1 woord: MILFquote:Op zaterdag 17 januari 2009 18:10 schreef Diederik_Duck het volgende:
Gadverdamme zeg. Uberhaupt: welke zichzelf respecterende man papt aan met een vrouw die kinderen heeft?
Voor het neuken keihard op haar buik meppen zodat haar vliezen breken en dan in haar klaarkomen. Dan moet het wel lukken.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 14:57 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Wat een onzin. Sperma kan helemaal niet in het vruchtwater komen. Want er zit een vlies om de zak met vruchtwater. Misschien moet je er toch maar even een biologieboek op na slaan.
ik denk dat ik voor velen spreek als ik zeg: "huh?quote:Op woensdag 21 januari 2009 16:52 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
Tja... Het ligt er een beetje aan. Als het m'n vrouw zou zijn die vreemd was gegaan (en het kind van een ander heeft) en we besloten hebben wel nog steeds bij elkaar te blijven,
Mits je niet te hard ragt zal het wel meevallen.quote:Op woensdag 21 januari 2009 17:03 schreef ehqo het volgende:
Wel uitkijken dat je je penis niet door zijn fontanelletje in een of andere hersenkwab duwt.
quote:Op woensdag 21 januari 2009 17:04 schreef Beregd het volgende:
[..]
ik denk dat ik voor velen spreek als ik zeg: "huh?"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
die zin begrijp ik niet.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 14:11 schreef Registratiedienst het volgende:
Naar aanleiding van het topic Je fantasieën al gerealiseerd? open ik dit topic met de vraag of jullie (mannen) dat ook okay vinden. Zouden jullie ook vrijen met een vrouw die zwanger is van een kind (niet jouw eigen kind dus)? [..]
Ja ze kunnen niet meer zwanger van jou wordenquote:Op woensdag 21 januari 2009 20:51 schreef skid het volgende:
Ehm, ik denk wel dat het verschil maakt of je seks hebt met je eigen vrouw die zwanger is of met een vrouw die getrouwd is met een ander en zwanger van hem is. Tenminste dat is denk ik de achterliggende gedachte achter dit topic.
Overigens kun je natuurlijk behalve je eigen zwangere vrouw ook sex hebben met een zwangere vrouw die tóch vrijgezel is, been there done thatZwangere vrouwen hebben absoluut "iets speciaals" en hoewel ik niet op zwangere vrouwen in het bijzonder kick heb ik er veel plezier aan beleefd
ik bedoel gewoon, ik kan onmogelijk snappen dat je vrouw een kind maakt, binnen een relatie, met een andere man, en dat het dan gewoon weer goed komt.quote:Op woensdag 21 januari 2009 18:58 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
in een mooi verhaaltje: je bent getrouwd met een mooie vrouw, maar zij gaat vreemd en ze gebruikt geen anticonceptiemiddelen. Als ze daardoor zwanger wordt is het niet jouw kind, maar wel jouw vrouw. In die theorie zou ik wel met een zwangere vrouw neuken zonder dat het mijn kind is.
Maar, in alle andere gevallen dus niet. Ik snap niet wat er zo geil is aan seks met een zwangere vrouw (maarja, er zullen zeker mensen zijn die dat wel geil vinden) en ik snap ook niet als je als zwangere vrouw vreemd gaat (dat geldt ook voor een man met een zwangere vrouw). Dan heb je echt geen ¿grijntje/greintje? respect meer voor de ander en de baby, al heeft die er geen last van.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |