hahahahquote:Op donderdag 15 januari 2009 12:47 schreef Menelikboy het volgende:
[..]
Verschillende bronnen, maar let maar op je gaat zien hahahah..
Nee.quote:Op donderdag 15 januari 2009 15:50 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Was het niet volgens islamitisch gebruik verboden of tegen de tradities om met rechts gebaren te maken tijdens speeches? Ik kan me herinneren dat er van zoiets sprake zou zijn.
Een respectloze uiting, volgens mij.
En er was dan ook ophef om die Koran, uit gebruikelijke rechts-treurige hoek.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:18 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Zoals ik al zei zijn er ook congresleden die bijvoorbeeld op de Koran of Talmud hebben gezworen.
Die bij z'n inauguratie het verzameld werk van Darwin aan de vlammen prijsgeeft.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 18:28 schreef Man-E-Faces het volgende:
Maar het is mijn mening dat Obama moet oprotten en plaats moet maken voor Ron Paul.
Kun je wel lezen? Het is "op" de Bijbel, niet "aan" de Bijbel. Hij zweert trouw "aan" Amerika en verder niets. Dus je vraag is volkomen doelloos.quote:Op donderdag 15 januari 2009 12:41 schreef Menelikboy het volgende:
[..]
Mijn vraag is aan jullie:
Wat zouden jullie ervan vinden als hij ook opeens trouw zweert aan de Koran?
Wie is we?quote:Op woensdag 21 januari 2009 21:37 schreef Man-E-Faces het volgende:
We waren toch nin ene fervent atheist en tegen alle religies omdat ze zoveel ellende veroorzaakten? Nu is iedereen wel pro obama?
sukkeeelssssss....
Jawel, ik kan me wel zoiets herinneren.quote:
In principe is daar niks mis mee: je moet zweren op iets dat heel belangrijk voor je is.quote:Op donderdag 15 januari 2009 12:41 schreef Menelikboy het volgende:
[..]
Mijn vraag is aan jullie:
Wat zouden jullie ervan vinden als hij ook opeens trouw zweert aan de Koran?
Het hele idee van dat 'zweren op' is dat het een primitief bijgeloof is dat je 'niet kan liegen als je er iets belangrijks bij betrekt. Vroeger zweerde je op het graf van je moeder. Het idee was dat wie daar niet serieus mee was een doodzonde beging.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 18:05 schreef charleen het volgende:
[..]
Ik lees het idd ook nergens, waarom dan die ophef, tjee, laat die man lekker, al zou die willen zweren op de donald duck. Zolang die zijn werk maar naar behoren gaat doen!
Het lijkt er af en toe wel op, ja.quote:Op donderdag 22 januari 2009 01:17 schreef voyeur het volgende:
edit: en dat zonder Kees zijn post gelezen te hebben; soulbrothers ik zweer het je.
Tja zo'n brullende klaploper, daar kopen we ook niet veel voor met z'n Byzantijnse rijk.quote:Op donderdag 15 januari 2009 15:44 schreef Menelikboy het volgende:
kijk dan maar naar deze Radicale Imam die zegt dat Obama al eerder trouw heeft gezworen aan Allah en daaromee bedoelt hij dus de Koranitische God!!
Obama Must Convert To Islam, Or Else.....
Ja, er waren vreemde versprekingen, zag ik toevallig.quote:Op donderdag 22 januari 2009 01:15 schreef voyeur het volgende:
[..]
Het hele idee van dat 'zweren op' is dat het een primitief bijgeloof is dat je 'niet kan liegen als je er iets belangrijks bij betrekt. Vroeger zweerde je op het graf van je moeder. Het idee was dat wie daar niet serieus mee was een doodzonde beging.
Als een moslim dus zou zweren op de bijbel zou dat zoiets zijn als zweren op het graf van je onechte vader; het zou je eed ondermijnen. Afdwingen dat mensen op de bijbel zweren is en blijft dus een domme gewoonte, daar het juist die mensen die daar niets mee hebben de ruimte laat om te liegen. Christelijk zelfbedrog.
Overigens heeft Obama de eed verkeerd afgelegd omdat opperrechter Robers in de war raakte, dus hij kan er sowieso wel onderuit als hij later voor een nog hogere rechter staat
"we" (bahalve ik dus) zijn de Obama-lovers. En al die atheisten daartussen, die zg. nuchtere hollanders, die in ene in de rij stonden voor Obama's "Change"..quote:Op donderdag 22 januari 2009 00:07 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Wie is we?
En moeten die we iedereen die gelovig is maar haten?
BNW is een paar forums verder.quote:Op donderdag 22 januari 2009 02:29 schreef Man-E-Faces het volgende:
[..]
"we" (bahalve ik dus) zijn de Obama-lovers. En al die atheisten daartussen, die zg. nuchtere hollanders, die in ene in de rij stonden voor Obama's "Change"..
En TS probeert ook aan te geven dat alles wat moslim is slecht is, dat is duidelijk. Mensen die dat soort berichten verspreiden zijn een gevaar voor de samenleveing, want als je een hele bevolkingsgroep non stop als slecht probeert neer te zetten dan begin je wel heel erg te lijken op iemand die we allemaal kennen uit de geschiedenisboeken, maar waar blijkbaar zeer veel mensen (veelal met een IQ van onder de 100) niet al te veel van hebben geleerd.quote:Op donderdag 15 januari 2009 12:46 schreef Iblis het volgende:
Een vals gerucht dat inspeelt op de vooroordelen en afkeer jegens moslims die heerst onder een deel van de Amerikaanse bevolking.
Dat zielige verhaal kennen we onderhand wel weer.quote:Op donderdag 22 januari 2009 03:40 schreef F_N het volgende:
En TS probeert ook aan te geven dat alles wat moslim is slecht is, dat is duidelijk. Mensen die dat soort berichten verspreiden zijn een gevaar voor de samenleveing, want als je een hele bevolkingsgroep non stop als slecht probeert neer te zetten dan begin je wel heel erg te lijken op iemand die we allemaal kennen uit de geschiedenisboeken, maar waar blijkbaar zeer veel mensen (veelal met een IQ van onder de 100) niet al te veel van hebben geleerd.
En dat moet ook regelmatig herhaald worden omdat mensen het blijken te 'vergeten'.quote:Op donderdag 22 januari 2009 09:48 schreef buachaille het volgende:
[..]
Dat zielige verhaal kennen we onderhand wel weer.
TS?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |