Lijkt me ook een goedequote:Op zondag 18 januari 2009 14:54 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Vond Jans een goede optie om Vergoossen op te volgen, zou een goede zijn voor PSV...
Zoals ik al zei is de play-off voor voorronde CL afgeschraft.quote:Op zondag 18 januari 2009 14:54 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Als 4e speel je toch ook nog play-offs? Ik zie dit schema op de site van de KNVB:
http://files.datawire.nl/(...)8Gsw/727-ere.bmp.png
Nee maar jouw moeder welquote:Op zondag 18 januari 2009 14:57 schreef Barca het volgende:
Heeft Kwalcido de pers al gebeld om te zeggen dat Stevens ontslagen is? Of Luizovic?
Liever niet.quote:Op zondag 18 januari 2009 14:54 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Vond Jans een goede optie om Vergoossen op te volgen, zou een goede zijn voor PSV...
Mijn moeder weet niet wie Stevens is.quote:
Het ontslag van Verbeek helpt Feyenoord ook niet.quote:Op zondag 18 januari 2009 15:03 schreef neilpad het volgende:
Ik vind een Verbeekje onnodig op het moment. Laat ze eerst maar eens wat meer inzet tonen en gewoon simpele dingen goed doen. Moet wel zeggen dat het veld behoorlijk beroerd er bij lag. Zit nu NEC te kijken en dat is toch wel een aardig verschil.
Oke, dan zal ik je maar op je woord geloven. Als ik de lijn bij T4 volg kan ik nog steeds bij VR CL komen...quote:Op zondag 18 januari 2009 14:58 schreef Vitamine_C het volgende:
[..]
Zoals ik al zei is de play-off voor voorronde CL afgeschraft.
#1: CL
#2: voorronde CL
#3,4: UC
#5-8: play-off UC ticket
De spelers presteren ook ondermaats. Dit kan ook mede door de trainer komen natuurlijk. En omdat een hele selectie ontslaan geen optie is, dan maar de trainer. Ik had vertrouwen in Stevens, hij heeft het nog niet waar kunnen maken.quote:Op zondag 18 januari 2009 15:03 schreef neilpad het volgende:
Ik vind een Verbeekje onnodig op het moment. Laat ze eerst maar eens wat meer inzet tonen en gewoon simpele dingen goed doen. Moet wel zeggen dat het veld behoorlijk beroerd er bij lag. Zit nu NEC te kijken en dat is toch wel een aardig verschil.
bron:wikipediaquote:Play-offs
Vanaf het seizoen 2008-2009 is het play-off systeem van de eredivisie ingrijpend gewijzigd en vervangen. Dat komt onder andere doordat Nederland minder Europese plaatsen heeft toegewezen gekregen (dankzij een lagere stand op de ranglijst voor UEFA-coëfficiënten).
De landskampioen krijgt als vanouds direct toegang tot de Champions League. De nummer twee van de competitie plaatst zich voor de derde voorronde van de Champions League (in totaal zijn er vier voorronden, dus moet deze 'runner-up' zich in twee keer twee wedstrijden proberen te plaatsen voor het hoofdtoernooi.)
De nummer drie van de Eredivisie plaatst zich voor de vierde voorronde van de UEFA-cup. Dat is de laatste voorronde voor het hoofdtoernooi, dus dient er twee keer tegen één tegenstander te worden gespeeld. De nummer vier van de Eredivisie plaatst zich voor de derde voorronde van de UEFA-cup, en moet dus twee keer tegen twee tegenstanders spelen. De nummers 5 tot en met 8 spelen nog wel play-offs.
Je kunt in ieder geval beter Vitamine_C op zijn woord geloven dan Reker.quote:Op zondag 18 januari 2009 15:08 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Oke, dan zal ik je maar op je woord geloven. Als ik de lijn bij T4 volg kan ik nog steeds bij VR CL komen...
Misschien een oud schema dan?
Hmm idd 2 wissels, misschien 30 seconden extraquote:Op zondag 18 januari 2009 15:22 schreef mcyodogg het volgende:
Waarom was er geen verlenging?
Die neukt de moeder van Stevens.quote:Op zondag 18 januari 2009 15:29 schreef dndiek het volgende:
Waarom mag die Hongaar blijven aanmodderen??
Fred Rutten bijvoorbeeld.quote:Op zondag 18 januari 2009 15:09 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Wie zou jij dan willen zien mocht Stevens weggaan?
Kut met peren trouwens vandaag zeg, jezus
Dat doet Lazovic toch al?quote:
Dat was enkel een dreigement, omdat Lazovic over een enórme penis beschikt. Dzsudzsak echter heeft maar een klein piemeltje.quote:
Mee eens. Rutten krijgt de ploeg waarschijnlijk meer aan het voetballen, toont meer lef en staat er om bekend met jonge talenten goed uit de voeten te kunnen...quote:
Je bent een insider?quote:Op zondag 18 januari 2009 15:35 schreef Zapper het volgende:
[..]
Dat was enkel een dreigement, omdat Lazovic over een enórme penis beschikt. Dzsudzsak echter heeft maar een klein piemeltje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |