Ril!quote:Op maandag 2 februari 2009 15:08 schreef ivetje het volgende:
Hier nog 2 sites van verlaten waterparken. Die vind ik altijd zo ontzettend eng.
http://www.abandonedbutnotforgotten.com/action_park.htm
http://www.tommyandjames.net/heritageusa.html
[ afbeelding ]
Op themepark.nl was er ooit een heel topic over verlaten pretparken etc. Helaas zijn alle pics daaruit niet meer online. Was ook een japanse site waarop allemaal verlaten gebouwen en pretparken etc. waren gefotograffeerd. Maar die pics zijn ook uit de lucht jammer genoeg.
-edit-
http://home.f01.itscom.net/spiral/biwako/biwako2.html
Dit is de japanse site die ik bedoelde. Sommige pics doen het nog wel. Je kan onder aan de pagina op het rechter blokje duwen. Dan kom je op een pagina met allemaal folder waar pics in staan![]()
zit je spook te schijten?quote:Op donderdag 5 februari 2009 10:11 schreef Taiga het volgende:
Spook in de spiegel
[ afbeelding ]
Close-up
[ afbeelding ]
Eddyquote:Op donderdag 29 januari 2009 18:43 schreef GoGoHaRrY het volgende:
[ afbeelding ]
Een foto van een creepy clown, die niet echt uit is op het plezierig vermaken van mensen.
Genomen bij een pretpark in Halloweentijd.
Yups Eddie (nog een foto iets minder creepy dat wel ....)quote:
gezellig is andersquote:Op donderdag 5 februari 2009 17:20 schreef 2cv het volgende:
Wat is er zo eng aan de 3e foto van bericht #101 ?
Nou, het is niet gezellig nee, maar creepy is ook heel andersquote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:53 schreef Ruud het volgende:
[..]
gezellig is anders
maar wat voor een ander 'creepy' is kan voor jou 'best gezellig' zijn
Heeft ie nou een soort masker op? Of is dat plastische chirurgie? Of heeft hij gewoon van zichzelf zo'n hoofdquote:Op donderdag 5 februari 2009 19:48 schreef GoGoHaRrY het volgende:
[..]
Yups Eddie (nog een foto iets minder creepy dat wel ....)
[ afbeelding ]
Maar wel met een paar andere bekende.
Denk stukjes latex die die op zijn gezicht plakt en make-up doet de rest.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 14:36 schreef babba het volgende:
[..]
Heeft ie nou een soort masker op? Of is dat plastische chirurgie? Of heeft hij gewoon van zichzelf zo'n hoofd
ja, een motor volgens mijquote:Op dinsdag 10 februari 2009 14:36 schreef omniradius het volgende:
er is in ieder geval iets stuk gegaan......
Wel iets, maar niet veel. Het is een verlaten kassencomplex tussen Oegstgeest en Rijnsburg. Ik heb geen idee waar het vroeger voor gebruikt werd en ik heb geen idee hoe de autowrakken daar komen. Het staat al behoorlijk lang leeg en het is nu helemaal overwoekerd met onkruid.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 14:34 schreef Ruud het volgende:
[..]
kun je misschien wat uitleg geven over de foto?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |