 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op maandag 30 maart 2009 14:18 schreef Bullet-tooth het volgende:
Keek daarnet een oude Family Guy episode en moest hem toch even posten:
 
											 
			 
			
			
			Tof daaraan is dat josh radnor en neil patrick harris ook de stemmen doenquote:Op maandag 30 maart 2009 14:18 schreef Bullet-tooth het volgende:
Keek daarnet een oude Family Guy episode en moest hem toch even posten:
 
			 
			
			
			En dat NPH natuurlijk ook echt homo is.quote:Op maandag 30 maart 2009 14:42 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Tof daaraan is dat josh radnor en neil patrick harris ook de stemmen doen
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			Hihi, ja met ballen en dozen en kleding en gitaars...quote:Op dinsdag 31 maart 2009 10:10 schreef PieterBas het volgende:
Elke keer Alyson's haar zwangerschap proberen te verbergen.
Alleen maar Stinson op de All Time List
 Ik vond het ook een erg toffe aflevering, al deed dat coachen vna het basketbalteam me erg denken aan een aflevering van According to Jim (dat kijk ik soms op tv...) waarin Jim het team van zn dochters coacht, die eerst ook niet gericht waren op winnen. Nja, precies hetzelfde dus. Alleen winnen ze dan, a la Hollywood-einde, uiteindelijk wel. Dus dan vind k deze versie toch beter.
 Ik vond het ook een erg toffe aflevering, al deed dat coachen vna het basketbalteam me erg denken aan een aflevering van According to Jim (dat kijk ik soms op tv...) waarin Jim het team van zn dochters coacht, die eerst ook niet gericht waren op winnen. Nja, precies hetzelfde dus. Alleen winnen ze dan, a la Hollywood-einde, uiteindelijk wel. Dus dan vind k deze versie toch beter. 
 
											 
			 
			
			
			Dat vind ik juist zo leuk aan HIMYM. Ze doen niet altijd wat je zou verwachten als kijker.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 10:34 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Hihi, ja met ballen en dozen en kleding en gitaars...Ik vond het ook een erg toffe aflevering, al deed dat coachen vna het basketbalteam me erg denken aan een aflevering van According to Jim (dat kijk ik soms op tv...) waarin Jim het team van zn dochters coacht, die eerst ook niet gericht waren op winnen. Nja, precies hetzelfde dus. Alleen winnen ze dan, a la Hollywood-einde, uiteindelijk wel. Dus dan vind k deze versie toch beter.
 Ze zijn niet bang om van de Hollywood-regeltjes af te wijken.
 Ze zijn niet bang om van de Hollywood-regeltjes af te wijken. Dit keer weinig kroegpraat. Mag ook wel na vorige week.
 Dit keer weinig kroegpraat. Mag ook wel na vorige week. 
Dat mis ik ook.quote:Op maandag 30 maart 2009 14:08 schreef MaxC het volgende:
Ik mis eigenlijk de wat langere verhaallijnen, dit seizoen zit er een los verhaal in elke aflevering en af en toe over 1/2. Dat was in eerdere seizoenen veel meer
 
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Idd.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 13:40 schreef TC03 het volgende:
Lily
Meest ongrappige personage ooit. Beter gaat ze uit de serie.
 
			 
			
			
			Klopt. Begin me nu toch ook te ergeren aan haar, dat had ik in het begin van de serie nog niet zo.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 13:40 schreef TC03 het volgende:
Lily
Meest ongrappige personage ooit. Beter gaat ze uit de serie.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Is Marshall nu grappig dan?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 15:39 schreef Fir3fly het volgende:
Zonder Lily zou Marshall veel minder grappig zijn.
 
											 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			quote:Buffy The Vampire Slayer-actrice Alyson Hannigan ('Willow') is bevallen van haar eerste kind.
Het is een meisje en ze heet Satyana. Het kindje is geboren op de verjaardag van Alyson.
Alyson, ook bekend van de American Pie-trilogie, is getrouwd met acteur Alexis Denisof. Hij is met name bekend door zijn rol van Wesley Wyndam-Pryce in de serie Angel.
[BRON]
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ik moet altijd kotsen van de Lily/Marshall-scènes. Marshall zonder Lily is tienduizend keer grappiger hoor.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 15:39 schreef Fir3fly het volgende:
Zonder Lily zou Marshall veel minder grappig zijn.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Net als toen die niet kon vertellen dat die blowde in college en een joint steeds werd vervangen door een sandwich.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 18:47 schreef Steve het volgende:
Ted verteld zijn kinderen alles over zijn leven, inclusief seksuele escapades, maar shit zeggen kan natuurlijk niet.
 
											 
			 
			
			
			 kwam niet meer bij
 kwam niet meer bij  
											 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
 
											 
			 
			
			
			Aflevering 2 was vandaag ook op tv :pquote:Op donderdag 2 april 2009 19:28 schreef FireFox1 het volgende:
Vandaag op aanraden van mijn broertje, seizoen 1, aflevering 1, 2 en 3 gezien.
Echt een toppertje deze serie, lag op de grond van het lachen.
 
			 
			
			
			Ow...quote:Op donderdag 2 april 2009 19:41 schreef Agiath het volgende:
[..]
Aflevering 2 was vandaag ook op tv :p
 
  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Kan ik mooi inhalen. Heb in 4 dagen alle 22 episodes uit de 1e seizoen gezien. Vanavond weer verder met seizoen 2quote:
 
  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die gebruik ik ook.quote:
 
			 
			
			
			Ja, rss feed is pwnage. Gebruik ik ookquote:Op dinsdag 7 april 2009 15:01 schreef Hephaistos. het volgende:
http://www.myepisodes.com/
- Naar believen series toevoegen aan je profiel
- Handig overzicht
- RSS-feed mogelijk, waardoor je in een keer kunt zien welke series je nog moet zien
 
											 
			 
			
			
			Op die site:quote:Op dinsdag 7 april 2009 15:01 schreef Hephaistos. het volgende:
http://www.myepisodes.com/
- Naar believen series toevoegen aan je profiel
- Handig overzicht
- RSS-feed mogelijk, waardoor je in een keer kunt zien welke series je nog moet zien
 
											 
			 
			
			
			Wat een paupersite.quote:Op dinsdag 7 april 2009 16:10 schreef Athlon_2o0o het volgende:
RTL Boulevard S09E164: "Season 9, Episode 164"
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |