Verbeek is ontslagen en Bosz en Jansen zijn ook weg.quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:49 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Kan iemand mij de afloop vertellen ?
Stiekem houden we toch wel van elkaar hè, Bossche Bol van mequote:Op donderdag 15 januari 2009 22:47 schreef TerroRobbie het volgende:
Ah gelukkig, ray is weer gesignaleerd.
Ja, is goed.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 21:47 schreef denthemen het volgende:
Live Eredivisieverslagen # 107 - Zonder verbeek
Ray, verwijder mijn post dan ook als je de oorzaak ook weg deed
Dank uquote:
Loop niet zo te zeuren.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 21:51 schreef denthemen het volgende:
[..]
Dank uHet staat zo raar anders
Overigens kan ik van iedereen grappen hebben hoor, maar niet van hem, vandaar mijn reactieGaan jullie maar gewoon verder met misselijke grappen waardoor ik s'avonds in mijn bed een beetje moet huilen
Ach man, krijg een rolberoertequote:Op vrijdag 16 januari 2009 21:51 schreef denthemen het volgende:
Gaan jullie maar gewoon verder met misselijke grappen waardoor ik s'avonds in mijn bed een beetje moet huilen
Al gezien, toch bedanktquote:Op vrijdag 16 januari 2009 22:19 schreef denthemen het volgende:
Live Eredivisieverslagen # 107 Er is weer voetbal
Check.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 22:27 schreef denthemen het volgende:
Het grote Feyenoord-topic #434: Alles naar de klote!
Is nu alleen een troll
Nee, nu niet, want ik verwacht er niet leuke reacties op.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 22:30 schreef jorienvdherik het volgende:
Ik vind hem wel leuk, mag die terug
Zal wel meevallen.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 22:31 schreef RayMania het volgende:
[..]
Nee, nu niet, want ik verwacht er niet leuke reacties op.
Dan hoef je hem toch niet meer te zien?quote:Op vrijdag 16 januari 2009 22:34 schreef jorienvdherik het volgende:
ja en vandaag of gister stond die er ook al
Sorry, zal niet meer op je reageren, ok?quote:Op vrijdag 16 januari 2009 22:34 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Gaan de mods nog wat doen aan al dat getrol?
Volgens mij ben ik bezig, maar als ik wat gemist heb, dan kun je het hier melden.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 22:34 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Gaan de mods nog wat doen aan al dat getrol?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |