Heb er veel zin in.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 19:41 schreef Ambrosius het volgende:
Morgenavond op Ned. 1 een programma van de NOS over de tocht van 1997.
Van 21.30 tot 23.05.
Mart Smeets zometeen bij DWDD over dit programma.
Zelfs Evert van Benthem is speciaal uit Canada overgekomen zei Mart ...maar dat is voor donderdag dan bestaat de elfstedentocht 100 jaar!quote:Op dinsdag 13 januari 2009 20:23 schreef marcodej het volgende:
Ik ga kijken.
Wat ik uit het gesprek met Mart begreep (was een leuk gesprek trouwens) was dat het vooral over de organisatie van de tocht van '97 gaat.
Het is in het teken van het 100-jarig bestaan van de Vereniging, vandaag geloof ik.quote:Op woensdag 14 januari 2009 10:43 schreef SCH het volgende:
Dit wilde ik net gaan openen
Leuk, was vorige week nog leuker geweest maar maakt niet uit.
Huh, dat was laatst toch ook al?quote:Op woensdag 14 januari 2009 10:48 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Het is in het teken van het 100-jarig bestaan van de Vereniging, vandaag geloof ik.
quote:De speurtocht heeft inmiddels succes gehad. Mevrouw heeft zich gemeld. Ze kon ons vertellen dat ze - na te zijn gehecht in een ziekenhuis in Leeuwarden - de Elfstedentocht nog heeft afgemaakt en haar kruisje heeft verdiend.
Op 14 januari vertelt ze haar bijzondere verhaal in de NOS-uitzending 'De tocht van 1997'. Heel veel dank voor jullie hulp bij onze zoektocht.
Vooral omdat Sipkema daarvoor ook beroemd was geworden met 'It sa hevve' ofzo.quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:45 schreef InTrePidIvity het volgende:
Erg tof dat hij die uitspraak heel bewust heeft gekozen
Hoezo? Welke feiten heb je het over?quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:50 schreef Nieuwschierig het volgende:
Wat een lul is die Smeets toch. Hij zit maar te trekken aan feiten die er niet zijn.
Dat het zo spannend was in 97 met de ijssituatie.quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:51 schreef golfer het volgende:
[..]
Hoezo? Welke feiten heb je het over?
Deze uitzending gaat ook over '97, nogal logisch dat Mart daar dan naar terug wil.quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:56 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dat het zo spannend was in 97 met de ijssituatie.
Het is precies wat Kroes zegt, in 85 was het 10x slechter en totaal geen ervaring meer sinds 63.
Maar Smeets valt hem dan elke keer in de rede "OK OK 85 was erger...terug naar 97, lag je te woelen in bed?"
Nee Mart, er lag 20 cm ijs en het vroor rond de middag nog 12 graden!
Jaquote:Op woensdag 14 januari 2009 22:02 schreef wimderon het volgende:
[..]
Deze uitzending gaat ook over '97, nogal logisch dat Mart daar dan naar terug wil.
Dan had Hulzebosch eigenhandig de Elfstedentocht de comercialiteit ingedreven. Doe mij maar Angenent. Mooi bescheiden.quote:Op woensdag 14 januari 2009 22:13 schreef -Willempie- het volgende:
[..]
Toch jammer dat hij toen niet heeft gewonnen.
De volgende Elfstedentocht wordt toch commercieel uitgemolken, door een Unox oid. De winnaar maakt dan echt niks uit hoor.quote:Op woensdag 14 januari 2009 22:14 schreef Mof het volgende:
[..]
Dan had Hulzebosch eigenhandig de Elfstedentocht de comercialiteit ingedreven. Doe mij maar Angenent. Mooi bescheiden.
Zouden de Friezen dat niet tegenhouden?quote:Op woensdag 14 januari 2009 22:18 schreef -Willempie- het volgende:
[..]
De volgende Elfstedentocht wordt toch commercieel uitgemolken, door een Unox oid. De winnaar maakt dan echt niks uit hoor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |