quote:
Als je nou in een andere post alleen datgene achter het balkje post, dan blijft ze toch anoniem.quote:Op maandag 5 januari 2009 21:29 schreef TAmaru het volgende:
hier nog 1
met kerst bij mij thuis:
[ afbeelding ]
Uhuquote:Op maandag 5 januari 2009 21:15 schreef TAmaru het volgende:
ja begrijp me niet verkeerd, het was wel lekker hoor, die combinatie van strak en nat, en bovendien is het geil om zo'n vrouw naakt voor je te zien liggen.
ze is geen vetrol trouwens.
alleen ik moet zeggen, als ik mezelf aftrek dan kom ik echt volledig trillend en schuddend tot mijn hoogtepunt en voel ik het door mijn hele lichaam. nu was het meer botte opwinding, en zat er geen diepgang bij, misschien was het meer een adrenalineorgasme.
QFTquote:
Ik zou haar doenquote:Op maandag 5 januari 2009 21:23 schreef TAmaru het volgende:
[..]
waarom ook niet
ik heb wel evn een balkje voor haar ogen gezet anders vind ik het ook zo lullig
dit is op een dagje uit in België een aantal maanden terug
[ afbeelding ]

I'am blond > donkerblondquote:
Alles met tetten =quote:Op maandag 5 januari 2009 22:00 schreef Shigeru het volgende:
blond / zwart = rood²! - donkerblond + geverfd
niet meerquote:Op maandag 5 januari 2009 22:05 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
TS = MAAGD
Stomste post ooitquote:Op maandag 5 januari 2009 22:05 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
TS = MAAGD
UHUHUHUHUHUH stoer ben jij man -_-quote:Op maandag 5 januari 2009 22:08 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Dit is zo slecht, dit had van die leetzors geweest kunnen zijn
Jij neit danquote:Op maandag 5 januari 2009 22:10 schreef leetzors het volgende:
[..]
UHUHUHUHUHUH stoer ben jij man -_-
bek houden! Of ik stuur TS op je af, die heeft wel zin in een anale aanvaring, of moet ik ervaring zeggen.
Ik begrijp nu anders wel wat Jorwol bedoelde.quote:Op maandag 5 januari 2009 22:10 schreef leetzors het volgende:
[..]
UHUHUHUHUHUH stoer ben jij man -_-
bek houden! Of ik stuur TS op je af, die heeft wel zin in een anale aanvaring, of moet ik ervaring zeggen.
Nah, ik ga meer voor het "G" gevoel. Box man.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |