die 21 km kan hij misschien wel uitlopen aangezien hij nu met vrijwel geen training 10 km loopt, maar hij loopt wel veel kans op blessures, vooral als hij zichzelf wil pushen om ook nog een goede tijd te lopenquote:
Voor een eenmalige weddenschap kun je het wel proberen maar tis een risico en je kan daarna absoluut niet op dat soort afstanden door blijven trainen. Als Utrecht een normaal agenda-item is dan moet je die schrappen en Amsterdam (najaar) n je agenda zetten.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 23:34 schreef Silenus het volgende:
Okay, bedankt voor de reacties, dit sterkt me in mijn missie.![]()
Whoehelppp
Ik heb nog ruim anderhalve maand he. Het enige wat ik dus moet doen is de afstand die ik vandaag heb gerend dubbel rennen (quote:Op dinsdag 27 januari 2009 23:53 schreef FJD het volgende:
[..]
Voor een eenmalige weddenschap kun je het wel proberen maar tis een risico en je kan daarna absoluut niet op dat soort afstanden door blijven trainen. Als Utrecht een normaal agenda-item is dan moet je die schrappen en Amsterdam (najaar) n je agenda zetten.
Daar gaat nog een week aan rust vanaf.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 23:58 schreef Silenus het volgende:
Ik heb nog ruim anderhalve maand he. Het enige wat ik dus moet doen is de afstand die ik vandaag heb gerend dubbel rennen () en dat dus...sneller.
Het risico ligt niet op het conditionele vlak. Op het conditionele vlak is je grootste risico wss. iets van uitdroging/uitputting maar als je goed naar je lichaam blijft luisteren en ook durft uit te stappen dan komt dat wel goed.quote:Als ik elke week drie keer train moet dat toch een 'mogelijkheid' zijn. Ik maak op zich wel redelijk grote sprongen nu qua conditie. Ik ga donderdag weer rennen met een paar vrienden, kijken wat het dan wordt.
Mijn fysiotherapeut heeft me erop geattendeerd dat de "loopanalyse" niet op een loopband gemaakt moet worden, maar dat doen ze blijkbaar ook niet bij de Runnersworld?quote:Op donderdag 22 januari 2009 20:41 schreef Sanderrrr het volgende:
[..]
Ik heb mijn schoenen bij Runnersworld in Nijmegen gehaald, goede service.Medewerker liet me daar idd buiten wat lopen en legde me wat uit over verschillende type zolen.
We kijken er erg naar uit! Sterkte!quote:Op donderdag 29 januari 2009 08:33 schreef Serinde het volgende:
[..]
Mijn fysiotherapeut heeft me erop geattendeerd dat de "loopanalyse" niet op een loopband gemaakt moet worden, maar dat doen ze blijkbaar ook niet bij de Runnersworld?
De aankoop van schoenen heb ik maar uitgesteld aangezien ik voorlopig toch niet mag hardlopen![]()
De aanhechting van de pees naar de knieschijf is iets ontstoken doordat ik, blijkbaar, te enthousiast begonnen ben. Gisteren ben ik (ondanks verkoudheid) toch even naar de sportschool gegaan, op lage intensiteit trainen op crosstrainer/roeiapparaat/fiets was het advies. Niet vaker dan 2x per week en vanaf volgende week maandag ga ik bij de fysio werken aan de functionele stabiliteit en kracht van m'n knie.
Ik onthou het topic voor als ik weer mag/kan gaan hardlopen
Nee dan mag je je hier melden.quote:Op woensdag 28 januari 2009 23:31 schreef beertenderrr het volgende:
mag ik me hier ook melden als hardloper als ik alleen naar mn eigen gehijg luister?
ja daar was ik al lidquote:Op vrijdag 30 januari 2009 17:56 schreef Sanderrrr het volgende:
[..]
Nee dan mag je je hier melden.Lijkt me trouwens best vermoeiend, zonder muziek hardlopen?? Muziek geeft mij toch wel wat extra energie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |