jaquote:Op maandag 13 april 2009 14:43 schreef F04 het volgende:
Ben van plan om eens een keertje met de auto er naar toe te gaan maar in hoeverre is dat te doen daar? Iemand ervaring gehad met het verkeer aldaar?
Met de auto is goed te doen, ongeveer 6 uur rijden.quote:Op maandag 13 april 2009 14:43 schreef F04 het volgende:
Ben van plan om eens een keertje met de auto er naar toe te gaan maar in hoeverre is dat te doen daar? Iemand ervaring gehad met het verkeer aldaar?
Polenta en Spatzle dus?quote:Op maandag 20 april 2009 12:42 schreef SLP_ het volgende:
Zaterdag ga ik voor 6 dagen naar Berlijn!![]()
Weet iemand misschien een paar goedkope restaurantjes, we willen namelijk niet te veel geld uitgeven aan eten. We hebben in het hotel geen ontbijt en avondeten enz.. Oja we zijn allebei vegetarisch dus geen doner kebab en currywurst
Je hebt vegetarische kebabquote:Op maandag 20 april 2009 12:42 schreef SLP_ het volgende:
Zaterdag ga ik voor 6 dagen naar Berlijn!![]()
Weet iemand misschien een paar goedkope restaurantjes, we willen namelijk niet te veel geld uitgeven aan eten. We hebben in het hotel geen ontbijt en avondeten enz.. Oja we zijn allebei vegetarisch dus geen doner kebab en currywurst
Ik ben net terug uit Berlijn...dit is de stad waar ik later wil wonen. M"n vriend heeft er al een tijdje gewoond, dus die kon me de toffe dingen laten zien.quote:Op maandag 20 april 2009 12:42 schreef SLP_ het volgende:
Zaterdag ga ik voor 6 dagen naar Berlijn!![]()
Weet iemand misschien een paar goedkope restaurantjes, we willen namelijk niet te veel geld uitgeven aan eten. We hebben in het hotel geen ontbijt en avondeten enz.. Oja we zijn allebei vegetarisch dus geen doner kebab en currywurst
Prenzlauer Berg is ook voormalig oost berlijnquote:Op maandag 20 april 2009 14:17 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Ik ben net terug uit Berlijn...dit is de stad waar ik later wil wonen. M"n vriend heeft er al een tijdje gewoond, dus die kon me de toffe dingen laten zien.
Wbt eten: we hebben vrij goedkoop gegeten. 's morgens een koffie en een broodje bij een bakkerij, en 's avonds ergens in een tentje. Nooit meer dan 7-8 euro voor een hoofdgerecht uitgegeven. In de wijk Prenzlauer Berg zitten heel veel goedkope tentjes, en het is ook een hele sfeervolle wijk met veel kleine kroegen en 2e hands winkeltjes enzo. De kamer van een vriendin van mij, waar we sliepen was ook hier. Om daar te komen stapten we uit bij het station Eberwalderstrasse, en van daar liepen we een stuk de wijk in.
Ook zijn we een avond richting voormalig oost berlijn geweest. Bij de Frankfurterstrasse de metro uit gestapt, en ook daar de wijk in. Veel studentenkroegen, waar je ook voordelig kan eten.
M'n vriend is vegetarisch, dus ook dat zit wel goed!
Och och och....quote:Op maandag 20 april 2009 14:57 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
[..]
Prenzlauer Berg is ook voormalig oost berlijn
Typisch dat de meeste mensen het zogenaamde oosten toch altijd met hoogbouw en/of grauw en eentonig associëren...quote:Op maandag 20 april 2009 16:48 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Och och och....
ja, Prenzlaurer Berg is ook oost-Berlijn maar heel anders dan de omgeving Frankfurterstrasse. Dat voelt veel meer als het 'oosten'. Terwijl Prenzlauer Berg ontzettend mooi, gezellig en knus en goed verzorgd is, is de omgeving daar heel anders.
Je kunt bus 100 en/of 200 nemen, dat zijn reguliere buslijnen die langs een aantal highlights gaan van het centrum. Geen verhaal verder bij het rijden. Als je echt zo'n rondtourbus wil hebben, dan moet je voor KaDeWe zijn, daar verkopen ze kaartjes maar dat is gezien het tijdsbeslag niet helemaal realistisch.quote:Op maandag 20 april 2009 21:34 schreef Fogel het volgende:
Als je een ca 2.5 uur de tijd hebt in Berlijn, wat moet je dan gezien hebben?
Vertrekpunt is centraal station, vanwaar ik ook weer verder moet.
Ik zag in de OP geen 'toeristenrondrit' zoals je in veel (hoofd)steden ziet, een (vaak) open bus waar je in X talen kan horen wat je ziet terwijl je er voorbij rijdt. Is er zoiets in Berlijn? Dan kan ik mooi de highlights meepakken tijdens mijn zeer korte bezoek.
Nja, uitgaan zit er wel goed, maar "ontzettend mooi"quote:Op maandag 20 april 2009 18:08 schreef MCH het volgende:
Dat hele verhaal van Prenzlauer Berg en hip vind ik erg overrated
Er zijn zeker wel een paar van dat soort bussen, die voornamelijk als beginpunt Berlin Zoo hebben, bijvoorbeeld hier... (3 haltes met de U/S-bahn naar Zoo) of hierquote:Op maandag 20 april 2009 21:34 schreef Fogel het volgende:
Als je een ca 2.5 uur de tijd hebt in Berlijn, wat moet je dan gezien hebben?
Vertrekpunt is centraal station, vanwaar ik ook weer verder moet.
Ik zag in de OP geen 'toeristenrondrit' zoals je in veel (hoofd)steden ziet, een (vaak) open bus waar je in X talen kan horen wat je ziet terwijl je er voorbij rijdt. Is er zoiets in Berlijn? Dan kan ik mooi de highlights meepakken tijdens mijn zeer korte bezoek.
Voor zover ik weet:quote:Op vrijdag 24 april 2009 19:24 schreef SLP_ het volgende:
Ik had op internet gelezen dat als je tussen de 16 en 18 jaar bent, dat je dan tot maximaal 24:00 in een club/cafe mag zijn.. Weet iemand wat de consequenties zijn als je dit niet doet [en je evt 'betrapt' wordt'. En weet iemand ook nog tot hoe laat de metro's/bussen ofzo rijden en of die langs alle stations gaan?
Klopt, de S-bahn rijdt vrijdag en zaterdagnacht ook de hele nacht door. Doordeweeks rijden er inderdaad nachtbussen. Desnoods kun je een taxi nemen, is vrij goedkoop in Berlijn.quote:Op vrijdag 24 april 2009 20:04 schreef Igen het volgende:
[..]
Voor zover ik weet:
- in de nachten vrijdag-zaterdag en zaterdag-zondag rijdt de metro de hele nacht, behalve de U4
- in de overige nachten heb je nachtbussen N1 t/m N9 die precies de routes van de metro volgen
Maar heb er zelf nooit gebruik van gemaakt dus pin me er niet op vast.
welke dierentuin?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:51 schreef Totziens het volgende:
Ik ga deze zomer weer naar BerlijnHoop dit keer in ieder geval het Stasi museum te bezoeken en een middag naar Sachsenhausen te gaan want daar ben ik vorige keer niet aan toegekomen.
De vriend van mijn zusje wil graag naar de dierentuin, is iemand daar toevallig geweest en is het leuk?
Hmm volgens mij die bij tiergarten? Maar als de andere leuker is..quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:12 schreef MrKawada het volgende:
[..]
welke dierentuin?
er zijn twee grote dierenparken in berlijn
ja ik weet niet wat jij leuker vindt he...quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:16 schreef Totziens het volgende:
[..]
Hmm volgens mij die bij tiergarten? Maar als de andere leuker is..
Ik vond het wel erg leuk en mooi aangekleed maar vrij klein, het is natuurlijk midden in de stad. Tierpark (die in het oosten van de stad ligt) schijnt wat ruimer opgezet te zijn maar daar ben ik zelf nooit geweest. Het aquarium in de Zoologischer Garten is wel erg mooi!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:16 schreef Totziens het volgende:
[..]
Hmm volgens mij die bij tiergarten? Maar als de andere leuker is..
Ik was er ook 1 mei. Het enige wat we hebben meegekregen is diverse (vreedzaam verlopende) protestmarsen overdag, overigens wel uitgebreid begeleid door de politie. 's Avonds kwam er nog een flink peloton politie langs ons hotel in randje Kreuzberg zeilen, meer dan 50 politievoertuigen in een paar minuten tijdquote:Op woensdag 4 maart 2009 12:32 schreef Leinonlein het volgende:
1 mei staat gegarandeerd voor een flink zootje ongeregeld. Overdag valt het mee, de onrust begint vaak 's avonds (demonstraties, auto's die in de fik worden gestoken, vechtpartijen). Wil je dit vermijden? Uit de buurt blijven van Kreuzberg (Oranienstrasse, Kottbusser Tor enz.) Overdag is het echt hartstikke leuk hoor, bandjes op straat en allemaal eet/drink tentjes langs de weg. Zelf ga ik rond een uur of 6 echt weg want je merkt dat het dan meestal wat onrustiger wordt en er komt dan ook meer politie.
Verder niet iets om je heel erg zorgen over te maken hoor.
westen? wat bedoel je?quote:Op zondag 3 mei 2009 22:44 schreef JDude het volgende:
[..]
Ik was er ook 1 mei. Het enige wat we hebben meegekregen is diverse (vreedzaam verlopende) protestmarsen overdag, overigens wel uitgebreid begeleid door de politie. 's Avonds kwam er nog een flink peloton politie langs ons hotel in randje Kreuzberg zeilen, meer dan 50 politievoertuigen in een paar minuten tijd. Maar goed, die avond zijn we richting westen gegaan, waar niets aan de hand was
.
Nou, als ik de berichten goed begreep bevonden de rellen zich op dat moment ten oosten van ons.quote:
ok!quote:Op maandag 4 mei 2009 06:56 schreef JDude het volgende:
[..]
Nou, als ik de berichten goed begreep bevonden de rellen zich op dat moment ten oosten van ons.
Whoo, thanks!quote:Op donderdag 21 mei 2009 13:10 schreef PhifeDawg het volgende:
www.bartime.de
Briljante site. Staat voor elke dag waar, wat en hoe duur feestje er ergens is in Berlijn.
Zonde man. Je kan zat 4 dagen met 3 uur slaap per dag en wat koffie. Dan kun je wel weer slapen in de trein/vliegtuig/auto (als je zelf niet rijdtquote:Op donderdag 21 mei 2009 13:13 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Whoo, thanks!
Volgens mij gaan wij Berlijn alleen s'nachts zien die 4 dagen
Ja, dat is hetzelfde straatje waar ze ook Bratwurst verkopen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:12 schreef BuupWerk het volgende:
ejej,
Me ouders zitten in Berlijn en er schijnt een straatje te zijn waar je gepofte aardappels kunt eten...iemand enig idee...ze kunnen het niet vinden en ik ook niet op inet...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |