm files).
Veel mensen kunnen best flexibeler zijn dan ze zijn. Dat geldt natuurlijk niet voor iedereen.
Lees eens goed: vier tientjes zelfs...quote:Op zondag 25 januari 2009 12:03 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik denk dat deze mevrouw razend benieuwd zal zijn naar jouw verklaring voor het feit dat je 2 tientjes (!) duurder uit bent.
Het heeft er denk ik veel mee te maken wát ik bij Aldi koop. En ik vind de producten van Aldi die ik koop, beter van kwaliteit dan de vergelijkbare (Euroshopper) producten van AH.quote:Op zondag 25 januari 2009 12:03 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Dat is dan alleen maar omdat je bij AH A-merken meeneemt en ze qua prijs vergelijkt met de C-merken van de Aldi of je je bij AH niet in kunt houden en veel meer meeneemt dan op je lijstje stond.
Op een ander forum waar ik kom is iemand zo vriendelijk geweest de weekboodschappen bij de Aldi te doen en de week erop bij AH (in november 2008). Exact dezelfde producten, wel de hoeveelheden omgerekend naar dezelfde kiloprijzen, voordat iemand straks weer zegt dat het logisch is omdat er bij AH minder in zit- dat is het dus niet!
[..]
De AH was op deze boodschappen dus 3,99 goedkoper. Ik denk dat deze mevrouw razend benieuwd zal zijn naar jouw verklaring voor het feit dat je 2 tientjes (!) duurder uit bent.
Artikel 9 is duidelijk inderdaad. Maar het blijft frappent dat er toch slechts sprake is van een enkele koopavond en dat iedereen braaf om 6 uur de deur dichtdoet.quote:Op zondag 25 januari 2009 12:04 schreef DS4 het volgende:
[..]
Artikel 9
Verordeningen van de gemeenteraad kunnen geen betrekking hebben op de openingstijden van winkels op werkdagen tussen 6 uur en 22 uur.
De gemeente heeft er geen donder meer over te zeggen. Ze kunnen wel verruimen met inachtneming van de regels (dus x aantal koopzondagen, enz.).
[..]
Ja, dat gaat dus niet gebeuren.
[..]
Het is ook een mentaliteitskwestie denk ik. Ik ben ook warm voorstander van ruime openingstijden, alleen constateer ik hier dat de regelgeving de slager niet in de weg zit om tot 22.00u open te blijven.
Convenience shopping speelt zich toch echt vooral in het weekend af.quote:Op zondag 25 januari 2009 12:04 schreef Halcon het volgende:
Dat is nog maar de vraag, Het is typisch dat niemand gebruik maakt van de mogelijkheden die die wet biedt. Men zou het op zijn minst kunnen proberen. Koopavonden zijn immers altijd druk bezocht, dus het lijkt me sterk dat er niemand woensdag en vrijdag i.p.v. donderdag wil gaan shoppen.
Oh jaquote:
Dan werk je toch gewoon een paar uurtjes langer, hapje doen met collega's om 19u in de kantine... Ik vertrok altijd na de file. Dat is tegenwoordig lastiger, maar ik doe nu ook een groot deel met het OV.quote:Op zondag 25 januari 2009 12:06 schreef Halcon het volgende:
Ook betekent langer doorwerken een wat drukkere spits, omdat ik nu voor de spits vertrekt en bij langer doorwerken in de spits terechtkom en dus in de file aan moet schuiven.
M.i. is het vooral perceptie. 3x goedkoper dan Euroshopper, ik geef het je te doen. Dan kan de AH beter inkopen bij de Aldi denk ik zo...quote:Op zondag 25 januari 2009 12:07 schreef Isegrim het volgende:
Het heeft er denk ik veel mee te maken wát ik bij Aldi koop. En ik vind de producten van Aldi die ik koop, beter van kwaliteit dan de vergelijkbare (Euroshopper) producten van AH.
Er zijn een aantal verklaringen gegeven...quote:Op zondag 25 januari 2009 12:08 schreef Halcon het volgende:
Maar het blijft frappent dat er toch slechts sprake is van een enkele koopavond en dat iedereen braaf om 6 uur de deur dichtdoet.
Dus hetgeen wat jij er koopt, is er wel drie keer zo goedkoop als bij AH, en de producten die deze mevrouw koopt -allemaal gangbare dingen toch wel- niet? Ik ben razend benieuwd.quote:Op zondag 25 januari 2009 12:07 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Het heeft er denk ik veel mee te maken wát ik bij Aldi koop. En ik vind de producten van Aldi die ik koop, beter van kwaliteit dan de vergelijkbare (Euroshopper) producten van AH.
Het gaat niet zo zeer om convencience shopping. Heeft er ook weinig mee te maken: http://en.wikipedia.org/wiki/Convenience_storequote:Op zondag 25 januari 2009 12:08 schreef DS4 het volgende:
[..]
Convenience shopping speelt zich toch echt vooral in het weekend af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |