Ik vind de eerste ep eigenlijk niet zo leukquote:Op donderdag 1 januari 2009 19:06 schreef Tim86 het volgende:
Komt wel goed. Het zegt genoeg over de serie dat we nu met z'n allen weer net zo zitten te genieten van de eerste ep
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
Bij mijn DigTV prog gids staat ie wel..quote:Op donderdag 1 januari 2009 23:41 schreef -Mo- het volgende:
En het komt blijkbaar ook niet elke werkdag, want is zie het voor morgen niet geprogrammeerd staan.
Nou kan ik op die tv-sites niet verder kijken dan twee dagen, dus als iemand met een heuse gids kan kijken of het alleen elke donderdag uitgezonden gaat worden, gaarne.
Ik keek overigens op de RTL site, en ze hebben niet eens een promo voor HIMYM gemaakt.
Het is beter dan Friendsquote:Op vrijdag 2 januari 2009 03:52 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Jammer dat er zo weinig aandacht aan wordt besteed. Ze moeten het promoten als dé nieuwe kraker uit de VS, net zoiets als Friends. Dat doen ze wel voor al die flut Amerikaanse actieseries.
Volgensmij zenden ze nog steeds de herhalingen uitquote:Op vrijdag 2 januari 2009 15:31 schreef Athlon_2o0o het volgende:
JoeyIk was helemaal vergeten dat dat überhaupt bestaan heeft
Dat zijn er 16 miljoen te weinigquote:Op vrijdag 2 januari 2009 17:52 schreef IQM het volgende:
Gisteren 108.000 kijkers. Het programma ervoor (My Name Is Earl) scoorde 125.000 kijkers, het programma erna (Wie is de chef?) 174.000
Ah, en dus ook niet aan mijn gehoorquote:Op vrijdag 2 januari 2009 18:38 schreef IQM het volgende:
Hmm, het ligt dus niet aan mijn tv-kaart.
Wat heeft dat topic daarmee te maken?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:02 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Je bent sowieso vergeetachtig de laatste tijd
Ik stop met WoS
Me too.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:02 schreef 2Mini het volgende:
Ik kijk het toch liever zonder ondertiteling
Oh jij zou NotoireGek unbannen en dat was je vergeten volgens Pierre. De post waarin hij zei dat jij degene was die het zou doen is alleen gedelete volgens mij of ik begin gek te wordenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 19:07 schreef Breuls het volgende:
[..]
Wat heeft dat topic daarmee te maken?
Free NG!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:05 schreef Breuls het volgende:
Ik unban helemaal nooit iemand. Ik doe namelijk niks met bans.
Daarom zal de post wel verwijderd zijn. Excuses voor mijn offtopic geloelquote:Op vrijdag 2 januari 2009 21:05 schreef Breuls het volgende:
Ik unban helemaal nooit iemand. Ik doe namelijk niks met bans.
Zouden ze alles ietsje sneller afspelen om tijd te besparen?!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 18:47 schreef IQM het volgende:
Beter mailen we RTL 5 met een klacht en de vraag waarom ze de serie niet meer promoten. Ze weten niet dat ze goud in handen hebben.
Meer reclame.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:12 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Zouden ze alles ietsje sneller afspelen om tijd te besparen?!![]()
![]()
Da's een stukje crappy framerateconversie tussen NTSC en PAL, de hele aflevering speelt dus te snel af. Prutsers bij RTL dus.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 18:34 schreef BlackSheep het volgende:
Het lijkt wel alsof de stemmen een heel klein beetje gepitched zijn ofzo. Ben ik de enige die dat hoort? Iedereen zijn stem lijkt een fractie hoger.
Volgens mij gebeurt dat bij veel comedy's, nu ik er zo over nadenk.quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:08 schreef nietzman het volgende:
[..]
Da's een stukje crappy framerateconversie tussen NTSC en PAL, de hele aflevering speelt dus te snel af. Prutsers bij RTL dus..
Het mist wel een beetje z'n effect als je twee keer hetzelfde getal gebruiktquote:Op donderdag 8 januari 2009 22:44 schreef Merkie het volgende:
Uitleg: in Amerika worden series met 24 frames per seconde afgespeeld (NTSC), in Nederland met 24 frames per seconde (PAL). Hierdoor is de afspeelsnelheid dus 1,0416667 keer zo hoog, en daardoor wordt de geluidsfrequentie dus met een zelfde factor verhoogd.
Komt omdat de doelgroep voor deze series wel beter weet, dat je gewoon keer op keer genaaid wordt door rtl/sbs.quote:
NTSC 29,97 en 25 PALquote:Op donderdag 8 januari 2009 22:44 schreef Merkie het volgende:
[..]
Volgens mij gebeurt dat bij veel comedy's, nu ik er zo over nadenk.
Uitleg: in Amerika worden series met 24 frames per seconde afgespeeld (NTSC), in Nederland met 24 frames per seconde (PAL). Hierdoor is de afspeelsnelheid dus 1,0416667 keer zo hoog, en daardoor wordt de geluidsfrequentie dus met een zelfde factor verhoogd.
Wat was de grap in het Engels?quote:Op maandag 12 januari 2009 18:56 schreef noud89 het volgende:
Sorry hoor.. maar de 'kat-in-de-zak-wet'???
Ik zou niet weten hoe je het wel moet vertalen maar dit kan dus echt niet
The Lemon-law.quote:Op woensdag 21 januari 2009 17:13 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Wat was de grap in het Engels?
Ik kijk nou al 4 seizoenen How I Met Your Mother en het is nogsteeds niet bekend. Dusja, op het antwoord zul je nog even moeten wachtenquote:Op woensdag 28 januari 2009 19:30 schreef larry_flynt het volgende:
Leuke serie.
Wie is de moeder.
Zeker die nieuwslezeres? Die is het leukst
En daarna regelmatig: "Aunt Robin".quote:Op woensdag 28 januari 2009 20:25 schreef FrankRicard het volgende:
Die nieuwslezeres is het iig niet, dat is in de eerste aflevering al duidelijk gemaakt.
Yeah they didquote:Op vrijdag 6 februari 2009 18:41 schreef BlackSheep het volgende:
Stormtrooper > SS'er?Really? ......Really?
Ja dat was iid een beetje jammer.... maar ondanks dat blijft deze aflevering toch echt wel geniaal...quote:
Denk je nou echt dat dat echt is? Natuurlijk gaan ze zoiets niet van te voren opnemen. Ze hebben vast en zeker wel een idee wie mother is, maar dat kan altijd veranderen.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 01:26 schreef noud89 het volgende:
Jawel hoor..
Er is een scene opgenomen waarin alleen de dochter en de zoon spelen en waaruit blijkt wie de moeder is. De regisseur en de enkele cameraman die erbij was hebben net als deze twee geheimhoudingsplicht.
Dit stukje zal worden uitgezonden op het moment dat How I Met Your Mother stopt.. dus hopelijk duurt het nog wel even voordat we het weten
Da's prima te doen, maar Zoon en Dochter zijn inmiddels vier jaar ouder (althans, de acteurs dan, want Ted-2030 vertelt alles (alle seizoenen, ja) in 1 dag), dus ik denk dat het handig is als ze de originele opname kunnen gebruiken.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:57 schreef noud89 het volgende:
Ja dat denk ik anders ga ik dat niet typen he
Wat maakt het uit als ze de moeder veranderen? Dan maken ze toch gewoon een nieuw stukje?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |