quote:
Op zondag 11 januari 2009 15:13 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..]
Die user heeft daarna geloof ik nog 2/3 keer gepost zonder te reageren op "Scheer je weg domme Belg".
Zoals ik ook in de PM probeerde aan te geven, ik las je verzoek om reactie pas flink later. Ondertussen ging het in FB al weer pagina's lang over geheel andere zaken, derhalve maar even via PM.
Maar blijkbaar levert zelfs dit flinke discussie op.
Nog een keer een poging tot uitleg.
Ik vind an sich domme belg helemaal niet zo veel mis mee. Maar je bejegende die user zonder dat daar überhaupt aanleiding toe was.
Dat zijn de dingen waardoor het regelmatig in VBL mis gaat, sommige users gaan beter met dat soort dingen om dan andere. Bovendien vind ik het raar om iemand op zo'n manier te vragen niet meer in "jouw" topic te komen. VBL is van iedereen, Ajacieden, Feyenoorders, Groningers, Friezen enzovoort en het moet een ieder ook vrij staan in elk mogelijk topic -normaal- te kunnen posten, zonder direct aangevallen te worden. Ik heb ook gemerkt dat wanneer er zonder schelden gediscussieerd wordt op niet-trollende wijze het juist veel leuker is in VBL.
ik heb niet ge-edit vanwege "domme belg" maar juist om te voorkomen dat het gaat escaleren en dat ik eventueel dan me weer moet gaan verantwoorden "waarom greep je niet eerder in man!"
Ook dit is een leerpuntje, de user ging er verder niet op in, dus misschien moet ik het de volgende keer gewoon even aanzien en dan maar achteraf, na ontsporing, alsnog editten en notes gaan uitdelen.
Zoals ik ook zeg, im still learning, ik moet nog beter inschatten wanneer iets wel kan en iets niet. Ziektes zal ik nooit tolereren, doodsbedreigingen -hoe verkapt ook- ook niet.
hopelijk is het hiermee wat duidelijk en krijg ik nog één kans.