Dus uitgebreid advies en testers vragen, alleen een zeepje kopen, en dan thuis de laptop aan en uit engeland stapels shampoo laten bezorgenquote:Op woensdag 7 januari 2009 21:30 schreef wyccie het volgende:
Of je kunt de dames om advies vragen...als ze je iets aanraden kun je vervolgens eerst om een testertje vragen.
Hehe, eigenlijk wel, hè? Sorry, MaJo!quote:Op woensdag 7 januari 2009 21:33 schreef Dipkip het volgende:
Dus uitgebreid advies en testers vragen, alleen een zeepje kopen, en dan thuis de laptop aan en uit engeland stapels shampoo laten bezorgenis dat niet lullig voor zo'n verkoopster dan?
Ik heb nu in huis: 5 soorten zeep, een shower jelly, 2 soorten douchegel, 5 verschillende bruisballen, een bath melt, 3 bubble bar slices, 2 massage bars, een lippenbalsem, een cleanser, een creme en een parfum.quote:Op woensdag 7 januari 2009 18:49 schreef MaJo het volgende:
Zijn jullie trouwens 100% Lush qua verzorgingsproducten? Ik bijna helemaal, alleen de deo nog nietVoor de rest alles Lush
Haha maakt niet uitquote:Op woensdag 7 januari 2009 21:34 schreef wyccie het volgende:
[..]
Hehe, eigenlijk wel, hè? Sorry, MaJo!
Het is misschien niet erg verzorgend zo'n alles in een maar het is wel zo gemaakt dat het kan, tenminste dat maak ik uit de beschrijving op.quote:Op donderdag 8 januari 2009 04:42 schreef MaJo het volgende:
en vreemd dat mensen whoosh en douchegel gebruiken om je haar mee te wassen. Deze zijn er niet op gemaakt.
Die Jungle die krijg ik niet opgelost genoeg om m in mn haar te kunnen wrijven, je ziet mij nergens zeggen dat conditioner moet schuimen, ik weet heus wel dat dat niet zo is, maar ik moet het wel in mn haar kunnen krijgen zonder dat ik de brokken er uit moet pulken toch?quote:Op donderdag 8 januari 2009 04:42 schreef MaJo het volgende:
[..]
Haha maakt niet uit
zou het zelf niet erg vinden, het gaat er uiteindelijk om dat mensen er blij mee zijn
trouwens over jungle, snap het probleem nooit zo. Je haalt het gewoon door je haar. Een conditioner hoort niet te schuimen, dat doet er geen een. Maar bij jungle hoor ik dat altijd, dat is juist goed!
wat betreft het gebruik van de shampoo bar: haar natmaken en dan het blok er een paar keer overheen halen. Net als een zeepje zeg maar
en vreemd dat mensen whoosh en douchegel gebruiken om je haar mee te wassen. Deze zijn er niet op gemaakt. Misschien ruikt het lekker maar het vergroot de kans op roos en een geirriteerde hoofdhuid. Zou het dus niet doen
Lush blijft heel lang goed, zeker de douchgels en shampoos. Dus, als het goed uitziet en goed ruikt zou ik het risico lekker nemen.quote:Op woensdag 7 januari 2009 23:28 schreef Lotjeb het volgende:
Vond zojuist in mijn kast nog een flesje NarcoticIk hoop alleen niet dat ik morgen groen uitgeslagen wakker wordt, de houdbaarheidsdatum bleek na nader onderzoek al 2,5 jaar verstreken
Hoe lang denk je dat de bodylotion goed blijft? Ik heb zo'n pot dream cream als gezichtscreme, maar dat is best een grote pot voor alleen je gezicht...quote:Op donderdag 8 januari 2009 09:01 schreef Cat22 het volgende:
Lush blijft heel lang goed, zeker de douchgels en shampoos. Dus, als het goed uitziet en goed ruikt zou ik het risico lekker nemen.Bij smeersels als cremes en zo is 2,5 jaar wel erg lang.
Volgens mij is het inderdaad meer bedoeld als je een keer haast hebt, net als met de Happy Hippy bijvoorbeeld. Ze zijn niet gemaakt speciaal als shampoo. Dat bedoel ikquote:Op donderdag 8 januari 2009 08:09 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Het is misschien niet erg verzorgend zo'n alles in een maar het is wel zo gemaakt dat het kan, tenminste dat maak ik uit de beschrijving op.
"Whoosh bestaat in twee vormen, een balsem voor in je tas en een Shower Jelly om ’s morgens alvast goed mee te beginnen. Stel je even voor: wekker gaat af, irritant geluidje, voelt alsof het absoluut nog geen ochtend is, maar helaas, je hebt je wekker niet per ongeluk vier uur te vroeg gezet, je moet er uit. Strompel richting keuken, pers een sapje, neem je Whoosh Jelly, spring onder de douche, was je haren en lichaam, spring fris en fruitig op je fietsje en vergaderen maar!"
En YYY douchegel bijv.: "Verse aardbeien, verzachtende honing, vochtinbrengende amandelolie en een druppeltje wierookhars. Voor de zachtste huid ooit, was je haar hiermee voor romige, naar aardbeien ruikende zachte lokken"
Als je gewoon bedoelt dat alles in eens niet goed zijn voor je haar, sorry van het quoten, maar dan vind ik het nog steeds niet vreemd dat mensen het doen als Lush aangeeft dat het de bedoeling is
Als je de jungle nat maakt en je haar nat, en je haalt dan het blok over je haar, dan komen er brokken af? Dat is niet goed neequote:Op donderdag 8 januari 2009 08:58 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Die Jungle die krijg ik niet opgelost genoeg om m in mn haar te kunnen wrijven, je ziet mij nergens zeggen dat conditioner moet schuimen, ik weet heus wel dat dat niet zo is, maar ik moet het wel in mn haar kunnen krijgen zonder dat ik de brokken er uit moet pulken toch?
En mss kan het wel, maar als ik daar dan al 5 minuten of langer werk aan heb dan denk ik lama...
Ik weet niet of jij de jelly verpakkingen wel eens gelezen hebt, maar daar staat gewoon op dat je er ook je haar mee kan doen , ik las dat en dacht oh cool! En twas een succes
Nee er zit geen sticker op, dat verbaasde me want de pot die ik mn moeder cadeau deed had dat wel.quote:Op donderdag 8 januari 2009 09:41 schreef Cat22 het volgende:
De standaard houdbaarheid van zowat alle produkten is 14 maanden. Maar als iets er nog goed uitziet en goed ruikt kun je het vaak langer gebruiken. Zit er geen sticker op je pot? Zou normaal wel moeten.
Gebruik je dream cream voor je haar?quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:21 schreef oh-oh het volgende:
Als je je haar met een jelly wast is het echt supersnel weer droog en ik hoef geen conditioner te gebruiken, ik gebruik de woosh alleen maar voor mn haar, voor mn lijf vind ik m dus echt waardeloos, dan vervliegt de geur meteen, dus ik was me liever met een zeep.
Ik heb twee weken of zo elke dag mn haar dr mee gewassen, ging echt perfect, maar ik heb dan ook wel makkelijk en gezond haar. Nu bewaar ik de rest van de pot voor de honden, daar is ie nog fijner voor, die klitten zeker 3 dagen niet terwijl ik ze normaal 2 keer per dag even moet kammen.
En was ik mn eigen haren weer fijn met mn trichomania en mn dream cream
Ik mag hopen dat ze het over American Cream heeftquote:Op donderdag 8 januari 2009 14:58 schreef MaJo het volgende:
[..]
Gebruik je dream cream voor je haar?
Ik weet dat er mensen zijn met psoriasis die dream cream op hun hoofdhuid smerenquote:Op donderdag 8 januari 2009 15:06 schreef lienelien het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat ze het over American Cream heeft
LOL, da's teveel eer, denk ik. Ik heb je vraag pas vanochtend doorgestuurd.quote:Op donderdag 8 januari 2009 16:34 schreef French het volgende:
Waarom gebruik je jungle dan?
Ik gebruik jungle nu en ik ben er helemaal niet zo tevreden over, nog steeds een bos klitten na het wassen.![]()
@ cat22
Ik hoor nu ook bij het lush forum, jeej! Ik kreeg vanmorgen een mailtje van het lush mailorder team. Ik weet niet wat voor fantastisch lushnetwerk je hebt, maar het werkt! Echt, ontzettend bedankt voor de moeite.
Omdat ik jungle lekkerder vind ruikenquote:Op donderdag 8 januari 2009 16:34 schreef French het volgende:
Waarom gebruik je jungle dan?
Ik gebruik jungle nu en ik ben er helemaal niet zo tevreden over, nog steeds een bos klitten na het wassen.![]()
@ cat22
Ik hoor nu ook bij het lush forum, jeej! Ik kreeg vanmorgen een mailtje van het lush mailorder team. Ik weet niet wat voor fantastisch lushnetwerk je hebt, maar het werkt! Echt, ontzettend bedankt voor de moeite.
Het leek me ook al zo duidelijk en verbaasde me daarom dat niemand er naar vroegquote:Op donderdag 8 januari 2009 17:18 schreef Doedezemaar het volgende:
Zo'n onthulling vond ik het niet, het was tussen de regels door al te lezen hoor.
Maare, is het leuk om er te werken? Ruik je bij thuiskomst helemaal naar een Lushwinkel?
Ik ben eerst maar eens voorraad aan het opmaken en mag pas over een paar maanden weer wat kopen van mezelf. Mijn voorraad gewone shampoo heb ik weggegeven, dat scheelt al.
Het verschilt heel erg per persoon. Heb je van jezelf ook droog haar? Met american cream wordt het heerlijk zacht! Kom anders eens langs voor een proefjequote:Op donderdag 8 januari 2009 17:25 schreef French het volgende:
Ja, mijn haar wordt er ook stroef van, hoe kan dat nou? En American cream werkt dus beter?
En leuk dat je bij lush werkt! Kan je dan voor UK prijzen inkopen?
Ik weet dat het belachelijk isquote:
Uhuh echt waarquote:Op donderdag 8 januari 2009 18:49 schreef Dipkip het volgende:
OMFG ik breek mn studie af en ga daar werkendat méén je niet!
Wat zul jij veel vriendinnen hebben dan
Hahaquote:Op donderdag 8 januari 2009 19:25 schreef French het volgende:
Ja, en zo niet, dan ben ik je nieuwe vriendinnetje en heb je hier in notime denk ik veel nieuwe vriendinnetjes
ligt er heel erg aan op welke functie je solliciteerdquote:Op donderdag 8 januari 2009 20:31 schreef Dipkip het volgende:
Wat is het minimaal aantal uren als je verkoopster wil zijn bij Lush?
Ja we bestellen via de engelse site, omdat dat veel goedkoper is (60-70% van de prijs van de nederlandse site gemiddeld).quote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:34 schreef Breathtaking het volgende:
Ik ben van plan binnenkort wat Lush dingetjes te bestellen, maar wat hebben jullie voor handige tips voor me?
Ik lees dat jullie allemaal via de Engelse (?) site bestellen?
En je krijgt er dus een soort gratis pakketjes bij?
Iemand had het ook over testertjes ofzo net?
Alleen als er een masseur bij zit.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:34 schreef Dipkip het volgende:
Verder moetmoetmoet je een massage bar nemen, die zijn echt geweldig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |