Edit: Ow was al gepost op de lapo van de vorige pagina :pquote:Op maandag 19 januari 2009 21:23 schreef kevin6188 het volgende:
Suarez had dus echt een hele gedachte met z'n hooghouden:
http://www.sportwereld.nl(...)aoui_een_beetje.html
Wat eh, moet dat hier?quote:Op maandag 19 januari 2009 21:32 schreef _Mike_ het volgende:
http://www.sportwereld.nl(...)aoui_een_beetje.html
Ahh wat lievvvv
quote:Effectief Jong FC Groningen wint ruim in Heerenveen
HEERENVEEN ? De voetballers van Jong FC Groningen hebben maandagavond in de Beloften Eredivisie de uitwedstrijd tegen Jong SC Heerenveen met 4-1 gewonnen.
Bij rust stond de ploeg van trainer Erwin van de Looi al met 2-0 voor. Darryl Lachman opende na ruim twintig minuten de score via een fraai afstandsschot en twee minuten later scoorde Lachman wederom. Na een uur spelen kopte Pepijn Kluin een voorzet van Martijn Meerdink binnen en tien minuten later rondde Dennis Krohne een counter succesvol af. Vijf minuten voor tijd kon Samuel Armenteros de Friese eer redden op Sportpark Skoatterwâld. Jong FC Groningen ging effectief met de kansen om en boekte mede door attent keepen van Gijs Koopmans een verdiende zege.
Ik ben een van de weinige Groningers die nog steeds verliefd is op Suarez denk ik.quote:Op maandag 19 januari 2009 21:32 schreef _Mike_ het volgende:
http://www.sportwereld.nl(...)aoui_een_beetje.html
Ahh wat lievvvv
Maar zo weinig rendement. Hij heeft 2-3 prachtpasses per wedstrijd, maar zoveel balverlies en egoïsme.quote:Op maandag 19 januari 2009 22:45 schreef venomsnake het volgende:
Al vind ik Garcia ook lekker voetballen, probleem is dat hij er na 70 minuten doorheen lijkt te zitten.
Inderdaad, alleen de finale halen zou al best kick zijn. moet gewonnen woensdag.quote:Op maandag 19 januari 2009 22:47 schreef The_Verve het volgende:
Woensdag eerst maar eens vol voor de winst gaan. Ik wil nog steeds die beker winnen...
quote:Op maandag 19 januari 2009 21:32 schreef _Mike_ het volgende:
http://www.sportwereld.nl(...)aoui_een_beetje.html
Ahh wat lievvvv
Hij is anti Ajaxquote:Op dinsdag 20 januari 2009 10:28 schreef Prosac het volgende:
als derksen denkt dat we gaan winnen, dan houden we er max een gelijkspel aan over. Ik begrijp ook niet waar hij dat optimisme vandaan haalt..
Wie...?quote:Op dinsdag 20 januari 2009 12:05 schreef venomsnake het volgende:
Jeuh, weer een geblesseerde speler erbij.
Ik weet wel iemandquote:Op dinsdag 20 januari 2009 12:29 schreef Bullet-tooth het volgende:
En Emmen verwacht ook nog echt dat ze een andere speler terugkrijgen.
quote:Stenman sluit mogelijk weer aan
Trainer Ron Jans heeft woensdagavond in Breda vermoedelijk weer de beschikking over Fredrik Stenman. De Zweed is nagenoeg uitgeziekt. FC Groningen speelt woensdag om 20.45 uur in Breda tegen NAC in het kader van de KNVB-beker.
Jans blikte na de training van dinsdag vooruit op het duel met de Brabanders. “We zijn de laatste jaren tweemaal door NAC Breda uitgeschakeld in het bekertoernooi, maar in de competitie waren we tot dit jaar juist al een hele tijd ongeslagen. Dit seizoen zijn Groningen en NAC met elkaar te vergelijken. Beide clubs begonnen sterk en zijn mede door blessures wat teruggezakt op de ranglijst. Bij NAC is Rob Penders misschien nog wel belangrijker dan hun topscorer Matthew Amoah.”
Droom
“Voor ons is het bekertoernooi echt belangrijk. We zullen vier goede tegenstanders moeten verslaan om de beker te winnen. Het winnen van de beker met FC Groningen is een droom. Het liefste zou ik dat meemaken als trainer. Het ligt meer voor de hand dan het behalen van een kampioenschap. Het bekertoernooi leeft in de groep. Morgen moeten we het op het veld laten zien.”
“Petter Andersson was vandaag (dinsdag – red.) wel weer op de training, maar is er morgen nog niet bij. Fredrik Stenman sluit vermoedelijk wel weer aan. Hij heeft de volledige training meegedaan en het is nu even afwachten hoe zijn lichaam reageert. Sepp De Roover en Nicklas Pedersen richten zich op de wedstrijd van Ajax. Maar of ze dat halen, is nog niet te zeggen. Brian van Loo is er nog niet bij, net als Jeroen Veldmate.”
Houding
Afgelopen zondag was Jans niet tevreden over de houding van topscorer Marcus Berg. “Hij heeft behoorlijk wat krediet en moet laten zien dat het beter kan. De alternatieven liggen niet voor het oprapen door de afwezigheid van Pedersen en Andersson, maar hij moet zijn houding toch echt veranderen. Dat we in het laatste halfuur terugvielen, was mede aan Berg te wijten. We hebben maandag over de situatie gesproken, zoals we dat al eerder op het trainingskamp deden. En ik hoop dat het zijn vruchten gaat afwerpen.”
FC Groningen
Nou ja, een beetje positiever mag ook wel hoor. met elkaar de put in praten schiet je ook geen donder op.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 10:28 schreef Prosac het volgende:
als derksen denkt dat we gaan winnen, dan houden we er max een gelijkspel aan over. Ik begrijp ook niet waar hij dat optimisme vandaan haalt..
Gaat wel goed komen voor jullie, ben ik bang.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 14:20 schreef Mascleta het volgende:
Ik ben benieuwd naar Morgen, de afgelopen jaren heeft NAC voor de beker bizar weinig wedstrijd thuis gespeeld volgens mij 3 van de 25 ofzo :S ( noemen ze loting) en die wedstrijden hing er altijd een mooie bekersfeer in Breda.
Afgelopen jaar NAC-Ajax 4-2
Jaar ervoor NAC-PSV 3-0
Ik ben benieuwd wat NAC-Groningen morgen brengt.
quote:Jans: "Beker winnen met Groningen is een droom"
Voor FC Groningen-trainer Ron Jans is het duel met NAC Breda van woensdag erg belangrijk. Het is een droom van de oefenmeester om de beker ooit te winnen met Groningen, NAC verslaan is een eerste stap om die droom te verwezenlijken.
"We zijn de laatste jaren tweemaal door NAC Breda uitgeschakeld in het bekertoernooi, maar in de competitie waren we tot dit jaar juist al een hele tijd ongeslagen", zegt Jans op het digitale thuis van zijn club. "Dit seizoen zijn Groningen en NAC met elkaar te vergelijken. Beide clubs begonnen sterk en zijn mede door blessures wat teruggezakt op de ranglijst. Bij NAC is Rob Penders misschien nog wel belangrijker dan hun topscorer Matthew Amoah."
"Voor ons is het bekertoernooi echt belangrijk", vervolgt de oefenmeester zijn verhaal. "We zullen vier goede
tegenstanders moeten verslaan om de beker te winnen. Het winnen van de
beker met FC Groningen is een droom. Het liefste zou ik dat meemaken
als trainer. Het ligt meer voor de hand dan het behalen van een
kampioenschap. Het bekertoernooi leeft in de groep. Morgen moeten we
het op het veld laten zien."
Groningen moet het waarschijnlijk nog doen zonder Andersson, maar Jans ziet Stenman weer terugkeren. "Petter Andersson was dinsdag wel weer op de training, maar is er morgen nog niet bij. Fredrik Stenman sluit vermoedelijk wel weer aan. Hij heeft de volledige training meegedaan en het is nu even afwachten hoe zijn lichaam reageert. Sepp De Roover en Nicklas Pedersen richten zich op de wedstrijd van Ajax. Maar of ze dat halen, is nog niet te zeggen. Brian van Loo is er nog niet bij, net als Jeroen Veldmate."
Na het duel met Sparta afgelopen zondag was Jans niet tevreden over Marcus Berg. "Hij heeft behoorlijk wat krediet en moet laten zien dat het beter kan. De alternatieven liggen niet voor het oprapen door de afwezigheid van Pedersen en Andersson, maar hij moet zijn houding toch echt veranderen. Dat we in het laatste halfuur terugvielen, was mede aan Berg te wijten. We hebben maandag over de situatie gesproken, zoals we dat al eerder op het trainingskamp deden. En ik hoop dat het zijn vruchten gaat afwerpen."
Ai, had zijn stukje nog niet gelezen, alleen de titel.Omdat die titel niets te maken had met mijn bericht dacht ik dat het bericht nog niet geplaatst wasquote:
quote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:28 schreef detulp050 het volgende:
In Paddepoel hangt Gerald Sibon van SC Heerenveen en bij Vinkhuizen Kenneth Perez van FC Twenthe. Lijkt me toch niet helemaal hooliganproof
quote:Slechts vijf clubs in de belangrijke Europese voetbalcompetities stellen gemiddeld meer buitenlanders op dan FC Groningen (foto). Dat blijkt uit een inventarisatie van Sportweek.
In de eerste achttien speeldagen deed FC Groningen-coach Ron Jans gemiddeld een beroep op 8,78 buitenlanders. Internazionale gezelschappen ook bij AZ (7,00 buitenlanders), PSV (6,89) en Ajax (6,72). De minste expats (0,71) stonden op de elftalfoto van FC Volendam.
Negen clubs uit de eredivisie voldoen aan de zogeheten ‘6+5-regel’, die erin voorziet dat clubs maximaal vijf buitenlanders mogen opstellen, hét stokpaardje van FIFA-president Sepp Blatter. Veel bijval krijgt de Zwitser niet van de Europese Commissie. De voetballerij is een van de weinige sectoren waarnaar federalisten wijzen als succesverhaal van het vrije verkeer van werknemers, een van de vier pijlers van het in 1957 gesigneerde Verdrag van Rome.
Mocht Blatter van de nieuwe Europese Commissie, die dit najaar aantreedt, groen licht krijgen om zijn ‘rekensom’ op te leggen aan de clubs, dan is vooral de Spaanse competitie daar op toegerust. Liefst vijftien clubs uit La Liga stellen gemiddeld minder dan vijf buitenlanders op. Bij Athletic de Bilbao - Numancia kwamen er op 30 november louter Spanjaarden in actie.
In Engeland neemt het Euroscepticisme toe als Brussel zwicht voor Blatter: alleen Aston Villa en Bolton zijn ‘6+5’-proof.’ In Italië zijn veertien teams ‘Blatter-bestendig.’ Internazionale niet. Met een moyenne van 10,41 buitenlanders moet ze alleen aan Arsenal (10,50) voorrang verlenen op de lijst vreemdelingenlegioenen. [b]FC Groningen bezet op deze rangschikking (met clubs uit Italië, Nederland, Frankrijk, Duitsland, Engeland en Spanje) dus de zesde plaats, zie onderstaande tabel.
Top 6quote:
Volgens mij hangt er in Groningen alleen maar Sibon, Perez en Lurlingquote:Op dinsdag 20 januari 2009 18:28 schreef detulp050 het volgende:
In Paddepoel hangt Gerald Sibon van SC Heerenveen en bij Vinkhuizen Kenneth Perez van FC Twenthe. Lijkt me toch niet helemaal hooliganproof
Dubbel post;quote:Op dinsdag 20 januari 2009 22:57 schreef Strooper het volgende:
[..]
Volgens mij hangt er in Groningen alleen maar Sibon, Perez en Lurling
Sibon en Lurling zelfs bij bushaltes op de Grote Markt
Dat idee heb ik dus ook wel. Het kan niet op dit moment, dus gaat het wel gebeuren. Maar ja, dat had ik gisteren ook bij Feyenoordquote:Op woensdag 21 januari 2009 11:00 schreef Art_Core het volgende:
Groningen is geen cupfighter, de sfeer in de ploeg is blijkbaar ruk waarbij onze belangrijkste speler ook nog eens een negatieve hoofdrol speelt en NAC is een angstgegner. Alle ingediënten zijn aanwezig voor een stuntje in Breda
Volledig afhankelijk van welke twee getallen er voor de zes nullen staan.quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Zouden jullie het erg vinden als Berg in de komende 10 dagen nog weggaat?
Nee, Eindhoven heeft nog wel een licentie voor dit seizoen.quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:33 schreef Ungeheuer het volgende:
Eindhoven gaat de stekker eruit. Zou dit kunnen betekenen dat Serhat nu deze kant op komt?
Ik doelde eigenlijk op de mogelijkheid dat Eindhoven zelf bepaalt het seizoen niet af te maken. Geloof dat de voorzitter zijn mensen daar naar heeft gevraagd.quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:58 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Nee, Eindhoven heeft nog wel een licentie voor dit seizoen.
Hij maakt dus gewoon het seizoen daar af.
Volgens mij zag de voorzitter nog wel heil in nog een beroep en afgaande op het bericht van teletekst maken ze dit seizoen nog af.quote:Op woensdag 21 januari 2009 16:15 schreef Ungeheuer het volgende:
[..]
Ik doelde eigenlijk op de mogelijkheid dat Eindhoven zelf bepaalt het seizoen niet af te maken. Geloof dat de voorzitter zijn mensen daar naar heeft gevraagd.
Wel bizarre situatie zo. Snap niet zo goed waarom de KNVB de degradatie niet afwacht. Dat lijkt me een veel beter proces om afscheid te nemen van je zogenaamde rotte appels.
Ik welquote:Op woensdag 21 januari 2009 15:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Zouden jullie het erg vinden als Berg in de komende 10 dagen nog weggaat?
Ja.quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
Zouden jullie het erg vinden als Berg in de komende 10 dagen nog weggaat?
Is hij dan niet transfervrij aan het einde van het seizoen/ wanneer de club er mee stopt op profniveau?quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:33 schreef Ungeheuer het volgende:
Eindhoven gaat de stekker eruit. Zou dit kunnen betekenen dat Serhat nu deze kant op komt?
Vandaag is belangrijker dan zondag. Zeker gezien de ploegen die er nog in zitten.quote:Op woensdag 21 januari 2009 22:27 schreef sjimz het volgende:
Hopelijk verlenging en dan extra vermoeide beentjes.
partij peper in de kont kunnen ze sneller lopenquote:Op woensdag 21 januari 2009 23:32 schreef Karrs het volgende:
Dat was dan het bekervoetbal.
Goed, nu maar verder prutsen in de competitie.
Op RTL hadden ze het daar ook al over. Opmerkelijk inderdaad.quote:Op woensdag 21 januari 2009 23:40 schreef venomsnake het volgende:
Zeg, heeft onze 2e aanvoerder Matthijs trouwens ook zijn verantwoordelijkheid genomen bij de strafschoppen serie?![]()
![]()
Ik had hem die misser wel gegund.quote:Op woensdag 21 januari 2009 23:40 schreef venomsnake het volgende:
Zeg, heeft onze 2e aanvoerder Matthijs trouwens ook zijn verantwoordelijkheid genomen bij de strafschoppen serie?![]()
![]()
Dat was ook het eerste wat ik zei. Maar goed, ik wil hem eigenlijk ook niet telkens zoeken...quote:Op woensdag 21 januari 2009 23:40 schreef venomsnake het volgende:
Zeg, heeft onze 2e aanvoerder Matthijs trouwens ook zijn verantwoordelijkheid genomen bij de strafschoppen serie?![]()
![]()
zondag word ook verliezenquote:Op woensdag 21 januari 2009 23:48 schreef Prosac het volgende:
Wat een bagger eerste helft. NAC hopend op een vies countertje en Groningen met steeds weer de lange bal op Berg. 2e helft alvast wat beter en dan dom op 1-0 achter. Vervolgens knap 2x teruggekomen van een achterstand.
tja.. en dat Matthijs geen penalty nam, ach.. als hij er wel een had genomen, was er vast ook veel gezeik geweest.
Zondag maar verder bouwen op de 2e helft en de strijdlust.
Luciano zat er ook telkens niet eens in de buurt.quote:Op woensdag 21 januari 2009 23:57 schreef Prosac het volgende:
Echt ongelooflijk dat Levchenko nu weer mist.. maar ja, wel goed ingeschoten, in tegenstelling tot Garcia. Die echter weer pech had dat de bal er toch niet in rolde.
Ik was zooooooooo zeker dat we gingen winnen toen Penders mistte..
En in die 2e penalty reeks schoten ze van NAC wel erg makkelijk in.
Ik denk gepasseerd omdat Lev er weer bij wasquote:Op donderdag 22 januari 2009 00:05 schreef The_Verve het volgende:
Wat was er trouwens met Ajilore?
Holla eruit de volgende keer een Ol'Femert er weer in.quote:Op donderdag 22 januari 2009 00:06 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik denk gepasseerd omdat Lev er weer bij was
Snap ook niet wat hij nou wilde bereiken met dat balletje. Leek nergens op.quote:Op donderdag 22 januari 2009 00:29 schreef venomsnake het volgende:
Die pingel van Garcia was echt.
Ik wist ook dat ie zou gaan missen op de één of andere manier.
We gaan winnen.quote:
Of door die "ruzie" met Berg op de training?quote:Op donderdag 22 januari 2009 00:06 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik denk gepasseerd omdat Lev er weer bij was
Ik ook.quote:Op donderdag 22 januari 2009 00:29 schreef venomsnake het volgende:
Ik wist ook dat ie zou gaan missen op de één of andere manier.
Hij was echt bang om te missen volgens mij.quote:Op donderdag 22 januari 2009 00:34 schreef Bullet-tooth het volgende:Snap ook niet wat hij nou wilde bereiken met dat balletje. Leek nergens op.
Dat dachten we ook na Fiorentina uit.. wonnen we na een 1-3 achterstand, in de laatste 10 minuten alsnog met 4-3.quote:Op donderdag 22 januari 2009 00:41 schreef Rots het volgende:
Jullie zullen helaas wel gaan verliezen tegen Ajax, spelers hebben een aardige fysieke en mentale klap gekregen door deze zware wedstrjid.
Haha, zo'n stunt zou zondag ideaal zijn.quote:Op donderdag 22 januari 2009 00:46 schreef Prosac het volgende:
[..]
Dat dachten we ook na Fiorentina uit.. wonnen we na een 1-3 achterstand, in de laatste 10 minuten alsnog met 4-3.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |