abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 19 januari 2009 @ 21:50:54 #201
62233 Jelief
ikke lief!
pi_65225437
Diaan??? ???
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_65225592
quote:
Op maandag 19 januari 2009 21:35 schreef Brighteyes het volgende:
Poppedein, hoe vond je man het om de echo te zien? Of heb ik daaroverheen gelezen?
Wat lief dat je t vraagt BE! Maar we waren een weekendje weg en maar net op tijd thuis om snel de taart met aankondiging te pakken thuis en richting mn schoonouders te gaan... de echo is er dus niet meer van gekomen afgelopen weekend. Doen we lekker een weekendje later.. Hij is er ook wel een beetje "bang" voor dat hij er "helemaal niets" van begrijpt en ik alles... het voelt voor hem dus als een soort luxe dat hij wel steeds weet dat t allemaal goed zit, maar nog niet bang hoeft te zijn om naar zijn idee domme opmerkingen te maken. Heb m nu een echofoto van 10 wkn laten zien en uitgelegd dat daar echt al veel herkenningspunten in te zien zijn en nu heeft ie heel veel zin om komend weekend samen te gaan kijken, hahaha! Dat gaan we ook maar lekker doen dus!
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
pi_65225668
quote:
Op maandag 19 januari 2009 18:05 schreef Carmella het volgende:
-knip-
Ik hoop voor je dat de pijn snel zakt!!!!

En ik wil heel graag aanbieden om langs te komen, zo'n bevalling alleen doen lijkt me niet wat. Ga er vanuit dat mijn kleine Mila rond de tijd dat jij gaat bevallen wel weer thuis is en dan kan ze lekker bij papa blijven

Oh en alleen het posten van "ik ben weer thuis" of "ik ben weer weg" is echt niet akkoord hoor! De, zoals jij het noemt, "eindeloze klaagposts" zijn een stuk beter!!
Ik stuur je even een PM!
  maandag 19 januari 2009 @ 21:56:51 #204
593 sjak
Juffie Bloem
pi_65225702
Carmella, bewaar de bonnen van de taxi. Zoveel geld kun je aftrekken van de belasting bij de ziektekosten. Zeker in combinjatie met de kosten van je verzekering + straks de kosten van de kraamzorg haal je de drempel wel. Dat scheelt echt veel straks. begreep ik nou ook dat je ouders ook in het buitenland wonen? Hebben die niet de mogelijkheid om je een tijdje bij te staan? Eventueel in een hotel of bij jou thuis. Of als je ouders aan de andere kant van nederland wonen kun je dan niet een tijdje bij hun intrekken en daar naar het ziekenhuis gaan?
Lekker douchen!
  maandag 19 januari 2009 @ 22:08:32 #205
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_65226222
quote:
Op maandag 19 januari 2009 21:54 schreef Poppedein het volgende:

[..]

Wat lief dat je t vraagt BE! Maar we waren een weekendje weg en maar net op tijd thuis om snel de taart met aankondiging te pakken thuis en richting mn schoonouders te gaan... de echo is er dus niet meer van gekomen afgelopen weekend. Doen we lekker een weekendje later.. Hij is er ook wel een beetje "bang" voor dat hij er "helemaal niets" van begrijpt en ik alles... het voelt voor hem dus als een soort luxe dat hij wel steeds weet dat t allemaal goed zit, maar nog niet bang hoeft te zijn om naar zijn idee domme opmerkingen te maken. Heb m nu een echofoto van 10 wkn laten zien en uitgelegd dat daar echt al veel herkenningspunten in te zien zijn en nu heeft ie heel veel zin om komend weekend samen te gaan kijken, hahaha! Dat gaan we ook maar lekker doen dus!
Is idd ook wel gek lijkt me.
Ik weet nog wel dat F. helemaal aangenaam verrast was toen bleek dat het met 12 weken al helemaal zo'n heel echt minikindje was. Die wist ook totaal niet wat hij ervan moest denken.

Ik heb net trouwens je beroep verdedigd.
Zat met een zwanger vriendinnetje aan de telefoon en zij en haar man hadden allebei niet zo'n heel hoge pet op, ze hadden het over een veredelde mbo-opleiding.
Want wat deden ze nou helemaal op zo'n controle. Bloeddruk, hartje luisteren en even voelen...

Ik heb gezegd dat ze maar moest proberen die kijk toch een beetje te veranderen, het zijn toch wel de mensen die zij moet vertrouwen dat ze hun kindje gezond op de wereld te gaan brengen. En dat dat hartje luisteren echt niet alleen even leuk aanhoren was, maar dat er wel degelijk gelet wordt op eventuele onregelmatigheden etc. etc.
Ik zat echt heel verbaasd te luisteren. Zulke gedachten zijn echt nooit in me op gekomen.
Ik kreeg ook wel de indruk dat ze vonden dat ze wat laconiek reageerde op de zware misselijkheid 'ja, het hoort erbij'. Maar ja, dat is toch ook zo... Behalve zetpillen etc (die bij haar dus niet werken) valt er niet heel veel meer aan te doen.

Gek hoor, ik voelde me juist helemaal prima op mijn gemak. Zou nooit twijfelen aan hun kunnen.

Ik zeg dit trouwens niet om te slijmen ofzo, maar ik was echt verbaasd eigenlijk wel.
***
  maandag 19 januari 2009 @ 22:30:20 #206
57865 wiseguy79
wil weer op vakantie!
pi_65227292
quote:
Op maandag 19 januari 2009 18:08 schreef Carmella het volgende:

[..]

Wiseguy wat eng en rottig! Heel veel sterkte en beterschap!
Dank, we gaan de 17e week in met heel wat onzekerheid iig. Bah!
pi_65227535
Oh ik kan me daar inderdaad ook best wel wat bij voorstellen hoor BE, dat mensen dat denken..als alles goed gaat zijn mensen vaak binnen 5 minuten de spreekkamer uit.. je kunt zelf een angelsound kopen en thuis op de weegschaal staan.. een bloeddrukmeter is ook nog wel te regelen.. mensen zien dus wel vaker niet helemaal de toegevoegde waarde... Hetzelfde geldt voor een bevalling, iedere melkboer kan een kindje aanpakken, totaal geen probleem... maar ja, wat als het wél misgaat!
Als verloskundige ben je in je hoofd constant met een risicoselectie bezig, juist omdat een zwangerschap een gezond, fysiologisch iets is, of althans, hoort te zijn. Aan ons dus de taak om liefst al vóór dat iets niet meer fysiologisch lijkt te gaan, op de goeie momenten in te grijpen en problemen op te lossen of over te dragen aan de gynaecoloog. Vergelijkbaar met de 1e lijns risicoselectie die een huisarts ook maakt.. tot wanneer is het gezond en wanneer zijn er risicofactoren en is het belangrijk om een specialisme in te schakelen ( met niet de bedoeling op te merken dat een VK hetzelfde is als een HA hoor..absoluut niet, ik ben geen arts!)

Ik ben gelukkig blij met alle kennis en vaardigheid in mn broekzak die er in mijn relatief korte werkzame leven als verloskundige toch al voor gezorgd hebben dat ik o.a 2 kindjes geslaagd heb kunnen reanimeren en nog nooit een kindje verloren ben.

Wat ik wel mis bij veel verloskundigen is het feit dat het belangrijkste kunnen van een verloskundige toch het luisteren en tonen van empathie moet zijn.. de tijd nemen om iemand op n gemak te stellen en door de zwangerschap en bevalling heen te loodsen op een manier welke voor diegene het meest prettig is... Verloskundigen krijgen het echter te druk met allerlei nevenactiviteiten wat maakt dat je na 20 clienten met maagzuur en bekkenklachten soms op die 21e net wat minder geinteresseerd reageert... dat heeft gewoon echt te maken met tijdsdruk en is echt een tijdbom onder de verloskunde!

Ik vind het een prachtig beroep en het past helemaal bij mij... als ik me ooit onzeker ga voelen over mijn kunnen handelen in noodsituaties of het zou voelen als lopende bandwerk is dat voor mij beide een reden om te stoppen... dan kan ik niet meer de verloskundige zijn die ik wil zijn...

Hahaha... wat een uitwijding over iets wat helemaal niet jouw eigen opmerking was! Ik ben altijd maar blij met mensen als je vriendin die op die manier denken... dat betekent dat die mensen over het algemeen gewoon geen gecompliceerde situaties tegenkomen in hun zwangerschap en tijdens hun bevalling.
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
  maandag 19 januari 2009 @ 23:00:16 #208
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_65228633
quote:
Op maandag 19 januari 2009 21:45 schreef Carmella het volgende:

[..]

Ik denk dat je eroverheen hebt gelezen. Hun hebben er echt geen problemen mee.
Edit: Hoe het ook zit. Laat maar.

[ Bericht 8% gewijzigd door Luchtbel op 19-01-2009 23:24:35 ]
pi_65229133
quote:
Op maandag 19 januari 2009 18:05 schreef Carmella het volgende:

[..]

Onwaarschijnlijk? En wat bedoel je daar mee?
wat ik daarmee bedoel?

gewoon, zoals ik het zeg. het komt mij allemaal erg onwaarschijnlijk voor.

het leed wordt steeds groter en zieliger en ellendiger. en gedetailleerder. hoe is het mogelijk dat iemand die zó krom loopt van de pijn, toch gezellig op inet rond kan hangen. en zulke uitgebreide posts kan plaatsen.
kijk je posthistory maar eens na.

het is alleen maar leed en steeds meer. eerst zou je vriend er bij zijn, toen niet, dan woont je familie ver weg, dan wonen ze al bijna in het buitenland. zelfs in gtst maken ze niet zoveel mee.
en ik kan me niet voorstellen dat een man niet bij de geboorte van zijn eerste kind wil zijn, omdat dat lastig in te plannen is. en dan zijn vrouw ook op sterven na dood, nou je zou verwachten dat ie dan toch wel thuis komt, al is het maar met kerst. of om te helpen met het kamertje. net als je ouders. echt, het gaat er bij mij niet in.

en dan óók nog bijna epilepsie en infusen... het wordt steeds ongeloofwaardiger.
er zijn gewoon mensen die op die aandacht kicken en ik verdenk jou er ook van. je bent namelijk niet de eerste hier.
wat een treurnis.

maar ga gerust verder, ík lurk wel met een grote boog over je posts heen.
I was never faithful
And I was never one to trust
Borderline bipolar
Forever biting on your nuts
pi_65229844
Jemig, ik heb gewoon een heel half topic gemist!!

Is er al nieuws van Diaan?


Edit: Ik ga er gewoon vanuit dat Carmella oprecht is.

[ Bericht 10% gewijzigd door Vlinder op 19-01-2009 23:35:39 ]
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  maandag 19 januari 2009 @ 23:31:45 #211
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_65229920
Ilsa, je hebt met je post iedereen weggejaagd lijkt het wel

Ik zou niet weten of Carmella oprecht is of niet, dus dan ga ik maar uit dat het allemaal waar is wat ze schrijft.

Maar dat is niet de reden waarom ik hier nu post. Ik wilde even voorzichtig Diaan wat pufjes toesturen. Wellicht kan ze ze gebruiken
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  maandag 19 januari 2009 @ 23:40:00 #212
65929 Angel-Eyez
Learn from mistakes...
pi_65230248
Ik ben ook benieuwd naar Diaan... als je bezig bent: succes!!
No more games, no more drama...
pi_65232137
quote:
Op maandag 19 januari 2009 23:12 schreef IIsa het volgende:

[..]
knip
Dit zelfde schoot ook een beetje door mijn hoofd van de week. Al zit haar Carmella haar vriend dacht ik in het leger (op missie) dus dat kan nog wel kloppen. Maar dat er he-le-maal níemand jou kan bijstaan tijdens zó'n zware periode dat gaat er bij mij niet
No one can make you feel inferior without your consent - Eleanor Roosevelt
  dinsdag 20 januari 2009 @ 01:25:22 #214
1624 ayla1
Sizzen is neat
pi_65232757
Mannen op missie in het buiteland krijgen ruimschoots de tijd en kans om tijdig thuis te zijn voor de bevalling. Ik heb zelfs meegemaakt dat iemand ingeleidt werdt zodat haar man er bij kon zijn en daardoor zo lang mogelijk van de kleine kon genieten de veertien dagen die hij ervoor vrij kreeg.
pi_65234352
ik kom even diaan checkuh

WA BENNU AAN T DOEN DAN?
http://elinhuijboom.punt.nl/
wanna rub mah puppeh?!
  dinsdag 20 januari 2009 @ 08:15:41 #216
62233 Jelief
ikke lief!
pi_65234419
môge
niks niks niks
Ik hoop dan maar dat Diaan wél bezig is (geweest), die is tenslotte eerst aan de beurt
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_65234428
quote:
Op maandag 19 januari 2009 23:31 schreef livelink het volgende:
Ilsa, je hebt met je post iedereen weggejaagd lijkt het wel

Ik zou niet weten of Carmella oprecht is of niet, dus dan ga ik maar uit dat het allemaal waar is wat ze schrijft.

Maar dat is niet de reden waarom ik hier nu post. Ik wilde even voorzichtig Diaan wat pufjes toesturen. Wellicht kan ze ze gebruiken
sorry livelink

mocht het allemaal helemaal waar zijn, zal ik de eerste zijn om mijn excuus te maken.
maar inmiddels geloof ik er geen klap meer van

verder alle dames alle sterkte met de zwangerschap.
diaan ik hoop dat het inmiddels begonnen is of dat de kleine man er al is.
I was never faithful
And I was never one to trust
Borderline bipolar
Forever biting on your nuts
  Moderator dinsdag 20 januari 2009 @ 08:29:17 #218
5428 crew  miss_sly
pi_65234566
Fijn dat jullie je twijels uitgesproken hebben, ik hoop dat jullie je nu beter voelen? Verder zou ik het persoonlijk erg prettig vinden als je die twijfels niet meer hier neerstrooit. Daar is dit topic m.i. niet voor.

Diaan, joehoe Mogen we Of is dat al niet meer nodig en kom je straks je mannetje showen?

happy, echo vandaag toch? Ik hoop zo dat je een mooi boontje ziet, en met een beetje geluk zelfs al een knipperend hartje

Chan ook een echo toch vandaag? Veel plezier

wiseguy, vervelend zeg die bloedingen. Hebben ze ook een echo gemaakt en was daarop wel alles goed?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_65234627
Wat Miss-Sly zegt

hoe denk je dat carmella zich moet voelen als ze zoiets leest en ze wel oprecht is? Dan heb jij leuk je zegje gedaan..je verdwijnt uit dit topic en Carmella durft niet meer te posten omdat men twijfels heeft over haar geloofwaardigheid.. sorry hoor maar hou je twijfel voor je..lees idd met een boog om haar posts heen of pm haar maar dit is echt te lullig voor woorden.
http://elinhuijboom.punt.nl/
wanna rub mah puppeh?!
  Jubileum moderator dinsdag 20 januari 2009 @ 08:36:23 #220
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_65234675
Zullen we gewoon afspreken dat dit onderwerp hier niet past? Niet de verdenkingen, niet de verontwaardiging om die verdenkingen maar gewoon helemaal niet?
Evt. het FB topic, of liever nog via PM, maar laten we het nu weer gewoon over zwangerschap en geboorte hebben.
Ik weet dat het een moeilijke vraag is omdat er altijd wel weer iemand denkt 'voor mij geld het vast niet en ik wil nog wel even mijn zegje doen" maar laten we er nu gewoon over op houden.

Diaaaaaan en Jelief, gooi er eens een baby uit vandaag
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_65234762
ja maar ?..

ok.

BEEBIEEES
http://elinhuijboom.punt.nl/
wanna rub mah puppeh?!
pi_65234802
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 08:33 schreef Dakota het volgende:
Wat Miss-Sly zegt

hoe denk je dat carmella zich moet voelen als ze zoiets leest en ze wel oprecht is? Dan heb jij leuk je zegje gedaan..je verdwijnt uit dit topic en Carmella durft niet meer te posten omdat men twijfels heeft over haar geloofwaardigheid.. sorry hoor maar hou je twijfel voor je..lees idd met een boog om haar posts heen of pm haar maar dit is echt te lullig voor woorden.
maar ik ben er nog?
of was dat gebiedende wijs?

maar goed, pm it is.
I was never faithful
And I was never one to trust
Borderline bipolar
Forever biting on your nuts
pi_65234823
OHOHHHHHHHHH LOISSSSSSSSS
SCHOP R!

(/nsb mode)
http://elinhuijboom.punt.nl/
wanna rub mah puppeh?!
  dinsdag 20 januari 2009 @ 08:48:17 #224
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_65234832
Nou dames, ik moet jullie teleurstellen hoor, het is hier nog steeds erg rustig. Had gisteren een beetje een dipdag en geen zin in Fok! en heb maar wat nuttige dingen in huis gedaan en ben smiddags lekker op de bank gaan liggen en film kijken. Heb ook gewoon weinig te melden. Ik ben het gewoon wel een beetje zat nu, als ik loop, doen mn liezen/bekken pijn, als ik zit of lig weer wat anders, heb last van harde buiken... en zo "worstel" ik me een beetje door de dag. Ben dan ook echt blij dat Peaceman 's avonds weer thuis is.

Gelukkig komt mn moeder zo hier, die gaat weer schoonmaken. Vanmiddag naar de VK en daar hoop ik te horen dat er al wat ontsluiting is en dat ik vrijdag naar het ziekenhuis mag ofzo.

Vanavond komt Twan ook weer thuis, dat geeft ook wel even weer wat afleiding.

Nee het zijn niet mn beste dagen......

Tinkerrrbel van harte gefeliciteerd En er zijn nog meiden die vandaag een echo hebben of niet? Heel veel plezier.

Carmella

Enne admiraal_anaal hoe gaat het bij jullie??
Make love, not war ☮
pi_65234860
He wat jammer Diaan! Maar het kan nu echt niet lang meer duren... heus niet echt niet!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')