Hopelijk deze week nog...quote:In Nijmegen houdt men er al stevig rekening mee dat aanvoerder Peter Wisgerhof de club gaat verlaten. De 29-jarige verdediger staat nadrukkelijk in de belangstelling van FC Twente, waar hij de opvolger moet worden van Robbie Wielaert.
FC Twente heeft zich inmiddels officieel bij NEC gemeld voor de centrale verdediger, die een gelimiteerde transfersom van ruim één miljoen euro in zijn contract heeft. "Als FC Twente de hoogte van deze transfersom kent en ik vervolgens hoor dat Peter kandidaat nummer één is om Wielaert op te volgen, lijkt me de kans vrij groot dat we onze aanvoerder verliezen", treurt technisch directeur Carlos Aalbers van NEC in AD Sportwereld. "Dat zou voor ons een enorme aderlating zijn."
NEC had al een vervanger voor Wisgerhof op het oog, maar volgens Aalbers wordt het lastig om de betreffende speler al deze maand binnen te halen. "Het perspectief was heel goed, maar de situatie van die speler is plots totaal veranderd."
Ik moest ff nadenken, maar nu vat ik waarom je dat hier zet.quote:
Tot de pingel was het minimaal gelijkwaardig en tweede helft viel er door de weersomstandigheden niks meer te halen.quote:Op woensdag 14 januari 2009 12:39 schreef Silenus het volgende:
[..]
Heb je het nu over AZ-uit? Die wedstrijd verloren we toch gewoon kansloos?
Ajax heeft de stijgende lijn weer te pakken, maar als je maar één of drie punten haalt uit de komende twee wedstrijden kijk je direct weer tegen een fikse achterstand aan. Dus niet vantevoren van een overwinning uitgaan, maar 100% concentratie en knallen.
Zondag moet ik naar een familiedag. En je raadt het al, de tijd is van 2 tot 6quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:08 schreef Triptamine het volgende:
Winterstop is saaaaaaiGelukkig eindelijk zondag weer Ajax
Hear hear!quote:Op woensdag 14 januari 2009 12:39 schreef Silenus het volgende:
[..]
Heb je het nu over AZ-uit? Die wedstrijd verloren we toch gewoon kansloos?
Ajax heeft de stijgende lijn weer te pakken, maar als je maar één of drie punten haalt uit de komende twee wedstrijden kijk je direct weer tegen een fikse achterstand aan. Dus niet vantevoren van een overwinning uitgaan, maar 100% concentratie en knallen.
Het zou leuk zijn als het ergens op gebaseerd was, een jaar of 10 was het terecht misschien.quote:Op woensdag 14 januari 2009 12:28 schreef navigator het volgende:
[..]
Vraagje, Wat is er mis met een gezonde dosis Amsterdamse bluf? Ik zie een duidelijk verschil met afgelopen jaren, Ajax heeft de stijgende lijn te pakken. Ik heb er weer vetrouwen in. En dat zou jij ook moeten hebben. Je bent toch Amsterdammer of niet?
@ Cyberia. Dat was een ongelukkige wedstrijd die we net zo goed hadden kunnen winnen.
bekerloting bekend, weet je m al?quote:
Ik heb het zelfde, pfffff stampot buffet wel lekker maar waarom om 14 uur , bah!quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:16 schreef toma het volgende:
[..]
Zondag moet ik naar een familiedag. En je raadt het al, de tijd is van 2 tot 6.
Gelukkig is er wel gratis bier.
Moet jij soms naar dezelfde familie reünie?quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:23 schreef versteegrob het volgende:
[..]
Ik heb het zelfde, pfffff stampot buffet wel lekker maar waarom om 14 uur , bah!
Amsterdamse Bluf hoeft nergens op gebaseerd te ziijn!quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:21 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Het zou leuk zijn als het ergens op gebaseerd was, een jaar of 10 was het terecht misschien.
Nu komt het vooral dom over.. Ook Ajacieden mogen na zoveel jaar aan wanprestaties de toon wel matigen.
En AZ uit werd Ajax zoek gespeeld.
Ik hoorde iets van 2400 ofzo. Zat er aan te denken om er heen te gaan met Slavia paar maanden terug. Foeilelijk uitvak. Denk niet dat het uitverkocht raakt.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:19 schreef Da_Sandman het volgende:
Hoe groot is dat uitvak eigenlijk bij Fiorentina? En hoe grrot zal de animo zijn?
quote:14/1/2009 - Munsterman: overstag door vader Wielaert
(Gepost door RvN)
BRON: Telegraaf.nl
Volgens FC Twente voorzitter Munsterman is hij overstag gegaan om de transfer van Robbie Wielaert toch door te laten gaan door een bezoek van de vader van Wielaert, scout van FC Twente. "Hij deed in een gesprek van tweeënhalf uur een dringend beroep op mij om Rob naar Ajax te laten gaan. FC Twente had in de zomer al 'nee' gezegd en dit was voor Wielaert junior een droom, zei zijn vader. Hij heeft de deal gered. Ik heb ingestemd, omdat de zaak onhoudbaar was geworden. Wij hebben niets aan een hevig teleurgestelde aanvoerder."
Volgens mij kan er 2200 man in, maar of het uitverkocht raakt weet ik niet. Verwacht toch wel zeker 1500 man die afreizen.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:19 schreef Da_Sandman het volgende:
Hoe groot is dat uitvak eigenlijk bij Fiorentina? En hoe grrot zal de animo zijn?
Eerste schatting die ik hoorde was ook 1500 ja. Ik ben in ieder geval nog in dubio en kan sowieso pas anderhalve week van te voren iets boeken.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:34 schreef Silenus het volgende:
Navigator, zet jezelf eens niet zo voor lul met dat misplaatste hautaine 'kijk mij eens Amsterdammer zijn'-toontje van je.
[..]
Volgens mij kan er 2200 man in, maar of het uitverkocht raakt weet ik niet. Verwacht toch wel zeker 1500 man die afreizen.
Leuk artikeltje trouwens in de VI van vandaag, over Suarez/Cvitanich/Sulejmani.
Die man strooit ermee als zwartepiet met zijn pepernoten! Erg vernieuwend altijd wat hij postquote:Op woensdag 14 januari 2009 13:35 schreef Silenus het volgende:
Haha, versteegrob heeft weer een primeurtje voor ons in petto.
Is toch handig voor de mensen die te lui zijn om het topic door te lezen? Anders gaan zij ook weer dubbelposten!quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:42 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Die man strooit ermee als zwartepiet met zijn pepernoten! Erg vernieuwend altijd wat hij post
quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:42 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Die man strooit ermee als zwartepiet met zijn pepernoten! Erg vernieuwend altijd wat hij post
Vers van de pers.quote:'Tussentijdse transfer Elia is onbespreekbaar'
De kans dat Eljero Elia deze maand ook naar Ajax verhuist, lijkt klein. Dat meldt manager technische zaken Danny Blind dinsdag in De Telegraaf. Na de transfer van Robbie Wielaert naar de Amsterdammers acht het bestuurslid het niet waarschijnlijk dat ook Elia tussentijds uit Enschede mag vertrekken.
Ajax bood in een eerder stadium al iets meer dan zes miljoen euro. "Twente vindt de verkoop van Elia in de winterstop onbespreekbaar", vertelt Blind in de ochtendkrant. "Als we iets willen, moeten we waarschijnlijk toch aan de zomer denken." Blind bestrijdt dat de jonge aanvaller als onderhandelingstactiek in de zaak-Wielaert is gebruikt. "We hebben het de afgelopen dagen bewust niet over Elia gehad."
Elia wordt al weken gevolgd door de Amsterdammers en is bij FC Twente iedere week een van de grote uitblinkers. Het voormalige jeugdexponent van Ajax staat nog anderhalf jaar onder contract in Enschede. Voorzitter Joop Munsterman lijkt voornemens de 'hoofdprijs' te vragen. Het is niet ondenkbaar dat de preses van de Tukkers tenminste tien miljoen euro wil ontvangen voor de 21-jarige Voorburger.
Hautain zou ik het niet willen noemen, het was meer een reactie op het mij dom noemen van Daggla. Ik hou er niet zo van als ik dom genoemd word en mezelf blijkbaar voor lul zet enkel en alleen omdat ik een andere mening heb. Beetje jammer.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:34 schreef Silenus het volgende:
Navigator, zet jezelf eens niet zo voor lul met dat misplaatste hautaine 'kijk mij eens Amsterdammer zijn'-toontje van je.
[..]
Volgens mij kan er 2200 man in, maar of het uitverkocht raakt weet ik niet. Verwacht toch wel zeker 1500 man die afreizen.
Leuk artikeltje trouwens in de VI van vandaag, over Suarez/Cvitanich/Sulejmani.
Jij bent er zeker zo 1tje die op alle scheidsrechters zit te zeiken enzo maar als PSV ergens een mening over heeft ze gelijk calimero's noemtquote:Op woensdag 14 januari 2009 13:51 schreef navigator het volgende:
[..]
Hautain zou ik het niet willen noemen, het was meer een reactie op het mij dom noemen van Daggla. Enkel omdat ik een andere mening/opvatting heb.
Ik ben er inderdaad bijzonder trots op Amsterdammer te zijn.
Ik hou er niet zo van als ik dom genoemd word en mezelf blijkbaar voor lul zet enkel en alleen omdat ik een andere mening heb. Beetje jammer.
Maar goed, als ik om me heen kijk in het stadion is driekwart ook gewoon grijs meeloopvolk wat bij elke willekeurige club kan zitten, dus daar passen deze reacties wel bij.
Alle scheidsrechters in de Eredivise zijn per definitie dramatisch slecht dus daar hebben alle club evenveel last van uiteindelijk.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:55 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Jij bent er zeker zo 1tje die op alle scheidsrechters zit te zeiken enzo maar als PSV ergens een mening over heeft ze gelijk calimero's noemt!
Alsof dat jouw verdienste isquote:Op woensdag 14 januari 2009 13:51 schreef navigator het volgende:
Ik ben er trouwens erg trots op Amsterdammer te zijn.
quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:35 schreef Silenus het volgende:
Haha, versteegrob heeft weer een primeurtje voor ons in petto.
Had ik maar een Tijdmachine.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:35 schreef Silenus het volgende:
Haha, versteegrob heeft weer een primeurtje voor ons in petto.
Ik woon al langer in Amsterdam dan dat jij leeft, pannenkoek.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:28 schreef navigator het volgende:
[..]
Amsterdamse Bluf hoeft nergens op gebaseerd te ziijn!
En jij mag dat best dom vinden hoor, daar zit ik niet mee.
Je kan het ook natuurlijk niet echt weten als import Amsterdammer, geeft niks man
Het gaat me niet eens om die Amsterdamse bluf, maar meer op dat neerkijken op 'boeren en import' en daarbij iedereen die niet denkt dat Ajax NEC 'wel effe op gaat rollen' meteen beschuldigen van boer-zijn, import-Amsterdammer of 'grijs meeloopvolk'.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:51 schreef navigator het volgende:
[..]
Hautain zou ik het niet willen noemen, het was meer een reactie op het mij dom noemen van Daggla. Ik hou er niet zo van als ik dom genoemd word en mezelf blijkbaar voor lul zet enkel en alleen omdat ik een andere mening heb. Beetje jammer.
Ik ben er trouwens erg trots op Amsterdammer te zijn.
Maar goed, als ik om me heen kijk in het stadion is driekwart ook gewoon grijs meeloopvolk wat bij elke willekeurige club kan zitten, dus daar passen deze reacties wel bij.
Telt deze ook mee voor het plank misslaan-topic?quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:04 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ik woon al langer in Amsterdam dan dat jij leeft, pannenkoek.
Voor mij ook niet.quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:08 schreef denthemen het volgende:
toch geen NEC uit voor mij39 graden koorts , griep.. Naja, volgend jaar weer
Kijk eens aan, we gaan schelden, heb ik een gevoelige snaar geraakt?quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:04 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ik woon al langer in Amsterdam dan dat jij leeft, pannenkoek.
Beterschap heren.quote:
quote:Dario Cvitanich begint zich steeds meer thuis te voelen bij Ajax. De aanvaller werd afgelopen zomer gehaald als opvolger van Klaas-Jan Huntelaar en krijgt nu de kans om hem te doen vergeten. Gedurende de laatste competitiewedstrijden liet de Argentijn al zien over veel kwaliteiten te beschikken, aangezien hij zes maal scoorde in drie duels.
Op het trainingskamp in Portugal genoot de spits met volle teugen. De Zuid-Amerikaan met Kroatische roots gaf aan het steeds beter te kunnen vinden met de aanvallers van Ajax, in het speciaal met Luis Suárez. De 24-jarige speler prijst het spel van zijn continentgenoot. "Veel Latijns-Amerikaanse hebben een beetje dezelfde manier van spelen", aldus Cvitanich. "Dus voor mij is het misschien gemakkelijker te voorspelen wat Luis gaat doen met de bal dan voor jullie. Hij heeft fantastische passeerbewegingen en probeert daarvan vaak zoveel mogelijk gebruik van te maken. Zodra hij de bal heeft, ga ik daar dus op anticiperen."
Cvitanich vervolgde: "Onvoorspelbaarheid is een grote kracht van een goede aanvaller. In een fractrie van een seconde bepaalt intuïtie wat je gaat doen. Sulejmani en ik doen het dezelfde manier. Dat maakt ons lastig te verdedigen."
De centrumspits legde tot slot het verschil tussen de Argentijnse en de Nederlandse verdedigers uit. "Ik vind de verdedigers in Nederland slimmer dan in Argentinië. Ze hebben een beter gevoel voor positie kiezen, letten meer op het spel en de bal. In Argentinië heb je vooral gevechten van man-tegen-man. De manier waarop in Argentinië wordt verdedigd heeft mijn spel in grote mate beïnvloed. Ze halen daar werkelijks alles uit de kast om je te intimideren", besloot Cvitanich.
Ik weet niet waar je dat effe oprollen de hele tijd vandaan haalt maar dat komt niet uit mijn toetsenbord gozer. Ik heb het over een lastige pot die we toch vrij eenvoudig winnen uiteindelijk. Toch wel een verschil met effe oprollen.quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:06 schreef Silenus het volgende:
[..]
Het gaat me niet eens om die Amsterdamse bluf, maar meer op dat neerkijken op 'boeren en import' en daarbij iedereen die niet denkt dat Ajax NEC 'wel effe op gaat rollen' meteen beschuldigen van boer-zijn, import-Amsterdammer of 'grijs meeloopvolk'.
Niet iedereen is wereldvreemd in de Arena. Dat jij denkt dat we NEC 'wel effe op gaan rollen' is je goed recht natuurlijk, maar doe nou nu niet alsof elke geboren en getogen Amsterdammer dat nu denkt en elke 'boer en import'-Ajacied denkt dat het nog wel eens best lastig kan worden. Voorlopig zijn we sinds 2004 al geen kampioen meer geworden, hebben we al 4 jaar niet meer in Nijmegen gewonnen (daarbij heeft NEC juist het beste jaar uit haar historie achter de rug) en wisten we een maand geleden ternauwernood bij FC Volendam te winnen. Het kan best dat het uiteindelijk een makkelijke 0-2 of 0-3 wordt hoor, maar er is geen enkele reden om nu zo hoog van de toren te blazen. Amsterdamse bluf is prima als je een uitstekend seizoen draait en Feyenoord met 0-5 oprolt, maar vooralsnog staan we nog steeds niet bovenaan en is zeggen 'dat je NEC in eigen huis wel effe oprolt' niet meer dan wat gelul in de ruimte waarmee je achteraf alleen maar om je oren geslagen kan worden.
Lees je je eigen posts wel eens?quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:21 schreef navigator het volgende:
[..]
En is een overwinning verwachten in Nijmegen tegenwoordig al hoog van de toren blazen?
Die zin klopt gewoon toch?quote:
hahaha, wat een klojo´s. Beter schoppen ze al die versleten dertigers eruitquote:
Als jij er gelukkig van wordt moet je het vooral niet nalaten hoor, maar ik snap dat trots zijn op een bepaalde afkomst nooit zo goed. Ik ben trots op dingen waar ik zelf de hand in heb gehad. Waarom zou je trots zijn om Amsterdammer, Fries, of Nederlander te zijn? Het is gewoon de plek waar je toevallig uit je moeder bent gekomen.quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:13 schreef navigator het volgende:
@Bert: Wtf heeft dat er nou mee te maken.
Maar jij bent dan ook een vreemde snoeshaan, Bert!quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:36 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Als jij er gelukkig van wordt moet je het vooral niet nalaten hoor, maar ik snap dat trots zijn op een bepaalde afkomst nooit zo goed. Ik ben trots op dingen waar ik zelf de hand in heb gehad. Waarom zou je trots zijn om Amsterdammer, Fries, of Nederlander te zijn? Het is gewoon de plek waar je toevallig uit je moeder bent gekomen.
Ik ben blij dat ik op de plek woon waar ik woon. Maar ik zie niet in op welke manier ik er trots op zou moeten zijn.
Is een mooi topic over in WFL of C&H.quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:36 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Als jij er gelukkig van wordt moet je het vooral niet nalaten hoor, maar ik snap dat trots zijn op een bepaalde afkomst nooit zo goed. Ik ben trots op dingen waar ik zelf de hand in heb gehad. Waarom zou je trots zijn om Amsterdammer, Fries, of Nederlander te zijn? Het is gewoon de plek waar je toevallig uit je moeder bent gekomen.
Ik ben blij dat ik op de plek woon waar ik woon. Maar ik zie niet in op welke manier ik er trots op zou moeten zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |