bierdopje.com ...quote:Op dinsdag 13 januari 2009 17:56 schreef Armageddon het volgende:
Iemand een idee waar ik de engelse subs kan vinden van de DIMENSION HD release? aflevering 3 & 4?
quote:
Spannendste stuk dat ik in tijden in een tv-serie heb gezien! Ik ga nu aflevering 4 bekijken.. spannend. En Emerson is ook weer een bekende, Mythos uit Highlander.quote:
Denk je dat Tony niets betaald heeft gekregen in die drie jaar dat hij voor de 'bad guys' werkte. Grote kans dat hij hun drieën onderhoud.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:37 schreef northernlight81 het volgende:
Afleveringen 3 en 4 erg gaaf. Vind de presidente alleen niet echt overtuigend spelen. Beetje raar dat Tony, Cloë en Almeida een beetje op eigen houtje opereren zonder salaris ofzo. En dan ook nog de FBI storen enzo.
quote:In 2006, a crack Counter Terrorist Unit was disbanded by a corrupt U.S. government and sent into public sector employment. For the crime of piss poor perimeter performance, which they did commit. They promptly escaped from the heavily monitored carpool lane to the disenfranchised spooks underground. Today, still banned from government service by the government, they survive as soldiers of fortune. If you have a terroist problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the JB-Team.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FemaleBauer. Holy hell.
[ Bericht 6% gewijzigd door DaMart op 13-01-2009 22:36:31 ]
Kan je dat soort subtiele hints/spoilers voortaan achterwege laten? Dat "we weten allemaal" is niet waar, ik wist het nietquote:Op dinsdag 13 januari 2009 22:04 schreef CloudStrife het volgende:
GVD ik dig dit seizoen!
Geniaal!
Undercover CTU. Knip.
FemaleBauer. Holy hell.
Als de aflevering is uitgezonden mag je er alles over zeggen wat je wilt zonder spoilertags. Alle informatie die niet te halen valt uit reeds afgezonden afleveringen moeten in een spoilertag.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 22:07 schreef Flaccid het volgende:
Wanneer meot je iets spoileren en wanneer moet je iets niet spoileren hier?
Wat mekker je dan? Dit is toch info uit uitgezonden afleveringen (3&4)? Puur een educated guess wagen (waar die opmerking op lijkt) is toch niet verboden, lijkt me.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 22:13 schreef Merkie het volgende:
[..]
Als de aflevering is uitgezonden mag je er alles over zeggen wat je wilt zonder spoilertags. Alle informatie die niet te halen valt uit reeds afgezonden afleveringen moeten in een spoilertag.
Hey rustig, ik vroeg het gewoon, hij geeft antwoord. Dit is toch niet om te mekkeren?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 22:32 schreef Richardfun het volgende:
[..]
Wat mekker je dan? Dit is toch info uit uitgezonden afleveringen (3&4)? Puur een educated guess wagen (waar die opmerking op lijkt) is toch niet verboden, lijkt me.
quote:Op dinsdag 13 januari 2009 00:30 schreef Zhenar het volgende:
Het is weer begonnen!!!!!!!!
shit te veel gelezenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Bij CloudStrife is het nooit een educated guess, hij weet alle spoilers altijd van tevoren alquote:Op dinsdag 13 januari 2009 22:32 schreef Richardfun het volgende:
[..]
Wat mekker je dan? Dit is toch info uit uitgezonden afleveringen (3&4)? Puur een educated guess wagen (waar die opmerking op lijkt) is toch niet verboden, lijkt me.
Dat is nog het meest belachelijke aan alles. De man heeft Amerika 6 keer gered van de ondergang en moet dan hopen op gratie?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 22:33 schreef DaMart het volgende:
Het was wel voorspelbaar dat Tony undercover werkte, maar goed om te zien dat hij nu weer samen met Jack werkt. Ben ook benieuwd in hoeverre dit Jack's positie bij dat senaatsonderzoek gaat beïnvloeden, al denk ik dat de president hem uiteindelijk wel gratie zal verlenen of zo.
Hij is als Batman maar hoeft tijdens zijn heldendaden zich tenminste niet in een koddig pakje te hijsen om volk en vaderland van de ondergang te redden.quote:Op woensdag 14 januari 2009 00:05 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat is nog het meest belachelijke aan alles. De man heeft Amerika 6 keer gered van de ondergang en moet dan hopen op gratie?![]()
En Almeida dan die 10 minuten dood was. Als je dan al tot leven komt ben je een kasplantje.quote:Op woensdag 14 januari 2009 00:05 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat is nog het meest belachelijke aan alles. De man heeft Amerika 6 keer gered van de ondergang en moet dan hopen op gratie?![]()
Ik moest ook lachenquote:Op woensdag 14 januari 2009 00:00 schreef scanman01 het volgende:
Hoogtepunt zonder enige twijfel:
Chloe: "Someone at the FBI is blocking my every move. It's really starting to piss me off"
Ik met Chloe's uitspraak: "It's really starting to piss me off"quote:Op dinsdag 13 januari 2009 22:34 schreef Richardfun het volgende:
Ik blijf trouwens bij m'n eerdere suggestie voor een topictitel, Bill's uitspraak: There is no shepherd.
Hij wist het in ieder geval al, want Tony vroeg hem op een gegeven moment wat de volgende job was en hij antwoordde toen "dat hoor je nog wel" (of zoiets), waarschijnlijk bedoelde hij toen de ontvoering.quote:Op woensdag 14 januari 2009 06:54 schreef DaMart het volgende:
Ik vraag me trouwens wel af hoe die schutter die in het ziekenhuis lag wist dat die president ontvoerd ging worden. Hij werkte voor Tony en toen hij werd neergeschoten wist Tony ook nog van niets. Dus hoe kon hij het dan weten en aan die FBI-agente vertellen?
Volgens mij was dat Emerson die tegen Tony zei dat hij nog wel zou horen wat de opdracht was, en niet die schutter.quote:Op woensdag 14 januari 2009 09:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Hij wist het in ieder geval al, want Tony vroeg hem op een gegeven moment wat de volgende job was en hij antwoordde toen "dat hoor je nog wel" (of zoiets), waarschijnlijk bedoelde hij toen de ontvoering.
Het is toch ook allemaal van te voren gepland, hij was wel door Emerson alvast ingelicht over de ontvoering en Tony niet.
Maar eerder had Emerson al gezegd dat hij Tony weer terug wilde want die was al helemaal up-to-date met betrekking tot de volgende stap.quote:Op woensdag 14 januari 2009 09:06 schreef DaMart het volgende:
[..]
Volgens mij was dat Emerson die tegen Tony zei dat hij nog wel zou horen wat de opdracht was, en niet die schutter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |