En Spuug vroeg nog wat de 24 uurs opvang inhield.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 15:56 schreef Troel het volgende:
Ik vind haren wassen bij de kapper altijd verschrikkelijk. Die wasbakken staane cht nooit op de juiste hoogte en dan heb ik de rest van de dag last van mijn nek. Ik vind het wel heerlijk als ze met mijn haar aan het trutten zijn.
Yns, doe je ze morgen in?
Hand ishelaas nog steeds hal lam en half verkrampt. Zal wel een 5-jarenplan gaan worden..Dinsdag weer naarde neuroloog. In het RdGGquote:Op vrijdag 16 januari 2009 15:40 schreef Reinhilde het volgende:
Maneki, je hebt wel pech de hele tijd. Hoop dat je nu de rest van het jaar niet meer ziek wordt... hoe gaat het eigenlijk met je hand?
Ik ben een maand of twee geleden geweest, maar moet nodig weer. Dat vind ik wel een nadeel van kort haar hebben.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:08 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
Hand ishelaas nog steeds hal lam en half verkrampt. Zal wel een 5-jarenplan gaan worden..Dinsdag weer naarde neuroloog. In het RdGG
Veel plezier met je meidenavond vanavond!
k ga binnenkort ook maar weer eens naar de kapper denk ik..is alweer een half jaar terug dat k geweest ben
ze hebben t alleen natgemaakt vandaagquote:Op vrijdag 16 januari 2009 15:56 schreef Troel het volgende:
Ik vind haren wassen bij de kapper altijd verschrikkelijk. Die wasbakken staane cht nooit op de juiste hoogte en dan heb ik de rest van de dag last van mijn nek. Ik vind het wel heerlijk als ze met mijn haar aan het trutten zijn.
Yns, doe je ze morgen in?
mn eigen kleur is blauw/grijzig met af en toe wat geel/groen erdoorquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:13 schreef Nijna het volgende:
P_iglet, wat lekker zo'n plekje op de 24 uurs opvang, dat is zeker ook ivm je co-schappen neem ik aan?
Hadden ze bezwaar tegen iets uitstellen?
Oh naar de kapper, ik vind het altijd wel lekker dat haar wassen. Maar idd die wasbakken zijn nou ook weer niet je van het. Ik wil eigenlijk ook wel weer, maar ben het aan het laten groeien en denk dat als ik nu ga het straks weer net niet in een staart past... misschien nog maar even wachten dus.
Ynske, wat voor kleur heb je van jezelf en wat ga je eroverheen plakken?
quote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:15 schreef Troel het volgende:
Ik zou elk oog een andere kleur doen Yns
een maand of 5 ondertussenquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:15 schreef Troel het volgende:
Ik zou elk oog een andere kleur doen Yns
Maneki, hoe lang loop je nu al eigenlijk met die hand? Volgens mij ook al best lang is het niet? Het lijkt me behoorlijk vervelend om zo onthand te zijn, kun je wel een beetje fatsoenlijk typen.
Ik ben blij dat ik niet op dat soort tijden hoef te beginnen. Vind het al erg genoeg dat ik dan al wakker wordquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:19 schreef p_iglet het volgende:
Spuuglokje, 24 uurs opvang betekend idd dat je je kind daar ook kunt laten logeren. Ze zijn geloof ik bijna 365dagen per jaar open, alleen oud en nieuw dicht.
Wij hebben het met name nodig omdat vriendlief in de nachtdienst werkt, en ik straks co-schappen moet lopen.
Dan hebben soms vanaf 6.00 of 6.30 al opvnag nodig, en dat kan bijna nergens. Zeker niet icm wisselende dagen. De nacht en weekendopvang die ze ook bieden hebben wij hooguit incidenteel nodig.
Ik heb niets meer gehoord of het 2 maanden uitstellen kan, ze zou bellen als het NIET kon. Dus hopelijk is het goed. Krijg vna de week het contract en daar staat dan de ingangsdatum op. Ik merk het wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |