quote:Op woensdag 14 januari 2009 17:51 schreef freecell het volgende:
Ik heb sinds een week weer dezelfde soort misselijkheid als tijdens de zwangerschap. Kent iemand dat? Kan het door de BV komen oid?
Disclaimer: ja, ik weet zeker dat ik niet zwanger ben
ze weet dat ik volledige borstvoeding geef, ze doet het onder lokale verdoving, maar ik zal haar morgen even bellen voor de zekerheid om het na te vragenquote:Op woensdag 14 januari 2009 19:14 schreef krijtlijk het volgende:
[..]
Heb je wel geinformeerd of je wel een verdoving mag als je borstvoeding geeft?
Ik wou ook moedervlekjes weg laten halen, maar mijn huisarts wil dat pas doen zodra ik gestopt ben met borstvoeding. Maar misschien denkt mijn huisarts er gewoon anders over dan die van jou, dat kan natuurlijk ook.
bijna kan je oudste je jongste zienquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:39 schreef DJMO het volgende:
nu krijg ik zojuist een telefoontje dat mijn ik oudste en jongste vrijdag 16 januari op het kantoor van jeugdzorg eindelijk kennis met elkaar mag laten maken..
quote:Op donderdag 15 januari 2009 09:51 schreef Raissa het volgende:
Ik baal als een stekker.. Krijg net een mail van de assurantietussenpersoon dat ik OF moederzorg mag OF uitgestelde couveusenazorg. Fijn om dat pas te horen op het moment dat de kraamzorg er al is (en dus de keuze al gemaakt is)....![]()
het enigste wat ik kan is mezelf heel rustig houden en het liefst plat liggen.quote:Op donderdag 15 januari 2009 10:45 schreef freecell het volgende:
Ah Popples
Balen!
Is er iets waar je wat aan kan doen (iets leuks voor jezelf doen bv) of is het gewoon wachten tot het overgaat?
Ik heb 3 x 3 uur gehad nu, maar de zorg moet aansluitend zijn. Dus je mag niet zeggen van ik zet het nu stop en kom maar als Mila thuiskomtquote:Op donderdag 15 januari 2009 10:34 schreef Ynske het volgende:
[..]dat is idd ontzettend
hoeveel moederzorg heb je gehad tot nu toe? is het niet mogelijk om dat nu stop te zetten de door te laten lopen als Mila thuiskomt?
Ik ben bevallen met 33+4, ons kindje ligt dus nog in de couveuse een poosje. Op dit moment is de moederzorg al begonnen dus is er kennelijk geen recht meer op uitgestelde couveuse nazorg (dat is 15 uur kraamzorg op het moment dat het kindje thuiskomt)quote:Op donderdag 15 januari 2009 10:31 schreef Suzanna het volgende:
Raissa, ik weet niet wat er aan de hand is (sorry, lees niet mee in babytopics etc.) maar je hebt dus eigenlijk meer zorg nodig dan je krijgt nu? Of wat bedoel je precies?
Ah, je had het al uitgelegdquote:Op donderdag 15 januari 2009 10:40 schreef Popples het volgende:
Suzanna Raissa is vroeger bevallen dat normaal is en dus haar dochtertje in een couveusse ligt.
Mijn darmen komen behoorlijk in opstand, ze hebben het écht niet leuk gevonden... Als ik in bed lig gaat het wel maar zodra ik moet staan of lopen dan doen ze erg veel pijn.. Ze hebben natuurlijk even tijd nodig om zich weer goed te schikken maar de kans is aannemelijk dat de ontsteking door de stress is gegroeid... Even afwachten dus hoe zich dat ontwikkelt...quote:Op donderdag 15 januari 2009 12:05 schreef DaviniaHR het volgende:
Popples, dat klinkt niet goed. Sterkte
Marit,voor je keel
Raissa, dat is idd wel raar dat ze achteraf nog eens zeggen dat de kraamzorg ook had gekund nadat het kindje thuis was gekomen. Gaat het wel goed met Mila? En met jou(w darmen)?
in de koelkast, naast de melk.... ervaringquote:Op donderdag 15 januari 2009 12:54 schreef Dakota het volgende:
ooooh hellup.. cb komt zo..ik ben mijn gisteren gekochte kraamverbanden kwijt en ik vloei als een idiootheb nu maar een rol wc papier in mn ondergoed gedrukt
Het leven van een verse moeder gaat niet over rozen
Die (dan wel de nachtversie) gebruikte ik toen mijn kraamverbanden op waren. (zo-goed-als zelfde formaat)quote:Op donderdag 15 januari 2009 13:07 schreef Troel het volgende:
En anders wat maandverbandjes achter elkaar plakken?
(Ook zoiets raars: vroeger had ik altijd van die ultradunne dingen, tegenwoordig ga ik weer voor die gewone ouderwetse wat dikkere versie van Kotex, die lijken best wel op kraamverbanden.)
quote:Op donderdag 15 januari 2009 13:22 schreef moussy het volgende:
[..]
in de koelkast, naast de melk.... ervaring![]()
ja, hier!quote:Op donderdag 15 januari 2009 13:07 schreef Troel het volgende:
En anders wat maandverbandjes achter elkaar plakken?
(Ook zoiets raars: vroeger had ik altijd van die ultradunne dingen, tegenwoordig ga ik weer voor die gewone ouderwetse wat dikkere versie van Kotex, die lijken best wel op kraamverbanden.)
Dat het voedingssupplementen zijn met daarin natuurlijke stoffen die bepaalde processen in je lichaam gunstig beïnvloeden. Ik slik capsules met een combinatie van drie supplementen met werkzame stoffen die eigenlijk hetzelfde doen als serotonine-heropname-remmers (Seroxat, Prozac etc.). Maar dan minder heftig, en omdat het geen geregistreerde medicijnen zijn mag er geen enkele claim gedaan worden. Voor mij doen ze echt precies genoegquote:Op donderdag 15 januari 2009 20:47 schreef snoopy het volgende:
Macka
Wat zijn orthomoleculaire pilletjes? Ik bedoel, wat moet ik me daar ongeveer bij voorstellen?
ja, eindelijkquote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:08 schreef Macka66 het volgende:
mrien, balen! Ik hoop van harte dat het je mee zal zitten.
Cattie, zo herkenbaar. Het heeft bij mjj even geduurd voor ik een soort ritme vond met twee kinderen. Maarhet komt idd goed, en het is soms zo genieten als je ziet hoe de kinderen op elkaar reageren.
DJMO, wat is er vanmidddag voor iets heerlijks? Heb je Y en JJ dan even bijelkaar?
Wat voor werk zoekt hij?quote:Op vrijdag 16 januari 2009 11:32 schreef Nijna het volgende:
Mrien, balen zeg, succes met zoeken naar een andere baan! Is het echt heel hard nodig of hebben jullie een beetje ruimte financieel, want dat lijkt me voor jezelf toch net ff wat minder druk op de ketel...
Cattie, kraamtranen erg herkenbaar. Het is ook een omschakeling zo, maar ik heb er wel vertrouwen in dat je je draai erin zal vinden hoor
Wij hebben even weer wat rust in de tent. Lief heeft een contractverlenging gehad, voor een paar maanden. Beter dan niks. Hij is al druk zoekende naar wat anders, maar het schiet allemaal nog niet zo hard op. Maar eind van de maand weer een soll. gesprek. Ik hoop dat daar wat uit zal komen... we wachten het maar af.
quote:Op vrijdag 16 januari 2009 15:54 schreef freecell het volgende:
Dat is toch ook logisch Cattie! Het is ook best zwaar zo in het begin toch?
Volgens mijn moeder was ze alle 7 keer blij als de eerste drie maanden om waren!
* freecell steekt cattie hart onder de riem
heel veel sterkte met alles!quote:Op vrijdag 16 januari 2009 19:38 schreef S_oepstengel het volgende:
Hopelijk heb je je draai snel weer gevonden Cattie![]()
Ik ben vandaag een erg emotionele mamaHet gaat niet goed met mijn vader (hij heeft kanker met uitzaaiingen) en hij gaat opeens heel snel achteruit.. de vraag is of hij volgende week uberhaupt nog zal halen
Ik had zo gehoopt dat hij de geboorte van mijn zoon nog mee zou maken
![]()
Hij is nu al zo trots...
och, wat erg. vind je het goed als ik er zo een kaarsje voor aansteek? om jullie de kracht te geven om dit te dragen maar ook om het leven te zien.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 19:38 schreef S_oepstengel het volgende:
Hopelijk heb je je draai snel weer gevonden Cattie![]()
Ik ben vandaag een erg emotionele mamaHet gaat niet goed met mijn vader (hij heeft kanker met uitzaaiingen) en hij gaat opeens heel snel achteruit.. de vraag is of hij volgende week uberhaupt nog zal halen
Ik had zo gehoopt dat hij de geboorte van mijn zoon nog mee zou maken
![]()
Hij is nu al zo trots...
voor jou ook eenquote:Op vrijdag 16 januari 2009 20:05 schreef Vivi het volgende:
Soepstengel, wat erg.
Ik zit in dezelfde situatie met mijn mama en tot overmaat van ramp moet ikzelf in Februari ook een open biopsie ondergaan aan mijn been.
Heel veel sterkte, jij ook.
Thanks Yns.quote:
Mijn PM box staat openquote:Op vrijdag 16 januari 2009 17:51 schreef Nijna het volgende:
Asyniur, hij is al bijna klaar met specialiseren (ik laat maar ff in het midden wat, anders iets te herkenbaar), maar hij is geen verpleeghuisarts en dat is ook niet zijn ding denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |