Ja ik ook, en zeggen ook sorry als ze over je heen lopenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:43 schreef TNA het volgende:
[..]
Ik vond de Britten een stuk toffer dan de passieve Nederlandse fans.
Nederland is vaak goedkoper voor die gasten dan in Engeland zelf. Ik kan me nog herinneren dat twee jaar geleden bij Kasabian in Paradiso ongeveer 95% Engels was.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 21:19 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Sowieso, al die Britten gisteravond.. Gaven ze in Engeland geen concert ofzo
Ik heb mijn jas ook om mijn middel, anders haal ik de trein terug niet.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 22:37 schreef Thijsssss het volgende:
Ook erg typerend voor 't publiek; voor het concert zag ik een kerel met jas om zijn middel (dacht zeker dat hij moest betalen voor de garderobe) sudoku's maken in zo'n puzzelboekje. Vraag me af of hij 'm al had opgelost toen ze begonnen met spelen...
Je weet dat je dan een tribuneklant bent?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 22:43 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik heb mijn jas ook om mijn middel, anders haal ik de trein terug niet.
En meespringen lukt helaas niet meer, ivm zwakke en blessuregevoelige knieën.
Sorry, niet iedereen kan voldoen aan jouw ideaalbeeld van perfect publiek.
Ik had trouwens geen puzzelboekje bij me.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja inderdaad.quote:
Dat absoluutquote:Op vrijdag 23 januari 2009 22:47 schreef silentwaves_ het volgende:
[..]
Ja inderdaad.
Ik moet zeggen dat ik gister wel heb genoten van het concert.
wel gezien dat hij zijn geluid niet goed vond en liep te slaan op zxijn borst kas dat hij meer power wou.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 00:17 schreef Rnie het volgende:
Hebben jullie woensdag nog meegekregen dat Liam liep te schreeuwen naar Noel op het podium? Hij keek met een boze blik richting zijn broer. Noel negeerde het gwn:D
Liam was woensdag furieus met de geluidsmensen, hij vond dat zn mic te zacht stond, was niet naar Noel bedoelt maar naar soundpeoplequote:Op zaterdag 24 januari 2009 00:17 schreef Rnie het volgende:
Hebben jullie woensdag nog meegekregen dat Liam liep te schreeuwen naar Noel op het podium? Hij keek met een boze blik richting zijn broer. Noel negeerde het gwn:D
Rustig maar kerel, neem niet alles persoonlijk opquote:Op vrijdag 23 januari 2009 22:43 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik heb mijn jas ook om mijn middel, anders haal ik de trein terug niet.
En meespringen lukt helaas niet meer, ivm zwakke en blessuregevoelige knieën.
Sorry, niet iedereen kan voldoen aan jouw ideaalbeeld van perfect publiek.
Ik had trouwens geen puzzelboekje bij me.
Oh, maar ik snap je wel.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 01:59 schreef Thijsssss het volgende:
[..]
Rustig maar kerel, neem niet alles persoonlijk opMijn perfecte publiek bestaat ook niet uit een beukende menigte, maar wel uit mensen die allemaal echt voor de band komen. Hoop er voorin toch wel op dat mensen meer nummers kennen dan alleen Wonderwall...
Een Blurfan in dit topic? Security!quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:16 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Oh, maar ik snap je wel.
Ben zelf echt fan van een andere band (die ik dit topic geloof ik beter niet kan noemen), en stoor me daar ook aan niet echte fans die vooraan staan, en door de nummers heen zitten te praten, terwijl ik in stilte wil genieten van de genialiteit van de muziek.
Nee, eerder dit:quote:Op zaterdag 24 januari 2009 22:39 schreef Hendrik_ het volgende:
[..]
Een Blurfan in dit topic? Security!![]()
Maar als Blur dit najaar weer zou gaan touren ga ik ook zeker kijken hoor, ik heb die noodzaak om een keuze te moeten maken tussen Oasis en Blur nooit zo begrepen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 20:59 schreef XL het volgende:
Bij concerten van Radiohead ontbreekt het kladblok met potlood vaak nog wel, maar zou het naadloos aansluiten op de houding van de eerste 40 meter publiek.
Die noodzaak is er ook niet, het zijn beide geweldige bands. Alleen is Oasis natuurlijk net iets beter.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 22:49 schreef Peter6000 het volgende:
Maar als Blur dit najaar weer zou gaan touren ga ik ook zeker kijken hoor, ik heb die noodzaak om een keuze te moeten maken tussen Oasis en Blur nooit zo begrepen.
ik kan niet lezenquote:Op zondag 25 januari 2009 00:16 schreef FloggingMolly het volgende:
Ik ben eigenlijk wel nieuwsgierig naar wat men hier de beste Oasis nummers vindt. Nou? Roept u maar!
Ik baal d'r zo van dat ik nog nergens geweest ben, achteraf spijt dat ik niet naar Adam ben geweest, maargoed, was niet een superhandige periode voor me om heen te gaanquote:Op zondag 25 januari 2009 02:51 schreef kweek89 het volgende:
waar ik ben geweest of wat?
waar ik ben geweest : 2005 Milton Keynes...fking brilliant ! (Tevens mijn allereerste concert ooit! en was toen nog geen oasis fan)
overall: Familiar to millions vind ik zelf nog steeds erg vet om te zien/ luisteren
2002 Finsbury Park Londonquote:Op zondag 25 januari 2009 02:38 schreef NoelGallagher het volgende:
Wat vinden jullie het mooiste concert van Oasis?
Daar was ik ook, echt een vette locatie voor een concert. En het was heerlijk weer, Liam in korte broekquote:Op zondag 25 januari 2009 02:51 schreef kweek89 het volgende:
waar ik ben geweest of wat?
waar ik ben geweest : 2005 Milton Keynes...fking brilliant ! (Tevens mijn allereerste concert ooit! en was toen nog geen oasis fan)
overall: Familiar to millions vind ik zelf nog steeds erg vet om te zien/ luisteren
quote:Op zondag 25 januari 2009 11:41 schreef MCH het volgende:
[..]
Daar was ik ook, echt een vette locatie voor een concert. En het was heerlijk weer, Liam in korte broekJammer dat daar nooit meer concerten worden gegeven met het nieuwe Wembley. Was je bij beide avonden?
quote:Op zondag 25 januari 2009 11:38 schreef MCH het volgende:
[..]
2002 Finsbury Park London![]()
Op graz.com hebben ze het over Oasis op Lowlands als sterk gerucht.
Hebben ze ook wel een oase.quote:Op zondag 25 januari 2009 13:08 schreef kweek89 het volgende:
[..]
f***, grote kans dat ik dan in Zuid-Afrika zit..is ook vet, maarja :p
Dat zou voor mij echt het mooiste ooit zijnquote:Op zondag 25 januari 2009 11:38 schreef MCH het volgende:
[..]
2002 Finsbury Park London![]()
Op graz.com hebben ze het over Oasis op Lowlands als sterk gerucht.
Het varieertquote:Op zondag 25 januari 2009 00:16 schreef FloggingMolly het volgende:
Ik ben eigenlijk wel nieuwsgierig naar wat men hier de beste Oasis nummers vindt. Nou? Roept u maar!
Het zijn denk ik Gibson ES-339's, 335 zijn groter en dan valt ie helemaal weg de geniale dwerg.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 02:19 schreef dragems het volgende:
weet iemand btw wat voor type elektrisch gitaar noel geeft?
quote:Op zondag 25 januari 2009 17:19 schreef Leonos het volgende:
Opvallend dat niemand wonderwall noemt.
Is het toch het nummer waar ze het meest bekend geworden mee zijn...quote:
Het gek vinden dat fans Wonderwall niet hun favoriete nummer noemen, alleen de smiley zegt al genoeg. Als echte fan moet je dat nummer toch helemaal uitkotsen omdat ze daar juist bekend mee zijn geworden. Zo werd de band van het grote publiek.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:34 schreef Leonos het volgende:
[..]
Is het toch het nummer waar ze het meest bekend geworden mee zijn...
En een beetje onderbouwing zou wel leuk zijn
The Importance Of Being Idlequote:Op zondag 25 januari 2009 00:16 schreef FloggingMolly het volgende:
Ik ben eigenlijk wel nieuwsgierig naar wat men hier de beste Oasis nummers vindt. Nou? Roept u maar!
Helemaal mee eens!quote:Op zondag 25 januari 2009 14:13 schreef TNA het volgende:
[..]
De muziek live horen geeft echt weer een nieuwe dimensie aan het luisterenIk ben nu harder fan dan ooit
![]()
Tja, Wonderwall blijft een mooi nummer, maar het is ook zeker niet één van mijn favo's. Bij het tweede concert viel me ook op hoe moeilijk Noel bij het nummer keek, op gegeven moment zag ik hem volgens mij zuchten, gaan we weer.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:19 schreef Leonos het volgende:
Opvallend dat niemand wonderwall noemt.
Mijn favoriete atm is she's electric
Dat is ook één van mijn favorieten, wat mij betreft ook hun beste nummer van de laatste vijf jaar.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:38 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
[..]
The Importance Of Being Idle
Als ik de reacties hier en op andere fora lees, zijn er volgens mij weinig mensen die Wonderwall zouden missen. Zeker als je bedenkt dat Liam ("Every time I have to sing it I want to gag") en Noel (zijn blik zei genoeg) er gewoon geen zin meer in hebben. Passie van artiesten vormt toch een belangrijk deel van het concert. Ik vind Noel's nummer briljant, maar zijn gevoeligheid en passie tijdens concerten geven er een extra dimensie aan.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:27 schreef FloggingMolly het volgende:
[..]
Tja, Wonderwall blijft een mooi nummer, maar het is ook zeker niet één van mijn favo's. Bij het tweede concert viel me ook op hoe moeilijk Noel bij het nummer keek, op gegeven moment zag ik hem volgens mij zuchten, gaan we weer.
Ze blijven het nummer spelen omdat het hun bekendste nummer is en de mensen het dus willen horen. Ik denk echter dat 9 van de 10 fans liever een ander hoort.
She's electric is idd ook top!
het komt wel vaker voor dat grotere band een hekel hebben aan hun grootste hit zoals motorhead met ace of spades.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:27 schreef FloggingMolly het volgende:
[..]
Tja, Wonderwall blijft een mooi nummer, maar het is ook zeker niet één van mijn favo's. Bij het tweede concert viel me ook op hoe moeilijk Noel bij het nummer keek, op gegeven moment zag ik hem volgens mij zuchten, gaan we weer.
Ze blijven het nummer spelen omdat het hun bekendste nummer is en de mensen het dus willen horen. Ik denk echter dat 9 van de 10 fans liever een ander hoort.
She's electric is idd ook top!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |