Maakt niet echt uit of je ze live hoort of op de radio, omdat ze toch playbackenquote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:17 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Over de meeste artiesten in de top40 heeft ze anders wel gelijk hoor, volgens mij wil je die echt niet live horen.
29 minuten om precies te zijn. Of de live versie van 34 minuten, en die is nog mooierquote:Op zaterdag 17 januari 2009 17:22 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Groots!
Je moet alleen wel even 20 minuten over hebben.
Ze heeft het dan ook over “alles”.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:17 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Over de meeste artiesten in de top40 heeft ze anders wel gelijk hoor, volgens mij wil je die echt niet live horen.
Iddquote:Op zaterdag 17 januari 2009 19:35 schreef Sapstengel het volgende:
Ik haat die bands dus ook. Standaard gehypte bands voor mensen met allstars en skinny jeans die online petities invullen voor een starbucks in Nederland.
Zulk soort nummer 1's zeggen meer over de lijstjes dan over de muziek die gemaakt is.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:33 schreef Gwywen het volgende:
Leuk topic en terechte klacht.
Waarom staat een bejaard nummer als Bohemian Rhapsody al eeuwen op nummer 1 in willekeurig welke top zoveelduizend?
Is er in al die veertig tussenliggende jaren écht geen beter nummer gemaakt?
Dan is het inderdaad bedroevend gesteld met de kwaliteit van de bands van nu.
Net ff geluisterd en het is inderdaad prachtig, meteen wat albums van x Japan ant dlenquote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:29 schreef Desunoto het volgende:
[..]
29 minuten om precies te zijn. Of de live versie van 34 minuten, en die is nog mooier![]()
En ik zag My Immortal van Evanescence langskomen in dit topic.![]()
![]()
Prachtig nummer. Zeker één van de mooiste (pop)ballads.
Doodgedraaide eenheidsworst, van mij mag Master of Puppets wel eens op nummer 1 komen, of Whole Lotta Love om maar eens iets geks te noemen.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:37 schreef pfaf het volgende:
[..]
Zulk soort nummer 1's zeggen meer over de lijstjes dan over de muziek die gemaakt is.
Jawel, ik verafschuw Allstars.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:32 schreef boskameel het volgende:
[..]
Idd. Maar niks tegen Allstars!
Meesterwerk! Tevens het langstlopende topic van Fok! dus zo'n beetje heilig verklaard!quote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:43 schreef Smart_ass het volgende:
Hahaa onderweg.Wat een nummer is dat.
Bohemian Rhapsody afkraken is anders de laatste tijd ook gewoon een trend geworden, simpelweg omdat ie zovaak op nummer 1 heeft gestaan. Het is gewoon een briljant nummer, dat jammer genoeg uitgemolken is.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:37 schreef pfaf het volgende:
[..]
Zulk soort nummer 1's zeggen meer over de lijstjes dan over de muziek die gemaakt is.
Ik als groot fan van Queen ook niet meer. Ik vind dat Queen zelf veel betere nummers heeft geschreven zoals March of the black queen, Father to son, Prophet's Song, My fairy king, innuendo etcquote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:53 schreef Desunoto het volgende:
Dat Bohemian Rhapsody elke keer weer ergens bovenaan staat zegt meer iets over de inspiratieloosheid (is dat een woord?) van de mensen die erop stemmen dan over het nummer zelf. Het is een goed nummer.. maar ik kan hem echt niet meer aanhoren.
Ik ben al tevreden als ze tenminste verschijnen in de top zoveels, neem inderdaad een master of puppets of een fade to black, als dat niet betere muziek is dan tenminste 95% in die lijstjes dan weet ik het ook niet meer, maar alle metaillica fans schijnen one of nothing else matters te stemmen, met enter sandman als een uitzondering...quote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:41 schreef IJsblock het volgende:
[..]
Doodgedraaide eenheidsworst, van mij mag Master of Puppets wel eens op nummer 1 komen, of Whole Lotta Love om maar eens iets geks te noemen.
om maar te zwijgen over Abel's Onderweg
Het leek me wel eens wat om art of life als verzoekje op te vragen bij zo een radiozender waar daaraan gedaan word om onderandere het schema nogal in de war te brengenquote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:44 schreef Desunoto het volgende:![]()
X Japan.. mijn helden![]()
Yoshiki gaat echt helemaal los op de drums inderdaad. En piano spelen kan hij ook echt fantastisch.
Jammer dat een nummer als Art of Live nou nooit eens in een top 1000 aller tijden o.i.d terugkomt. Het is alsof ze het allemaal niet kennen of niet willen kennen.
Fade to Black vind ik ook beter dan Nothing Else Matters, om eerlijk te zijn.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:56 schreef SiestaGuru het volgende:
[..]
Ik ben al tevreden als ze tenminste verschijnen in de top zoveels, neem inderdaad een master of puppets of een fade to black, als dat niet betere muziek is dan tenminste 95% in die lijstjes dan weet ik het ook niet meer, maar alle metaillica fans schijnen one of nothing else matters te stemmen, met enter sandman als een uitzondering...
Bohemeian is het wat mij betreft wel waard om op 1 te staan, ik maak me meer zorgen over de avonden en soortgelijke nummers.
Surfin' USAquote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:58 schreef Scaurus het volgende:
Terechte klacht. Radiohead enzo is goede muziek, maar haalt nooit het niveau van Pink Floyd, The Doors en The Beach Boys. Die hebben weer op hun beurt nooit Bach kunnen evenaren.
Harvester Of Sorrow, en dan het liefste live!quote:Op zaterdag 17 januari 2009 20:59 schreef Quir het volgende:
[..]
Fade to Black vind ik ook beter dan Nothing Else Matters, om eerlijk te zijn.
Fade to Black.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |