O wacht, ik dacht dat het over iemand anders gingquote:Op donderdag 1 januari 2009 20:19 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
waarom? je vindt dat arafat nog niet genoeg gestolen heeft?
nee het ging om de nobelprijswinnaar voor de vrede.quote:Op donderdag 1 januari 2009 20:26 schreef Verluste het volgende:
[..]
O wacht, ik dacht dat het over iemand anders ging
They're on to me... Oh shi...quote:Op donderdag 1 januari 2009 20:23 schreef Triggershot het volgende:
Mwanatabu is gewoon een jood [ afbeelding ]
Go home jewlover
Jij zit vol met vooroordelen zegquote:Op donderdag 1 januari 2009 20:26 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
nee het ging om de nobelprijswinnaar voor de vrede.
huh? jij kent de geschiedenis niet en kan mij hooguit betrappen op kennis van zaken. hoezo vooroordelen.quote:Op donderdag 1 januari 2009 20:28 schreef Verluste het volgende:
[..]
Jij zit vol met vooroordelen zeg
bronquote:Hamas ontkent dat het bestandsvoorstel aanvaardt
Hamas heeft ontkend dat de beweging "onder voorwaarden" de bestandsvoorstellen van de Europese Unie accepteert. Volgens woordvoerder Fawzi Barhum van de islamitische beweging was die informatie gebaseerd op een "vals communiqué", "opgesteld door vijandige partijen om twijfel te zaaien over de standpunten van Hamas".
Eerder circuleerde het bericht dat Hamas de voorstellen van de Europese Unie zou aannemen voor een bestand met Israël in Gaza.
Israël bestookt
Op de zesde dag van de Israëlische luchtaanvallen in de Gazastrook, is vandaag ook een tiental raketten afgevuurd op enkele steden in Israël. Dat maakte het Israëlische leger bekend.
In Beerschewa, Aschkelon en Aschdod sloegen verschillende raketten in. In die laatste stad werd een acht verdiepingen tellend appartement getroffen. Er brak brand uit en het gebouw staat op instorten. Acht mensen raakten in shock. Er zijn geen berichten over gewonden.
Olmert: "Geen landurige oorlog"
De Israëlische eerste minister Ehud Olmert heeft vandaag gezegd dat zijn land "geen langdurige oorlog" wil voeren in Gaza. "Wij willen het front niet uitbreiden", aldus Olmert tegenover journalisten tijdens een rondreis in het zuidelijke Beersheva.
Bush wil bestand
De regering-Bush wil dat er een bestand komt in Gaza, maar vindt dat Hamas als eerste moet stoppen met zijn raketaanvallen op Israël. Ook dient Hamas te beloven dat het zich in de toekomst van beschietingen en wapensmokkel onthoudt. (belga/novum/afp/eb)
Mischien heb je hier wel gelijk in, maar dat wordt er ook aan Joodse kant in geprent.quote:Op donderdag 1 januari 2009 20:20 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Dat is absoluut waar, maar maakt de organisatie als geheel in mijn ogen niet al te sjiek. Want die scholen die ze stichten, daar worden nou ook niet de liefste liedjes en houding tov de joden/Grote Saten aan de kindertjes geleerd, dat draagt ook niet echt bij aan de verzoening.
Daarnaast is de onleefbaarheid voor een hoop burgers een direct gevolg van de terreur van Hamas, naast die van de kant van Israël. Israël sluit de stroom en het water af. Hamas sluit hun hersenen en monden af.
ze krijgen wel per hoofd van de bevolking de meeste subsidie. dus hoe je hierbij komt weet ik niet.quote:Op donderdag 1 januari 2009 20:50 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Mischien heb je hier wel gelijk in, maar dat wordt er ook aan Joodse kant in geprent.
De sociale kant van Hamas drijft de bevolking massaal in de armen van Hamas, want niemand anders doet wat voor ze in de wereld. Hezbolla is om de zelfde reden ook zo populair in Libanon.
Helaas heeft dit ook een inkt zwarte schaduw kant...
Ga me nou niet vertellen dat de hele wereld een warm hart heeft voor de Palastijnen.quote:Op donderdag 1 januari 2009 20:52 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ze krijgen wel per hoofd van de bevolking de meeste subsidie. dus hoe je hierbij komt weet ik niet.
Teringlijers zijn die mensen van AEL ook.quote:Een betoging tegen geweld in de Gazastrook heeft in Antwerpen voor rellen gezorgd. Het is nog steeds onrustig in de stad. Een vergelijkbare betoging met 7000 deelnemers in Brussel is wel rustig verlopen.
De Arabisch Europese Liga (AEL) organiseerde de protestactie waarbij honderden manifestanten roepen om een einde aan de luchtaanvallen in de Gazastrook. Na een uur werd de betoging ontbonden, waarna een groep betogers naar de joodse wijk besloot te trekken om daar verder te aan met hun actie. De wijk was echter al hermetisch afgesloten met een kat-en-muisspel tot gevolg.
De woede van de manifestanten richtte zich vervolgens op autoruiten, bussen en trams. Michael Freilich van het maandblad Joods Actueel heeft laten weten dat de Antwerpse joden voorlopig niet op straat durven te komen. "Zij hebben niets te maken met wat er zich momenteel in de Gazastrook afspeelt."
Israel veschuilt zich steevast achter de joden wereldwijd en omgekeerd zijn joden wereldwijd, bijna als vanzelfsprekend, loyaal naar Israel. Ook al zijn ze tegen de politiek, openlijk stelling nemen zullen maar weinig doen.quote:Op donderdag 1 januari 2009 22:13 schreef Triggershot het volgende:
Onrust na rellen in Antwerpen
[..]
Teringlijers zijn die mensen van AEL ook.
Dat ben ik niet met je eens. Er zijn ontzettend veel joodse anti-zionisten of mensen met een mildere en genuanceerde kijk op Israël, publieke figuren en organisaties. Ik denk dat er vrij veel zelfreflectie is. En nee, dat vlakt niet uit dat de media uiterst effectief bespeeld wordt door de pro-Israël zijde, misschien juist dat daarom die andere geluiden minder opvallen.quote:Op donderdag 1 januari 2009 22:28 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Israel veschuilt zich steevast achter de joden wereldwijd en omgekeerd zijn joden wereldwijd, bijna als vanzelfsprekend, loyaal naar Israel. Ook al zijn ze tegen de politiek, openlijk stelling nemen zullen maar weinig doen.
Dus ja, dat joden in het algemeen als verlengstuk en voetsoldaten van Israel worden gezien vind ik niet zo verbazingwekkend. Wat overigens iets anders is dan willekeurige individuen verantwoordelijk houden en het is helemaal iets anders als geweld gebruiken maar het heeft toch met elkaar te maken.
...
O ik weet dat er veel joden zijn die het absoluut niet met de expansie-politiek ed. eens zijn maar openlijk stelling nemen? Zelfs mensen in mijn persoonlijke sfeer vinden het moeilijk omdat ze zich snel een verrader voelen. Intern is het geen probleem maar zodra het openbaar is houdt men zich liever op de vlakte.quote:Op donderdag 1 januari 2009 22:50 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Dat ben ik niet met je eens. Er zijn ontzettend veel joodse anti-zionisten of mensen met een mildere en genuanceerde kijk op Israël, publieke figuren en organisaties. Ik denk dat er vrij veel zelfreflectie is. En nee, dat vlakt niet uit dat de media uiterst effectief bespeeld wordt door de pro-Israël zijde, misschien juist dat daarom die andere geluiden minder opvallen.
Ben alleen bang dat dit een begin is.quote:Op donderdag 1 januari 2009 22:14 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Deen schiet twee Israëliërs neer
http://hln.be/hln/nl/960/(...)sraeliers-neer.dhtml
Een onbekende man heeft gisteren in een winkelgalerij in de Deense stad Odense twee Israëliërs neergeschoten. De politie heeft dit vandaag gemeld. De slachtoffers liepen verwondingen op in een arm en een been.
Donker haar
Een videocamera registreerde een donkere man, met donker haar en een snor, zei politiewoordvoerder Lars Thede. "We kunnen niet zeggen of het gaat om een Palestijn, Irakees, Iraniër of Bosniër of iemand anders", zei hij.
Vol mensen
Het incident vond gisterenmiddag plaats in een winkelcentrum in Odense, 170 kilometer ten westen van Kopenhagen. De galerij was vol met mensen die op het laatste moment nog inkopen deden voor Oudejaarsavond of Nieuwjaarsdag.
Verkopers
De slachtoffers verkochten haarlotions en dergelijke. Zij waren de afgelopen dagen herhaaldelijk lastig gevallen door groepen jongeren, meldde het Deense persbureau Ritzau. Over de aard van het geweld werd niet uitgeweid.
Arabisch?
Volgens de website van de krant B.T. schreeuwde de dader iets in het Arabisch en opende vervolgens het vuur. Een derde Israëliër gooide een stoel naar de schutter, die in een donkere auto ontkwam. De auto werd later in de omgeving gevonden. (novum/edp)
http://buitenland.nieuws.(...)an_aanvallen_op_gazaquote:(Novum/AP) - Terwijl Israël zijn aanvallen op de Gazastrook verhevigt betalen kinderen de tol. Hoewel Israël volhoudt alleen strijders van Hamas tot doel te nemen, zijn onder de vierhonderd omgekomen Palestijnen zeker 37 kinderen en zeventien vrouwen. Dat heeft het, door Hamas gecontroleerde, ministerie van gezondheid gezegd. Maar volgens de Verenigde Naties kloppen die cijfers.
Omdat de meest uiteenlopende doelen - politiebureaus, brandweerkazernes, huizen van strijders, moskeeën en universiteitsgebouwen- door Israël onder vuur worden genomen, betekent dat in de praktijk dat ook woonwijken worden getroffen.
Hamas-strijders vuren vanuit die buurten raketten af en daarom is het mogelijk dat bij vergeldingsacties burgerslachtoffers vallen, zegt Israël. "Hamas gebruikt burgers als menselijk schild", aldus een woordvoerder van het leger. "Onze doelen zijn militair."
Maar met 1,4 miljoen inwoners op een lap land van veertig kilometer bij vijf tot twaalf kilometer bevinden militaire doelen zich over het algemeen in de buurt van burgers. De aanval donderdag op het huis van Hamas-leider Nizar Rayan is daar een typisch voorbeeld van.
Een bom van duizend kilo verwoestte het huis en doodde de man die betrokken was bij aanvallen op Israëlische doelen, maar ook achttien andere mensen, onder wie negen van zijn kinderen, van 2 tot 19 jaar oud, en alle vier zijn vrouwen.
http://www.refdag.nl/arti(...)ap+tegen+Israel.htmlquote:GAZA–STAD (ANP/AFP) – De Hamas-beweging heeft donderdag de Palestijnen op de Westelijke Jordaanoever en in het bezette Oost-Jeruzalem opgeroepen tot een ’dag van gramschap’ tegen Israël. Na het vrijdaggebed moeten vanaf de Al Aqsa-moskee in Jeruzalem en van alle andere moskeeën op de Westoever „massale marsen" vertrekken.
De Palestijnen moeten demonstreren tegen de Israëlische bombardementen op de Gazastrook en „de zionistische bezetting en haar kolonisten" op de Westoever. De politie van de Joodse staat heeft alleen al voor Oost-Jeruzalem en de aangrenzende dorpen duizenden agenten gemobiliseerd om de orde te handhaven
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:01 schreef Meki het volgende:
Dit is de bewijs dat ISRAEL toch burgers aanvalt.
en nou zouden jullie je ogen moeten open maken en Israel moeten veroordelen op deze misdaad.
Kinderen betalen tol van aanvallen op Gaza
[..]
http://buitenland.nieuws.(...)an_aanvallen_op_gaza
Dan is het ook niet zo moeilijk natuurlijk.quote:"Hamas gebruikt burgers als menselijk schild", aldus een woordvoerder van het leger. "Onze doelen zijn militair."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |