https://www.markspace.com(...)e-sync-software.htmlquote:Op donderdag 19 februari 2009 16:52 schreef pleeborstel het volgende:
Vast een domme vraag, maar synct deze mobiel ook met Mail en iCal van mijn Mac? Of ben ik daarvoor veroordeeld tot de iPhone?
Ik hoop dat het een misverstand verstand is van vodafone want heb hem net sinds een week.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 12:26 schreef Dagonet het volgende:
Ik zag op tweakers iemand die met verschillende providers en htc gebeld had hierover en alleen Vodafone komt met dat verhaal..
Heb ik ook last van. Als hij scherpstelt lijkt hij mooi scherp te zijn, maar als hij vervolgens het vastgelegde beeld laat zien, is dat altijd minder scherpquote:Op maandag 23 februari 2009 14:32 schreef Syd het volgende:
wat een kutcamera zit er in, en ook nog met autofocus zijn ze zwaar lelijk, hoe komt dit? doe ik iets fouts of is deze camera gewoon verneukt?
quote:
480 x 800quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:32 schreef Houniet het volgende:
Wat is de resolutie van dat ding ivm wallpapers?
/edit: Morgen krijg ik hem.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
quote:Scherm: 3,8" TFT-LCD Touchscreen met 800x480 pixel
Ik heb Pocket Uno geinstalleerd en Pocket Sudoku en Resco Bubbles (met crack).quote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:10 schreef Houniet het volgende:
Zijn er ook leuke games voor de HD? Ik ken mensen die Age of Empires geinstalleerd hebben. Dat is wel geinig voor in de trein.
quote:Op woensdag 25 februari 2009 16:06 schreef Houniet het volgende:
Die pakket kpn gast is geweest!!!!!!!
Ja, maar mijn eigen toon kan ik niet instellenquote:Op woensdag 25 februari 2009 23:46 schreef renwan het volgende:
Instellingen -> Geluid -> Geavanceerd -> Meldingen -> Gebeurt: Berichten nieuw tekstbericht
Waar kan datquote:Op woensdag 25 februari 2009 23:45 schreef Bobsch het volgende:
Gisteren ingesteld dat hij mijn achtergrond op alle tabs moet doen. Als je dan een strakke wall hebt ziet dat er mooi uit.
Op deze site staan vaak wel toffe apps
Da's aardig vreemd want hier doet 'ie het gewoon, ringtones staan hier wel op de SD. Misschien dat het daar iets mee te maken heeft?quote:Op donderdag 26 februari 2009 18:36 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ja, maar mijn eigen toon kan ik niet instellen..
quote:
Ik heb het net hier even geprobeerd door een mp3 van de sd naar de touch zelf te verplaatsen maar dat maakt geen verschil.quote:Op donderdag 26 februari 2009 19:35 schreef Houniet het volgende:
Ik heb mijn sms toon gewoon op de HTC zelf staan. Eens kijken of ik het kan veranderen als ik ze op mijn SD zet.
haha grappig manquote:Op donderdag 26 februari 2009 20:02 schreef bojoty het volgende:
lelijke telefoon -,- lg viewty rules
Probeer deze eens, hierdoor krijg ik wel een snelkoppeling in start menu krijg alleen me illegale tomtom niet aan de praatquote:Op donderdag 26 februari 2009 19:59 schreef Houniet het volgende:
@ Bobsch:
Heb jij de TomTom wel in het Start Menu staan?
Nog eens gekeken en MP3 en WAV doen het hier gewoon, andere extensies heb ik niet.quote:Op donderdag 26 februari 2009 19:59 schreef Houniet het volgende:
@ Bobsch:
Heb jij de TomTom wel in het Start Menu staan?
@ renwan:
Vaag, dan ben ik onwijs scheel, of het moet aan de extensie liggen.
quote:
quote:Op donderdag 26 februari 2009 20:13 schreef Houniet het volgende:
@ renwan:
Bedankt, ik zal eens kijken.
@ Syd,
Illegale meuk mag niet op FOK!.
Uiteraad snap ik dat de illegale software niet hier behandeld wordquote:Op donderdag 26 februari 2009 20:18 schreef Houniet het volgende:
Dat weet ik, maar illegale software en haar activatie worden niet behandeld.
Tevens bedankt voor de cab. Ik had die van 7, maar die werkte niet..
een MDA is volgens mij hetzelfde als een HTC Touch Pro, dit gaat over de touch HD da's een ander type...quote:Op donderdag 26 februari 2009 20:34 schreef mazeind het volgende:
Heb deze via T-mobile en dan heet 'ie MDA. Veel gezeik mee gehad: telefoon blokkeerde telkens na een minuut of 15. Enige manier om 'm weer tot leven te brengen was het even loshalen en terugplaatsen van de batterij. De keren dat 'ie wel bleef werken, kon 'ie plotseling de sim-kaart niet vinden.
Een hoop discussie met de verkooptroela in de winkel. Ik had het al helemaal gehad met dat ding en wilde een ander merk. Maar dat kon alleen als ik een contractverlenging nam. Terwijl ik dit toestel net twee weken had VANWEGE een contractverlenging. Niet doorheen te komen. Uiteindelijk onder protest akkoord gegaan met het opsturen van de telefoon naar HTC. Kan 'm zaterdag weer ophalen. Ben benieuwd of het dan wel werkt.
Ok, sorry. Toch nog even als wrap-up van dit verhaaltje: heb het toestel weer terug. Werkte 2 uur correct. Daarna weer een geblokkeerd scherm (lees: geen beweging in te krijgen). 2 x softe reset, 2 x na een klein kwartier hetzelfde euvel. HTC kan mij inmiddels de pot op. 't Ziet er leuk uit (Pro, HD of welk ander model dan ook), maar werkt dus voor geen meter. Eindequote:Op vrijdag 27 februari 2009 12:40 schreef TeChNo2 het volgende:
[..]
een MDA is volgens mij hetzelfde als een HTC Touch Pro, dit gaat over de touch HD da's een ander type...
Kan je volgens mij ook toevoegen via Verkenner en dan naar het Startmenu gaan. Daar kan je die snelkoppeling toevoegen, toch?quote:Op donderdag 26 februari 2009 19:59 schreef Houniet het volgende:
@ Bobsch:
Heb jij de TomTom wel in het Start Menu staan?
Dat snap ik, maar kan je hem daar niet handmatig maken?quote:
Zal ik het anders zeggen: ik heb het helemaal gehad met dit toestel van HTC en het onvermogen van het service-point om het probleem op te lossen. Die situatie heeft ertoe geleid dat ik geen vertrouwen meer heb in het merk, onafhankelijk van model, jaartal of grootte. Noem mij maar een zeikbal, maar ik verwacht van een product dat het gewoon doet wat het behoort te doen. Zeker als dat rechtstreeks uit de doos komt.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 16:33 schreef Firenzo het volgende:
Elk toestel wat defect is werkt voor geen meter, wat had je verwacht?
owja, natuurlijk! Ik was even vergeten dat alleen HTC toestellen wel eens een defect hebben.
Das mooi kut.quote:Op zondag 1 maart 2009 09:52 schreef mazeind het volgende:
[..]
Zal ik het anders zeggen: ik heb het helemaal gehad met dit toestel van HTC en het onvermogen van het service-point om het probleem op te lossen. Die situatie heeft ertoe geleid dat ik geen vertrouwen meer heb in het merk, onafhankelijk van model, jaartal of grootte. Noem mij maar een zeikbal, maar ik verwacht van een product dat het gewoon doet wat het behoort te doen. Zeker als dat rechtstreeks uit de doos komt.
Dat jij je merk heilig verklaart moet je zelf weten. Mijn ervaring is inmiddels anders.
De snelkoppeling kan uit de directory van TomTom worden gekopieerd, vervolgens wordt deze geplakt in de directory van het menu Start in de Windows Map.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 19:20 schreef MacorgaZ het volgende:
Misschien is de samengevatte oplossing hier nog even posten ook handig, mocht iemand dan later hetzelfde probleem hebben, dan ziet hij/zij ook gelijk de oplossing.
het HTC service-point? of dat van je provider? Ik verklaar helemaal geen merk heilig. Mijn post had alleen maar de functie om je erop te wijzen dat dit soort gevallen overal voorkomen. En dat je service-point het niet netjes op kan/wil lossen, brandt jij een merk maar af. Dat vind ik een kromme redenering.quote:Op zondag 1 maart 2009 09:52 schreef mazeind het volgende:
[..]
Zal ik het anders zeggen: ik heb het helemaal gehad met dit toestel van HTC en het onvermogen van het service-point om het probleem op te lossen. Die situatie heeft ertoe geleid dat ik geen vertrouwen meer heb in het merk, onafhankelijk van model, jaartal of grootte. Noem mij maar een zeikbal, maar ik verwacht van een product dat het gewoon doet wat het behoort te doen. Zeker als dat rechtstreeks uit de doos komt.
Dat jij je merk heilig verklaart moet je zelf weten. Mijn ervaring is inmiddels anders.
Dat is apart!quote:Op maandag 2 maart 2009 10:57 schreef renwan het volgende:
Ik begin wel een beetje twijfels te hebben over de bouw van het apparaat. Mijne kraakt aan de onderkant en zijkant als je er een beetje op drukt.
Welkomquote:Op dinsdag 3 maart 2009 16:09 schreef sndr19 het volgende:
Goedemiddag mensen!
Ik ben sinds donderdag ook een trotse bezitter van de HTC Touch HD.![]()
Dit is mijn eerste WM toestel, dus het is allemaal ff wennen maar tot nu toe bevalt het me allemaal wel.
Ik heb ook heel veel hulp gehad dmv dit forum, veel handige links en informatie over hoe en wat, dus vandaar dat ik me ook meteen heb ingeschreven. Mijn dank aan jullie is groot!![]()
Mag juni pas verlengen.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 18:35 schreef Dagonet het volgende:
Gisteren trouwens maar weer eens gebeld naar Vodafone.
Ditmaal wisten ze weer niets van een softwarebug in de HD maar was het weer de slechte uitlevering van HTC. Ze raadden me aan om een ander toestel uit te kiezen zoals veel andere mensen al hebben gedaan.
Slecht inkoopbeleid volgens mij, en het zou me niets verbazen als ze de opdracht hebben om andere toestellen die minder zijn te pushen. Al dan niet met inkoopsteun van de fabrikanten.
Kijk hier eens, schijnt met JetSet te maken te hebben:quote:Op dinsdag 3 maart 2009 20:31 schreef sndr19 het volgende:
Hmmm vandaag een eerste backup gemaakt met SPB Backup...
Lijkt allemaal goed te gaan, maar op het einde toch de melding dat er zich een paar errors voor hebben gedaan, dit is ook duidelijk te lezen in het log.
Ziet er als volgt uit:
Heel wat foutmeldingen
Iemand een idee wat het inhoud? Verontrustend?
BVD
Aah super! Schijnt dus niet heel erg bedreigend te zijn voor het verdere verloop van de backup..quote:Op dinsdag 3 maart 2009 20:40 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Kijk hier eens, schijnt met JetSet te maken te hebben:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3338352&postcount=16
HD Tweak >> SMS/MMS Berichten >> 2.3 Berichten Weergave >> Classic Mode (chronologic)quote:Op woensdag 4 maart 2009 22:01 schreef -J-D- het volgende:
Iemand een idee hoe je die moderne manier van SMS-weergave weer ouderwets kan krijgen? Dus dat je niet de hele berichtengeschiedenis ziet in scherm waar je ook je sms moet tikken?
Heel verhaal, maar volgens mij is het wel duidelijk wat ik bedoel
indeed, HD Tweak Rulesquote:Op woensdag 4 maart 2009 22:08 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
HD Tweak >> SMS/MMS Berichten >> 2.3 Berichten Weergave >> Classic Mode (chronologic)
Ik hoop dat dit is wat je bedoeld
Dat had ik wel zo ingesteld, zie ik nu. Maar toch werkt het niet.quote:Op woensdag 4 maart 2009 22:08 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
HD Tweak >> SMS/MMS Berichten >> 2.3 Berichten Weergave >> Classic Mode (chronologic)
Ik hoop dat dit is wat je bedoeld
Had je een soft reset gedaan? Zonder die SR gebeurt er nl. helemaal nietsquote:Op woensdag 4 maart 2009 22:12 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Dat had ik wel zo ingesteld, zie ik nu. Maar toch werkt het niet.
Pas nadat ik iets soortgelijks bij Advanced Config had gedaan, werkte het wel.
Thnx.
Jupquote:Op woensdag 4 maart 2009 22:13 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Had je een soft reset gedaan? Zonder die SR gebeurt er nl. helemaal niets
Idem, ook last van. Na een paar keer gewoon zonder al te veel kracht het openen van het batterijklepje, denk ik. Rechtsachter kan ik het een stukje indrukken, kraakt inderdaad heel goedkoop. Ik krijg er niet echt een slecht gevoel over de bouwkwaliteit bij, want voor de rest voelt het ding gewoon solide. Het mag alleen eigenlijk niet en het klinkt goedkoopquote:Op maandag 2 maart 2009 10:57 schreef renwan het volgende:
Ik begin wel een beetje twijfels te hebben over de bouw van het apparaat. Mijne kraakt aan de onderkant en zijkant als je er een beetje op drukt.
Forget it..quote:Op woensdag 4 maart 2009 23:26 schreef sndr19 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nog een probleempje, althans het viel mij later pas op.
Onder de taakbalk heb ik in TouchFlo 3D in de titelbalk niet mooi egaal zwart, maar het is gewoon gestreept zoals je in de screenshots kunt zien.
Nou heb ik wel een paar screenshots meer gezien van andere mensen die hetzelfde hebben.
Ik vraag me af, is dit bij jullie ook het geval of weet iemand zelfs een oplossing.
Het is trouwens niet zo dat het door mijn andere skin komt , want dit is namelijk vanaf het begin zo. Dus ook met de orginele HTC skin.
Mvg,
Sander
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |