We komen allemaal wel een dagje helpenquote:Op maandag 12 januari 2009 22:04 schreef Razztwizzle het volgende:
ik moet de verhuizing en 't klussen dus grotendeels alleen regelen, de overdracht is al over 5 weken![]()
.. hoe ik dat ga aanpakken maalt al de hele avond door m'n hoofd
Mijn mantra: Hij leeft nog, hij leeft nog, hij leeft nogquote:
Vast nietquote:Op maandag 12 januari 2009 22:10 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Is het heel stom als ik hier meedoe om gewoon wat strakker in m'n vel te komen?![]()
Ik ga verhuizen uit Hilversum de polder inquote:Op maandag 12 januari 2009 22:10 schreef progje het volgende:
Razztwizzle wat enorm balen allemaal![]()
Waar ga je wonen in Hilversum.. ik woon er ook sinds kort bij mijn vriend...
neej hoorquote:Op maandag 12 januari 2009 22:10 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Is het heel stom als ik hier meedoe om gewoon wat strakker in m'n vel te komen?![]()
Ben 1,80 en 69 kilo
Jongen trouwens .
oh hehe, verkeerd begrepen..quote:Op maandag 12 januari 2009 22:12 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Ik ga verhuizen uit Hilversum de polder in.
Ja, dat controlfreakerige daar heb ik m'n lief dus voor. Ik ben een chaoot, en er komen dus straks waarschijnlijk verhuisdozen met "Keuken - slaapkamer - nog wat dvd's - kattenspeeltjes - sokken" erop geschreven, ofzo. Naja, als 't allemaal maar over komt.quote:Op maandag 12 januari 2009 22:13 schreef Syrena het volgende:Misschien hoeft ie niet de volle 8 weken te blijven Razzle?
Ik ga er in elk geval flink voor duimen
Overigens zou ik zelf blij zijn als ik alleen kon verhuizen, maar ik ben dan ook een enorme controlfreak wat dat betreftdat ik precies weet wat in welke doos zit en ook zeker weet dat het uitstekend is ingepakt
en schoongemaakt
en gesorteerd
![]()
En ik ben ziek aan het worden en daar baal ik ongelofelijk vanwant er zijn al zieken op het werk.
Auto-ongeluk, kniebreuk, gescheiden zijn, verhuizen, daar ben je nog wel iets langer dan twee maanden mee zoet, dunkt me.quote:Op maandag 12 januari 2009 22:10 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Mijn mantra: Hij leeft nog, hij leeft nog, hij leeft nog.
Duiveltje in m'n hoofd: 8 weken hier alleen, alleen hem zien in de weekeinden, iedereen zit in Groningen en ik hier, ze gaan me vast vergeten, ik moet alles alleen verhuizen, 8 weken altijd schoonmams om 'm heen als ik 'm zie..![]()
Ik moet maar eens gaan slapen. En ik flikker die hele bak Celebrations de container in. Celebraten dat doen we wel weer als we over twee maanden gerevalideerd en wel in ons nieuwe huis wonen.
Er staat een enorme oude in mijn fobo haha, wel knap hoe iedereen hier dat volhoudt!quote:Op maandag 12 januari 2009 22:12 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
neej hoorje bent van harte welkom
*fotoooooo*haha
Hmmm je woont zeker niet in Limburg he?quote:Op maandag 12 januari 2009 22:15 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Ja, dat controlfreakerige daar heb ik m'n lief dus voor. Ik ben een chaoot, en er komen dus straks waarschijnlijk verhuisdozen met "Keuken - slaapkamer - nog wat dvd's - kattenspeeltjes - sokken" erop geschreven, ofzo. Naja, als 't allemaal maar over komt.
Wat ik altijd doe bij aankomende grieperigheid: enorm veel kiwi's, vitamine-c-pillen, supradyn complex, paracetamol en heel veel drinken. Geen idee waarom, 't zal vast niet helpen, maar het geeft me wel altijd een goed gevoel.
nice picquote:Op maandag 12 januari 2009 22:17 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Er staat een enorme oude in mijn fobo haha, wel knap hoe iedereen hier dat volhoudt!
*snoepkont*
Jij ziet er cool uitquote:Op maandag 12 januari 2009 22:21 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Allereerst gedisciplineerd slapen, in plaats van op de meest ongelooflijke tijden. Daarnaast ontbijten(belangrijke!) en hardlopen ofzo, daar ben ik nog niet uit.
Iets minder snoepen mag ook wel trouwens, ik heb een enorm snelle stofwisseling en nóg eet ik er tegenop ..
je voornemens klinken in elk geval heel verstandigquote:Op maandag 12 januari 2009 22:21 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Allereerst gedisciplineerd slapen, in plaats van op de meest ongelooflijke tijden. Daarnaast ontbijten(belangrijke!) en hardlopen ofzo, daar ben ik nog niet uit.
Iets minder snoepen mag ook wel trouwens, ik heb een enorm snelle stofwisseling en nóg eet ik er tegenop ..
quote:Op maandag 12 januari 2009 22:17 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Er staat een enorme oude in mijn fobo
quote:Op maandag 12 januari 2009 22:45 schreef P.F het volgende:
Because we are your friends
You'll never be alone again!
Hank is een Indiaantje? Nee joh, hij is het broertje van Maria!quote:Op maandag 12 januari 2009 22:56 schreef Greys het volgende:
Hoi Tonio, welkom!
Je bent een schatje, een soort piepjonge Hank van Californication!
Moet ik dat opvatten als een compliment?quote:Op maandag 12 januari 2009 22:56 schreef Greys het volgende:
Hoi Tonio, welkom!
Je bent een schatje, een soort piepjonge Hank van Californication!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |