Een van de meest gestelde vragen ter wereld is nu eindelijk beantwoord. Na jaren giswerk, heeft 'The Stig' zichzelf verraden. De man die zichzelf wekelijks voor het populaire tv-programma Top Gear in een witte raceoverall hijst, is niemand minder dan Ben Collins.quote:Op maandag 19 januari 2009 23:03 schreef eer-ik het volgende:
[..]
ik ga het niet lezen.
wil het niet weten.
Had ik nog zo netjes gespoilerd...quote:Op maandag 19 januari 2009 23:03 schreef eer-ik het volgende:
kut, fail
Spoilers zijn niet afgeschermd als je iets quote
Nog meer door de war? Al moet ik zeggen, het examenjaar is ook al iets van uhm 5 jaar terug ofzoquote:Op maandag 19 januari 2009 23:02 schreef Puala het volgende:
[..]
Het is de afgelopen 2 jaar helemaal door de war gegooid van wat ik heb gehoord.
Plus, ik heb mijn school verneukt, ik ben nooit zo ver gekomen op de HAVO
te laat, ik had het al gelezenquote:Op maandag 19 januari 2009 23:04 schreef jslavenburg het volgende:
[..]
Een van de meest gestelde vragen ter wereld is nu eindelijk beantwoord. Na jaren giswerk, heeft 'The Stig' zichzelf verraden. De man die zichzelf wekelijks voor het populaire tv-programma Top Gear in een witte raceoverall hijst, is niemand minder dan Ben Collins.
De 33-jarige Collins is een professionele stuntman. Daarnaast doet hij ook nog eens aan autoracen. Op een houtje hoeft hij niet te bijten, want alleen al met stuntwerk verdient Collins 165.000 euro per jaar. Ondanks dat woont de legendarische, immer zwijgende Stig in bescheiden villa van 330.000 euro en rijdt hij in een simpele middenklasser. En dat terwijl hij bijna Formule 1-coureur was geworden.
Het was een bouwvakker die de ware identiteit van de stuntman wist te achterhalen. Bij een klus in Collins' huis stuitte de arbeider namelijk op de witte handschoenen en dito overall van The Stig. Daarnaast had The Stig zichzelf al verraden. Bij een galerie te Bristol liet hij namelijk een kleine oplage drukken van een foto van The Stig in actie.
Collins is overigens al vijftien jaar actief als stuntman. Onlangs was hij nog te zien in de James Bondfilm 'Quantum of Solace', waar hij acteur Daniel Craig verving tijdens gevaarlijke scènes.
jaquote:Op maandag 19 januari 2009 23:04 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Had ik nog zo netjes gespoilerd...
Ga je doen dan?quote:Op maandag 19 januari 2009 23:07 schreef eer-ik het volgende:
[..]
ja
MAar goed, meneer slavenburg tieft toch al roet in m'n voer
Hoooooooooooooooooooooooooooooooquote:
Jos verstappen moeten ze niet doen, die rijdt alleen maar op de grindbak af. En die zit toch in de celquote:Op maandag 19 januari 2009 23:08 schreef PieterBas het volgende:
Dat wordt dus het einde van White Stig.. want zodra de ware identiteit naar boven zou komen.. zal The Stig worden... vervangen..
Ik verwacht dan namelijk David Coulthard als vervanger... aangezien hij straks ook het F1 gaat bespreken op de BBC.
Dat wordt dus F1 op de BBC gaan kijken
ze was er niet. Dus wat valt er te vertellen?quote:Op maandag 19 januari 2009 23:10 schreef MPG het volgende:
[..]
Hooooooooooooooooooooooooooooooo
Eerst vertellen van chick.
Blijkbaar. Al heb ik geen idee hoe het allemaal zit. Ik weet enkel dat mijn stiefzusje is gezakt op 1/10e door alle nieuwe regels. Verder heb ik maar niet geluisterdquote:Op maandag 19 januari 2009 23:06 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Nog meer door de war? Al moet ik zeggen, het examenjaar is ook al iets van uhm 5 jaar terug ofzo
Hoe was het, wat gedaan, etc?quote:Op maandag 19 januari 2009 23:12 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
ze was er niet. Dus wat valt er te vertellen?
Wie wat waar, waarom en hoezo.quote:Op maandag 19 januari 2009 23:12 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
ze was er niet. Dus wat valt er te vertellen?
JA FUCK MANquote:Op maandag 19 januari 2009 23:12 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
ze was er niet. Dus wat valt er te vertellen?
Volgens mij reden ze geen DTM, maar GT1 of GT2.quote:Op maandag 19 januari 2009 23:10 schreef jslavenburg het volgende:
[..]
Jos verstappen moeten ze niet doen, die rijdt alleen maar op de grindbak af. En die zit toch in de cel
Zou wel vet zijn als een echte top F1 coureur het zou doen
Vond die DTM race zwaar vet in de episode tegen de Duitse Top Gear
er is dus niets gebeurd, want ze was niet in de bus. Dus ik ben gewoon de bus ingestapt en gaan slapenquote:Op maandag 19 januari 2009 23:13 schreef jslavenburg het volgende:
[..]
Hoe was het, wat gedaan, etc?
[Houniet modus]
Nog geneukt?
[/Houniet modus]
Was DTM, namelijk een Mercedes Touring Wagenquote:Op maandag 19 januari 2009 23:14 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Volgens mij reden ze geen DTM, maar GT1 of GT2.
??quote:Op maandag 19 januari 2009 23:14 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
er is dus niets gebeurd, want ze was niet in de bus. Dus ik ben gewoon de bus ingestapt en gaan slapen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |