abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_64868085
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:30 schreef SiGNe het volgende:
Test van de consumentenbond..
Nee, van het AD.
quote:
Beste gehakt ligt in de supermarkt
Het beste rundergehakt ligt niet bij de slager, maar in de supermarkt. Dat blijkt uit de Nationale

Het beste rundergehakt ligt niet bij de slager, maar in de supermarkt.
waarbij het AD 65 slagers en supermarkten bezocht.

Een balletje uit de super smaakt over het algemeen beter dan een slagersbal. Bovendien is het gehakt in de supermarkt stukken goedkoper. Een kilo gehakt kost er gemiddeld 4,81 euro, tegenover 6,56 euro bij de slager. Dat is een prijsverschil van bijna 40 procent.

Met het eindcijfer 9,9 is de Lidl de winnaar van de Gehakttest. Deze prijsvechter levert een verrukkelijke portie gehakt. ,,Een compact balletje,’’ noteerde de jury. ,,Echte vleessmaak.’’ En dat voor 4,18 euro per kilo.

Op veel adressen kreeg het AD ranzig of anderszins ondeugdelijk gehakt aangeboden. Het laboratorium LabCo onderzocht het gehakt op vetpercentage en het aantal bacterien. Ook op deze punten doen slagers het slechter dan supermarkten.
Jumbo scoorde in deze test een 3,8.

http://www.ad.nl/gehakttest/1272016/Reacties_van_slagers.html
pi_64868565
Iets anders, naast gehakt, waarmee je bedonderd wordt is vlees dat aan elkaar geplakt is zoals ossenhaas-tournedos.

Consumentenprogramma over eten. Simpele vragen, hilarische antwoorden. RVU-verslaggevers Maurice Dekkers, Roland Duong, Teun van de Keuken, Wouter Klootwijk en Maarten Remmers stellen vragen aan fabrikanten en gaan op onderzoek uit. Afl.: Plakvlees. Van een oude koe een nieuwe maken. Bij de slager en in het slachthuis zijn kostelijke stukjes vlees gedoemd te verdwijnen in de gehaktmolen. De snippertjes die van de biefstuk afgesneden worden en de puntjes van de ossenhaas. Gehakt! Maar dat hoeft niet meer. Van de snippertjes kan weer een hele nieuwe koe gemaakt worden. Door ze aan elkaar te plakken. Er is een lijm voor die uit beestenbloed gemaakt wordt. En met die lijm maakt de Keuringsdienst van Waarde van een tartaartje een reusachtige tournedos.

Uitzending bekijken

Deze aflevering is ook de moeite waard, over hamburgers met o.a. de fabriek waar het hamburgervlees van McDonald's vandaan komt.

Consumentenprogramma over eten. Simpele vragen, hilarische antwoorden. RVU-verslaggevers Maurice Dekkers, Roland Duong, Teun van de Keuken, Wouter Klootwijk en Maarten Remmers stellen vragen aan fabrikanten en gaan op onderzoek uit. Afl.: Hamburger. Hamburgers hebben de wereld veroverd. Niet als mensen maar gemalen. Een hamburger is een bal gehakt die een klap gekregen heeft. En gemaakt van koe of stier. Dat is niet meer. De Keuringsdienst van Waarde verdiept zich in de hedendaagse hamburger die meestal niet meer is dan een plakje worst dat gemaakt kan worden van alles wat bij leven kon bewegen. De Keuringsdienst gaat uit eten met een ware hamburgerprofessor en dringt door tot het bekendste Amerikaanse hamburgerhuis ter wereld. Maar ook van de Hollandse hamburgers wordt gesnoept. De Keuringsdienst maakt er gehakt van.

Uitzending bekijken

[ Bericht 0% gewijzigd door Mylene op 09-01-2009 22:14:39 ]
  † In Memoriam † dinsdag 12 januari 2010 @ 08:34:37 #54
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_76709705
Albert Heyn heeft de lekkerste gehakt Gehakt van de slager is vies want daar zie ik allemaal adertjes en peesjes in. Ben trouwens vorige week overgegaan op vegetarische gehakt (van soja) maar dat is niet te vreten.
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
pi_76709940
Hmm, ik vind de AH rundergehakt een ware delicatesse. Een eitje erbij, half pak paneermeel, kruiden, en bakken die ballen.
  dinsdag 12 januari 2010 @ 08:55:45 #56
245594 Pinterman
Luis in de pels
pi_76709992
Dat vet wat eruit lekt als je het rult is juist prima - ik doe het altijd in een apart glas en trek een adje na de maaltijd.
Ik wens je een dolfijne dag
pi_76709999
Echt ik snap dat niet hè. Mankeert jullie iets aan jullie reukorgaan ofzo? Zodra die bagger in aanraking komt met warmte, komt er zo'n ranzige geur vanaf. Om over dat gore vocht maar niet te praten
  † In Memoriam † dinsdag 12 januari 2010 @ 08:56:44 #58
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_76710005
quote:
Op dinsdag 12 januari 2010 08:56 schreef kikoooooo het volgende:
Echt ik snap dat niet hè. Mankeert jullie iets aan jullie reukorgaan ofzo? Zodra die bagger in aanraking komt met warmte, komt er zo'n ranzige geur vanaf. Om over dat gore vocht maar niet te praten
Moet je geen bedorven gehakt kopen.
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
  woensdag 14 april 2010 @ 12:14:56 #59
251588 JuiceJuice
What the fuck is this shit?
pi_80299672
quote:
Op dinsdag 12 januari 2010 08:56 schreef Ratelslangetje het volgende:

[..]

Moet je geen bedorven gehakt kopen.
  woensdag 14 april 2010 @ 14:14:51 #60
79000 Maikuuul
Dat zeg ik ook altijd
pi_80304020
Aha, dus hier is het verzameltopic van alle Fok!nerdjes die stoer lopen doen omdat hun OUDERS vlees bij de slager kopen terwijl zij zelf de godganse dag achter de pc hangen ( met witte sportsokken met zo'n blauw of rood randje bovenaan ).

Mensen die klagen over de bestanddelen die wel eens in gehakt kunnen zitten als het lekker smaakt wat is dan het probleem ?

Ik vind gehakt van de supermarkt wel normaal smaken.

Klacht: Fokkers die denken dat ze ware fijnproevers zijn

Ik durf btw ook te wedden wanneer je iemand zou blinddoeken en zou laten proeven ze niet eens weten welke van de supermarkt of welke van de slager.
[b]Mag ik niet zeggen voor me moeder
Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
Sokkel Lolleromfg[/b]
  woensdag 14 april 2010 @ 14:17:46 #61
167595 mirved
Infobesitas
pi_80304141
Gehakt is veel te duur ik eet alleen separatorvlees.
Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.
pi_80304376
Het rundergehakt van de Coop vind ik prima. Niet echt vet en ziet er gewoon mooi uit. Half om half is niet echt okay, maar dat is het sowieso nooit.

Rundergehakt van andere supermarkten is meestal crap, vooral dat van de Albert Heijn, komt enorm veel vet uit enzo.
  woensdag 14 april 2010 @ 14:30:58 #63
286492 Gras_eter
De ware graseter
pi_80304605
Ik hou van mijn Turkse slager, beter vlees dan supermarkt en vaak nog goedkoper ook.
Echte mannen hebben altijd honger
pi_80310831
quote:
Op woensdag 14 april 2010 14:14 schreef Maikuuul het volgende:
Aha, dus hier is het verzameltopic van alle Fok!nerdjes die stoer lopen doen omdat hun OUDERS vlees bij de slager kopen terwijl zij zelf de godganse dag achter de pc hangen ( met witte sportsokken met zo'n blauw of rood randje bovenaan ).

Mensen die klagen over de bestanddelen die wel eens in gehakt kunnen zitten als het lekker smaakt wat is dan het probleem ?

Ik vind gehakt van de supermarkt wel normaal smaken.

Klacht: Fokkers die denken dat ze ware fijnproevers zijn

Ik durf btw ook te wedden wanneer je iemand zou blinddoeken en zou laten proeven ze niet eens weten welke van de supermarkt of welke van de slager.
Hoeveel zet je erop? Die blinde proef is wel erg makkelijk.

M'n ouders hebben een slager die ook aan toprestaurants levert, dat is echt zeer goed van smaak.
Dat de varkenshaasjes en ossehaasjes zeer goed smaken is al vrij logisch maar toch smakat het nog veel beter dan bij menig andere slager.
Zelfs de gehaktballen, schnitzels en tartaartjes zijn echt topkwaliteit.
De tartaartjes smaken zelfs beter dan een ossehaas van de supermarkt.
Wat dat betreft jammer dat ik in een andere provincie woon, anders zou ik voor die slager omrijden.

en ik wil mezelf geen fijnprover noemen maar ik proef wel met gemak of iets kwaliteit is of niet en als ook maar iets me niet bevalt koop ik het niet meer.
pi_80313403
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:00 schreef Yuin het volgende:
AH gehakt is ook 10x niks, heel erg vettig in vergelijking met gehakt van slager
je hebt zeker rundergehakt gekocht bij de slager en half om half bij AH
5caring motherfuckers like stephen king flicks
pi_80314531
AH gehakt kan je amper gehakt noemen, de structuur van het vlees is anders, meer gemalen dan door een mal geperst.
En inderdaad komt er ook erg veel vocht uit, zelfs bij het mager rundergehakt.
pi_80897764
Om nog maar te zwijgen over de talloze keren dat ik bijna mijn kies kapot heb gebeten op een stukje bot in het supermarkt-gehakt

Vooral bij super de boer was dat erg.
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
  zaterdag 1 mei 2010 @ 11:53:12 #68
299220 Gezicht
Tuut chips
pi_80897922
Ja dan moet je ook geen Euroshopper gehakt kopen.
Flesje bier
pi_80898195
Euroshopper
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
  zaterdag 1 mei 2010 @ 12:16:24 #70
255512 Zero17
Gewoon lekker mezelf.
pi_80898443
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:17 schreef Rebbedebje het volgende:
mijn vriend zei
'Ja maar hij zei het! Dus het moet wel waar zijn boehoehoe'
quote:
dat ze er waarschijnlijk ook niertjes ed doorheen doen.
Wat een bullshit, stuur die vriend van jou eens terug naar de 2e klas.
Op dinsdag 21 augustus 2012 12:28 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
Rust in vrede, hamster van sinepedraap. Je zal niet vergeten worden.
pi_80898564
Ik zie deze post nu pas:
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 22:02 schreef Mylene het volgende:
Iets anders, naast gehakt, waarmee je bedonderd wordt is vlees dat aan elkaar geplakt is zoals ossenhaas-tournedos.

Consumentenprogramma over eten. Simpele vragen, hilarische antwoorden. RVU-verslaggevers Maurice Dekkers, Roland Duong, Teun van de Keuken, Wouter Klootwijk en Maarten Remmers stellen vragen aan fabrikanten en gaan op onderzoek uit. Afl.: Plakvlees. Van een oude koe een nieuwe maken. Bij de slager en in het slachthuis zijn kostelijke stukjes vlees gedoemd te verdwijnen in de gehaktmolen. De snippertjes die van de biefstuk afgesneden worden en de puntjes van de ossenhaas. Gehakt! Maar dat hoeft niet meer. Van de snippertjes kan weer een hele nieuwe koe gemaakt worden. Door ze aan elkaar te plakken. Er is een lijm voor die uit beestenbloed gemaakt wordt. En met die lijm maakt de Keuringsdienst van Waarde van een tartaartje een reusachtige tournedos.
Als je die uitzending goed kijkt, dan zie je ook dat al dat plakvlees vacuüm verpakt wordt. Als je dus gewoon vlees in zo'n piepschuimen schaaltje met huishoudfolie erover koopt dan loop je dus weinig risico.
  zaterdag 1 mei 2010 @ 12:42:14 #72
149405 Stekelbees
Akelig stekelig
pi_80899105
Interessante discussie.

En maikuul die ff tussendoor komt en de Fok!nerds keihard pwngd.
Ja, nou ja, best stekelig dus.
  zaterdag 1 mei 2010 @ 12:47:41 #73
246425 Penisbaard
We zijn binnen.
pi_80899220
Hoe krijgt die Maikuuul het ook voor elkander om overal alles wat pauper is te verdedigen Volgens mij doet hij het er gewoon om.
pi_80899612
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 12:42 schreef Stekelbees het volgende:
Interessante discussie.

En maikuul die ff tussendoor komt en de Fok!nerds keihard pwngd.
Hij zet vooral zichzelf voor lul. Want als hij denkt dat elke Fok!er elke avond bij paps en mams aanschuift, dan zegt dat toch vooral iets over hemzelf.

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 01-05-2010 13:02:58 ]
pi_80899891
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 12:42 schreef Stekelbees het volgende:
Interessante discussie.

En maikuul die ff tussendoor komt en de Fok!nerds keihard pwngd.
Nou poe poe
  zaterdag 1 mei 2010 @ 15:42:19 #76
258339 Dartanion
Dictum, factum
pi_80903385
Supermarkt gehakt

Zo ie zo supermarkten

groetjes,
:-)
pi_80903815
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 15:42 schreef Dartanion het volgende:
Supermarkt gehakt

Zo ie zo supermarkten

groetjes,
Zo ie zo
pi_80904134
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 15:58 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

Zo ie zo
Da's überhaupt fout
  zaterdag 1 mei 2010 @ 16:45:27 #79
258339 Dartanion
Dictum, factum
pi_80905121
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 15:58 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

Zo ie zo
Echt?
:-)
  zaterdag 1 mei 2010 @ 16:47:55 #80
217128 Gummibeer79
Woordenbroekenlol
pi_80905193
yep,

da's echt fout.

Daarnaast even OT: Lidl-gehakt ftw!
Ik ben een eckte rapnegert
pi_80908027
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 16:45 schreef Dartanion het volgende:

[..]

Echt?
't is Duits, moet sowieso zijn
  zaterdag 1 mei 2010 @ 18:18:28 #82
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_80908076
Vlees
  zaterdag 1 mei 2010 @ 18:22:56 #83
255512 Zero17
Gewoon lekker mezelf.
pi_80908212
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 18:16 schreef SiGNe het volgende:

[..]

't is Duits, moet sowieso zijn
NEE DAT MEEN JE TOCH NIET?
Op dinsdag 21 augustus 2012 12:28 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
Rust in vrede, hamster van sinepedraap. Je zal niet vergeten worden.
pi_80908233
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 17:55 schreef kikoooooo het volgende:
Bah bah bah. Supermarkt gehakt moet echt wel het meest gore stukje vlees staan dat er bestaat:

1: Die vieze waterige/vettige drap bij het bakken van die rotzooi
2: De geur die er vanaf komt bij het bakken, maar ook gewoon als de verpakking net open is
3: Geen productiedatum
4: Geen land van herkomst
5: Verhalen over koelcellen in Afrika waar het jaren ingevroren ligt
6: Wanneer het eenmaal gebakken is blijft het gewoon goor ruiken.



Tot zover mijn klacht over gehakt uit de supermarkt.
je moet het ook niet ver na de houdbaarheidsdatum gaan opeten
  zaterdag 1 mei 2010 @ 19:43:15 #85
180193 Biefstuk
Medium gebakken
pi_80910568
Hier hebben we 9 van de 10 keer ook gehakt van de Lidl. Ziet er veel beter uit dan de meeste supermarkten.
Heb zelf bij de slagerij van c1000 gewerkt, wat ik daar zag gebeuren

Slager gooide vlees wat bruin was geworden door het gehakt. Gebruikte runderlappen voor tartaar en barbeque vlees wat alleen verhit hoeft te worden werd 4 weken lang omgepakt

Leverancier van ons vlees bracht ook stukken vlees naar de keurslager 3 deuren verderop. Keurslager, overrated and overpriced
  zaterdag 1 mei 2010 @ 19:48:55 #86
164509 Banzaiaap
Tony Rocky Horror
pi_80910750
Waarom zouden supermarkten hun vlees 'jaren' in een koelcellen in Afrika opslaan?

Daar is toch niks logisch aan?
  zaterdag 1 mei 2010 @ 19:50:07 #87
259274 Aestivate
Fake awake
pi_80910782
quote:
Op woensdag 14 april 2010 14:30 schreef Gras_eter het volgende:
Ik hou van mijn Turkse slager, beter vlees dan supermarkt en vaak nog goedkoper ook.
Door producten te kopen bij een Turkse slager subsidieer je terrorisme.
pi_80914605
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 19:50 schreef Aestivate het volgende:

[..]

Door producten te kopen bij een Turkse slager subsidieer je terrorisme.
pi_80915479
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 18:03 schreef PouwelZ het volgende:
Fokkers die allemaal beweren gehakt bij de slager te halen
Echt he, allemaal met de dikke BMW naar de keurslager zeker
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')