Die HD Decoder krijg je gewoon in bruikleen bij je abonnement. Althans, bij UPC welquote:Op maandag 19 januari 2009 18:09 schreef Mr_Baus het volgende:
Fer, begrijp je al wat van het hele 24p Judder verhaal![]()
Want dat is in principe een beetje het enige waar je echt heel goed op moet letten nu bij het kopen van een nieuwe tv.
Bij de nieuwe tv's is het contrastratio altijd wel in orde, tuurlijk zijn er verschillen en hoe hoger hoe beter, maar met 30000:1 ben je er echt al.
De rest is "persoonlijk" .. design/ambilight crap/stroomverbruik (ook niet verkeerd om naar te kijken btw)
Als je hem niet aan een surround kit hangt dan moet het geluid natuurlijk wel oke zijn.
En wat eventueel ook een fijne is om naar te kijken, is wel nieuw en wat hogere segment nog geloof ik, is of er een DVB-C tuner op zit.. Is voor digitale kabel tv. Dan hoef je namelijk niet zo'n dure HDMI HD decoder te kopen maar schuif je je smartcard zo met een adapter in je TV![]()
Net als bij Digitenne, maar dat is DVB-T. Dat hebben alle tv's nu zo'n beetje wel.
Het kan heel vervelend uitpakken, verschilt per film. Morgen ga ik nog even het 1 en ander testen en dan zal ik eens kijken of ik het kan filmen.. In Earth zitten bijvoorbeeld echt wel wat scenes waarbij het goed zichtbaar is, en daar kan je je behoorlijk aan storen. Het verschilt ook per tv. Het is een vet kut subject want er is zoveel onduidelijkquote:Op maandag 19 januari 2009 19:11 schreef FJD het volgende:
Hmmm als ik dit lees dan krijg ik heel erg het idee dat iets is voor de die-hard freaks. Je ziet het slechts heel sporadisch en dan vooral bij langzaam bewegende beelden. Ik weet niet precies wat de meerprijs boven normaal LCD is maar ik twijfel dan wel of dat het waard is in dit geval.
http://www.budgethouse.nl(...)m/samsung/price_up/0quote:Op maandag 19 januari 2009 18:56 schreef Incolumis het volgende:
[..]
prijs?
edit: zag de prijs later...
http://www.redcoon.nl/ind(...)08/Samsung_LE46A558/quote:Op maandag 19 januari 2009 19:46 schreef IJsmuts het volgende:
http://www.budgethouse.nl(...)m/samsung/price_up/0
samsung 46" FHD heb je al vanaf 1.000e nieuw
TATATAATAAAAA HERE I COME TO SAVE THE DAY!!! MIGHTY BAUS!!!!quote:Op maandag 19 januari 2009 19:46 schreef IJsmuts het volgende:
[..]
http://www.budgethouse.nl(...)m/samsung/price_up/0
samsung 46" FHD heb je al vanaf 1.000e nieuw
quote:Op maandag 19 januari 2009 19:49 schreef FJD het volgende:
[..]
http://www.redcoon.nl/ind(...)08/Samsung_LE46A558/
quote:Op maandag 19 januari 2009 19:49 schreef FJD het volgende:
[..]
http://www.redcoon.nl/ind(...)08/Samsung_LE46A558/
boef, je bent mn lieve tv professorquote:Op maandag 19 januari 2009 19:54 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
TATATAATAAAAA HERE I COME TO SAVE THE DAY!!! MIGHTY BAUS!!!!![]()
Mag ik u er even op wijzen dat deze zelfde televisie voor 948 euro te koop is bij Redcoon..
http://www.redcoon.nl/ind(...)08/Samsung_LE46A557/
Is toch een geile veels te dure HDMI kabel wat je kan besparen![]()
Daarnaast wil ik nogmaals even zeggen dat je bij de nieuwe Samsungs moet gaan kijken vanaf de 6-serie.
Die zijn 100Hz en hebben nieuwere technologie.. de 5 serie is echt het instap model, geen 100hz en wat oudere technologie. 6 serie is niet veel duurder, maar het wel waard.
Hi schat!!!quote:Op maandag 19 januari 2009 19:59 schreef IJsmuts het volgende:
besnijdenis
merciquote:Op maandag 19 januari 2009 20:15 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
Hi schat!!!![]()
![]()
![]()
Welcome back!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
En geheel in stijl van dit topic:
4 HDMI aansluitingen!!!![]()
100hz .. 7 serie.. zwaar de bomb diggie voor 738 euro
http://www.redcoon.nl/ind(...)05/Samsung_LE32A756/
Dan ben je wel pimpy heur![]()
Maar je kan ook nog goedkoper kijken veur 720p HD Ready.. maar daar heb ik geen verstand van, dat is voor paupers![]()
![]()
Dat zou zomaar kunnen iddquote:Op maandag 19 januari 2009 20:26 schreef IJsmuts het volgende:
wie weet is dat ding over een half jaar 200e goedkoper![]()
Ik wil wel graag mee, maar gezien al mijn andere plannen kan het wel eens krap worden.quote:Op maandag 19 januari 2009 19:11 schreef FJD het volgende:
[..]
Ik mis de oude Jorrit die gewoon "Ja ik ga mee, ik regel het wel" riepVrouwen maken meer kapot dan je lief is.
Ga je wel mee dit jaar naar Frankrijk als je weer gewoon helemaal goed kan hardlopen?quote:[..]
Ik laat na een jaar fietsen zonder blessures vrijwillig in m'n poten snijden om een hardloopblessure te laten verhelpen. Je mag 1x raden wat ik komend jaar doe als alles goed gaat. Mocht het niet goed zijn gegaan dan zal ik wel weer op de fiets stappen en dan trek ik ook wel door tot de Marmotte.
quote:ik moet zeggen dat ik heel blij ben dat ik voor deze TV gekozen heb.
Wat een prachtige kleuren en wat een mooi beeld!
Ik had hiervoor een 27" Sony LCD maar ben blij dat ons bezoek per ongeluk de TV kapot stootte.
Het analoge beeld is al prima, maar digitaal zijn de kleuren zo waanzinnig mooi, dit model is een absolute aanrader.
We waren even huiverig voor de afmeting (toch 10" groter dan de vorige) maar het is de perfecte maat voor onze kamer (ongeveer 3 meter van de bank).
Wij kijken veel sport (tennis, voetbal, ateletiek. autosport enz.) en ik moet zeggen dat ik heel blij ben dat ik voor plasma heb gekozen. Het beeld is uitstekend bij snelle sporten en met de komende grand slams, EK en OS voor de deur voor ons echt iets wat meetelt.
Wij hebben de TV besteld inclusief muurbeugel. Levering had iets sneller mogen zijn, maar de prijs maakt de extra paar dagen wachten meer dan goed
quote:Sinds enkele dagen deze beauty in ons bezit. We zaten wel te twijfel of 37' niet net te groot zou zijn. Wij zitten ca 3m van het beeld en dit is meer dan prima.
De kwaliteit van het beeld heeft onze verwachtingen ver overtroffen. We hebben Analoog en Digitaal van UPC, al is Analoog heeeel goed om te kijken het is wat korreliger dan Digitaal, het Digitale beeld is werkelijk PERFECT!
Hiervoor hadden we een Samsung 32', dit beeld was zeker goed, maar wanneer ik deze nu vergelijk met deze lijkt hij wel waardeloos.
Natuurlijk heb ik al geboren pessimist toch een aanmerking.... We maken gebruik van een universele afstandsbediening te weten de Harmony 525, dit werkt echt heel handig. Enkel.... Panasonic Toestellen verwachten voor het aanzetten een extra lang signaal, en dit hebben we nog niet terug kunnen vinden. Work arround, stel in dat de TV altijd aan moet blijven staan, en schakel deze handmatig aan en uit.
Wat ik nog miste was een Audio in voor mijn PC.
Terug naar positief, WAT EEN KLEUREN en dat van iedere hoek!! We gebruik een cinemaset voor het geluid, ik weet dus niet wat de kwaliteit hiervan is.
Kortom: Bijzonder tevreden.
1 week in bezit.
Tuurlijk, het is allemaal smaak. Maar na vele vergelijkingen en reviews/tests heb ik voor deze tv gekozen.quote:Ik ben ontzettend blij dat ik voor deze televisie heb gekozen. Ik ben zeker niet over 1 dag ijs gegaan en heb heel veel reviews en test magazines gelezen om tot mijn keuze te komen. Maar wat pas echt de doorslag geeft is je eigen oog! Wat is er toch een onwaarschijnlijk groot verschil tussen plasma en LCD (ten gunste van plasma). Iedereen die zich blind staart op labels als full HD, contrastwaarde zal wellicht zwichten voor LCD. Maar als je goed kijkt dan heeft een plasma scherm veel mooiere kleuren, meer diepte, mooie zwartwaarden en helemaal geen last van snelbewegende beelden.
Ik ben een redelijke audiofreak (high-end NAD losse componenten stereo) en heb een “8” voor geluid gegeven. Natuurlijk is het geluid minder mooi dan de oude CRT’s met grote klankkasten, maar het geluid van deze TV overtreft mijn verwachtingen.
Ik kijk digitale TV van UPC en dit is echt een must! Bij analoog signaal is het beeld al heel redelijk maar zodra ik overschakel naar digitaal is het beeld echt een feest voor het oog. Zelfs mijn vrouw, die de aanschaf van deze TV aanvankelijk grote onzin vond, is diep onder de indruk van de scherpe heldere beelden.
Minpuntjes: Het nut van de Viera link is mij niet geheel duidelijk. De afstand bediening moet redelijk nauwkeurig op het scherm worden gericht ( ik gebruik altijd UPC afstand bediening)
Nope, door jou quote bleef ik in eerste instantie alleen over, vandaar.quote:
Je schijt al bagger he om alleen met mij te gaan..quote:Op maandag 19 januari 2009 18:20 schreef dutch_cyclist het volgende:
[..]
Raffie en Fer gaan toch ook wel mee dan?
En tegen die tijd heeft JP ook wel de smaak te pakken
quote:Op maandag 19 januari 2009 18:37 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Yupz ik ga in Belgie ook er tegen aan.
Lakeview terrace was super..net gekeken.![]()
quote:Op maandag 19 januari 2009 18:45 schreef -Raffie- het volgende:
[..]
Tuurlijk zodra het weer droog is weer lekker fietsen
Je kan dan toch niet wel een weekje mee fietsen??quote:Op maandag 19 januari 2009 19:11 schreef FJD het volgende:
Ik laat na een jaar fietsen zonder blessures vrijwillig in m'n poten snijden om een hardloopblessure te laten verhelpen. Je mag 1x raden wat ik komend jaar doe als alles goed gaat. Mocht het niet goed zijn gegaan dan zal ik wel weer op de fiets stappen en dan trek ik ook wel door tot de Marmotte.
Begin sept doen dan??quote:Op maandag 19 januari 2009 20:34 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik wil wel graag mee, maar gezien al mijn andere plannen kan het wel eens krap worden.
Ik weet ook niet wanneer we dit jaar willen?
Midden juli, ga ik op vakantie.
Begin aug, is sneekweek.
Eind aug, begin sep zou dus wel kunnen.
[..]
Ga je wel mee dit jaar naar Frankrijk als je weer gewoon helemaal goed kan hardlopen?
Standaard verhaaltje.. de kleine lettertjes ontbreken..quote:Op maandag 19 januari 2009 20:46 schreef diamondvoodoo het volgende:
24p
Speelfilms worden voor bioscoopweergave opgenomen en geproduceerd met 24 beelden per seconde (24Hz. of 24p). Reguliere tv's en dvd-spelers spelen deze opnames af met 25 beelden per seconde. Het geluid klinkt door het versneld afspelen wat hoger. Wanneer de lcd-tv 24p ondersteunt en deze wordt aangesloten op een apparaat dat dit ook doet, bijvoorbeeld een Blu-ray speler, dan wordt de film volledig authentiek weergegeven.
Planning zit ook op eind augustus.quote:Op maandag 19 januari 2009 20:34 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Ik weet ook niet wanneer we dit jaar willen?
Ter plekke hardlopen heeft geen nut, dat kost me m'n enkels. M'n fietsspullen verkoop ik niet zodat ik altijd mee zou kunnen. Belangrijkste variabele is waar ik in augustus ben. Ik weet nog niet of ik echt naar het buitenland zou willen voor werk. Wil ik dat niet of lukt dat niet en ik blijf in Nederland dan is de vraag of ik er zin in heb. Dan gaat het absoluut niet om de sfeer en de vakantie maar om de prestatie. Ik ben nu eenmaal gezegend/vervloekt met de ambitie om altijd meer te willen en mezelf te verbeteren en zonder training op de fiets kan ik dat wel vergeten en dan is de vraag of ik het nog leuk vind om te gaan.quote:Ga je wel mee dit jaar naar Frankrijk als je weer gewoon helemaal goed kan hardlopen?
True... het schetst een beeld wat betreft het 24p verhaal maar mij zelf zegt het me nog weinig.quote:Op maandag 19 januari 2009 20:53 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
Standaard verhaaltje.. de kleine lettertjes ontbreken..![]()
Net als in de reviews van jouw tv... zoek eens op reviews van jouw tv van mensen die een 24p film afspelen.. Het motion judder effect.. heeft jouw tv ook last van
Ten eerste: Brain Adams kun je toch ook op tv kijken/luisteren.quote:Op maandag 19 januari 2009 20:41 schreef Morpheus2002 het volgende:
Sneekweek.... je kan ook gewoon in Apeldoorn zuipen hoorFriezen
Ditoquote:
Lijkt mij primaquote:[..]
Nope, door jou quote bleef ik in eerste instantie alleen over, vandaar.![]()
[..]
Je schijt al bagger he om alleen met mij te gaan..
[..]
[..]
[..]
Je kan dan toch niet wel een weekje mee fietsen??
[..]
Begin sept doen dan??![]()
Lijkt mij ook prima.quote:
Gewoon voor het bier en de bbq meegaanquote:[..]
Ter plekke hardlopen heeft geen nut, dat kost me m'n enkels. M'n fietsspullen verkoop ik niet zodat ik altijd mee zou kunnen. Belangrijkste variabele is waar ik in augustus ben. Ik weet nog niet of ik echt naar het buitenland zou willen voor werk. Wil ik dat niet of lukt dat niet en ik blijf in Nederland dan is de vraag of ik er zin in heb. Dan gaat het absoluut niet om de sfeer en de vakantie maar om de prestatie. Ik ben nu eenmaal gezegend/vervloekt met de ambitie om altijd meer te willen en mezelf te verbeteren en zonder training op de fiets kan ik dat wel vergeten en dan is de vraag of ik het nog leuk vind om te gaan.
Blijven allemaal vraagtekens maar die worden pas echt relevant als m'n operatie de hardloopblessure verhelpt. Doet dat het niet dan stap ik begin maart nml. gewoon weer op de fiets
quote:Op maandag 19 januari 2009 21:11 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ten eerste: Brain Adams kun je toch ook op tv kijken/luisteren.
Ten tweede: Ik heb een gratis slaapplaats in Sneek, vlak bij het centrum, dus waarom niet.
Ten derde: Wat is er mis met friezen, ik heb ook fries bloed![]()
[..]
Dito
[..]
Yeahquote:Lijkt mij prima
[..]
Yeahquote:Lijkt mij ook prima.
[..]
quote:Gewoon voor het bier en de bbq meegaan
Zolang ut fietsenplan maar gehandhaafd blijft..quote:Op maandag 19 januari 2009 22:49 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Hmm, hele tijd terug had ik me ingeschreven voor een nieuwbouw-project en ben toen niet ingeloot. Nu krijg ik alsnog de kans, echter niet degene die ik destijds wilde.
Ze hebben nog 3 duurdere over. 1'tje vind ik op zich wel mooi, maar ja 250.000 is wel veel geld, zeker in deze tijd...
Zei ik eerder vandaag nog fuck de kredietcrisis, zeg ik nu kutkredietcrisis
Toch maar eens een afspraak maken om meer informatie te krijgen en ook een hypotheek gesprek, lijkt me nu wel handig, moet toch weten hoeveel biertjes ik per maand minder moet drinken
Oh en al die vakantieplannen worden dan ook even anders
Ja laten we vooral niet te ver vooruit kijkenquote:Op maandag 19 januari 2009 22:52 schreef ursel het volgende:
[..]
Zolang ut fietsenplan maar gehandhaafd blijft..
En daarnaast 2 huishoudens wordt 1, dus zal vast wel goedkoper worden..![]()
quote:Samsung 32 inch HD Ready LE32A456 Flatscreen LCD TV met 3 x HDMI
Merk: Samsung
Type: LE 32A456
Schermgrootte: 32 inch
Resolutie: 1366 x 768
Dynamisch Contrast Ratio: 10.000:1
Kijkhoek: 178/178
Responstijd: 6 ms
Aansluitingen zijkant: 1 x HDMI / 1 x Composiet / 1 x S-Video / 1 x Koptelefoon
Aansluitingen achterkant: 2 x HDMI / 1 x PC-Input (D-Sub) / 1 x Component (Y/Pb/Pr) / 1 x RF-Input / 2 x Scart / 1 x Video Monitor Out / Digital Audio (Optical)
Meer Informatie »
¤ 599,95
Prijs: ¤ 379,95
Oeh, dat had ik ook een keerquote:Op maandag 19 januari 2009 14:45 schreef ursel het volgende:
[..]
¤4.50 was idd leuke prijs ja..
Dan pak je zo nu en dan nog ff een weekend mee.
Ik weet trouwens niet waar het vandaan komt, maar wordt zo ongeveer 3 a 4x per week gebeld. Dan wel namens Feyenoord, dan wel namens eredivisie live of ik een abo wil..
Maakt niet uit welk antwoord ik ze geef, ze blijven terug bellen.
Zal de volgende keer wel ff volblaffen dat ik voor ADO ben, kijken wat ze daar mee doen..
Het is een kopers markt gezien de rente en de druk op de markt. Doe er je voordeel mee zou ik zeggen. Een bod van 10% lager kan zomaar in deze tijd.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 06:56 schreef FJD het volgende:
Je kunt nog wel afdingen Jorrit
Goedemorgen
quote:Op dinsdag 20 januari 2009 07:00 schreef Keltie het volgende:
[..]
Oeh, dat had ik ook een keer
Vi belde mij op m'n mobiel met de vraag of ik geen abo wilde. Dus vriendelijk nee gezegd en opgehangen.
Een dag later belde ze op de huistelefoon, moeders nam op, en vroeg dus aan mij of ik een abo op de VI wilde..
"Nee, das een jodenblad".. Moeders: "Hij is niet geïnteresseerd.. Hij vind het een jodenblad.. Prettige avond"
Klopt, al blijkt je TV dan wel CONAX aan te moeten kunnen. Blijkbaar kunnen niet alle TV's dat ..quote:Op maandag 19 januari 2009 18:09 schreef Mr_Baus het volgende:
Fer, begrijp je al wat van het hele 24p Judder verhaal![]()
Want dat is in principe een beetje het enige waar je echt heel goed op moet letten nu bij het kopen van een nieuwe tv.
Bij de nieuwe tv's is het contrastratio altijd wel in orde, tuurlijk zijn er verschillen en hoe hoger hoe beter, maar met 30000:1 ben je er echt al.
De rest is "persoonlijk" .. design/ambilight crap/stroomverbruik (ook niet verkeerd om naar te kijken btw)
Als je hem niet aan een surround kit hangt dan moet het geluid natuurlijk wel oke zijn.
En wat eventueel ook een fijne is om naar te kijken, is wel nieuw en wat hogere segment nog geloof ik, is of er een DVB-C tuner op zit.. Is voor digitale kabel tv. Dan hoef je namelijk niet zo'n dure HDMI HD decoder te kopen maar schuif je je smartcard zo met een adapter in je TV![]()
Net als bij Digitenne, maar dat is DVB-T. Dat hebben alle tv's nu zo'n beetje wel.
Ik vind Digitenne eigenlijk best wel ruk... Heb het nu a.s. donderdag 2 weekjes.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 07:02 schreef Keltie het volgende:
Klopt, al blijkt je TV dan wel CONAX aan te moeten kunnen. Blijkbaar kunnen niet alle TV's dat ..
Ik heb het geprobeerd, het werkt maar ik krijg alleen de DTV-menu's (En EPG en dergelijke) niet in het Nederlands, alles blijft in het duits
Mwah, ik herken mij er niet zo inquote:Op dinsdag 20 januari 2009 07:23 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
Ik vind Digitenne eigenlijk best wel ruk... Heb het nu a.s. donderdag 2 weekjes.
Ik zit op zolder, ipv de "in 10 minuten aangesloten" ben ik ruim een uur bezig geweest om iets van ontvangst te krijgen.. Heb zelfs nog even gedacht dat ie stuk was.. toen heb ik hem tussen 2 dakpannen geklemd en begon het ergens op te lijken.
Toen eigenlijk al besloten dat het ruk was.. Antenne natuurlijk weer naar binnen gehaald en toen bleek ik wel gewoon ontvangst te hebben daar waar ik eerst helemaal nix nakkes nada had.
Totdat MeesterBeest aangaatPAF!!! Einde signaal
![]()
En dan het beeld.. niets bijzonders, en zwaar kut als je er dicht op zit. Ernstig zwaar kut zelfs.. en dan zeg ik helemaal niets over de zenderlogo's. Analoge tv van Ziggo is serieus een heel stuk mooier..
Leuk voor op de kampung.. niets meer en niets minder. Ik wacht wel tot Ziggo hun shit hebben opgelost mbt een 2e decoder enzo. Stuk meer zenders ook.
En een schoteltje van Canal Digital? Is dat wat? Dat ga ik nemen in België op het adres van mijn ouders in NL. Schijnt wel in orde te zijn. Ze hebben ook een HDD decoder zag ik op de website.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 07:23 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
Ik vind Digitenne eigenlijk best wel ruk... Heb het nu a.s. donderdag 2 weekjes.
Ik zit op zolder, ipv de "in 10 minuten aangesloten" ben ik ruim een uur bezig geweest om iets van ontvangst te krijgen.. Heb zelfs nog even gedacht dat ie stuk was.. toen heb ik hem tussen 2 dakpannen geklemd en begon het ergens op te lijken.
Toen eigenlijk al besloten dat het ruk was.. Antenne natuurlijk weer naar binnen gehaald en toen bleek ik wel gewoon ontvangst te hebben daar waar ik eerst helemaal nix nakkes nada had.
Totdat MeesterBeest aangaatPAF!!! Einde signaal
![]()
En dan het beeld.. niets bijzonders, en zwaar kut als je er dicht op zit. Ernstig zwaar kut zelfs.. en dan zeg ik helemaal niets over de zenderlogo's. Analoge tv van Ziggo is serieus een heel stuk mooier..
Leuk voor op de kampung.. niets meer en niets minder. Ik wacht wel tot Ziggo hun shit hebben opgelost mbt een 2e decoder enzo. Stuk meer zenders ook.
Ik heb totaal geen ervaring met Canal Digital, ook nog nooit over gelezen eigenlijk.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 07:35 schreef jpjedi het volgende:
En een schoteltje van Canal Digital? Is dat wat? Dat ga ik nemen in België op het adres van mijn ouders in NL. Schijnt wel in orde te zijn. Ze hebben ook een HDD decoder zag ik op de website.![]()
Jaren terug hadden veel mensen een kastje dat je via internet kon updaten waarmee je een enorme berg zenders gratis kon ontvangen via een simpele Astra schotel. Bestaat dat nog eigenlijk?
Ik hoor er eigenlijk weinig van. Je moest je kaartje in een usb lezer prikken, naar een website gaan en je kreeg de laatste codes. Was uiteraard zwaar illegaal en ik hoor er eigenlijk nooit meer wat van. Gewoon 69 porno kanalen.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 07:40 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
Ik heb totaal geen ervaring met Canal Digital, ook nog nooit over gelezen eigenlijk.
Die kastjes van vroegerDan had je een hele rits kanalen gezapped, ff heel stoer met een druk op de knop van binnenuit de schotel buiten doen laten verdraaien naar een andere sataliet en Hoppa; volgende 100 zoveel kanalen
Fokkin eindeloos zappen
Dat zouden ze moeten combineren:quote:Op dinsdag 20 januari 2009 07:49 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Ik hoor er eigenlijk weinig van. Je moest je kaartje in een usb lezer prikken, naar een website gaan en je kreeg de laatste codes. Was uiteraard zwaar illegaal en ik hoor er eigenlijk nooit meer wat van. Gewoon 69 porno kanalen.F1 met alle camera posities op aparte kanalen.
Zag het ook toen ik het terug las.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 07:52 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dat zouden ze moeten combineren:
69 porno kanalen met camera's op aparte posities
bron;wikiquote:Programmeerbare modules
Er bestaan ook programmeerbare modules. Deze worden voornamelijk gebruikt door hobbyïsten. Door de module opnieuw te programmeren met een andere firmware die van het internet gedownload kan worden kan de module vaak opeens overweg met alle gangbare coderingen. De legaliteit van deze firmwares is onzeker. Ook is er vaak de optie om sleutels van gekraakte betaalkanalen in de CAM op te slaan zodat deze kanalen zonder abonnement kunnen worden bekeken, dit is uiteraard illegaal. De bekendste programmeerbare module is de Magic/Matrix CAM.
i'll joinquote:Op dinsdag 20 januari 2009 09:05 schreef ursel het volgende:
Nondeju, gaat dat TV gezeik zo 's ochtends vroeg gewoon door zeg..
Ik ga wel weer mijn bed in, bel maar als jullie eruit zijn..![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |