abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_65753618
Leuke uitzending, volgende keer evenementenverkoop.
Friettent dikke Willie, met Willie
  donderdag 5 februari 2009 @ 00:58:37 #298
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_65753637
quote:
Op donderdag 5 februari 2009 00:52 schreef Stefan het volgende:


Dat hoeft ook niet, het is alleen wel zo. Echte verkopers denken in de eerste plaats aan de omzet, niet aan jouw belangen. Als ze bij jou overbrengen dat ze wel integer zijn zijn t dus topverkopers.


Jeetje. Dus ik ben al 35 jaar bezig met het verkeerde beroep?
En al jarenlang elke keer de beste verkoper, zonder te weten dat ik al die topomzetten scoor door in te gaan op de belangen en behoeftes van de klanten?

Help..ik wil een lesje verkoop van Stefan krijgen.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_65753823
Op de korte termijn zal Bas misschien wel de topverkoper zijn. Maar op de langere termijn denk ik dat iemand met de instelling van Dion meer omzet zal draaien. Klantvriendelijkheid wordt echt flink onderbelicht in dit programma. Niemand zit te wachten op een opdringerige verkoper. Een goede verkoper bouwt een relatie op met z'n klanten. Wanneer de klant het idee heeft dat de verkoper goed te vertrouwen is zal deze ook positief praten over de verkoper of deal die hij gesloten heeft. Met als gevolg veel mond tot mond reclame en meer klanten
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')