quote:Op maandag 5 januari 2009 15:07 schreef boem-dikkie het volgende:
Ik denk dat het er wel gek uit ziet als je naakt met je baby gaat zwemmen.
Ideeën op doen over je toekomstige zwem outfit.quote:
Je inlezen voor de toekomst...quote:
En dunne poep dan...quote:Op maandag 5 januari 2009 15:28 schreef Ticootje het volgende:
Ik doe Jen echt geen zwemluier aan. Gewoon een zwembroekje. Een plasje gaat er toch doorheen en een poepje houdt het zwembroekje ook wel.
In alle zwembaden (ik belde altijd eerst vantevoren over hoe en wat) waar ik met die van ons zwom toen ze zo klein waren was een zwemluier echt niet verplicht.quote:Op maandag 5 januari 2009 15:31 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
En dunne poep dan...ik zou het niet echt kunnen waarderen dat ik aan het zwemmen ben, en ineens een bruine vlek naast me opduikt.
Zowiezo is het in de meeste zwembaden verplicht dat baby's zwemluier dragen.
Bij ons in het zwembad hebben ze zelfs liever geen zwemluiers. Dus wij hebben het ook nooit gedaan.quote:Op maandag 5 januari 2009 15:30 schreef Mibos2 het volgende:
Vind je dat niet vies dan voor de andere in het water? Ik doe ze altijd een zwemluier aan en dan een badpakje/broekje.
Je baby kan vrijer bewegen?quote:
Met activefit zones wel jaquote:Op maandag 5 januari 2009 16:05 schreef Mibos2 het volgende:
Maar dan zou je kindje nooit vrij kunnen bewegen want ze hebben toch bijna 24 uur een pamper om?
Het beleid verschilt blijkbaar nogal per zwembad.
Dat plasje maakt echt geen reet uit in een heel zwembad. Ik ga elke dag of met haar douchen of met haar in bad, en ze heeft nog nooit gepoept in water. (Afkloppen)quote:
Mijn schoonouders wonen op een boot; dus in ons geval is het wel handig gok ik. En lijkt me een leuk uitje voor vriendlief en dochterlief.quote:Op maandag 5 januari 2009 15:17 schreef gebruikersnaam het volgende:
baby zwemmen zie ik niet echt het nut van in. die van mij is ondertussen 6 jaar, en ben die zwemlessen echt spuugzat. dan ga ik echt niet met de jongste ( 1 jaar ) naar babyzwemmen
De filosofie is geloof ik dat plasjes idd echt niet in die luier blijven en eventuele poep-ongelukjes worden snel het zwembad uitgeschept.quote:
Ah, dezelfde reden als die ze bij ons bij ouder-kindzwemmen gaven dus.quote:Op maandag 5 januari 2009 18:06 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
De filosofie is geloof ik dat plasjes idd echt niet in die luier blijven en eventuele poep-ongelukjes worden snel het zwembad uitgeschept.
Zo zei ze het toen tegen mij.
Wie van jullie is de baby?quote:Op maandag 5 januari 2009 18:52 schreef Troel het volgende:
Waar Ynske en ik gaan zwemmen zijn ze ook niet verplicht. Bovendien, ik vind het veel minder erg dat baby's een plasje laten in het zwembad dan dat oudere kinderen dat doen die je geen zwemluier meer aandoet.
Bij zo'n klein babyplasje? Laat me niet lachen.quote:Op maandag 5 januari 2009 21:15 schreef RockabeIIa het volgende:
iew BE! En dan zwem je door een duidelijker warm stukje bad...
Lekker warm...quote:Op maandag 5 januari 2009 21:15 schreef RockabeIIa het volgende:
iew BE! En dan zwem je door een duidelijker warm stukje bad...
Heel veel mensen gebruiken ze, er is dus een markt voor en dat brengt extra geld in het laadje... ?quote:Op donderdag 8 januari 2009 08:35 schreef peterfan het volgende:
Dank je Nijna!![]()
Nou ja, het zal allemaal wel. Waarom ze dan zwemluiers maken is mij een raadsel....
Omdat je op het strand of gewoon bij het zwembad op de camping je kindje geen gewone luier aantrekt, want die zuigen zich vol. En daar is een luier dus wel nodig omdat het kindje niet continu in het water zit, dus heus wel een keer zal poepenquote:Op donderdag 8 januari 2009 08:35 schreef peterfan het volgende:
Dank je Nijna!![]()
Nou ja, het zal allemaal wel. Waarom ze dan zwemluiers maken is mij een raadsel....
quote:Op maandag 5 januari 2009 18:06 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
De filosofie is geloof ik dat plasjes idd echt niet in die luier blijven en eventuele poep-ongelukjes worden snel het zwembad uitgeschept.
Zo zei ze het toen tegen mij.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |