Heb je helemaal gelijk in! Maar het is ook een hoop gerompslomp met belasting, verzekeringen, papierwerk, pensioenopbouw etc.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:24 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Mij lijkt het heerlijk om zonder baas te werken, zelf je keuzes kunnen maken zonder je te verantwoorden aan iemand boven je (mss moet je jezelf wel verantwoorden aan je clientèle, daar niet van).
Zelf je uren invullen en iets waar je met hart en ziel aan wilt verder werken.
Wat voor speciaals doe jij dan?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:18 schreef Tammeh het volgende:![]()
Tsja als ik heel eerlijk ben werk ik toch liever via een baas. Maar de enige manier waarop ik het werk kan doen wat ik graag wíl doen is als ZZP-er. Dus dan maar zo.
Zo speciaal is het niet, maar ik ben gastouder.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:31 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Wat voor speciaals doe jij dan?
Ik studeer full time Bedrijfskundige Informatica, waarbij de nadruk ligt op bedrijfskunde. Voornamelijk bezig houden met veranderingen in organisatie.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:37 schreef fransbreda het volgende:
En wat vreten kiwi en rizzo voor studies/werk uit? of is het puur en alleen koffie drinken.
Zeg dat wel!quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:59 schreef Kuukske het volgende:
Weekend. Eindelijk.
Gelukkig wel. En de verwarming extra hoog.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:59 schreef Kuukske het volgende:
Weekend. Eindelijk.
Heerlijk dat soort klanten. Zulke klanten had ik ook geregeld toen ik bij de Primafoon werkte.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 18:53 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
Wat ben ik blij dat het weekend is zeg. Klanten die dingen willen die technisch onmogelijk zijn![]()
<klant> "Zorg dan maar dat het technisch mogelijk is"
<kiwi>![]()
![]()
![]()
Dat kan ik je wel vertellen: standaard vpn in windows is niet veilig genoegquote:Op vrijdag 9 januari 2009 19:26 schreef Dalamar het volgende:
Kan een van onze IT-ers mij uitleggen waarom klanten altijd van die onmogelijke irritante kut VPN software hebben? Dat zijn ook de klanten waarbij je altijd problemen hebt om remote in te loggen. Inloggen bij klanten die de standaard Windows VPN functionaliteit gebruiken gaat bijna altijd goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |