Moet ik die dan zelf maken of zou hij ertussen moeten staan...???quote:Op zondag 25 januari 2009 15:28 schreef qu63 het volgende:
Aangepast: [uu]:mm
rechtermuisknop, celeigenschappen, tabblad getal, kies voor aangepast, en dan onder "type:" in dat invulvakje [uu]:mm invullenquote:Op zondag 25 januari 2009 15:36 schreef FFnog het volgende:
[..]
Moet ik die dan zelf maken of zou hij ertussen moeten staan...???
Want ertussen staat ie niet iig...
En als ik hem zelf probeer te maken begint excel te protesteren...
De getalnotatie die u intypt is ongeldig...quote:Op zondag 25 januari 2009 15:39 schreef qu63 het volgende:
[..]
rechtermuisknop, celeigenschappen, tabblad getal, kies voor aangepast, en dan onder "type:" in dat invulvakje [uu]:mm invullen
quote:Op zondag 25 januari 2009 15:40 schreef FFnog het volgende:
En als ik bij aangepast h:mm doe dan telt hij maar weer tot 24:00 uur op...
dan moet je kiezen voor [hh]:mmquote:Op zondag 25 januari 2009 15:44 schreef FFnog het volgende:
[..]
De getalnotatie die u intypt is ongeldig...
Gebruik een van de ingebouwde getalnotaties...
Ja, dat werkt inderdaad. Dat was ik nog vergeten te vermelden.quote:Op zondag 25 januari 2009 15:03 schreef DaFan het volgende:
Ten eerste zou ik niet gebruiken End(xlDown) omdat dan A1 per se gevuld moet zijn. Makkelijker (vind ik, als dit werkt moet je het gewoon laten staan) is denk ik Range("65536").End(xlUp).Row.
En klinkt misschien stom maar als je gewoon hetzelfde trucje bij C1 en D1 doet?
[ code verwijderd ]
En dat ook voor D?
quote:Sub Macro1()
Dim Rng As Long
Rng = Range("A" & Rows.Count).End(xlUp).Row
With Sheets("Blad1")
.Range("B1:B" & Rng).FillDown
.Range("C1:C" & Rng).FillDown
End With
End Sub
Zelf intikken dus :quote:
quote:Op zondag 25 januari 2009 15:39 schreef qu63 het volgende:
[..]
rechtermuisknop, celeigenschappen, tabblad getal, kies voor aangepast, en dan onder "type:" in dat invulvakje [uuhh]:mm invullen
Denk dat het makkelijker is om de data 2x te plotten, 1x als percentage, en dan een tweede keer op een 2e Y-as, die je later verbergt én waarbij je de staven onzichtbaar maakt.quote:Op maandag 26 januari 2009 13:36 schreef Flaccid het volgende:
Is het mogelijk om in Excel de percentages te laten zien in een grafiek, maar als data label de eigenlijke waarde?
Lukt me niet iig.quote:Op maandag 26 januari 2009 13:42 schreef DaFan het volgende:
[..]
Denk dat het makkelijker is om de data 2x te plotten, 1x als percentage, en dan een tweede keer op een 2e Y-as, die je later verbergt én waarbij je de staven onzichtbaar maakt.
Maar ik zal het wel even proberen of het kan zonder zo'n omweg.
Owja sorry. Ik heb 2 rijen maar ik weet niet hoe ik 2 dataseries moet plotten. En hoe verberg ik een dataserie?quote:Op maandag 26 januari 2009 13:58 schreef DaFan het volgende:
Wat lukt niet, het maken van de grafiek zelf uit de pivottable of iets anders? En welke versie heb je ook alweer? Beetje meer informatie zou wel handig zijn
Als de cijfers altijd 3 karakters zijn dan wel. Of 2 karakters. Anders weet ik het niet.quote:Op maandag 26 januari 2009 14:43 schreef BuupWerk het volgende:
Ik heb straat en huisnummer in 1 cel staan hoe kan ik dit splitsen over 2 cellen...toch niet met de hand toch ??
Deze formule had DaFan voor mij geschreven. Hij werkte echter niet goed en inmiddels ben ik er achter waar dit aan ligt. Ik laat cijfers beoordelen die een gemiddelde zijn van enkele toetsen. Het gemiddelde is dan bijvoorbeeld een 7,25. Doordat ik in de kolom voor het gemiddelde niet met decimalen werk wordt dit afgerond op een 7. Je zou verwachten dat er dan uit de formule een RV (ruim voldoende) rolt. Dit gebeurd echter niet, hij geeft alleen een U (uitmuntend). Als het gemiddelde op een mooi rond getal uitkomt geeft de formule wel de juiste letter weer.quote:Op woensdag 3 december 2008 00:37 schreef DaFan het volgende:
In deze formule staat in A1 het eindcijfer. Dit dien je dus aan te passen naar welke cel je het wil van doen (bv G3 of F3). Hou er rekening mee dat als je hem bv in H3 zet voor het cijfer van F3, dat je m dan door kan trekken naar beneden voor andere leerlingen!
=ALS(EN(A1>=0;A1<5);"O";ALS(A1=5;"T";ALS(A1=6;"V";ALS(A1=7;"RV";ALS(A1=8;"G";ALS(A1=9;"ZG";"U"))))))
Ken je VERT.ZOEKEN helemaal niet?quote:Op woensdag 28 januari 2009 15:49 schreef Schanulleke het volgende:
Dit ontgaat me een beetje.
Ik zet een hulptabel op een plek onder het sheet wat ik eigenlijk gebruik?
En ik verwijs daarnaar door de cel linksboven en rechtsonder te definieren?
Als je de =x vervangt door <x+1 zou het wel kunnen werken toch?quote:Op woensdag 28 januari 2009 14:21 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Deze formule had DaFan voor mij geschreven. Hij werkte echter niet goed en inmiddels ben ik er achter waar dit aan ligt. Ik laat cijfers beoordelen die een gemiddelde zijn van enkele toetsen. Het gemiddelde is dan bijvoorbeeld een 7,25. Doordat ik in de kolom voor het gemiddelde niet met decimalen werk wordt dit afgerond op een 7. Je zou verwachten dat er dan uit de formule een RV (ruim voldoende) rolt. Dit gebeurd echter niet, hij geeft alleen een U (uitmuntend). Als het gemiddelde op een mooi rond getal uitkomt geeft de formule wel de juiste letter weer.
Kennelijk is het weglaten van de decimalen in de rapportcijferskolom niet hetzelfde als afronden op hele getallen waardoor het uitkomt op U.
Wat is het gemakkelijkste: de formule aanpassen zodat deze telkens een bereik beslaat (tussen 4,5 en 5,4 is M, tussen 5,5 en 6,4 is V etc.) of is het makkelijker om de 'formule' waarmee ik nu de rapportcijfergemiddeldes uitreken te laten afronden op helen?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 | Do Y = Range("F12") Set r1 = Range("B" & X & ":E" & X) Set r2 = Range("A" & X) r2.Select ActiveCell.FormulaR1C1 = "Actie " & X r1.Select Selection.Borders(xlDiagonalDown).LineStyle = xlNone Selection.Borders(xlDiagonalUp).LineStyle = xlNone With Selection.Borders(xlEdgeLeft) .LineStyle = xlContinuous .Weight = xlThin .ColorIndex = xlAutomatic End With With Selection.Borders(xlEdgeTop) .LineStyle = xlContinuous .Weight = xlThin .ColorIndex = xlAutomatic End With With Selection.Borders(xlEdgeBottom) .LineStyle = xlContinuous .Weight = xlThin .ColorIndex = xlAutomatic End With With Selection.Borders(xlEdgeRight) .LineStyle = xlContinuous .Weight = xlThin .ColorIndex = xlAutomatic End With With Selection.Borders(xlInsideVertical) .LineStyle = xlContinuous .Weight = xlThin .ColorIndex = xlAutomatic End With Selection.Borders(xlInsideHorizontal).LineStyle = xlNone Application.DisplayAlerts = False X = X + 1 Loop While X < Y ' Sheets("temp").Delete Application.DisplayAlerts = True |
1 |
1. eerste cel 5, tweede cel 10, cellen 1 en 2 selecteren en dan zwarte blokje met muis pakken en naar beneden doorslepen.quote:Op donderdag 29 januari 2009 16:19 schreef Platina het volgende:
Hey mensen, ik heb morgen een tentamen Excel (2003) en heb een paar vraagjes. Als iemand mij ermee kan helpen zou dat fijn zijn
1. Ik heb te maken met een beginwaarde: 5. In ieder onderliggende cel wordt er 5 bij opgeteld. Is er een manier waarop Excel dit kan doen zonder gebruik te maken van een formule? want de uiteindelijke cel heb ik nodig bij Doelzoeken. Ik heb nu deze formule die dus niet voldoet: A2 = A1+5, met A1 = 5.
2a. Ik heb een lijngrafiek moeten maken. De waardes op de Y-as moeten lopen van niks tot 5.000 met stappen van 1000. Nu lukt dit me wel maar onderaan moet ipv ¤ 0,00 ---------> ¤ - komen te staan.
2b. Op de X-as heb ik een soortgelijk probleem. Ik wil daar graag stappen van 20.000 maken tot 80.000 totaal en beginnend bij 0. Maar wat ik ook probeer ik krijg er geen getallen te staan.
Indien nodig kan ik de gegevens laten zien aangezien dit een oefentoets omvat (helaas zonder antwoorden).
Nope al geprobeerd maar werkt nietquote:Op donderdag 29 januari 2009 17:49 schreef Deetch het volgende:
[ code verwijderd ]
Jaheur: zet er eens ".value" achter.
Dat is wel het probleem volgens mij. Werkt bij mij nl. dan welquote:
Marco schrijven waarbij je door de kolommen heen loopt (do loop):quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:53 schreef Jaheur het volgende:
Ik heb dan een hele lastige:
Ik heb een range van A1 tot G10 (voorbeeld) in de kolommen kunnen X voorkomen, maar sommige cellen zijn leeg, maar soms kunnen er dubbelen X-en voorkomen. Hoe kan ik dit vereenvoudigen dus bijvoorbeeld
A1:A10 is gelijk aan D1:D10 dus de hele kolom van D mag verwijderd worden, maar deze vergelijking is wel random want A kan net zo goed B zijn. De vergelijking moet wel over de hele kolom gaan.
Hé, da's handigquote:Op vrijdag 30 januari 2009 18:22 schreef dragonrider het volgende:
dddd gebruiken bij celeigenschappen, dus iets van dddd, mmm-dd-jjjj
Ja zoiets bedoel ik.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 16:08 schreef Metal_Jag het volgende:
[..]
Marco schrijven waarbij je door de kolommen heen loopt (do loop):
Dan sla je kolom 1 op in en variabele (zeg X= vector), vervolgens ga je naar kolom 2 en vergelijk je die met de opgeslagen kolom. Als die gelijk is, sla je het kolomnummer (andere variabele, zeg Y(j)) op. Is ie niet gelijk, sla je kolom 2 ook op in X(i+1) Dan verder naar de volgende kolom, die je telkens controleert en opslaat in X
of in Y(j):
- komt ie overeen met een vector uit Xdan onthoud je het kolomnummer in Y(j)
- komt ie niet overeen, dan sla je em op in X
Aan het einde verwijder je alle kolommen in Y.
Zoiets?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |