Volgens zitten veel mensen met frustraties waardoor ze graag afgeven op het andere geslacht. Een beetje een uiting geven aan je onmacht of frustratie.quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:32 schreef despo1974 het volgende:
[..]
Hmmm, Ik deel je mening. Ik vind het ook leuk om te lezen dat er ook vrouwen zijn die erkennen en herkennen dat vrouwen ook vervelend kunnen zijn. Net als mannen.
Waarom doen zij dat eigenlijk?
deze staat er ook een paar dagen langerquote:Op woensdag 21 januari 2009 02:58 schreef Adolecens het volgende:
Grappig, dit topic heeft 4,5 keer zoveel lurkers als de tegenhanger
Komt alleen maar omdat ik soms een geweldig kreng kan zijn en graag naar sport kijk. Lijkt me niets als je dan een vriend op de bank hebt die alleen maar ja en amen zegt en zich afvraagt waarom dat doelpunt afgekeurd werd.quote:
1. Sorry hoor, maar mensen die alleen maar ja en amen zeggen die ken ik echt vrijwel niet. Ik snap sowieso niet dat dit een eis is, want je moet al een wietverslaafde aan de haak slaan voordat je met zo'n type zit volgens mij.quote:Op woensdag 21 januari 2009 10:47 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Komt alleen maar omdat ik soms een geweldig kreng kan zijn en graag naar sport kijk. Lijkt me niets als je dan een vriend op de bank hebt die alleen maar ja en amen zegt en zich afvraagt waarom dat doelpunt afgekeurd werd.
Voel je je nou weer helemaal man?quote:Op woensdag 21 januari 2009 11:06 schreef Xeanor het volgende:
[..]
1. Sorry hoor, maar mensen die alleen maar ja en amen zeggen die ken ik echt vrijwel niet. Ik snap sowieso niet dat dit een eis is, want je moet al een wietverslaafde aan de haak slaan voordat je met zo'n type zit volgens mij.
2. Vrouwen en sport.Waarom zijn vrouwen bijvoorbeeld helemaal niet geïnteresseerd in Darts? Pas als een vrouw binnen een halve seconde kan uitrekenen in welk vakje Barney moet gooien om de wedstrijd te winnen, dan lullen we weer eens verder.
3. Een vent die niets van sport af weet is geen vent, da's gewoon een wereldvreemde sukkel.
Tsss.... die vrouwen kijken ook alleen maar naar uiterlijk hequote:Op woensdag 21 januari 2009 11:36 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Vrouwen zijn trouwens niet geïnteresseerd in darts omdat er geen knappe darters zijn... Duhhh....
quote:Op woensdag 21 januari 2009 11:36 schreef Ofresca het volgende:
Vrouwen zijn trouwens niet geïnteresseerd in darts omdat er geen knappe darters zijn... Duhhh....
quote:Op woensdag 21 januari 2009 11:06 schreef Xeanor het volgende:
3. Een vent die niets van sport af weet is geen vent, da's gewoon een wereldvreemde sukkel.
quote:Op woensdag 21 januari 2009 14:09 schreef Registratiedienst het volgende:
[..]
. Een vent die niet naar sport kijkt (wel doet) is heilig.
het is wachten op een topic van je, waarbij je afvraagt wat je aan zijn cokegebruik en scheldpartijen kan doen, omdat hij wil feesten en niks meer om je geeftquote:Op woensdag 21 januari 2009 00:15 schreef Ofresca het volgende:
[..]
- Een man die een tikkeltje fout/ macho is. Of in ieder geval niet iemand die je voortdurend moet vertellen dat hij echt wel knap/lief/leuk/goed genoeg/boeiend/slim is.
- Een man die je frustreert, maar die ik ook kan frustreren, want wat is een relatie zonder ruzie!?
Een tikkeltje foutquote:Op woensdag 21 januari 2009 00:15 schreef Ofresca het volgende:
- Een man die een tikkeltje fout/ macho is.
En Ronaldo houdt van vrouwen. Je zal van goeien huize moeten komen wil je er meer dan een leuke LF tassenset aan over houden.quote:Op donderdag 22 januari 2009 14:02 schreef luvley het volgende:
Ja, Ronaldo is lekker, rijk en volgens mij wel temprament vol maar dat is een hele uitdaging toch? Vrouwen houden van iets wat moeilijk en zeldzaam is.
Welke Ronaldo eigenlijk? Die van Portugal of die van Brazilië?quote:Op donderdag 22 januari 2009 14:02 schreef luvley het volgende:
Ja, Ronaldo is lekker, rijk en volgens mij wel temprament vol maar dat is een hele uitdaging toch? Vrouwen houden van iets wat moeilijk en zeldzaam is. Bijvoor beeld een echte prins op het witte paard? En waarom dronken studentjes terwijl er genoeg leuke juppen zijn?
Welke rol speelt geld binnen een relatie denk je? Denk je dat vrouwen hier rekenschap mee houden als ze voor een man kiezen?quote:Op donderdag 22 januari 2009 16:35 schreef nimarad het volgende:
Ik gok dat ze die van Portugal bedoelen, al denk ik niet dat het de meeste wat uitmaakt, als hij maar geld heeft.
sommigequote:Op woensdag 28 januari 2009 16:48 schreef bendk het volgende:
[..]
Welke rol speelt geld binnen een relatie denk je? Denk je dat vrouwen hier rekenschap mee houden als ze voor een man kiezen?
Dat doen ze gewoon weetjuh, dat is het aard van het beestjuh, toch? shiiiit, jeweettoch?quote:
Voor een bepaald soort vrouwen denk ik dat het zeker wel meespeelt. Ik geef verder niet veel om geld, ik wil graag zoveel mogelijk onafhankelijk zijn, maar ik weet zeker dat er vrouwen zijn die liever de hele dag thuis zitten of gaan shoppen met de creditcard van hun 'hubby'.quote:Op woensdag 28 januari 2009 16:48 schreef bendk het volgende:
[..]
Welke rol speelt geld binnen een relatie denk je? Denk je dat vrouwen hier rekenschap mee houden als ze voor een man kiezen?
+1 Omdat jij het begrijpt!quote:Op woensdag 28 januari 2009 17:55 schreef Yi-Long het volgende:
Eigenlijk maakt het ook niet zoveel uit wat vrouwen precies zoeken in mannen, want zodra ze het gevonden hebben willen ze alweer iets anders...
ik mag jou wel man je hebt echt goede humor, je maakt echt mijn dag.quote:Op woensdag 28 januari 2009 21:52 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Dat doen ze gewoon weetjuh, dat is het aard van het beestjuh, toch? shiiiit, jeweettoch?
Een vrouw naar mijn hartquote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:24 schreef Ernemmertje het volgende:
Eerlijkheid
Liefdevol
Sociaal (maar niet te inderdaad)
Werkend (inderdaad ook niet te hardwerkend)
Een beetje romantiek
Niet zo snel drukmakend.
Geniet van het leven mannetje
Die lijkt op die vrouwvan Scrubsquote:Op zondag 18 januari 2009 15:58 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Ja, vrouwen die het voor elkaar krijgen om van een scharrel oid zwanger te raken en besluiten het kind te houden..
Zoals dit wijf: bron
Dat de man er goed uit moet zien is een pluspunt, volgens mij zeker geen vereiste. Status en autoriteit uitstralen compenseert enorm, zelfde bio-psychologische gedachte. Mannen vallen ook inderdaad sneller voor knappe vrouwen, iets wat z'n oorsprong waarschijnlijk ook in de genetische superioriteit vindt.quote:Op maandag 19 januari 2009 13:38 schreef Knevelt het volgende:
Vrouwen willen geen lieve man. Ze willen ook geen man die haar veel aandacht geeft. Noch wil ze een man met ambitie of intellect. De vrouw wil een sterke, standvaste klootzak die haar beschermt en zo af en toe keihard vernedert. Ze moeten er sterk en ruw uitzien, want dat zijn goede genen bij de voortplanting. Alle vrouwen die beweren dat dit niet zo is liegen ofwel ze verloochenen hun intuïtie/instinct.
Mannen willen geen vrouwen vol zelfvertrouwen. Ze willen ook geen vrouw die zelf carrière maakt. De man wil een zwakke, afhankelijke vrouw die hen verzorgt als ze terugkomen van een zware dag. Ze moet er mooi uitzien, want dat zijn goede genen bij de voortplanting. Alle mannen die beweren dat dit niet zo is liegen ofwel ze verloochenen hun intuïtie/instinct.
En nee dit is niet overdreven. Het oerinstinct dat aanzet tot voortplanting met de beste genen bepaalt een groot deel van de aantrekkingskracht.
Uitgerekend Darts als voorbeeld van een sport noemenquote:Op woensdag 21 januari 2009 11:06 schreef Xeanor het volgende:
2. Vrouwen en sport.Waarom zijn vrouwen bijvoorbeeld helemaal niet geïnteresseerd in Darts? Pas als een vrouw binnen een halve seconde kan uitrekenen in welk vakje Barney moet gooien om de wedstrijd te winnen, dan lullen we weer eens verder.
Noh noh niet zo raar.quote:Op donderdag 29 januari 2009 19:48 schreef tho_Omas het volgende:
Alsof er een vrouw is die aan alle eisen jullie zweterige eisen voldoet. En mochten ze bestaan, zijn ze dik.
Tip: doe maar alsof je niet zoveel interesse hebt, des te harder lopen ze namelijk....quote:Op vrijdag 30 januari 2009 16:13 schreef TheInvincibleMan het volgende:
[..]
Noh noh niet zo raar.
Ik heb een sterker verhaal voor je. Ik heb nu zins enige weken met iemand (kon haar al eerder) en zei voldoet op één of andere manier aan al mijn eisen. Geen zeur, heeft geen 2 linker handen, vooruit denkend ziet er knap uit en ze weet donderse goed wat ze wil. Dit is precies wat ik zoek
Alleen één nadeel ze heeft zelden tijd omdat ze altijd bezig is. Wat me zelf wel soms onzeker wil maken (bang dat het uitraak, of geen interrese meer in me heeft).
Dus ut kan wel. En ik ben erg zeker in wat van meisje ik wil!
dat kan je een tijdje volhouden, als ze dan na toenadering nog niet hapt, is het een aandachtshoer...quote:Op vrijdag 30 januari 2009 19:34 schreef bendk het volgende:
[..]
Tip: doe maar alsof je niet zoveel interesse hebt, des te harder lopen ze namelijk....
Daar ben ik het helemaal mee eens.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 18:56 schreef Lemonbutterfly het volgende:
Veel vrouwen zoeken een man op wie ze kunnen bouwen, waar ze zich fijn bij voelen, waar je lekker mee kunt knuffelen, die op hetzelfde niveau met jou zit, waar je altijd bij terecht kan, humor heeft en waarbij je een klik hebt die je niet bij elke man heb![]()
Kortom! Eigenlijk hetzelfde wat mannen uiteindelijk ook in een vrouw zoeken![]()
Wat jij wilquote:
quote:Op zondag 1 februari 2009 15:51 schreef La_Vita het volgende:Als ie maar lief is Als ie maar een ontzettende klootzak is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |