Lijkt me duidelijk: Israël voor Israël, Jordanië voor de 'Palestijnen', zoals in 1948 afgesproken.quote:Op zondag 18 januari 2009 14:24 schreef Hamilcar het volgende:
Als ze nou gewoon even een potje poker gingen spelen om te zien wie welk stuk land krijgt
Volgens die logica had Hamas gisteren al gewonnen toen Israel een bestand afkondigde danquote:Op zondag 18 januari 2009 14:24 schreef B4CO het volgende:
Israel wint de oorlog!!
http://www.telegraaf.nl/b(...)tand_af__.html?p=1,1
quote:Op zondag 18 januari 2009 14:24 schreef B4CO het volgende:
Israel wint de oorlog!!
http://www.telegraaf.nl/b(...)tand_af__.html?p=1,1
Geweldig van Hamasquote:Op zondag 18 januari 2009 14:26 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Volgens die logica had Hamas gisteren al gewonnen toen Israel een bestand afkondigde dan
Idd, er is gewoon geen winnaar.quote:Op zondag 18 januari 2009 14:26 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Volgens die logica had Hamas gisteren al gewonnen toen Israel een bestand afkondigde dan
Fatah was jaren aan de macht en dat heeft de bevolking niet bepaald geholpen, het is niet voor niets dat de bevolking voor Hamas heeft gekozen bij de vorige verkiezingen, die willen af van die corrupte Fatah-bende ..quote:Op zondag 18 januari 2009 14:12 schreef Machiavelli. het volgende:
Ik zie Israël liever het werk afmaken daar in Gaza. Ze zullen die bevolking een grote dienst doen door Hamas op te ruimen, want met Fatah in heel Palestina aan de macht zal daar ongetwijfeld meer diplomatieke vooruitgang geboekt worden als nu.
Alleen is een tijdelijk staakt het vuren misschien nog niet zo slecht (vooral om humanitaire redenen). Israël speelt slim door dit staakt het vuren eenzijdig te maken, want als Hamas nu doorschiet zullen zij sneller als het jongetje gezien worden dat lak heeft aan de rust in die regio.
De ene dictator voor de ander in ruilen is inderdaad weinig verrijkend, maar je kan natuurlijk niet ontkennen dat er met Fatah in charge meer progress zal worden gebooked.quote:Op zondag 18 januari 2009 14:32 schreef moussie het volgende:
[..]
Fatah was jaren aan de macht en dat heeft de bevolking niet bepaald geholpen, het is niet voor niets dat de bevolking voor Hamas heeft gekozen bij de vorige verkiezingen, die willen af van die corrupte Fatah-bende ..
en niet met Hamas willen praten omdat het terroristen zouden zijn is gewoon gelul, men heeft al die jaren daarvoor toch ook met de politieke vleugel van Fatah gepraat terwijl de al asqa martelaren brigade aanslagen aan het plegen was ..
nah, als ik zo lees hoeveel Israëlische politici in de kijker hebben gestaan voor fraude en hoe vaak dat te maken had met illegale landhandel in de bezette gebieden, en ik lees iets over de bedragen die Arafat in eigen zak gestoken heeft, en ik lees dat de Palestijnse bevolking voor Hamas kiest omdat ze de frauduleuze praktijken van Fatah zat zijn .. dan denk ik toch dat er meer mensen moeten leren om 1+1 bij elkaar op te tellen ipv dit allemaal te zien als losse feiten die niets met elkaar te maken hebben
Welke vooruitgang is er dan met Fatah geboekt?quote:Op zondag 18 januari 2009 14:39 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
De ene dictator voor de ander in ruilen is inderdaad weinig verrijkend, maar je kan natuurlijk niet ontkennen dat er met Fatah in charge meer progress zal worden gebooked.
dat gaat omgekeerd zeker niet op, je mag Israël niet verantwoordelijk houden voor de daden van de extremistische settlers in de bezette gebiedenquote:"It's really up to Hamas. Hamas will be accountable for any launching and every terror activity from the Gaza strip."
Er is helemaal niets in 1948 afgesproken.quote:Op zondag 18 januari 2009 14:25 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Lijkt me duidelijk: Israël voor Israël, Jordanië voor de 'Palestijnen', zoals in 1948 afgesproken.
quote:Op zondag 18 januari 2009 14:40 schreef voyeur het volgende:
[..]
Welke vooruitgang is er dan met Fatah geboekt?
quote:Op zondag 18 januari 2009 14:38 schreef Sargon het volgende:
Mooie overwinning van Israel, nu waarnemers die zorgen dat hamas zich niet kan herbewapenen en het is compleet
Nou ja, als je zegt: 'Ik praat niet met Hamas en heel Gaza zal moeten lijden!' dan,quote:Op zondag 18 januari 2009 14:39 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
De ene dictator voor de ander in ruilen is inderdaad weinig verrijkend, maar je kan natuurlijk niet ontkennen dat er met Fatah in charge meer progress zal worden gebooked.
Ik denk dat de internationale gemeenschap op dit punt Israël uiterst serieus neemt en ook die toezeggingen heeft gedaan, zodat een verdere verloop van het gewapend conflict niet nodig is.quote:Op zondag 18 januari 2009 14:38 schreef Sargon het volgende:
Mooie overwinning van Israel, nu waarnemers die zorgen dat hamas zich niet kan herbewapenen en het is compleet
Of je had geen raketten afgeschotenquote:Op zondag 18 januari 2009 14:44 schreef Monidique het volgende:
[..]!.
Of ze hadden de grenzen geopend, dan had je meer bereikt, was je geen oorlogsmisdadiger en had je geen massaslachting hoeven plegen.
Wat ik zeg: heerlijk Orwelliaans allemaal weer.
Wat ongelooflijk nobel van Israël en kennelijk Amerika en Europa, hm?quote:Op zondag 18 januari 2009 14:48 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik denk dat de internationale gemeenschap op dit punt Israël uiterst serieus neemt en ook die toezeggingen heeft gedaan, zodat een verdere verloop van het gewapend conflict niet nodig is.
De Verenigde Staten hebben informatie en apparatuur toegezegd om de smokkeltunnels te ontdekken en tegen te houden, de E.U. heeft hulp aangeboden op het gebied van wapensmokkel en Groot Brittanië heeft aangeboden om smokkel via zee tegen te gaan.
De internationale gemeenschap lost de voorwaarden van Israël op dit terrein in.
Lijkt haast of je wel oorlog weer jankerdquote:Op zondag 18 januari 2009 14:49 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wat ongelooflijk nobel van Israël en kennelijk Amerika en Europa, hm?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |