maar is Hamas wel diegene die hiervoor heeft gezorgd, hoe zit dat dan met het verhaal over die Joodse inval begin November ?quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:39 schreef Mr_Memory het volgende:
En trouwens na Libanon, had Hamas kunnen weten dat Israel zo reageerd, of het goed is of niet, maar ze wisten het wel.
Maar dan zou niemand iets kunnen doen tegen burger milities.quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:32 schreef voyeur het volgende:
[..]
Als je nu eens diep ademhaalt en als een militair denkt...
Vind je dat het IDF als echte kerels al die bombardementen had moeten overslaan, de tanks had moeten laten staan en gewoon die Hamas kerels neer hadden moeten slaan in een echte strijd?
Vast niet. Waarom verwacht je dan dat Hamas strijders in een veld gaan staan wachten naast een grote vlag totdat de Israelische luchtmacht een paar clusterbommen gooit?
Collectieve verantwoordelijkheid die leidt tot collectieve straf is verboden in oorlogsrecht; dat heb je toch wel geleerd als militair?
Vraagje.quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:40 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
De joodse gemeenschap in GB is flink te klos. De Britse overheid islamitische radicalen jarenlang hun gang laten gaan, met dit als voorlopig resultaat.
Gaat er niet om dat het leuk moet zijn voor iedereen, gaat erom hoe je het zegt... dus doe die caps maar uit, maak fatsoenlijke en normale zinnen en onderbouw je mening aub. En niet van die loze one-liners waar de fosfor vanaf druipt enzoquote:Op woensdag 14 januari 2009 21:48 schreef Dwainy het volgende:
Ik begrijp dat wat ik allemaal schrijf niet leuk is maar ik kijk regelmatig TV... en dan lopen de tranen me over de wangen...... Israel geef ik geen respijt meer.....
Ik gun Vrede voor iedereen.
Vertel?quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:45 schreef moussie het volgende:
[..]
maar is Hamas wel diegene die hiervoor heeft gezorgd, hoe zit dat dan met het verhaal over die Joodse inval begin November ?
Dat hangt er natuurlijk af wat de motieven van Israël zijn. Ik denk dat de behandeling van Joodse mensen buiten Israël naar aanleiding van de acties van Israël een ingecalculeerd risico is.quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:50 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Vraagje.
Is Israel er wel of niet blij mee dat joden wereldwijd de dupe worden van wat Israel uitspookt?
Dat was een korte banquote:Op woensdag 14 januari 2009 21:56 schreef damsco het volgende:
Heren, ik ben er weer. Is de discussie al wat afgekoeld?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waar zei ik dat dan?quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:10 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Maar zodra jij zegt zonder bron dat de soldaten van israel nog niet op burgers hebben geschoten is dat niet ongecontroleerd?
quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:58 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Dat was een korte ban
Verkeerde knopje gedrukt![]()
Ja het loopt weer normaal, naja als dat uberhaupt gaat in zon conflict...
We willen het graag zo houdenIk was even wat anders gaan doen om die reden inderdaad.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nog belangrijke ontwikkelingen de afgelopen uren?
Beschouwen ze het uberhaupt als een risico?quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:58 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Dat hangt er natuurlijk af wat de motieven van Israël zijn. Ik denk dat de behandeling van Joodse mensen buiten Israël naar aanleiding van de acties van Israël een ingecalculeerd risico is.
quote:French Jews 'must move to Israel
Israeli Prime Minister Ariel Sharon has urged all French Jews to move to Israel immediately to escape anti-Semitism.
He told a meeting of the American Jewish Association in Jerusalem that Jews around the world should relocate to Israel as early as possible.
But for those living in France, he added, moving was a "must" because of rising violence against Jews there.
BBC
quote:"It is essential that the sufferings of Jews become worse. The anti-semites will assist us thereby in that they will strengthen the persecution and oppression of Jews. The anti-semites shall be our best friends"
Theodor Herzl (grondlegger van het Zionisme)
even te herinnering .. dat waren 7 burgers in 10 jaar tijd ..quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:46 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Maar dan zou niemand iets kunnen doen tegen burger milities.
Dus Hamas of Hezbolla zou raketten kunnen afvuren op Israel, maar Israel zou niets mogen ondernemen, omdat ze zich dan gelijk onder de burgerbevolking schaart.
Immers collectieve straf is verboden
say what ? Zich zelf aan alle kanten niets aantrekken van resoluties etc etc en nu een onderzoek eisen ?quote:Op woensdag 14 januari 2009 22:17 schreef Mr_Memory het volgende:
Laatste nieuws:
23:15 Israel demands UN launch probe into rocket fire from Lebanon into Israel (Haaretz)
De UN zou het inderdaad gewoon moeten negeren, net zoals Israel dat doet.quote:Op woensdag 14 januari 2009 22:23 schreef moussie het volgende:
[..]
say what ? Zich zelf aan alle kanten niets aantrekken van resoluties etc etc en nu een onderzoek eisen ?
Je hoeft mij niet te vertellen dat de Palastijnen het slecht hebben onder het joods bewind.quote:Op woensdag 14 januari 2009 22:17 schreef moussie het volgende:
[..]
even te herinnering .. dat waren 7 burgers in 10 jaar tijd ..
en nee, natuurlijk is het niet leuk om met de gedachte te leven dat je ieder moment zo'n ding op je kop kan krijgen, en dat ergens schuilen ook niet echt helpt omdat die zelfbouw-pakketten nogal grillig zijn in hun vluchtroute ..
maar hoe is het om te leven als Palestijn, wiens huis ieder moment gesloopt kan worden voor een of ander joods project, die ieder moment van de straat geplukt kan worden en voor jaren zonder proces opgesloten, die nog niet eens meer durft te demonstreren tegen het onrecht dat hem aan wordt gedaan omdat het Israëlische leger de 'broken bones' methode toepast, waarvan filmpies te vinden op youtube, en andere intimidatie-tactieken (zak over je hoofd en op korte afstand beschieten met rubberen kogels) , ook daarvan filmpies te vinden op youtube ..
om nog maar te zwijgen over de provocaties van de settlers, onder het wakende en beschermende oog van de IDF
en tja, feit is nu eenmaal dat de Palestijnen die nu bij elkaar gepropt zitten in Gaza en op de Westbank vroeger verspreid woonden over de grond die nu Israël heet .. ergens kan je de situatie van de Palestijnen vergelijken met die van de Indianen, of de Aboriginals, en nogal primitieve beschaving die van de kaart geveegd wordt door een modernere ..
dat ze onderhand zouden moeten inzien dat ze dit gevecht niet kunnen winnen is een ander verhaal, maar in beginsel hebben ze wel degelijk het recht om zich met alle beschikbare middelen te verzetten tegen het inpikken van hun grond
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |