om 16.00 waren het honderden in Museumpleinquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:16 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
niet volgens de politiewoordvoerder. maar he! who's counting?
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:18 schreef Meki het volgende:
Het was zeer vreedzame protestactie. Rustig verlopen.
Diverse Israelische vlaggen verbrand. en veel man politie naast de Ambassade van US.
toch nog best veel geweld gebruikt, ondanks het feit dat ze niet in palestina of israel wonen en mochten demonstreren.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:23 schreef Meki het volgende:
Even een samenvatting van protesten in Europa.
Griekenland
Een betoging van vijfduizend Grieken in Athene mondde ook uit in geweld. Demonstranten gooiden met stenen en brandbommen, de politie reageerde met traangas.
Cyprus
Op Cyprus bekogelden pro-Palestijnse demonstranten de politie met stenen, stokken, schoenen en sinaasappels. Dat gebeurde in de buurt van de Israëlische ambassade in Nicosia. Een vreedzaam protest ontspoorde toen een aantal betogers door een kordon van de politie wilden breken om bij de ambassade te komen.
Noorwegen, Zweden
In een kerk in de Zweedse stad Uppsala werd een dienst gehouden om de slachtoffers van de aanvallen te herdenken. Honderden mensen demonstreerden ook in Malmö. In Noorwegen hielden demonstranten een mars van het Noorse parlement naar de Israëlische ambassade.
Duitsland, Oostenrijk
In totaal bezochten meer dan tienduizend demonstranten bijeenkomsten in Berlijn, Frankfurt en Düsseldorf. In Salzburg, in Oostenrijk, waren tweeënhalf duizend mensen op de been. Een groot aantal mensen hield een vreedzaam protest voor het Spaanse ministerie van buitenlandse zaken in Madrid.
Engeland
Demonstranten gooiden schoenen naar de ambtswoning van de Britse premier in Londen, terwijl in tientallen andere Europese steden betogers met Palestijnse vlaggen zwaaiden. In totaal waren tienduizenden mensen op de been.
Omdat ze Israel meer dan zat zijn..quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:28 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
toch nog best veel geweld gebruikt, ondanks het feit dat ze niet in palestina of israel wonen en mochten demonstreren.
Das ook dieptriest ...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:29 schreef Meki het volgende:
[..]
Omdat ze Israel meer dan zat zijn..
Alleen omdat er nu veel politiemacht zijn. bijna 400 agenten die een ambassade moeten beschermen, anders waren alle ISRAELISCHE ambassade afgebrand, en dan in Europa nog zelfs.
Enkele tienduizenden demonstranten op een totaal van een paar honderd miljoen Europeanen noem ik niet 'bijna heel Europa'.quote:
Jou boeit het helemaal niks, maar waarom discussier je dan als het je niks boeit..quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:27 schreef Slappy het volgende:
Wat boeit mij die demonstraties nou net alsof ze na die demonstraties gaan stoppen
en dat juich je zo te zien wel toe? wees blij dat er nog net geen joden uit hun huis werden gesleurd.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:29 schreef Meki het volgende:
[..]
Omdat ze Israel meer dan zat zijn..
Alleen omdat er nu veel politiemacht zijn. bijna 400 agenten die een ambassade moeten beschermen, anders waren alle ISRAELISCHE ambassade afgebrand, en dan in Europa nog zelfs.
Of beter gezegd paar duizend linkse tuig die weer moest rellenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:30 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Enkele tienduizenden demonstranten op een totaal van een paar honderd miljoen Europeanen noem ik niet 'bijna heel Europa'.
Vind ik niet, de ambassades vormen ook een gevaar, zij rechtvaardigen geweld tegen de Palestijnen, en brengen die groet ook aan de aanwezige regering in die land.quote:
jammer dat de palestijnse leiding dat sentiment niet deeltquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:30 schreef Meki het volgende:
[..]
Mij boeit het echt absoluut en mijn hart gaat naar alle Palestijnen in Gaza.
gesubsidieerd door het verachterlijke westen. wederom heeft israel de bevolking in gaza opgeroepen om hun huizen tijdelijk, maar snel te verlaten.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:31 schreef Slappy het volgende:
[..]
Of beter gezegd paar duizend linkse tuig die weer moest rellen
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
en dat juich je zo te zien wel toe? wees blij dat er nog net geen joden uit hun huis werden gesleurd.
quote:
Zegt genoeg.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:31 schreef Meki het volgende:
[..]
Vind ik niet, de ambassades vormen ook een gevaar, zij rechtvaardigen geweld tegen de Palestijnen, en brengen die groet ook aan de aanwezige regering in die land.
Het enige protest wat kan helpen is protest tegen Israel en het enige wat ze kunnen horen zijn tegen de Israelische ambassadequote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
en dat juich je zo te zien wel toe? wees blij dat er nog net geen joden uit hun huis werden gesleurd.
Deelt het absoluut, maar wat kunnen zij doen ze hebben alleen stokken en stenen om te vechten tegen een grootmacht.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:32 schreef sp3c het volgende:
[..]
jammer dat de palestijnse leiding dat sentiment niet deelt
Neuh een hoop eikels afgeschoten door de Israelische veiligheidsdiensten van de ambassades. Net zo goed als nederlandse politie bij de amerikaanse ambassade ook meer is om de burgers te beschermen. De mariniers schieten eerst en stellen dan vragen.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:29 schreef Meki het volgende:
[..]
Omdat ze Israel meer dan zat zijn..
Alleen omdat er nu veel politiemacht zijn. bijna 400 agenten die een ambassade moeten beschermen, anders waren alle ISRAELISCHE ambassade afgebrand, en dan in Europa nog zelfs.
Je vergeet de Kalashnikovs en de raketten en de bommen.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:33 schreef Meki het volgende:
[..]
Deelt het absoluut, maar wat kunnen zij doen ze hebben alleen stokken en stenen om te vechten tegen een grootmacht.
israel denkt na omdat het geen eigen soldaten in een valkuil wil laten lopen. een terecht nadenkingsproces lijkt me.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:32 schreef Meki het volgende:
en dat helpt, Israel denkt nog steeds na over de grondoffensief, omdat ze zien hoe groot de druk is vanuit de wereld dat ze moeten stoppen met hun geweld.
speelgoedrackets, hebben die een hele flatgebouw in Tel aviv geraakt, waar hebben we het dan over.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:34 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Je vergeet de Kalashnikovs en de raketten en de bommen.
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:35 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
israel denkt na omdat het geen eigen soldaten in een valkuil wil laten lopen. een terecht nadenkingsproces lijkt me.
weet je meiki. ik waardeer je humanisme voor de palestijnen, maar ik verafschuw je eenzijdigheid ten aanzien van 400 isrealische burgers die door hamas zijn vermoord.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:37 schreef Meki het volgende:
[..]
Oorlog tegen Hamas of Hezbollah kan je nooit winnen.
zelfs een wereldoorlog kan Hamas of Hezbollah niet verslaan
ze kunnen ook stoppen met raketten schietenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:33 schreef Meki het volgende:
[..]
Deelt het absoluut, maar wat kunnen zij doen ze hebben alleen stokken en stenen om te vechten tegen een grootmacht.
Waar zijn die vermoord dan, heeft Hamas dan 400 burgers doodgemaakt in Israel dan ??quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:38 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
weet je meiki. ik waardeer je humanisme voor de palestijnen, maar ik verafschuw je eenzijdigheid ten aanzien van 400 isrealische burgers die door hamas zijn vermoord.
die oorlog is al gewonnen, ze kunnen helemaal nix zonder dat Israel dat tot op zekere hoogte toestaatquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:37 schreef Meki het volgende:
[..]
Oorlog tegen Hamas of Hezbollah kan je nooit winnen.
zelfs een wereldoorlog kan Hamas of Hezbollah niet verslaan
Welke rakketten sp3c, rakketten die zelf gemaakt worden en die niet eens een gevaar vormenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:40 schreef sp3c het volgende:
[..]
ze kunnen ook stoppen met raketten schieten
de Palestijnse leiding doet net zo goed geen enkele poging om het geweld te stoppen, zodra er daar iemand zegt 'kom we gaan allemaal op het plein zitten liedjes zingen tot de Israeli's vriendelijk doen ipv een onmogelijk gevecht voeren ten koste van onze kinderen' dan is het hele conflict snel afgelopen, dan heeft Isreal simpelweg geen excuus meer om militair in te grijpen
maar nee, want als dat gebeurt dan zeggen de Palestijnen 'hey waarom deden we dit niet eerder' en 'waar zijn die mensen die onze eigen veiligheidsdienst om vage redenen heeft gearresteerd eigenlijk gebleven'
Dan heeft de hele wereld een probleem, ze rechtvaardigen geweld en gaan we weer terug naar de geschiedenis en stijgt het antisemitisme explosief.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:42 schreef sp3c het volgende:
[..]
die oorlog is al gewonnen, ze kunnen helemaal nix zonder dat Israel dat tot op zekere hoogte toestaat
die figuren moeten verstandig worden en toegeven dat ze hebben verloren want op deze manier kost het alleen Palestijnse en Libaneze levens
als Israel morgen een grondoffensief begint en de gaza strook weer bezet dan is de gemiddelde palestijn weer de lul
nou ik zou persoonlijk niet af gaan wachten tot 1 van die schutters een mazzeltje heeft en zijn raket een disco ofzo binnen jaagt neequote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:43 schreef Meki het volgende:
[..]
Welke rakketten sp3c, rakketten die zelf gemaakt worden en die niet eens een gevaar vormen
hebben die rakketten tel aviv bereikt of hebben die voor honderden doden gezorgd in Israel ??
en geweren en raketten en granaten etc.quote:Waar heb je het over over een volk die wordt bezet door een grootmacht in militair die een oorlog voert tegen burgers die verzet bieden en stenen en met stokken vechten.
Waar hebben we het over.
Ze hadden misschien wat eerder na moeten denken. Het enige doel dat de hele campagne zou kunnen dienen is een staakt het vuren op wat gunstiger termen en met toezicht door buitenstaanders. Tot nu toe lijkt de wereld er niet zo'n zin in te hebben om zijn billen te branden dus wordt de vraag wat Israel dan wel kan bereiken.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:35 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
israel denkt na omdat het geen eigen soldaten in een valkuil wil laten lopen. een terecht nadenkingsproces lijkt me.
voorlopig hebben vooral de Palestijnen een probleemquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:44 schreef Meki het volgende:
[..]
Dan heeft de hele wereld een probleem, ze rechtvaardigen geweld en gaan we weer terug naar de geschiedenis en stijgt het antisemitisme explosief.
Aan welke kant sta jij eigenlijk.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:46 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou ik zou persoonlijk niet af gaan wachten tot 1 van die schutters een mazzeltje heeft en zijn raket een disco ofzo binnen jaagt nee
[..]
en geweren en raketten en granaten etc.
we hebben het over een corrupte groepering binnen onderdrukt volk dat ondanks alles een regionale grootmacht aan blijft vallen zonder enige hoop van slagen om vervolgens de burgers de klappen op te laten vangen
daar hebben we het over
De protesten stromen binnen, nog nooit waren de wereldwijde protesten zo groot en hevtig.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:47 schreef sp3c het volgende:
[..]
voorlopig hebben vooral de Palestijnen een probleem
ik heb geen kant gekozenquote:
ja vanwege die raketten ... maar het tijdstip zal ook wel wat met de verkiezingen te maken hebbenquote:Jij weet dondersgoed waarom Israel Hamas aanvalt, alleen vanwege politieke spelletje.
natuurlijk wel, het zijn idioten en terroristen die in hun 'vrijheidsstrijd' meer Palestijnen ombrengen dan Israeli'squote:Aan Hamas is er niks verkeerd aan.
Nogmaals sp3c over welke rakketten hebben we het nu eigenlijk over ?? hebben ze al 400 doden gemaakt en is er al een raket geschoten op Tel Aviv ?.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:50 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik heb geen kant gekozen
[..]
ja vanwege die raketten ... maar het tijdstip zal ook wel wat met de verkiezingen te maken hebben
[..]
natuurlijk wel, het zijn idioten en terroristen die in hun 'vrijheidsstrijd' meer Palestijnen ombrengen dan Israeli's
ja ik weet wat er aan de hand is Meki ...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:53 schreef Meki het volgende:
[..]
Nogmaals sp3c over welke rakketten hebben we het nu eigenlijk over ?? hebben ze al 400 doden gemaakt en is er al een raket geschoten op Tel Aviv ?.
Nog een organisatie die echt opkomt voor de Palestijnen die in een ramp leven dan Hamas.
er zijn duizenden gewonden gevallen in Gaza sp3c, duizenden gevangen. !!
Eindelijk het heeft even geduurd maar je geeft toe datje Hamas suporter bentquote:
ZE LOPUH OP ONS TE SCHIETUH!!!!quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:49 schreef Meki het volgende:
[..]
De protesten stromen binnen, nog nooit waren de wereldwijde protesten zo groot en hevtig.
Israel rechtvaardigt geweld, hoe kan een democratie zoals Israel nou geweld rechtvaardigen tegen een onderdrukt Palestijnen ??
Ik denk niet dat Israel zich er iets van gaat aantrekken.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:49 schreef Meki het volgende:
[..]
De protesten stromen binnen, nog nooit waren de wereldwijde protesten zo groot en hevtig.
van 2000 tot 2005 heeft hamas 400 burgers vermoord. volgens mij zag ik dat staan op maroc.nl.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:41 schreef Meki het volgende:
[..]
Waar zijn die vermoord dan, heeft Hamas dan 400 burgers doodgemaakt in Israel dan ??
En elke dode veroordeel ik
Als Hamas 400 joden heeft dood gemaakt loop ik morgen met Anti-hamas demonstratie mee.
Israel maakt nu al dat al die doden die zij hebben gedaan, nu de schuld zijn van Hamas.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:02 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
van 2000 tot 2005 heeft hamas 400 burgers vermoord. volgens mij zag ik dat staan op maroc.nl.
wil ik je nog even deze link geven. je hoeft er niks mee te doen en kan denken dat het israelpropaganda is. dat mag, maar is misschien wel handig om te volgen aangezien je ook graag de media van palestijnse kant gelooft.
http://www.terrorismawareness.org/what-really-happened/
Voorspeelbaar wat voor soort mensen daar op af komtquote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:02 schreef Meki het volgende:
Demonstratie in Amsterdam
Iets voor de OP !
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |