Hij is basisspeler daar dus ik denk het wel.quote:
En dat is weer bijna vrijdagmiddag. En dát is weer bier, hoeren en kermisquote:
Echt he? En volgend jaar duurt ie nog langer.quote:
Vreselijk zeg! Zit elke keer met smart te wachten op zo'n filmpje van Ajax tv, weer wat te bekijkenquote:Op donderdag 8 januari 2009 12:53 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Echt he? En volgend jaar duurt ie nog langer.
Ja, heerlijk. Hoe langer we met lekker weer gaan doorvoetballen, hoe beter. Dit is toch geen weer om naar een stadion te gaan...quote:Op donderdag 8 januari 2009 12:53 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Echt he? En volgend jaar duurt ie nog langer.
Ik ben Teletekst/Eredivisie Live-supporter dus dat zou mij worst wezen.quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:08 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja, heerlijk. Hoe langer we met lekker weer gaan doorvoetballen, hoe beter. Dit is toch geen weer om naar een stadion te gaan...
Monsterman houdt z'n poot stijf. Dat krijgt nog een staartje.quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:16 schreef w00h00 het volgende:
Wat een komkommertijd.
Ik wil Wielaert in een Ajax shirt!
Quote mij anders ook nog effe, staat het er nog een keerquote:Op donderdag 8 januari 2009 12:33 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Nee, typ t anders ff nog een keer
quote:Haarlem wil Goossens van Ajax huren
08/01/2009 11:31
Haarlem heeft zich bij Ajax gemeld om John Goossens te huren. De Noord-Hollanders hopen de twintigjarige flankspeler voor de rest van het seizoen te gebruiken.
'Momenteel wordt de mogelijkheid bij Ajax gesproken', zegt Dino Rasmijn, de algemeen manager van Haarlem in Voetbal International. 'Onze trainer (Jan Zoutman, red.) heeft inmiddels informeel telefonisch contact gehad met Goossens en hij stond voor een verhuur open.'
Goossens maakte indruk op het WK 2005 voor spelers onder zeventien in Peru waar hij viermaal scoorde. Chelsea had destijds interesse om hem over te nemen, maar de aanvaller koos voor een langer verblijf bij Ajax. In Amsterdam speelde Goossens nooit officiële wedstrijden voor de hoofdmacht.
Hij wilt er gewoon meer geld uittrekken.quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:24 schreef toma het volgende:
[..]
Monsterman houdt z'n poot stijf. Dat krijgt nog een staartje.
Waar zoek je dan?quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:39 schreef Nashje het volgende:
Waarom staat er geen 428 bij de beschikbare vakken voor Ajax - feyenoord?
Ajax.nlquote:Op donderdag 8 januari 2009 13:45 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Waar zoek je dan?
Wanneer begint de voorverkoop?
Zaterdag.quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:45 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Wanneer begint de voorverkoop?
Dan kun je net zo goed meteen 5 biedenquote:Op donderdag 8 januari 2009 13:45 schreef w00h00 het volgende:
Wellicht dat we hem met 4,5 kunnen overnemen
Hmm, vreemd, zie t idd ook niet staanquote:
Och, er dienen zich al weer een aantal nieuwe gegadigden aan om het gat op te vullen:quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:17 schreef DuvelDuvel het volgende:
OP kan wel worden aangepast. Lindgren,Steek zijn zo goed als fit. En Sarpong ook weer dacht ik. Hopelijk blijft dit nog even zo.
quote:Nieuws vanuit de Algarve. Thomas Vermaelen traint sinds gisteren apart van de groep. Hij werkt vanwege een achillespeesblessure oefeningen af in het hotel. Kenneth Vermeer had een griepje opgelopen, maar is ondertussen hersteld. Miralem Sulejmani kan ondanks de forse botsing met Toby Alderweireld gewoon meetrainen. Lindgren traint nog apart van de groep.
UPDATE: de enkel van Van der Wiel zit in het ijs. Hij verstapte zich zojuist tijdens de training (do 13.38 uur).
zucht...quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:48 schreef le_knightclub_soda het volgende:
[..]
Och, er dienen zich al weer een aantal nieuwe gegadigden aan om het gat op te vullen:
[..]
quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:48 schreef le_knightclub_soda het volgende:
[..]
Och, er dienen zich al weer een aantal nieuwe gegadigden aan om het gat op te vullen:
[..]
Als ik speler van Ajax zou zijn zou ik serieus kappen met trainen en enkel wedstrijden spelen. De kans dat je iets oploopt op een training is té groot.quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:50 schreef Da_Sandman het volgende:
Ze moeten gewoon stoppen met trainen.
quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:50 schreef Da_Sandman het volgende:
Ze moeten gewoon stoppen met trainen.
Tering, dacht dat t een week later begonquote:
Dat er nog steeds mensen zijn die Urby linksachter durven te stallenquote:Op donderdag 8 januari 2009 13:59 schreef Wooldoor het volgende:
Op de plek van van der Wiel heb je altijd nog Silva die daar kan spelen, als Vermaelen uitvalt zal je het elftal weer moeten gaan omgooien of je zet er Urby neer.
Iedereen kan de OP tegenwoordig aanpassen hequote:Op donderdag 8 januari 2009 13:17 schreef DuvelDuvel het volgende:
OP kan wel worden aangepast. Lindgren,Steek zijn zo goed als fit. En Sarpong ook weer dacht ik. Hopelijk blijft dit nog even zo.
quote:Danny Blind
Een wedstrijd kon hij lezen, dat heeft hij vaak bewezen
Een voorzet kon hij geven, dat liet hij ons beleven
Een goal die kon hij maken, dat waren mooie zaken
Hij was haast niet te stuiten, een mening kon hij uiten
Bewaker op het achterveld, voorin waar hij zich steeds weer meldt
De middenstip daar stond hij als een boom, een speler uit een voetbaldroom
Elk veld dat hij betrad, was een eer voor die mat
Een vechter, een winnaar, een wereldvent, een speler van Ajax die iedereen kent
Altijd tijd voor alle mensen, altijd tijd voor vele wensen
Een leider met rust en zelfrespect, een leider met flair die lekker bekt
Ajax de club waar hij van houdt, daar was hij jaren mee getrouwd
Zoveel gegeven, zoveel gewonnen, zoveel clubs die boden tonnen
Maar hij bleef hier zoals het hoort, geen club die deze speler poort
Die speler met die speciale band, krijgt van ons de gouden hand
Een speler waar een ieder zich in vindt,
dat kan er maar één zijn en die heet Danny Blind.
Mooiquote:Op donderdag 8 januari 2009 14:21 schreef w00h00 het volgende:
Uit de oude doos over onze technische manager.
[..]
Dat het geen sportieve verbetering zou zijn werd ook gezegd toen Suarez van Groningen naar Ajax ging, maar achteraf bleek daar ook weinig van te kloppen.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:26 schreef Adothehague het volgende:
Wat moet Wielaert nou weer bij Ajax?
Sportief schiet hij er helemaal niks mee op, Twente speelt op dit moment het beste voetbal samen met AZ van de eredivisie. Het verschil met Ajax op de ranglijst is slechts 4 punten en niet zo groot als de voorgaande seizoennen. Bovendien zitten zowel Twente en Ajax nog in de beker, de UEFA cup en doen ze mee in de strijd om de eerste plaats in de eredivisie.
Sportief: Geen verbetering
Financieel: Misschien een verbetering, aangezien Munsterman ook behoorlijke salarissen betaald.
quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:26 schreef Adothehague het volgende:
Financieel: Misschien een verbetering, aangezien Munsterman ook behoorlijke salarissen betaald.
Dus jij wil beweren dat Ajax het sportief beter doet dan Twente de afgelopen tijd (dit seizoen en vorig seizoen). Ben je de uitschakeling (tegen Twente) voor de voorronde Champions League vergeten? En op dit moment staan beide teams er sportief (Beker, UEFA Cup en competitie) er hetzelfde voor.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:29 schreef _Mike_ het volgende:
Hoezo, Sportief: Geen verbetering is al genoeg reden om je voor clown uit te maken
Jij ziet het verschil niet tussen Ajax en Twente?quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:34 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Dus jij wil beweren dat Ajax het sportief beter doet dan Twente de afgelopen tijd (dit seizoen en vorig seizoen). Ben je de uitschakeling (tegen Twente) voor de voorronde Champions League vergeten? En op dit moment staan beide teams er sportief (Beker, UEFA Cup en competitie) er hetzelfde voor.
quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:37 schreef Adothehague het volgende:
Ow nee, sorry Ajax is al uitgeschakeld door Volendam.
Nou dan is 1 ding zeker duidelijk: Sportief is het een zware achteruitgang.
Sportieve verbetering heeft niet alleen maar betrekking op de huidige stand in het seizoen. Volgens jouw redenatie zou bijvoorbeeld Ribery beter van Bayern naar Hoffenheim 1899 kunnen vertrekken als ie zich sportief zou willen verbeteren.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:34 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Dus jij wil beweren dat Ajax het sportief beter doet dan Twente de afgelopen tijd (dit seizoen en vorig seizoen). Ben je de uitschakeling (tegen Twente) voor de voorronde Champions League vergeten? En op dit moment staan beide teams er sportief (Beker, UEFA Cup en competitie) er hetzelfde voor.
Daar heb je gelijk in. Kijk alleen al eens naar de stand in de Eredivisie, echt een 'zware achteruitgang'.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:37 schreef Adothehague het volgende:
Ow nee, sorry Ajax is al uitgeschakeld door Volendam.
Nou dan is 1 ding zeker duidelijk: Sportief is het een zware achteruitgang.
In naam zie ik dat verschil wel en in de historie van beide teams ook. Het mag duidelijk zijn dat qua kampioenschappen en Europese prestaties in het verleden Ajax de bovenliggende partij is.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:36 schreef toma het volgende:
[..]
Jij ziet het verschil niet tussen Ajax en Twente?
Even los van die domme opmerking over de beker Sjon, maar Ajax eindigde vorig jaar (PO's niet meegeteld) gewoon boven Twente en ook nu staan ze 4 punten boven Twente. Sterker nog, Ajax won in 'De hel van Enschede' gewoon met 0-2. Ajax speelt elk jaar voor de titel (elk jaar dus), Twente niet.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:34 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Dus jij wil beweren dat Ajax het sportief beter doet dan Twente de afgelopen tijd (dit seizoen en vorig seizoen). Ben je de uitschakeling (tegen Twente) voor de voorronde Champions League vergeten? En op dit moment staan beide teams er sportief (Beker, UEFA Cup en competitie) er hetzelfde voor.
Die stelling gaat inderdaad niet op aangezien Hoffenheim vorig jaar nog 2e Bundesliga speelde.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:39 schreef le_knightclub_soda het volgende:
[..]
Sportieve verbetering heeft niet alleen maar betrekking op de huidige stand in het seizoen. Volgens jouw redenatie zou bijvoorbeeld Ribery beter van Bayern naar Hoffenheim 1899 kunnen vertrekken als ie zich sportief zou willen verbeteren.
Kneuzen hulpmods was het he.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:43 schreef _Mike_ het volgende:
-Laat maar zitten ook, ga me er niet druk om maken-
Zoiets ja, maar kijk maar uit met je plaatjes straks heb je er weer een note bijquote:
In ieder geval 1 die hem serieus neemtquote:Op donderdag 8 januari 2009 14:46 schreef Nashje het volgende:
Volgens mij neemt ie zichzelf nog serieus ook.
Oke, ik en het met je eens die opmerking over de beker was dom.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:40 schreef Silenus het volgende:
[..]
Even los van die domme opmerking over de beker Sjon, maar Ajax eindigde vorig jaar (PO's niet meegeteld) gewoon boven Twente en ook nu staan ze 4 punten boven Twente. Sterker nog, Ajax won in 'De hel van Enschede' gewoon met 0-2. Ajax speelt elk jaar voor de titel (elk jaar dus), Twente niet.
En daarbij, het gaat niet alleen om 'het sportieve'. Ajax is in alle opzichten groter dan Twente, is helemaal niet erg, maar je moet het wel kunnen inzien. Ajax heeft de naam, groter stadion, meer toeschouwers, en je speelt ELK jaar Europees. Twente nu net toevallig twee jaar achter elkaar. Zoveel kansen krijgt Wielaert niet meer om nog voor een Top-3 club te spelen.
dat is er 1 teveel.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:53 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
In ieder geval 1 die hem serieus neemt
Daar zijn jullie nooit zo'n fan van geweest he.(inkoppertje)quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:54 schreef Cyberia18 het volgende:
Oh dat kansloze moffensysteem wordt hier gehanteerd. Helemaal vergeten.
Dat geldt des te meer voor Twente, die zakken sneller terug dan Ajax hoor.quote:Resultaten die behaald zijn in het verleden bieden 0% garantie voor de toekomst.
Ja we hebben echt geluk gehad dat er nog geen verdedigers geblesseerd zijn geraakt..quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:57 schreef Urquhart het volgende:
Vermaelen nu ook een blessure. De noodzaak van de komst van verdedigers lijkt mij nu wel duidelijk
Volgens mij speelt Vermaelen het hele seizoen al met een geïrriteerde achillespees! Mocht ie er meer last van krijgen is het zeker geen overbodige luxe om Wielaert erbij te halenquote:Op donderdag 8 januari 2009 14:57 schreef Urquhart het volgende:
Vermaelen nu ook een blessure. De noodzaak van de komst van verdedigers lijkt mij nu wel duidelijk
Op dit moment is Ajax nog maar op 2 fronten actief voor prijzen, en Twente op 3 fronten.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:58 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Dat geldt des te meer voor Twente, die zakken sneller terug dan Ajax hoor.
Ja, maar wij hebben nu Elia en Wielaert, dus we zijn beterquote:Op donderdag 8 januari 2009 15:00 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Op dit moment is Ajax nog maar op 2 fronten actief voor prijzen, en Twente op 3 fronten.
Maar wij hebben 4 Europa cups.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:00 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Op dit moment is Ajax nog maar op 2 fronten actief voor prijzen, en Twente op 3 fronten.
Dat is eenzelfde argument als wij staan boven Twente. Oftewel, hier komen we niet uit, einde discussie dus, want niemand zal toegeven.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:00 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Op dit moment is Ajax nog maar op 2 fronten actief voor prijzen, en Twente op 3 fronten.
Wanneer wordt ie gepresenteerd?quote:Over de rechtsgeldigheid van zijn nieuwe contract lijkt nog lang te zullen worden gediscussieerd. "Op 19 december heeft FC Twente op de eigen clubsite geschreven dat we rond waren. Dat waren we feitelijk al veel eerder, dat blijkt ook uit de papieren, maar ze wilden wachten op een geschikt moment om het naar buiten te brengen. Hoe het nu gaat eindigen? Ik wacht rustig af."
Dat zegt toch helemaal niks?quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:02 schreef toma het volgende:
[..]
Maar wij hebben 4 Europa cups.
Nananananana
En na dit seizoen 3 sterren op t shirtquote:Op donderdag 8 januari 2009 15:02 schreef toma het volgende:
[..]
Maar wij hebben 4 Europa cups.
Nananananana
Hmm. Vermaelen is de volgende.quote:Nieuws vanuit de Algarve. Thomas Vermaelen traint sinds gisteren apart van de groep. Hij werkt vanwege een achillespeesblessure oefeningen af in het hotel. Kenneth Vermeer had een griepje opgelopen, maar is ondertussen hersteld.
Miralem Sulejmani kan ondanks de forse botsing met Toby Alderweireld gewoon meetrainen. Lindgren traint nog apart van de groep. Van der Wiel heeft zich verstapt en zijn enkel zit in het ijs.
Spuit11quote:
Als je niks om het verleden van je club geeft ben je een gloryhunter imo. Voorbeeld: AZ.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:05 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Dat zegt toch helemaal niks?
Als je daar blij mee bent op dit moment als supporter dan vind ik dat vreemd.
Het gaat toch nog altijd om je huidige prestaties, en niet die uit het verleden?
Dude, er is nog niets zekerquote:Op donderdag 8 januari 2009 15:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, maar wij hebben nu Elia en Wielaert, dus we zijn beter.
Wat een non-discussie.
Ik ben het wel met je eens dat je wel degelijk trots mag zijn op het verleden van je club.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:08 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Als je niks om het verleden van je club geeft ben je een gloryhunter imo. Voorbeeld: AZ.
Voor veel spelers is dat wel degelijk belangrijk.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:11 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Ik ben het wel met je eens dat je wel degelijk trots mag zijn op het verleden van je club.
Maar het is niet zo dat een speler (Wielaert) naar Ajax gaat omdat het verleden zo geweldig was.
Het is begrijpelijk dat je in zo'n geval naar de huidige situatie kijkt van een club, en die is bij Twente op dit moment beter.
Maar als die jongen nou voor Ajax wil spelenquote:Op donderdag 8 januari 2009 15:05 schreef TerroRobbie het volgende:
Nou hij heeft natuurlijk wel een beetje gelijk. Zo'n geweldige sportieve verbetering is de overstap van Twente naar Ajax niet meer. Ajax heeft de laatste jaren niks noemenswaardigs meer gepresteerd. Nou Twente ook niet natuurlijk. Maar ze zijn op sportief gebied wel een stuk dichter bij Ajax in de buurt gekomen. En dit wordt natuurlijk het beste geillustreerd door de uitslag van de play-offs van verleden jaar, Twente die voorronde CL speelt ten koste van Ajax.
Nee volgens mij zijn het juist de dingen eromheen, waar het verschil nog inzit.
Nee, juist die PO's zijn dan een momentopname. Net als die 0-2 in Enschede. De 34 wedstrijden in de competitie bepalen juist hoe goed je werkelijk bent, en toen eindigden we gewoon als 2e op 3 puntjes van de koploper. Ik weet niet hoever Twente achterstond, dat interesseert me niet.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:54 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Oke, ik en het met je eens die opmerking over de beker was dom.
Dat Ajax vorig jaar zonder de PO's boven Twente eindigd valt ook niet te ontkennen, maar het gaat er toch uiteindelijk om hoe je presteerd in de PO's aangezien dit bepaald hoe goed je werkelijk ben. Dus al had Twente 7 punten onder Ajax geeindigd vorig seizoen en alsnog play-offs behaald dan is dit sportief nog steeds dezelfde prestatie. FC Twente heeft vorig jaar Champions League voorronde gehaald ten koste van Ajax en sportief is dit een betere prestatie over het gehele seizoen. Dat Ajax met 0-2 in Twente won was knap, maar slechts een moment opname.
Ook dit seizoen is een club die nog op 3 fronten actief is voor prijzen sportief aantrekkelijker dan een club die nog maar op 2 fronten meedoet. Klopt ja dat Ajax een naam heeft een groter stadion (dat lang niet altijd vol zit itt Twente), en jij zegt dat het toevallig is dat Twente nu 2 keer achter elkaar Europees voetbal haalt, maar hoezo speel je bij Ajax altijd gegarandeerd Europees? Resultaten die behaald zijn in het verleden bieden 0% garantie voor de toekomst.
Niet als enige reden nee, maar vaak zegt de speler bij de presentatie nog wel dat ie ook gekozen heeft omdat Ajax zo'n rijke historie heeft.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:17 schreef TerroRobbie het volgende:
Dat is ook overrated natuurlijk, niemand gaat naar Ajax vanwege de vooroorlogse resultaten.
Dan heeftie groot gelijk. Hij wilde ooit ook voor FC Den Bosch spelen, dus het zal wel een verstandige jongen zijn.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:17 schreef Da_Sandman het volgende:
Maar als die jongen nou voor Ajax wil spelen?
Op dit moment is het inderdaad niet zo veel sportieve verbetering.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:25 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Dan heeftie groot gelijk. Hij wilde ooit ook voor FC Den Bosch spelen, dus het zal wel een verstandige jongen zijn.
Maar het ging nu gewoon puur om het punt "sportieve verbetering" speler/situatie onafhankelijk.
Jaap Stam wel.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:17 schreef TerroRobbie het volgende:
Dat is ook overrated natuurlijk, niemand gaat naar Ajax vanwege de vooroorlogse resultaten.
Die zin klopt niet.quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:35 schreef TerroRobbie het volgende:
Jaap Stam, was dat die bonkige kerel die het op een gegeven allemaal niet meer aan kon, spelen voor Ajax?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |