quote:'Het heeft geen zin dat Koį langer in Eindhoven blijft'
Nu het voortbestaan van FC Eindhoven aan een zijden draadje hangt wil FC Groningen spits Serhat Koį zo snel mogelijk naar de Euroborg te halen. Dat meldt algemeen directeur Hans Nijland donderdag in het Dagblad van het Noorden. De overeenkomst met Koį gaat pas in bij het begin van het volgende seizoen.
De Groningers probeerden in de winterstop tevergeefs de achttienjarige aanvaller binnen te hengelen, maar de leiding van FC Eindhoven wilde hem niet tussentijds laten vertrekken. De club uit Eindhoven dreigt haar proflicentie te verliezen omdat het voor het derde jaar op rij de financiën niet op orde heeft. De club had daar beroep tegen aangetekend, maar de licentie-commissie van de KNVB wees dit beroep af.
"Het heeft nu geen zin meer dat Koį nog langer bij Eindhoven blijft", vertelt Nijland in het regionale medium. "Wat ons betreft komt hij vandaag al naar FC Groningen. Wij hebben daarover ook al contact gehad met zijn zaakwaarnemer en met de beleidsbepalers van Eindhoven." Koį (18) debuteerde vorig seizoen in de hoofdmacht en maakte dit seizoen na 22 speeldagen in de Jupiler League al vijftien doelpunten.
Ik vond ze helemaal niet zo slecht, kan me eigenlijk geen gevaar van Kolkka herinneren, dus Metaj moet het dan wel aardig gedaan hebben. Garcia zet steeds zijn actie net te ver door, maar zorgt wel voor gevaar. Berg was matig, maar wel gevaarlijk. Ik vond het nou niet bepaald slecht.quote:
Waar bemoeit Nijland zich in godsnaam mee. "Het heeft nu geen zin meer dat Koc in Eindhoven blijft".quote:
Geleerd van van Geel.quote:Op donderdag 22 januari 2009 11:10 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Waar bemoeit Nijland zich in godsnaam mee. "Het heeft nu geen zin meer dat Koc in Eindhoven blijft".
Ik zie de connectie met Ajax (daar ga ik dan maar vanuit) hier niet, maar goed.quote:
Verdedigend was Metaj ok, maar aanvallend een drama. Zijn voorzetten kwamen nooit aan, kan me zelfs een voorzet herinneren die 20 meter over het doel ging.quote:Op donderdag 22 januari 2009 10:58 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik vond ze helemaal niet zo slecht, kan me eigenlijk geen gevaar van Kolkka herinneren, dus Metaj moet het dan wel aardig gedaan hebben. Garcia zet steeds zijn actie net te ver door, maar zorgt wel voor gevaar. Berg was matig, maar wel gevaarlijk. Ik vond het nou niet bepaald slecht.
Dude... Eindhoven gaat FAILLIET.quote:Op donderdag 22 januari 2009 11:16 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Ik zie de connectie met Ajax (daar ga ik dan maar vanuit) hier niet, maar goed.
Maar het slaat toch ook gewoon nergens op. Zo zou elke club wel in de winterstop kunnen zeggen over een speler die eigenlijk pas in de zomer komt, terwijl zijn club nu al nergens meer voor speelt: "Het heeft nu toch geen zin meer dat speler X bij club Y blijft, kom maar gezellig hierheen".
"Het heeft geen zin meer dat Suarez voor Groningen speelt, wij weten dat Suarez naar Groningen wil."quote:Op donderdag 22 januari 2009 11:16 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Ik zie de connectie met Ajax (daar ga ik dan maar vanuit) hier niet, maar goed.
Zolang dat nog niet 100% zeker is moet Nijland even geduldig zijn. Het is niet sjiek om bij een club die dreigt te verdwijnen nog even na te trappen.quote:
Als ze hem nu verkopen kunnen ze nog wat aan de schuldeisers geven.quote:Op donderdag 22 januari 2009 11:29 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Zolang dat nog niet 100% zeker is moet Nijland even geduldig zijn. Het is niet sjiek om bij een club die dreigt te verdwijnen nog even na te trappen.
O'rly?quote:Op donderdag 22 januari 2009 11:29 schreef Prosac het volgende:
[..]
"Het heeft geen zin meer dat Suarez voor Groningen speelt, wij weten dat Suarez naar Groningen wil."
aldus van Geel in augustus 2007
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |