Waarom kutquote:
quote:Op maandag 19 januari 2009 18:32 schreef Fastmatti het volgende:
Ik ga niet kijken naar de grootste deceptie van de 21ste eeuw.
Ik zocht naar het inaugaratie topic.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 13:37 schreef Wheelgunner het volgende:
Wordt dit het centrale inauguratie topic?
Wat een ding zegquote:
Ik wou net zeggen Ronaldo reed zo'n auto nog naar de kloten laatste met zo'n prijskaartje, die was dus niet zo sterkquote:Op dinsdag 20 januari 2009 14:58 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Wat een ding zeg.
Zelfs bloed van Obama wordt bewaard in de auto.
Ik vind de prijs eigenlijk nog meevallen eerlijk gezegd.
Bovendien is die "bazen bak" van Obama ook nog een stuk mooier.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 15:01 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen Ronaldo reed zo'n auto nog naar de kloten laatste met zo'n prijskaartje, die was dus niet zo sterk
Ik ook.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 14:51 schreef Wheelgunner het volgende:
Bah, af en toe krijg ik toch een eng gevoel bij al die beveiliging. Ik moet er niet aan denken wat er kan gebeuren
Ik betwijfel of Lex zo'n massa mensen zal aantrekkenquote:Op dinsdag 20 januari 2009 15:46 schreef Perico het volgende:
De kroning van Obama, was een betere titel geweest...
Beam me up, 'Bama!quote:Op dinsdag 20 januari 2009 16:02 schreef Toad het volgende:
CNN laat weer nieuwe technologie zien.
Misschien beamen ze Obama in.
Racisme is in Amerika nog redelijk volop aanwezig, al is het niet meer zo erg als in de jaren 60 en daarvoor. Veel mensen hebben het dus of in eigen ervaring of meegekregen van hun ouders. Geen wonder dus dat een neger, als is het zelfs maar een halfbloed, als president een enorme gebeurtenis is. Het valt zeker te vergelijken met de eerste man op de maan.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 15:59 schreef JJH het volgende:
Het begint mij ondertussen wel op de vallen dat die zwarte dude voor de amerikanen veel belangrijker is dan voor ons. Ze blijven maar doormekkeren dat het een "historic event" is en dat de "Historians will write about is it for decades to come"
Waarschijnlijk omdat jij net zoals de gemiddelde Nederlander niet zo bekend bent met de Amerikaanse geschiedenis.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 15:59 schreef JJH het volgende:
Het begint mij ondertussen wel op de vallen dat die zwarte dude voor de amerikanen veel belangrijker is dan voor ons. Ze blijven maar doormekkeren dat het een "historic event" is en dat de "Historians will write about is it for decades to come"
Ik heb gewoon het idee dat het wel een keertje goed is dat er eens wat verandert daar aan de andere kant van het water, en dat het een donkere jongen is. Top
En jij wel?quote:Op dinsdag 20 januari 2009 16:15 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat jij net zoals de gemiddelde Nederlander niet zo bekend bent met de Amerikaanse geschiedenis.
Ik mag hopen van wel jaquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
+ het feit dat je het anno 2008/2009 hebt over een land dat snakt naar nieuw leiderschap. Tel daar de huidige economische crisis bij op en je komt al snel tot de conclusie dat alles meezit voor Obama.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 16:12 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Racisme is in Amerika nog redelijk volop aanwezig, al is het niet meer zo erg als in de jaren 60 en daarvoor. Veel mensen hebben het dus of in eigen ervaring of meegekregen van hun ouders. Geen wonder dus dat een neger, als is het zelfs maar een halfbloed, als president een enorme gebeurtenis is. Het valt zeker te vergelijken met de eerste man op de maan.
Daar komt dan ook nog eens bij dat hij heel goed het publiek voor zich weet te winnen en dus vooralsnog erg geliefd is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |