maar niet iedereen ervaart het als schokkendquote:Op donderdag 8 januari 2009 20:58 schreef samara het volgende:
Tering wat een mongolen hier op het forum die zeggen dat de foto´s niet schokkend zijn.
Of het nou palestijnse kinderen uit gaza zijn of een kind met een andere nationaliteit dat sterft in een oorlog. Elk kind dat sterft in een oorlog is een kind teveel. Die burgers arme kinderen hebben er niet voor gekozen om in zo ´n hel terecht te komen.
jij denkt dat alle palestijnen voor hamas hebben gestemd?quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:15 schreef rulerofdeath het volgende:
[..]
en dat de burgers er niet voor hebben gekozen om in zo'n hel terecht te komen is in mijn ogen ook niet helemaal waar. Diegene die voor hamas heeft gestemd, heeft gestemd voor oorlog.
nee maar wel een meerderheid en dat geeft in zekere zin wel een signaal afquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:32 schreef Mindstate het volgende:
[..]
jij denkt dat alle palestijnen voor hamas hebben gestemd?
Amen!quote:Op woensdag 7 januari 2009 22:26 schreef detulp050 het volgende:
Israël is een land dat niets geleerd heeft van geschiedenis, geen respect heeft en eigenlijk internationaal gestraft zou moeten worden. Israël is gewoon een bezetter, niets meer, niets minder.
Hamas ziet zichzelf als verzet. Het is echter de vraag of je het zo zou kunnen noemen. De situatie is zo complex, dat een gewoon 'verzet' niet te vergelijken is met de Hamas. Maar elk slachtoffer aan Israelische kant wordt gewraakt met tientallen burgerdoden aan Palestijnse zijde en 'misschien' een hamasstrijder. Dat klopt gewoon niet. Ik ben absoluut niet pro-Hamas, maar draag het Palestijnse volk een warm hart toe. Het Palestijnse volk heeft minstens zo geleden als het Joodse volk, maar dan op kleinere schaal.
Kan je lang op wachten, daar de USA nogal close zijn met de Israeli's...quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:57 schreef Captain_Ghost het volgende:
Eigenlijk moeten er een VN macht daar zijn, Alleen willen en kan er niemand er wat eenheid missen
Wat voor een meelijwekkende Vinexjood ben jij eigenlijk? En wanneer zien we je terug aan het front? Met afgeblaft hoofd bedoel ik dan hè, in een aandoenlijk plasje bloed?quote:Op donderdag 8 januari 2009 02:41 schreef Halcon het volgende:
[..]
Waar staan precies de schokkende foto´s?
Dat israel het recht heeft zichzelf te verdedigenquote:Op donderdag 8 januari 2009 22:42 schreef samara het volgende:
[..]
wat bedoel je hiermee dan? toch niet wat ik denk
Uit die foto's blijkt alleen dat Israel veel sterkere wapens heeft dan Hamas, maar dat wisten we allemaal. De intentie om elkaar te vermoorden is er aan beide kanten. Dus impliceren dat Hamas onschuldig, of in ieder geval minder schuldig, is lijkt me onjuist.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 03:32 schreef NorthernStar het volgende:
The Other Side of the Story!
We have heard the Palestinian side of the story, as you can see from the images below
Now, let's see the other side of the story, shall we?
The carnage, the destruction, the annihilation, the pain, and the horror caused by qassam rockets
Dat laat gewoon zien hoe lomp Hamas is. Ze zijn een met spelden prikkende dwerg die een reus uitdaagt die een moker heeft.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 03:32 schreef NorthernStar het volgende:
The Other Side of the Story!
We have heard the Palestinian side of the story, as you can see from the images below
Now, let's see the other side of the story, shall we?
The carnage, the destruction, the annihilation, the pain, and the horror caused by qassam rockets
Ach ik hoop dat jij keihard bestraft wordt voor je ongenuanceerde haatzaaierij. Beetje meer objectiviteit zou een hoop schelen.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 19:22 schreef Meki het volgende:
Dit is de ergste in 60 jaar tijd.
Hoop dat Israel keihard gestraft wordt voor hun massamoorden.
quote:Op vrijdag 9 januari 2009 19:30 schreef DtchDopey het volgende:
[..]
Ach ik hoop dat jij keihard bestraft wordt voor je ongenuanceerde haatzaaierij. Beetje meer objectiviteit zou een hoop schelen.
Hoezo eenzijdig, Israel is de agressorquote:Op vrijdag 9 januari 2009 19:45 schreef DtchDopey het volgende:
[..]
waarom heen? Dat ik aangeef dat je nogal eenzijdig en voorspelbaar bent?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |